Op. Dr.

Can Postacı

verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

144 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 629 profil ziyareti var

Op. Dr. Can Postacı 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2003 ile 2007 yılları arasında ise Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
144 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • G
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Gebe Takibi

  2. Gebeliğim olmasına rağmen korkarak ve cekinerek gitmiştim Can beye ancak içten ilgisi samimiyeti ve sakinliği sayesinde çok rahat hamilelik süreci geçirdim. Bütün sorularıma içtenlikle cevap verdi acıkladı. Her konuda yardımını esirgemedi ve sorunsuz doğum yaptım. Yardımları ve yaptıkları için minnettarım. Herşey için cok teşekkürler..

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Normal (Vajinal) Doğum

  Can Bey alanında çok başarılı ilgili, güler yüzlü ve çok samimi bir doktor. Onu tercih etmemdeki en büyük sebep samimiyetiydi alanında aldığı eğitimler de cabası. Hamilelik takibimi yapmaya tınaztepe hastanesinde başlamıştı sonrasında mono sağlıkta devam etti.13.06.2018 tarihinde şehir hastanesinde normal doğum ile onunda yardımıyla oğluma kavuştum. İyi ki Can beyi tercih etmişim ileride gene hamile kalsam gene Can Beyi tercih ederim. Herşey için Teşekkür ediyorum.

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Kadin Hastaliklari

  Can Bey detaylari ile bilgi verip, oldukça guleryuzlu olarak ilgilendi. Kendisinin samimiyetinden çok memnun kaldım.

 • B
  Yer: Mono Sağlık

  Can doktorumuz çok teşekkürler minik oğlumu sağsalim kucağıma verdiniz :) tüm hamileliğim boyunca beni sakinleştirip bütün sorularıma bıkmadan cevap verdiniz :) benim gibi pimpirik ayrıntıcı bir anneyi idare ettiniz :) sonuçta çok güzel bir normal doğumla bebeğime kavuştum Allah sizden razı olsun iyiki varsınız sizin gibi değerli doktorlara ihtiyacımız var tekrar teşekkür ediyorum...

 • Yer: başka bir yer

  Can hocamız konusunda uzman, güleryüzlü,ilgili daha ne olsun... 10 Nisan 2018 tarihinde 2. oğlumuzu sorunsuz sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı sağladı. Herşey için çok teşekkürler. Doktor arayanlara gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir doktor.

 • H
  Yer: başka bir yerHizmet: kadın hastalıkları ve doğum

  7 yıl önce oğluma hamile kaldığım dönemde Can beyle tanıştım. Erkek doktor olduğu için endişelerim vardı fakat kendisi son derece hassas,nazik ve güleryüzlü tavırlarıyla endişelerimin yersiz olduğunu gösterdi. sağlıklı bir şekilde oğlumu kucağıma almama yardımcı oldu. ikinci çocuğum Defne'me hamilelik dönemimde de yaşadığım bütün olumsuzlukları doktorumuzun sakin ve olumlu tutumu sayesinde tamamlayıp bir ay önce sağlıklı bir şekilde doğum yaptım.tekrar kendisini tercih ettiğim için yanılmadım. ilk ve ikinci çocuğum arasındaki bütün rutin muayenelerde de kendisi çok yardımcı oldu sağ olsun. Benim gibi hemen evhamlanıp sıkıntıya giren bir karakterdeyseniz sakin tavırlarıyla en doğru şekilde size yardımcı olacak ismi gibi Can bir doktor arıyorsanız bu kesinlikle Can Beydir.İyiki var...

 • E
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Normal (Vajinal) Doğum

  İlk önce tavsiye üzerine daha sonrada uzun araştırmalar sonucu normal doğum isteğim üzerine van dan izmire ailemin yanina doğum yapmak için gelmemin başrol oyuncusudur
  kendisi.gerek kontrollerindeki ilgisi ve rahat davranışları gerekse normal doğum üzerine konuşmalarimiz ile beni bilinçlendirip doğru yonlendirmesi (asla yaparsın edersin gibi gereksiz özgüven yerine doğru yönlendirmeler ve bilgilendirmeler yapması ) ve tinaztepe nin muhteşem doğuma yardimci ekibi ile normal doğum aşamalarını tek tek takip edip çok rahat ve sorunsuz bir normal doğum gerceklestirip Bebeğimi kucağıma almama yardimci olduğu için hayatımdaki yeri çok farklıdır.kendisine çok ama çok teşekkür eder kendisini bu güzel 40 haftalik yolculukta eşlik edinmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

 • E
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Sezeryan Doğum

  Kadın Hastalıkları denildiğinde gerçekten bizler güvenebileceğimiz ve özellikle bizleri dingin bir şekilde aydınlatabilecek hekimler arıyoruz işte bu arayış içerisinde iken Can Bey ile tanıştım, 2015 yılında Rutin kontrollerim için başvurduğum doktorumla ,2018 yılında sezeryan doğumu mu gerçekleştirdim. Kendisi o kadar içten,güvenilir ve açıklayıcı bir doktor ki gözünüz kapalı güvenebileceğiniz biri, bir çok tedavi süreci geçirdik (klasik kadın Hastalıkları ve bir kaç operasyon) ve o kadar güveniyorum ki hiç birinde başka bir hekimden görüş alma ve ya oradan buradan araştırayım ihtiyacı duymadım ki bence bu çok çok önemli,çok nettir Can Bey dediyse doğrudur,
  O kadar hastasını sakinleştiren ve hastasının görüşlerini, endişelerini önemseyen bir doktor ki Sezeryan Doğum istediğimi söylediğimde bile sen son dakika ben vazgeçtim normal istiyorum de hemen normal Doğuma döneriz önemli olan senin ve bebeğinin ne istediği dedi , gece yarısı gelen suyum ile km’lerce öteden hızlıca hastaneye yetişti ve yine her zamanki Güleryüzü ve sakinliği ile beni sakinleştirdi ve 04:00 da oğluma sağlıkla kavuşmamı sağladı

  Şu an ailemizin tüm kadınları Can Beyin kontrolünde, kendisine ilgisi, verdiği güven ve samimiyeti için çok Teşekkürler
  İyi ki tanıdık iyi ki var

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğal Doğum

  Hypnobirthing yöntemiyle doğal doğum yapmaya karar verdiğimde ihtiyacim olan en önemli şeyin beni destekleyen ve benim de sonsuz güvenebileceğim bir doktor olduğunun farkındaydım. Bu nedenle ilk olarak rutin kontrollerimde son derece samimi bulduğum ve güvendiğim Can Postacı'ya gittim. Nitekim düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu hamilelik ve doğum sürecindeki ilgisiyle bir kez daha görmüş oldum. Çoğu zaman bir doktordan çok abi tutumlarıyla, samimiyetiyle kafamızdaki tüm soruları cevaplayarak bizi aydınlattı. Sadece benim ve eşimin değil, ailelerimizin sorularını ve heyecanını da güler yüzle karşıladı.
  Her anını mucize olarak tanımladığım doğumun hiç bir olumsuzluk yaşanmadan, bizim ve çocuklarımız için tam da hayal ettiğimiz gibi olması için elinden geleni yapti.
  Can bey sayesinde, 2014 ve 2018 yıllarında Hypnobirthing yöntemiyle, epiduralsiz ve müdahelesiz 2 doğum gerçekleştirdim. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Aras ve Sara güven dolu doğumlarla dünyaya geldikleri için son derece huzurlu ve mutlu çocuklar.
  Bu yüzden Can beye ne kadar teşekkür etsek az...
  iyi ki tanıdık dediğimiz kişilerden...
  Ve tek kelimeyle mükemmel bir doktor...

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Hamilelik ve doğum

  Hamileliğimi öğrenir öğrenmez internetteki yorumların sonucunda Can beyle tanıştık. Çok pozitif enerjisiyle ve sıcak yaklaşımıyla 9 ayı sağlıklı bir şekilde tamamladık. Normal doğum bir anda sezeryana dönse de, ertesi gün Can beyin sayesinde kendimi çok iyi hissettim, hemen normal hayata döndüm. Herşey için çok teşekkür ederiz. Guzel, Mert, Mira.

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Can Postacı 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2003 ile 2007 yılları arasında ise Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde Kadın Doğum Uzmanlığı Eğitimini tamamlayan Can Postacı Mono Sağlık Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Hospital Princeps de Espagna Genel Cerrahi Kliniği Eğitim
 • Dr.Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Hastanesi’nde Göğüs Cerrahisi Uzmanlığı
 • Ege Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği Eğitim
 • Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Kadın Doğum Uzmanlığı Eğitimi
 • Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi
 • Saint Petersburg-Florida İleri Kozmetik-Plastik Jinekoloji Eğitimi
 • Adam Ostrezenski İleri Kozmetik-Plastik Jinekoloji Eğitimi
 • HypnoBirthing (Mongan Yöntemi) Eğitimi
daha fazla

Videolar

Mono Sağlık | Kürtaj Hakkında Merak Edilenler
Mono sağlık | kürtaj hakkında merak edilenler