Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde 414 profil ziyareti var

Op. Dr. Can Postacı 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2003 ile 2007 yılları arasında ise Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
142 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Kadin Hastaliklari

  Can Bey detaylari ile bilgi verip, oldukça guleryuzlu olarak ilgilendi. Kendisinin samimiyetinden çok memnun kaldım.

 • B
  Yer: Mono Sağlık

  Can doktorumuz çok teşekkürler minik oğlumu sağsalim kucağıma verdiniz :) tüm hamileliğim boyunca beni sakinleştirip bütün sorularıma bıkmadan cevap verdiniz :) benim gibi pimpirik ayrıntıcı bir anneyi idare ettiniz :) sonuçta çok güzel bir normal doğumla bebeğime kavuştum Allah sizden razı olsun iyiki varsınız sizin gibi değerli doktorlara ihtiyacımız var tekrar teşekkür ediyorum...

 • Yer: başka bir yer

  Can hocamız konusunda uzman, güleryüzlü,ilgili daha ne olsun... 10 Nisan 2018 tarihinde 2. oğlumuzu sorunsuz sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı sağladı. Herşey için çok teşekkürler. Doktor arayanlara gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir doktor.

 • H
  Yer: başka bir yerHizmet: kadın hastalıkları ve doğum

  7 yıl önce oğluma hamile kaldığım dönemde Can beyle tanıştım. Erkek doktor olduğu için endişelerim vardı fakat kendisi son derece hassas,nazik ve güleryüzlü tavırlarıyla endişelerimin yersiz olduğunu gösterdi. sağlıklı bir şekilde oğlumu kucağıma almama yardımcı oldu. ikinci çocuğum Defne'me hamilelik dönemimde de yaşadığım bütün olumsuzlukları doktorumuzun sakin ve olumlu tutumu sayesinde tamamlayıp bir ay önce sağlıklı bir şekilde doğum yaptım.tekrar kendisini tercih ettiğim için yanılmadım. ilk ve ikinci çocuğum arasındaki bütün rutin muayenelerde de kendisi çok yardımcı oldu sağ olsun. Benim gibi hemen evhamlanıp sıkıntıya giren bir karakterdeyseniz sakin tavırlarıyla en doğru şekilde size yardımcı olacak ismi gibi Can bir doktor arıyorsanız bu kesinlikle Can Beydir.İyiki var...

 • E
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Normal (Vajinal) Doğum

  İlk önce tavsiye üzerine daha sonrada uzun araştırmalar sonucu normal doğum isteğim üzerine van dan izmire ailemin yanina doğum yapmak için gelmemin başrol oyuncusudur
  kendisi.gerek kontrollerindeki ilgisi ve rahat davranışları gerekse normal doğum üzerine konuşmalarimiz ile beni bilinçlendirip doğru yonlendirmesi (asla yaparsın edersin gibi gereksiz özgüven yerine doğru yönlendirmeler ve bilgilendirmeler yapması ) ve tinaztepe nin muhteşem doğuma yardimci ekibi ile normal doğum aşamalarını tek tek takip edip çok rahat ve sorunsuz bir normal doğum gerceklestirip Bebeğimi kucağıma almama yardimci olduğu için hayatımdaki yeri çok farklıdır.kendisine çok ama çok teşekkür eder kendisini bu güzel 40 haftalik yolculukta eşlik edinmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

 • E
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Sezeryan Doğum

  Kadın Hastalıkları denildiğinde gerçekten bizler güvenebileceğimiz ve özellikle bizleri dingin bir şekilde aydınlatabilecek hekimler arıyoruz işte bu arayış içerisinde iken Can Bey ile tanıştım, 2015 yılında Rutin kontrollerim için başvurduğum doktorumla ,2018 yılında sezeryan doğumu mu gerçekleştirdim. Kendisi o kadar içten,güvenilir ve açıklayıcı bir doktor ki gözünüz kapalı güvenebileceğiniz biri, bir çok tedavi süreci geçirdik (klasik kadın Hastalıkları ve bir kaç operasyon) ve o kadar güveniyorum ki hiç birinde başka bir hekimden görüş alma ve ya oradan buradan araştırayım ihtiyacı duymadım ki bence bu çok çok önemli,çok nettir Can Bey dediyse doğrudur,
  O kadar hastasını sakinleştiren ve hastasının görüşlerini, endişelerini önemseyen bir doktor ki Sezeryan Doğum istediğimi söylediğimde bile sen son dakika ben vazgeçtim normal istiyorum de hemen normal Doğuma döneriz önemli olan senin ve bebeğinin ne istediği dedi , gece yarısı gelen suyum ile km’lerce öteden hızlıca hastaneye yetişti ve yine her zamanki Güleryüzü ve sakinliği ile beni sakinleştirdi ve 04:00 da oğluma sağlıkla kavuşmamı sağladı

  Şu an ailemizin tüm kadınları Can Beyin kontrolünde, kendisine ilgisi, verdiği güven ve samimiyeti için çok Teşekkürler
  İyi ki tanıdık iyi ki var

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğal Doğum

  Hypnobirthing yöntemiyle doğal doğum yapmaya karar verdiğimde ihtiyacim olan en önemli şeyin beni destekleyen ve benim de sonsuz güvenebileceğim bir doktor olduğunun farkındaydım. Bu nedenle ilk olarak rutin kontrollerimde son derece samimi bulduğum ve güvendiğim Can Postacı'ya gittim. Nitekim düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu hamilelik ve doğum sürecindeki ilgisiyle bir kez daha görmüş oldum. Çoğu zaman bir doktordan çok abi tutumlarıyla, samimiyetiyle kafamızdaki tüm soruları cevaplayarak bizi aydınlattı. Sadece benim ve eşimin değil, ailelerimizin sorularını ve heyecanını da güler yüzle karşıladı.
  Her anını mucize olarak tanımladığım doğumun hiç bir olumsuzluk yaşanmadan, bizim ve çocuklarımız için tam da hayal ettiğimiz gibi olması için elinden geleni yapti.
  Can bey sayesinde, 2014 ve 2018 yıllarında Hypnobirthing yöntemiyle, epiduralsiz ve müdahelesiz 2 doğum gerçekleştirdim. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Aras ve Sara güven dolu doğumlarla dünyaya geldikleri için son derece huzurlu ve mutlu çocuklar.
  Bu yüzden Can beye ne kadar teşekkür etsek az...
  iyi ki tanıdık dediğimiz kişilerden...
  Ve tek kelimeyle mükemmel bir doktor...

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Hamilelik ve doğum

  Hamileliğimi öğrenir öğrenmez internetteki yorumların sonucunda Can beyle tanıştık. Çok pozitif enerjisiyle ve sıcak yaklaşımıyla 9 ayı sağlıklı bir şekilde tamamladık. Normal doğum bir anda sezeryana dönse de, ertesi gün Can beyin sayesinde kendimi çok iyi hissettim, hemen normal hayata döndüm. Herşey için çok teşekkür ederiz. Guzel, Mert, Mira.

 • A
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Gebelik

  İlk bebeğimizi kucağımıza Can Bey sayesinde aldık. İlk gebelikte anne fazlasıyla heyecan, stres ve telaş yaşadığı için bence doktorun tutumu çok önemli. Biz Can Bey ile bu süreci çok güzel atlattık. Bebek ile ilgili durumları ne anneyi boşvermiş hissettirecek kadar rahat ne de üzecek kadar telaşlı anlatıyor. Tam olması gerektiği gibi. Ben arkadaş tavsiyesi üzerine özellikle normal doğumu desteklediği için Can Beyi tercih ettim. Sabırla 41. haftaya kadar bekledik ama bebeğimde hala bir hareket olmadığı için sezeryanla doğum yaptım. Doktorunuza güvenip en iyi kararı ona bırakmak çok önemli. Her şey için kendisine çok teşekkür ederiz.

 • Ö
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğum

  Can bey’i buradaki yorumlarda normal doğumu desteklediğini okuduğum için tercih ettim hiç pişman olmadım çünkü Can Bey normal doğum dışında doğal doğum destekçisi bir doktor. Deneyimli,bilgili yenilikçi ve sizinle iletişimi olan bir doktor.
  Doğumum 39+3’de spinal sezeryana gerçekleşti.
  Kızımın suyunun çok az kalması nedeniyle Doğum suni sancı ile başlatılmak zorunda kaldı.Doğumda her an Can Bey yanımdaydı sezeryana alma nedenini bana çok açık anlattı.içim çok rahat doktorumun normal doğum için elinden geleni yaptığına eminim.
  Ama bazen siz ne yaparsanız yapın bebekler nasıl isterse öyle geliyor 16.01.18 de kızımı çok güzel bir doğum tecrübesi ile kucağıma aldım.Tüm ameliyat ekibine doğumum sırasında bana yaklaşımları ve destekleri için çok teşekkür ederim.
  Herşey için eşim ve ben çok teşekkür ederiz Can Bey.İyiki tanımışız sizi! Özge&Mustafa&Zeynep Aslan

 • G
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Dogum

  11.01.2018 tarihinde can bey sayesinde spinal sezeryan ile dogumumu gerceklestirdim.yuksek riskli gebelik sınıfında olmama rağmen can beyin titiz takibi ilgi alakası ve rahatlatici tavrı sayesinde gebeligimin başından sonuna kadar sorunsuz bir surec geçirdim.dogum sonrası da ilgi alakasını eksik etmeyen can beye sonsuz minnet ve teşekkürlerimi iletiyorum.iyiki tanidim ve bu süreci can bey ile tamamladim:)

 • S
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğum

  05/12/2017 tarihinde Can bey sayesinde gayet rahat ve stressiz bir şekilde doğumumu gerçekleştirdim. Daha önce yaşamış olduğum bebek kayıbı yüzünden hamilelik süresince gerçekleşen korku ve stresi Can beyin ilgi alaka ve güler yüzü sayesinde atlattım.Hamileliğim boyunca her kontroldeki ilgisi beni ve bebeğimi çok rahatlattı. Hamilelik sonrası ilgi ve alakası da muhteşemdi. İşini severek ve gerçekten hastalarını önemseyerek yapan biri. Tekrar tekrar herşey için çok teşekkür ederiz.

 • Y
  Yer: Mono SağlıkHizmet: dogum

  From beggining our pregnancy we were with Can Postaci. He is really very professional doctor speaking english very well what was very important for me because I dont speak turkish. I felt very relaxed with him. He really knows his job. Very kind very polite man always answers all our questions patiently. We wanted normal birth and after 41 weeks with help of Can Postaci our baby was born. It was very good to be under his control during labour. He explained everything making me calm down.It was very easy and relax with him! Thank you dear doctor for your great job! Anymore we will go only to him!
  Liliia, Murat and Timur Ates

 • S
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğum Kontrol

  Dogum korkusu olan, normal dogumu arzu eden, doktoruna güven duymak isteyen, doktorum benimle iletişim kursun isteyen, doktorunun etik davranmasını önemseyen herkes Can beye gönül rahatlığıyla gidebilir. Hastalarını psikolojik olarak müthiş rahatlatan iç huzura sahip bir doktor. 16 Kasım 2017 de sorunsuz bir normal dogum yaptım. Aslında kordon dolanması, bebeğin doğum kanalına girmemesi ve solunumunun yavaşlaması gibi sorunlar yasadım. Ama Can bey o kadar sakin ve güvenilirdi ki bu sorunlar sorun olmaktan çıktı. Can beye gonulden teşekkürler.

 • R
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Gebe Takibi/Doğum

  14/11/17 tarihinde Can bey doğumumu gerçekleştirdi. Hamilelik boyunca stresliydim ve doğumdan gerçekten korkuyordum. Fakat Can bey hep güleryüzlü davrandı güven verdi içimi rahatlattı. Hiçbişey korktuğum gibi olmadı zaten kendisine güvenimiz sonsuzdu. Mükemmel bi doktor ve mükemmel bir insan. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz ve şanslıyız. İyi ki varsınız, herşey için çok teşekkür ederiz ☺️

 • G
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğum

  01.10.2017 tarihinde Can Bey normal doğumumu gerçekleştirdi.Bir o kadar eli hafif bir doktor.Bir daha hamile olsam hiç düşünmeden yine Can Bey'de doğum yaparım.Herkese kesinlikle normal doğumu öneriyorum.

 • E
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Hamilelik

  Merhaba. Can beyi tanımam bir arkadaşın tavsiyesiyle oldu. İyi ki de olmuş. 1 tane dusukten sonra psikolojim kötüydü. Ama bu hamileliğim sürecinde ve doğum zamanında her zaman pozitif yaklaşımıyla destek oldu. Sorunsuz bir gebelik süreci yaşamamı sağladı. Özellikle de sezeryan zamanında ameliyat anındakı tutumu çok güzeldi. Bir abi gibiydi yaklaşımı. Alanında tanıdığım en iyi doktor. Bebegimi saglikla kucagima alabildigim icin cok tesekkur ederim. Kaldı ki doğum sonrası bile destekleri için çok çok teşekkür ederim.

 • T
  Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğum

  Merhaba.. Kapsamlı bir doktor araştırmasından sonra bulunduğumuz bölgeye yakın olması ve hakkındaki kanaatlerin olumlu olması sebebi ile Can Bey’e gittik.. öncelikle çok dürüst ve yapıcı bir insan.. doktor hasta ilişkisi de oldukça yüksek.. eşimin hamileliği boyunca hem psikolojik hemde cerrahi olarak verdiği destekle bize çok yardımcı oldu. Kendisini tanıdığımız için mutluyum ve oğlum Asrın’ı sağlıklı bir şekilde kuçağımıza verdiği için kendisine teşekkürediyorum.. Eğer iyi bir insan ve doktor istiyorsanız Can bey doğru adres.

 • M

  Her iki oğlumu da sağlıklı sıhhatli dünyaya getiren doktorumuz can beye teşekkürler eder, cocuk bekleyen herkese tereddütsüz can beye gitmelerini tavsiye ederiz.

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: DOĞUM

  Baştan sona takiplerimizi yapıp iki çocuğumuzuda sağlıkla sıhhatle kucağımıza verdi.Çok bilgili,alakalı,sıcak kanlı ,içten ve samimi biri . Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.NERMİN &EMRE ZEYBEK

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Gebe Takibi

  Kendisiyle samimi, neşeli ve rahat bir gebelik süreci geçirdik.Doktor kişiliğinin yanında bir ağabeyinizmiş hissi veriyor.Çok rahattım kontrollerde normal doğum istiyordum ki kendisini bu yüzden seçmiştim.Ama bizim kız doğmak istemeyince sezaryen oldum.Hastaneden çıkınca hiç yatmadım sürekli ayaktaydım ve her işimi kendim yaptım.Buradan kendisini bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.. :) Özge YILMAZ

 • Yer: Tapdi Bucatıp MerkeziHizmet: Dogum

  Can bey hayatimda tanidigim en iyi doktorlardan biri degil en iyi doktor diyebilirim.kizimi 2012 senesinde onun dikkati sayesinde kucagima aldim diyebilirim.en ufak bir ayrintiyi kacirmaz herseyden suphe eder.ikinci bebegimede hamile oldugumu ogrendim fakat bucadan uzak bir yere tasindim baska bir doktora randevu aldim aradan bir gun gecti iptal edip tekrar doktorum can beye aldim randevuyup.en azindan keske can beye gitseydim demiyecegim.ve butun hamile arkadaslarimada tavsiye ettim hepsi cok memnun kaldilar.kendisinin her zaman duacisiyiz ve basarilarinin devamini dileriz iyiki tanimisim.

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğum

  Can bey hayatımda tanıdığım en iyi en mükemmel doktorların 1. Sırasında geliyor hamileliğim sürecinde her anlamda ilgisi alakası ile yanımızda olan güven kelimesinin tam anlamı olan canım doktorumuz iğneden bile korkan birisi olarak can bey sayesinde 08.08.17 de normal doğumla kızımı kucağıma aldım 'İyi ki' varsınız herşey için teşekkürler..

 • Yer: Tapdi Bucatıp MerkeziHizmet: Doğum Kontrol

  Kendisinin namını kardeşimin dogum kontrolleri ve doğumu sırasında duydum. Ayrıca öğrendimki birkaç arkadaşımın doğumunu da gerçeklestirmişti. Ee tabikide benim ona gitmem kaçınılmazsı. Resmen Can Postacı beni çağırmıştı ( hani reklamlarda var ya ateş seni çağırıyor ). Kontrollerim ve doğumum esnasında ne kadar dogru karar verdıgımı anladım. Benım panıkledıgım anlarda; olumlu dusunelım bız yınede olumlu olsun deyıp benı sakınlestıren, her daım etrafa pozıtıf enerji yayan canımız doktorumuz. Ayrıca bahsetmeden edemeyecegım kendısını suyum geldıgı ıcın aramıstım ve hemen kontrole cağırdı hiç açılmam yoktu. Suni sancı vererek 3-4 saat gibi kısa bir sürede istenilen açıklıga ulaştık. Ayrıca halada büyük başarı dıye anlatıyorum, Can bey ve ekibi sayesinde doğum kanalında olmayan bebegımı dogum kanalına sokarak normal yollardan kavusmamı sagladı. Sizin gibi hekımleri Allah başımızdan eksik etmesin hocam iyiki varsınız. ( Biraz uzun mu oldu ne? Ama az bile sizi bu kadar yazıyla burada anlatabilmek. )

 • G

  Can Bey ; ilginize ve alakanıza çok teşekkür ederiz. Emir Efe'mizi sağ salim dünyamıza getirdiniz... Herşey için teşekkür ederiz.

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Sezeryan Doğum

  11.08.2014 te ilk doğumumu ve 06.07.2017 de ikinci doğumumu Can beyde yaptım.İkinci hamileliğimde hiç düşünmeden hemen Can hocama gittim çünkü kendisi gerçekten işinin ehli bi doktor ve aynı zamanda harika bi insan beni her kontrolümde güleryüzüyle karşıladığı ve her korktuğumda rahatlattığı için ayrıca çok çok teşekkürler.Sayesinde çok şükür sorunsuz bir doğumla iki evladımı da kucağıma aldım.Başarılarınız daim olsun Can hocam

 • Yer: Mono SağlıkHizmet: Doğum Kontrol

  Merhaba ( Yezra bebek ve ailesi ;) olarak Can postaciya ve ekibine çok teşekkür ederiz.Gecen Cuma günü sezaryan doğum ile Yezra bebeğimiz sağlikli dünyaya gelmistir,ağrisiz sancisiz bir doğumdu gercekten doktorumuz kendisi dalinda çok iyi bir doktor,hem insan olarak mutevazi hemde ilgi ve alakasi bir o kadar samimi ve içten Allah kendisinden razi olsun gülen yüzü hiç solmasin inş.panik atak olmama rağmen hamileliğimizin ilk gununden itibaren kontrollerimiz olsun hepsiyle ayri ayri ilgisi, güler yüzlü olusu bizi cok memnun etti herşeyimize sabirla cevap verdi ilgilendi kendisi bir doktortan ziyade bize bir abi gibi yaklaşmasi bizi çok memnun burakti,kendisine cok tesekkurlerimizi iletir meslek hayatinda daima başarili olmasini temenni ederiz.ikinci doğumumuz da inş nasip olursa yine tercihimiz Can postaci olacaktir. "Yezra bebek ve Ailesi 07.07.2017 Saat 17.00 " iyi günler dileriz

 • N
  Yer: Mono Sağlık

  03.07.2017 günü özel tınaztepe hastanesinde oğlum cemi normal doğum yaparak dünyaya getirdim, doktorum can postaci ya sonsuz teşekkür ediyorum, hem beni normal doğuma sakinligi ile cesaretlendirdiği hemde muayenelerdeki ilgisi ne kadar iyi bir insan ve ne kadar işine hakim bir doktor olduğunu kanıtladı. Normal doğumu düşünen herkeze kesinlikle tavsiye ediyorum, ağrısız ve ameliyatsız bir şekilde hemen ayağa kalkıp bebeğinizle ilgilenebiliyorsunuz. sayesinde kisa süren ve çok rahat bir doğum gerceklestirdigim Can hocama tekrar çok teşekkür ederim ...

 • hamilelik sürecim boyunca tüm kontrollerimi ve doğumumu Can bey gerçekleştirdi son derece işine hakim ne yaptığını bilen, bizi tıbbı yardımın dışında psikolojik olarakta rahatlatan bir doktor
  psikolojik olarak zor bir süreçtesiniz tedirginlik korku hepsi var ama karşınızda da Can bey gibi bir iyi doktor var onun sayesınde tavsiyelerine uyarak sorunsuz bir hamilelik geçirdim ve kızımı kucağıma aldım allah bize bir daha çocuk nasip ederse yine ona giderim
  benim aradığım bir kadın doğumcu da olması gereken her özelliğe sahip Can hoca bir kere hepimiz hamile kaldığımız andan itibaren doğum hikayelerini okuyor izliyoruz kadın doğum kuvvet gerektiren birşey minyon çıt kırıldım bir bayana gidemezdim ikincisi sesiyle konuşmalarıyla sana güven aşılaması korkulcak bir şeyin olmadığını anlatması net birisi olması yüzünden Can bey i tercih etmiştik iyikide etmişiz
  meliha aydın

 • N

  17.05.2017 tarihinde oğlum Eymen'i kucağıma aldım. Muayene sürecinden itibaren oğlumun doğduğu ana kadar hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Doktorum Can Postacı ilgili, rahat tavırlarıyla sakinleştiren ve doğum sürecini kolaylaştıran harika bir doktor. Bu benim ilk doğumumdu ve normal doğum yaptım. Kendisi de bana normal doğumun daha sağlıklı olduğunu söylerek beni yönlendirdi. Doktorumun tavsiyelerine uyarak ve sabrederek doğum yaptım. Anne ve bebeğin sağlığı için en sağlıklı doğum, normal doğum. Anne olmak isteyen herkese normal doğumu ve doktorum Can Postacı'yı tavsiye ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Can Postacı 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2003 ile 2007 yılları arasında ise Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde Kadın Doğum Uzmanlığı Eğitimini tamamlayan Can Postacı Mono Sağlık Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Hospital Princeps de Espagna Genel Cerrahi Kliniği Eğitim
 • Dr.Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Hastanesi’nde Göğüs Cerrahisi Uzmanlığı
 • Ege Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği Eğitim
 • Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Kadın Doğum Uzmanlığı Eğitimi
 • Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi
 • Saint Petersburg-Florida İleri Kozmetik-Plastik Jinekoloji Eğitimi
 • Adam Ostrezenski İleri Kozmetik-Plastik Jinekoloji Eğitimi
 • HypnoBirthing (Mongan Yöntemi) Eğitimi
daha fazla

Videolar

Mono Sağlık | Kürtaj Hakkında Merak Edilenler
Mono sağlık | kürtaj hakkında merak edilenler