Uzm. Dr.

Ceyda Güvenç Taşdelen

verifiedCreated with Sketch.

Psikiyatri

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 924 profil ziyareti var

Tıp eğitimimi İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp fakültesinde tamamladım. İstanbul ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikiyatri ihtisası. Uzmanlık eğitimi bitince Başasistan… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Konum: Ceyda Güvenç Taşdelen MuayenehanesiHizmet: Kaygı bozukluğu

  Psikoloğum yönlendirmişti. Sürekli atak halinde dolaşıyordum. Otobüse binsem atağım gelir diye kçınıyordum. Evden bile çıkamıyor gibiydim. Dışarda birşeye odaklananıyordum sürekli kaçıyordum herşeyden. Sürekli atak halinde geziyordum kalbim ağzımdaydı sanki. Yaklaşık 2 yıllık terapi ve ilaç ile ilerledik. Sayesinde kaygı bozukluğunu yönetebiliyorum ki eskisine göre çok çok iyiyim. Size çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 • A
  Konum: Ceyda Güvenç Taşdelen MuayenehanesiHizmet: Yas süreci ile ilgili danışmanlık

  Doktor Ceyda Hanım hastasıyla etkin bir iletişim kurabilmek becerisine sahip, onu iyi dinliyor, iyi anlatıyor, iyi konusturabiliyor. Böylece doğru empatisi sayesinde hastasının ihtiyaçlarına cevap verebiliyor (doğru empatiden kast ettiğim, anlıyor gibi yapmıyor, gerçekten anlıyor). Rahat, sakin ve güvenli bir ortam sunuyor. Teşekkürler. Eksik olmayın sakın.

  Ceyda Güvenç Taşdelen2018-03-15

  Teşekkür ederim

 • T
  Konum: Ceyda Güvenç Taşdelen MuayenehanesiHizmet: Psikoterapi

  Ne kadar teşekkür etsem azdır 1senedir tedavi görüyorum ilk gittiğimde kendimi bilmiyordum kendimi bilmediğim gibi doktorun bile farkında değildim farklı bi bakış açım vardı.. psikoz la gittim ilk defa böyle bi hastalık yaşadım fakat daha önce birçok doktora gittim sık sık depresyona giriyordum panik atağım ve bununla beraber okb vardı .. Biz birçok sorunu beraber aştık. Bana çok destek oldu. Ceyda hanımı tanıdığımdan beri benliğim değişti beni tamamen değiştirdi.. Ve şuan bütün hepsi geçti çok mutluyum hayatı daha çok seviyorum ve artık daha güçlüyüm iyiki varsınız saygılar :)

  Ceyda Güvenç Taşdelen2017-12-18

  Teşekkür ederim, sağlıkla kalın

 • C

  Bir ay önce internetten araştırarak karar vermiştim Ceyda Hanıma, ergenliğimden beri psikiyatriste gidiyorum.. Sorunum bitmez tükenmez kaygılar ve depresyondu, ilk defa bana kaygının ne olduğunu açıklayan bir doktora rastladım. Bir doktorun ilk görüşmesinden hastalığımı anlayarak, ağrılarımın ve çarpıntılarımın neden olduğunu fark ederek çıktım. 45 dakika hasta görüyor aceleye getirmiyor. Kullandığım ilacı bile değiştirmedi ama ben bir aydır çok iyi hissediyorum. 5 yıldır ilk defa panik atak gelmeden 1 ay geçirdim. Artık tam olarak iyileşeceğimi biliyorum. Hatta ve hatta kendimi deşifre etme korkusu olmadan buraya yazabilmem bile bir iyileşme.. Doktoruma minnettarım...

  Ceyda Güvenç Taşdelen2016-05-06

  Samimi paylaşımınız için teşekkürler

 • E

  Benim sıkıntım takıntı üzerineydi obsesif bir davranışım vardı daha önce bir kaç doktorla görüştüm onlar geçiştirdi ve sadece ilaç verip destek olmadı bu bana sağlıklı bir süreç sağlamadı.Ceyda Güvenç Taşdelen hanımın ismini duymuştum araştırdım ve kendisine gittim . Yaklaşımı gayet iyiydi beni daha detaylı dinledi sıkıntının temeline inmeye çalıştı ilaçla tedaviye devam ettim benim için bir çözüm oldu . Hatta çalışma hayatım içinde faydalı oldu Ceyda hanıma üç,dört aydır gidiyorum mütemadiyen gitmesem de telefonda da bana zaman ayırabiliyor buda Ceyda hanımın güzel bir yönü kendisi hem deneyimli hemde sıcakkanlı bir hekim.

  Ceyda Güvenç Taşdelen2016-04-21

  Teşekkür ederim, sağlıkla kalın

 • I

  Mersin tarafında yaşıyorum.Bir arkadaşım önerisi ile tanıştım.Endişe bozukluğu şikayeti ile gittim.1 kaç seans ile sıkıntımı çözümledi ve desteği ile bu sorunumun ortadan kalkmasını sağladı.Çok muhterem bir hanımefendi.Buradan çok selamlarımı iletmek isterim.

  Ceyda Güvenç Taşdelen2016-04-21

  Teşekkür ediyorum ama hep söylerim, doktora kolay ulaşabilmek önemli. Yaşadığınız şehirde bir doktorla takibiniz uygun olacaktır, sağlıkla.

 • M

  Panik bozukluk yaşıyordum.Bu sıkıntım la ilgili dahili bölümü dahil bir çok farklı bölümlere gittim ama bir sonuç alamadım.Artık hayatımı engellemeye başlamıştı ve artık işe de gidemiyordum.Bir arkadaşımın referansı ile gitmiştim.Ceyda hanım çok yardımcı oldu.2 ayda 3 kere görüştük.Hem ilaç tedavisi hemde terapi gördüm.İlaçtan ziyade terapinin çok faydasını gördüm.Çok yakınlarıma da artık ihtiyaç duymuyorum.İş hayatıma da çok rahat devam ediyorum.Bir referans ile gitmiştim.Çok memnun kaldım.Ceyda hanıma buradan da ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

  Ceyda Güvenç Taşdelen2016-05-23

  Çok naziksiniz ben teşekkür ederim

 • E

  İşlerim bozulunca depresyona girmiştim sürekli kızgındım. Bir arkadaşım zorla Ceyda Hocaya götürdü. Önce ben gitmek istememiştim, işlerim düzelirse iyi olurum diyordum. Ceyda hoca tersini söyledi, o haklı çıktı, ben düzelince işleri de toparladım. Güler yüzlü ve anlayışlı çok iyi bir doktor. Teşekkür ederim..

  Ceyda Güvenç Taşdelen2015-10-26

  Teşekkür ederim

 • N

  Babamın vefatından sonra Ceyda Hanımdan kısa süreli destek aldım ve yasımı sağlıklı atlattım. Duygularımı hemen anlıyordu, çok sevecen anlayışlı daima güler yüzlü bir doktor. Öte yandan da çok gerçekçi. Şimdi de bir arkadaşım ona devam ediyor ve çok memnun. Kendisine teşekkürlerimi sunarım..

  Ceyda Güvenç Taşdelen2015-08-25

  Çok naziksiniz, teşekkür ederim

Hakkımda

Hakkımda

 • Tıp eğitimimi İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp fakültesinde tamamladım. İstanbul ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikiyatri ihtisası. Uzmanlık eğitimi bitince Başasistan olarak yine Bakırköy’e atandım. Hekimlikte 20 yılını tamamladıktan sonra 2013 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesindeki görevinden ayrılarak muayenehanesinde çalışmalarını sürdürmeye başladı.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakü1t111(1986-1992)
 • Özel Antalya Koleji (1979-1986)

Yayınlar

 • Şizofreni ve östrojen. Düşünen Adam Psikiyatrik ve Nörolojik Bilimler Dergisi 2004; 17(2): 99-104
 • Epilepsili hastalarda Psikiyatrik bozukluklar. Düşünen Adam 2003; 16(4): 240-248

Ödüller

 • Kongre sekreterliği.Cinsellik ve cinsel terapiler VI. Ulusal Kongresi, 24-26 kasım 2006,

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Bakırköy Mazhar Osman Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi (1994-2014)
 • CETAD ,yönetim kurulu, genel sekreter ve eğitici (2011- )
 • 2002 den bu yana özel muayenehane

Sertifikalar

 • Ceyda Güvenç Taşdelen, Psikiyatri şu şehirde: Bakırköy - Sertifikalar

Fotoğraflar

Makaleler

 • Sertleşme bozukluğu ve ilaç tedavileri

  18 Ocak 2016

  Öte yandan insan cinselliğinin kompleks bir yapı olduğunu, İnsanda cinselliğin bir miktar fizyolojik durumlardan, ama büyük oranda kültürel, sosyal...

Videolar

Dr Ceyda Güvenç TAŞDELEN Atv Avrupa Sağlığım İçin Herşey 03 01 2016
Dr ceyda güvenç taşdelen atv avrupa sağlığım için herşey 03 01 2016
Vajinismusla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar
Vajinismusla ilgili doğru bilinen yanlışlar