Prof. Dr.

Coşkun Şahin

Üroloji

11 görüş

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Yer: Coşkun Şahin MuayanehanesiHizmet: Üretra Ameliyatı

  geçirdigim iş kazasi sonucu pelvis kiriklarindan dolayi idrar yolum yani üretram kopmustu internetten prf.dr coskun beyi buldum allah razi olsun kendisinden ameliyat oldum kurtuldum çok şukur allah yoklugunu vermesin ülkemize ve insanlarimiza

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Prof. Dr. Coşkun Şahin GATA askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.İki yıl mecburi hizmetten sonra GATA Haydar Paşa Eğitim Hastanesi’nde üroloji ihtisası yapmıştır.Erzurum Mareşal Fevzi Çakmak Asker Hastanesi ve Taksim Gümüşsuyu Asker Hastanesi’nde üroloji servis şefliğini yürütmüştür..
   Halen özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

   Hizmetler,
   RADİKAL PROTATEKTOMİ
   RADİKAL SİSTEKTOMİ
   YENİ MESANE YAPIMI (Barsaktan Yeni Mesane Yapımı ve Doğal Yoldan İşeme)
   RADİKAL NEFREKTOMİ
   PARSİYEL NEFREKTOMİ (Böbrek Koruyucu Kanser Ameliyatı)
   RPLND

   SÜNNET
   İNMEMİŞ TESTİS
   ABDOMİNAL TESTİSTE LAPAROSKOPİ
   KASIK FITIĞI
   KORDON KİSTİ
   HİPOSPADİAS
   EPİSPADİAS
   PENİS VE SKROTUM ŞEKİL BOZUKLUKLARI
   VEZİKO ÜRETERAL REFLÜ
   PYELOPLASTİ

   HİPOSPADİAS EPİSPADİAS
   PENİS EĞRİLİKLERİ
   ÜRETRA DARLIKLARINDA ÜRETROPLASTİ
   PEYRONİ HASTALIĞINDA GREFT
   PENİS PROTEZİ
   TESTİS PROTEZİ

  Hastalıklar

  • Prostat Kanseri
  • Prostat Büyümesi
  • Prostat İltihabı
  • Mesane Kanseri
  • Sistit
  • Nörojen Mesane
  • Varikosel
  • Testis Kanseri
  • Testis Ağrısı
  • Testis Büyümesi
  • İnmemiş Testis
  • Penis Ve Testislerin Hastalıkları
  • Üretra Darlığı
  • Üreter Taşı
  • Böbrek Hastalıkları
  • Böbrek Taşı
  • Böbrek Kanseri
  • Penis Eğriliği (Peyronie Hastalığı)
  • İktidarsızlık
  • Altını Islatma Problemi
  • Kriptorşidik Testis
  • Prostat Taşları
  daha fazla

  Hizmetler

  Coşkun Şahin Muayanehanesi

  Brandium R2 rezidans Kat 13, Daire 130, Ataşehir, 34750 İstanbul

  Hasta / Danışan Soruları

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

  bilgi almak

  mrb sperm testi yptrdm %25 hareketli ne önerleriniz nedir yrdımcı olabilirmisiniz harektsz %45 ileri hız %8 ileri yavaş 17 morfoloji 5 yuvarlak hücre 0 konsantrasyon 30 tahlil sonuçları
  Coşkun Şahin Üroloji İstanbul
  Muayene olmanız gerekiyor.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Yer: Coşkun Şahin MuayanehanesiHizmet: Üretra Ameliyatı

   geçirdigim iş kazasi sonucu pelvis kiriklarindan dolayi idrar yolum yani üretram kopmustu internetten prf.dr coskun beyi buldum allah razi olsun kendisinden ameliyat oldum kurtuldum çok şukur allah yoklugunu vermesin ülkemize ve insanlarimiza

  • Geçirmiş olduğum trafik kazası sonucu pelvis kemiğinin kirilmasi ve idrar yolunu koparmasiyla idrar yolu kapandı.Ardından 3 ay sonra açık ameliyat geçirdim ancak başarısızlikla sonuçlandı.Doktorum 6 ay sonra tekrar açık ameliyat olacağını söyledi.Maalesef bu ameliyatimda da tam anlamıyla başarı sağlanamadı. Yaklaşık ikibuçuk yıldır idrar yolu darlığıyla hayatıma devam ettim.Doktorum bu sıkıntıyı ömür boyu cekecegimi yapılacak başka bir tedavinin olmadığını söyledi.Cok bunalima girmistim ama bu arada bununla yetinmedim ve araştırmaya başladım.Daha sonra internette arama sonucu Coşkun hocayı buldum.Kendisiyle irtibata geçtim ve beni konuşmalarıyla rahatlattı.Tekrar özgüvenimi yerine getirdi ve bana bir umut oldu.Pazartesi günü gelebilcegimi söyledim.Carsamba gününe dönüş biletimi almamı istedi.Bu beni dahada çok rahatlattı.Biletimi aldım yanına gittim oturdum konuştuk muayene etti ve ameliyati anlattı nasil teknik uygulayabilegini anlattı bilgilendirdi ve gerçekten içime bi rahatlık geldi çünkü kendisinden çok fazla emindi kesin çözüm sağlanacağını anlamıştım ameliyatımı pazartesi günü oldum ve çarşamba günü samsuna döndüm 3 hafta sonda takılı kalmıştı sonda çıkacağı gün çok heyecan vardı sonda çıktıktan sonra idrarimi çok rahat yapıyordum kazadan önceki gibi cok rahattım cok mutlu oldum.şükürler olsun Allahim'a ki Coşkun hocayı benimle buluşturmuş .Allah razı olsun ondan ellerine sağlık ve ameliyattan çıkınca iyi olacağımı hissetmiştim ve ellerini öpmüştüm.Allahım sağlıktan ayırmasın hele ki idrar yolu darlıgini kimse yasamasin yasayan da varsa coşkun hocayı bulsun yakasına yapışsın o işini bilir.

  • Saygıdeğer Coşkun Hocam,
   İsmim Erkan Babat, kardeşim yaklaşık 4 ay önce (6 Ağustos 2016’da) ateşli silah ile yaralanma sonucu yaralandı. Daha başka ayağından yaralanan kardeşim devlet hastanelerinde gerekli ameliyatı gördü. Doktorlar bize kasık kısım yaranın dikiş tutması için 3 ayı doldurmalı gerektiğini söylediler fakat her nedense 4 ay dolmasına rağmen doktorlar karnına kamerayla girdikten sonra ameliyat yapamayacaklarını söylediler. Biz de doğal olarak İstanbul’da olduğumuz için doktor arayışına girdik. En son Coşkun Hoca’ya ulaştık ve doktorların imkansız dediği ameliyatı gerçekleştirdi. Çok şükür kardeşimin durumu şimdi iyi tabiki Coşkun hocanın sayesinde. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  • (24.Ekim 2016)
   2 Defa kapalı ameliyat olarak çözüm bulamadığım üretra darlığı problemimin çözümü için internetten yaptığım araştırmalar sırasında Coşkun Hocam'ı buldum. Kendisinin samimi ve ilgili yaklaşımı beni çok memnun etti. Hastalık ile ilgili tedavi yöntemleri ve süreçleri ile ilgili tüm bilgileri detaylı olarak aktardı. Sonuçta üretra darlığı konusundaki bilgisine ve ameliyat tecrübesine güvendiğim Coşkun Hocam tarafından yapılacak açık ameliyatı denemeye karar verdim. Tedavi oranının daha yüksek olduğu bir yöntemdi. Ancak tüm tedavilerde olduğu gibi %100 değildi. Malesef şansız olarak ilk ameliyatta istediğimiz sonuca tam olarak ulaşamadık. Ameliyat neticesinin beklenen gibi olmamasından dolayı Sn. Hocam'da samimi olarak çok üzüldü. Ama vazgeçmiş değilim. Kendimi hazır hissettiğimde yine Sn. Hocam tarafından yapılacak 2.bir açık ameliyatı denemeyi istiyorum. İnanıyorum ki bu ameliyattan sonra problem tamamen sona erecektir.
   9 ay önce muayenesine ilk gittiğim günden bu güne, gerek kontrollerde, gerekse telefon yazışmaları ve görüşmelerinde ilgisini hiç eksik etmeyen Sn. Hocam Prof.Dr.Coşkun Şahin'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. ERSİN DAĞCI

   Prof. Dr. Coşkun Şahin2016-10-26

   Ersin merhaba
   Bana son yapılan üroflowmetre testinin sonucunu whatsup tan gönderir misin.

  • Coşkun Hocam,
   Yaklaşımı ve samimi olarak, önce hastalığımı ve sorunlarımı dinledi. Doğru teşhisiyle, kimseye anlatamadığım ve yıllardır çeşitli zamanlarda doktorlara gittiğim halde çözüm bulamadığım bu hastalıktan kurtardı.
   Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
   İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim hocam.

  • Prof.Dr.Çoşkun bey 10 yıldan buyana bizim için oğlumuzun sağlıklı yaşamını sürdürmesine vesile olan saygı ve minnettar duyduğumuz yegane doktorlardan birisidir.Oğluma 6 aylık iken böbrek reflüsü teşhisi konuldu 9 aylık iken böbrek taşı teşhisi konuldu 2,5 yaşında diğer böbrektede reflüsü oluştu yaklaşık 4,5 yaşına kadar profilinde tedavisi yaparak takibine devam edildi çok şükür 4,5 yaşında yine sevindirici haberi doktorumuz Prf.Dr.Coşkun bey tarafından aldık hayatımda aldığım en büyük hediyesini verdi bizlere oğlumuzun bu süreci tamamladığını böbreklerle ilgili hiçbir problemi olmadığını söyleyerek.Şimdi elhamdülillah oğlum çok sağlıklı bir birey. Saygıdeğer doktorumuz Coşkun bey Allâh sizden razı olsun yolunuz açık olsun Türkiyenin sizin gibi işini severek ve kendini geliştirerek tıbbi donanımı açısından kendini ispatlamış doktorlara ihtiyacı var Teşekkürler

   Prof. Dr. Coşkun Şahin2016-10-19

   Çok teşekkürler methiyeleriniz için. Tekrar geçmiş olsun.

  • 10 seneden fazla süredir hayatımı zindana çeviren üretra darlığı hastalığımı üretroplasti (açık ameliyat) ile tedavi eden Coşkun Şahin beye buradan da çok çok teşekkür ediyorum.
   Senelerdir defalarca yapılan kapalı ameliyatlarla, dilatasyonlarla boşu boşuna oyalanmışım. 2015 ekim başında ameliyat oldum ve şu anda iyiyim. Kapalı ameliyatlardan sonra 1-2 ayda eski halime geliyordum.
   Coşkun bey ameliyat hakkında ve sonrasında yaşayacaklarımı tek tek anlattı. Herşey de tam dediği şekilde oldu.
   Kendisi işinde uzman ve hastalarıyla çok ilgili birisidir. Özellikle üretra darlığı olanlar sizden ricam tedavinizi geciktirmeyin ve bu konuda içiniz rahat bir şekilde Coşkun beyle görüşebilirsiniz.

   Herkese sağlıklı günler.

   Ömer İlker Erdem

   Prof. Dr. Coşkun Şahin2016-10-19

   Evet sevgili Ömer;
   Babanızla beraber odama geldiğin ilk karşılaşmamı dün gibi hatırlıyorum. Tekrar geçmiş olsun. Bir daha seni görmediğimden de anlıyorum ki üroloğa abone olmaktan kurtulmuşsun. Üretra darlıklı hastalarda en az bir kez yapılmış olan kapalı ameliyatlar çabuk tekrar etmişse açık aameliyat yapmak gerekiyor. Bunun için de deneyim şart.

  • ne kadar şanslıym ki çoşkun beyin hastasıydım .. uzun süren tedavi sürecim de doktorların anlayamadığı hastalığıma bir teşhis koyan ve beni sağlıgıma kavuşturan mukemmel bir hekim..

  • İnternetten araştırmalarımız sonucunda ulaştık Çoşkun Hocam'a.Hastaya yaklaşımı çok samimi ve duyarlı. Ekibiyle beraber ilgiyle ve büyük titizlikle çalışan bir hekim. Hastayı rahatlatan ve güven veren yaklaşımı var.Çok olumlu sonuç verdi tedavimiz. Tedaviye başladığımız noktayla geldiğimiz sonuç arasında büyük farklar var. Hekimliği ve insanlık meziyetleri ile mükemmel bir doktor.
   Erkam ŞEN

   Prof. Dr. Coşkun Şahin2016-10-19

   Çok teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

  • Profesör Coşkun Şahin tanıdığım en iyi üroloji uzmanlarından biri.Babama mesane tümörü ameliyatı yaptı.Babam çok memnun.Hiçbir şikayeti kalmadı.Allah Coşkun beyden herzaman razı olsun.Nurgül Özdoğan

  • Allah ın izni ile profesör coşkun şahin den şifa bulduk.işinin ehli, sorunlara ciddi yaklaşımı tecrübesi, hastasına verdiği değer ve güven hastasını çok rahatlatıyor ben kendinden razıyım Allah da razı olsun.bu görüşleri yazmamın sebebi 3 yıl önce yaptığı böbrek ameliyatıyla oğlumuzun sağlığına kavuşmasına vesile oldu.inşaallah sizlerinde hastalıklarınıza şifa olacak hararetle tanışmanızı tavsiye ederim.
   selam ve saygılarımızla
   TOLGA YAZ-BEHRAM YAZ-NEŞE YAZ AİLESİ