Prof. Dr.

Coşkun Şahin

Üroloji

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 712 profil ziyareti var

Prof. Dr. Coşkun Şahin GATA askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.İki yıl mecburi hizmetten sonra GATA Haydar Paşa Eğitim Hastanesi’nde üroloji ihtisası yapmıştır.Erzurum Mareşa... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (43)

 • bilgi amaçlı

  saygı değer hocam 2 yıllık evliyim sperm sayımı ölçtürdüm sonuç hiç iç açıcı değildi
  sperm sayısı 1ml 300.000 çıkmıştı
  ileri yavaş hareketli %15
  yerinde hareketli %15
  ameliyat olmam şartmı
  kısacası ameliyat diince insan biraz ürküyor ilginiz için şimdiden teşekkürler...

  DOKTORUN CEVABI:

  Önce muayene etmeliyiz. Bu duruma neden olabilecek hastalıkları ekarte etmeliyiz. Ameliyat gerekiyorsa da yapılır.

 • Idrar yolu darligi

  Merhabalar, 30 yasinda bir bayanim.1senedir dilatasyon islemi uygulaniyor, iyilesme var fakat sikintilarim devam ediyor.Kasiklarimda agrilar oluyor ve kesik kesik iseme olup tam bosaltamiyorum idrari, idrar hissi oluyor ve bu beni cok rahatsiz ediyor.Ne yapmalıyım? Teşekkürler...

  DOKTORUN CEVABI:

  Açık ameliyat dediğimiz idrar kanalının yama ile genişletilmesi gerekebilir. Bize başvurmalısınız.

Tüm cevapları kontrol et (43)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. Coşkun Şahin GATA askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.İki yıl mecburi hizmetten sonra GATA Haydar Paşa Eğitim Hastanesi’nde üroloji ihtisası yapmıştır.Erzurum Mareşal Fevzi Çakmak Asker Hastanesi ve Taksim Gümüşsuyu Asker Hastanesi’nde üroloji servis şefliğini yürütmüştür..
  Halen özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

  Hizmetler,
  RADİKAL PROTATEKTOMİ
  RADİKAL SİSTEKTOMİ
  YENİ MESANE YAPIMI (Barsaktan Yeni Mesane Yapımı ve Doğal Yoldan İşeme)
  RADİKAL NEFREKTOMİ
  PARSİYEL NEFREKTOMİ (Böbrek Koruyucu Kanser Ameliyatı)
  RPLND

  SÜNNET
  İNMEMİŞ TESTİS
  ABDOMİNAL TESTİSTE LAPAROSKOPİ
  KASIK FITIĞI
  KORDON KİSTİ
  HİPOSPADİAS
  EPİSPADİAS
  PENİS VE SKROTUM ŞEKİL BOZUKLUKLARI
  VEZİKO ÜRETERAL REFLÜ
  PYELOPLASTİ

  HİPOSPADİAS EPİSPADİAS
  PENİS EĞRİLİKLERİ
  ÜRETRA DARLIKLARINDA ÜRETROPLASTİ
  PEYRONİ HASTALIĞINDA GREFT
  PENİS PROTEZİ
  TESTİS PROTEZİ

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Saygıdeğer Coşkun Hocam,
  İsmim Erkan Babat, kardeşim yaklaşık 4 ay önce (6 Ağustos 2016’da) ateşli silah ile yaralanma sonucu yaralandı. Daha başka ayağından yaralanan kardeşim devlet hastanelerinde gerekli ameliyatı gördü. Doktorlar bize kasık kısım yaranın dikiş tutması için 3 ayı doldurmalı gerektiğini söylediler fakat her nedense 4 ay dolmasına rağmen doktorlar karnına kamerayla girdikten sonra ameliyat yapamayacaklarını söylediler. Biz de doğal olarak İstanbul’da olduğumuz için doktor arayışına girdik. En son Coşkun Hoca’ya ulaştık ve doktorların imkansız dediği ameliyatı gerçekleştirdi. Çok şükür kardeşimin durumu şimdi iyi tabiki Coşkun hocanın sayesinde. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  (24.Ekim 2016)
  2 Defa kapalı ameliyat olarak çözüm bulamadığım üretra darlığı problemimin çözümü için internetten yaptığım araştırmalar sırasında Coşkun Hocam'ı buldum. Kendisinin samimi ve ilgili yaklaşımı beni çok memnun etti. Hastalık ile ilgili tedavi yöntemleri ve süreçleri ile ilgili tüm bilgileri detaylı olarak aktardı. Sonuçta üretra darlığı konusundaki bilgisine ve ameliyat tecrübesine güvendiğim Coşkun Hocam tarafından yapılacak açık ameliyatı denemeye karar verdim. Tedavi oranının daha yüksek olduğu bir yöntemdi. Ancak tüm tedavilerde olduğu gibi %100 değildi. Malesef şansız olarak ilk ameliyatta istediğimiz sonuca tam olarak ulaşamadık. Ameliyat neticesinin beklenen gibi olmamasından dolayı Sn. Hocam'da samimi olarak çok üzüldü. Ama vazgeçmiş değilim. Kendimi hazır hissettiğimde yine Sn. Hocam tarafından yapılacak 2.bir açık ameliyatı denemeyi istiyorum. İnanıyorum ki bu ameliyattan sonra problem tamamen sona erecektir.
  9 ay önce muayenesine ilk gittiğim günden bu güne, gerek kontrollerde, gerekse telefon yazışmaları ve görüşmelerinde ilgisini hiç eksik etmeyen Sn. Hocam Prof.Dr.Coşkun Şahin'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. ERSİN DAĞCI

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Coşkun Şahin ( 26 Ekim 2016)

  Ersin merhaba Bana son yapılan üroflowmetre testinin sonucunu whatsup tan gönderir misin.

 • çok memnunum

  Coşkun Hocam,
  Yaklaşımı ve samimi olarak, önce hastalığımı ve sorunlarımı dinledi. Doğru teşhisiyle, kimseye anlatamadığım ve yıllardır çeşitli zamanlarda doktorlara gittiğim halde çözüm bulamadığım bu hastalıktan kurtardı.
  Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
  İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim hocam.

 • çok memnunum

  Prof.Dr.Çoşkun bey 10 yıldan buyana bizim için oğlumuzun sağlıklı yaşamını sürdürmesine vesile olan saygı ve minnettar duyduğumuz yegane doktorlardan birisidir.Oğluma 6 aylık iken böbrek reflüsü teşhisi konuldu 9 aylık iken böbrek taşı teşhisi konuldu 2,5 yaşında diğer böbrektede reflüsü oluştu yaklaşık 4,5 yaşına kadar profilinde tedavisi yaparak takibine devam edildi çok şükür 4,5 yaşında yine sevindirici haberi doktorumuz Prf.Dr.Coşkun bey tarafından aldık hayatımda aldığım en büyük hediyesini verdi bizlere oğlumuzun bu süreci tamamladığını böbreklerle ilgili hiçbir problemi olmadığını söyleyerek.Şimdi elhamdülillah oğlum çok sağlıklı bir birey. Saygıdeğer doktorumuz Coşkun bey Allâh sizden razı olsun yolunuz açık olsun Türkiyenin sizin gibi işini severek ve kendini geliştirerek tıbbi donanımı açısından kendini ispatlamış doktorlara ihtiyacı var Teşekkürler

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Coşkun Şahin ( 19 Ekim 2016)

  Çok teşekkürler methiyeleriniz için. Tekrar geçmiş olsun.

 • çok memnunum

  10 seneden fazla süredir hayatımı zindana çeviren üretra darlığı hastalığımı üretroplasti (açık ameliyat) ile tedavi eden Coşkun Şahin beye buradan da çok çok teşekkür ediyorum.
  Senelerdir defalarca yapılan kapalı ameliyatlarla, dilatasyonlarla boşu boşuna oyalanmışım. 2015 ekim başında ameliyat oldum ve şu anda iyiyim. Kapalı ameliyatlardan sonra 1-2 ayda eski halime geliyordum.
  Coşkun bey ameliyat hakkında ve sonrasında yaşayacaklarımı tek tek anlattı. Herşey de tam dediği şekilde oldu.
  Kendisi işinde uzman ve hastalarıyla çok ilgili birisidir. Özellikle üretra darlığı olanlar sizden ricam tedavinizi geciktirmeyin ve bu konuda içiniz rahat bir şekilde Coşkun beyle görüşebilirsiniz.

  Herkese sağlıklı günler.

  Ömer İlker Erdem

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Coşkun Şahin ( 19 Ekim 2016)

  Evet sevgili Ömer; Babanızla beraber odama geldiğin ilk karşılaşmamı dün gibi hatırlıyorum. Tekrar geçmiş olsun. Bir daha seni görmediğimden de anlıyorum ki üroloğa abone olmaktan kurtulmuşsun. Üretra darlıklı hastalarda en az bir kez yapılmış olan kapalı ameliyatlar çabuk tekrar etmişse açık aameliyat yapmak gerekiyor. Bunun için de deneyim şart.

 • çok memnunum

  ne kadar şanslıym ki çoşkun beyin hastasıydım .. uzun süren tedavi sürecim de doktorların anlayamadığı hastalığıma bir teşhis koyan ve beni sağlıgıma kavuşturan mukemmel bir hekim..

 • çok memnunum

  İnternetten araştırmalarımız sonucunda ulaştık Çoşkun Hocam'a.Hastaya yaklaşımı çok samimi ve duyarlı. Ekibiyle beraber ilgiyle ve büyük titizlikle çalışan bir hekim. Hastayı rahatlatan ve güven veren yaklaşımı var.Çok olumlu sonuç verdi tedavimiz. Tedaviye başladığımız noktayla geldiğimiz sonuç arasında büyük farklar var. Hekimliği ve insanlık meziyetleri ile mükemmel bir doktor.
  Erkam ŞEN

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Coşkun Şahin ( 19 Ekim 2016)

  Çok teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  Profesör Coşkun Şahin tanıdığım en iyi üroloji uzmanlarından biri.Babama mesane tümörü ameliyatı yaptı.Babam çok memnun.Hiçbir şikayeti kalmadı.Allah Coşkun beyden herzaman razı olsun.Nurgül Özdoğan

 • çok memnunum

  Allah ın izni ile profesör coşkun şahin den şifa bulduk.işinin ehli, sorunlara ciddi yaklaşımı tecrübesi, hastasına verdiği değer ve güven hastasını çok rahatlatıyor ben kendinden razıyım Allah da razı olsun.bu görüşleri yazmamın sebebi 3 yıl önce yaptığı böbrek ameliyatıyla oğlumuzun sağlığına kavuşmasına vesile oldu.inşaallah sizlerinde hastalıklarınıza şifa olacak hararetle tanışmanızı tavsiye ederim.
  selam ve saygılarımızla
  TOLGA YAZ-BEHRAM YAZ-NEŞE YAZ AİLESİ

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler