Adres

Küçükyalı Delta Hospital
İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı, Maltepe

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

Kas İskelet Sistemi Hastalıkları konservatif ve Cerrahi Tedavisi ,özellikle diz kalça eklemi total protezleri,sinir sıkışmaları,ayak başparmak kemik ç...

Daha fazla

16 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Sağ omuzumdaki rahatsızlık ve tetik parmak rahatsızlığım için gitmiştim.Rahatsızlığım hakkında açıklayıcı ve tedavisi hakında detaylı bilgi veren,kısa sürede ağrımı geçirecek tedavi yöntemini uygulayan,ortopedi travmatoloji uzmanı operatör doktor Daniş Dikmene binlerce teşekkür ve saygılar.İyiki varsınız.

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Daniş hocamla 4 yıl önce kalçamda oluşan bursit için gitmiştim.Başarılı bir tedaviden sonra iyileştim.Geçen yılda sağ omuzumda bir yırtık oluşmuştu.Başka bir hastane ve semte gitmesine rağmen hocamı aradım ve ulaştım.Bu sefer önce kortizon ve sıvı takviyesi ardından da iki defa PRP ile iyileştim ağrılarımdan kurtuldum.Sağ omzum iyileşti fakat sol kolumu çok zorlamaktan bu sefer sol omzumda bir yırtık oluştu bir hafta önce hocamın yaptığı iğne tedavisiyle rahatlamaya başladım.Kendisi hastayla insani ilişkiyi güzel kurduğu için çekinmeden iletişim kurabiliyorsunuz.Ayrıca Daniş hocam bilgili ,kibar ve sakin uslubuyla hastasını rahatlatan iyi bir uzman çok teşekkür ediyorum.

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Diz sakatlığı nedeniyle gittim. Kendisine ilk kez gittim ve sakatlığımın geçmediğini söyleyince muayene etmeden "ameliyat olacaksın o zaman" dedi. Elbette ameliyat da olabilirim ama peşinen söylemesi çok rahatsız ediciydi. Sonra muayene etti ve çeşitli testler istedi. Doktorun iletişimini hiç beğenmedim. Yakınlarda olduğu için tercih ettim fakat tamamen hayal kırkılığı. Birdaha gideceğim bir doktor mu? Asla. Kendimi yanında inanılmaz kastım.

Op. Dr. Daniş Dikmen

Konservatif yöntemlerle geçmeyen diz sakatlıkları genelde menisküs ve veya çapraz bağ kopmaları olabilir ve genelde ameliyatla tedavi edilebilir. Bu genel görüşü size iletmişimdir muayene ve tetkikler sonrası ise sizin özel durumunuz belli olacaktı Ama anladığım kadarıyla fazla incinebilir bir yapınız var size duymanızı istemediğiniz şeylerin söylenmesine dayanamıyorsunuz Bir daha gelmeyin o kadar kasıyorsam sizi Demekki elektriğimiz de uyuşmadı.

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Trafik kazasını sonucu köprücük kemiğim kırıldı ve Doktor Daniş Dikmen beye tavsiye üzerine gitmiştim kendisi çok ilgili ve işinde profesör bir insan nokta atışı yaparak tedavi etti ameliyatsız bir şekilde sağlığıma kavuştum kendisine minnettarız Allah kendisinden razı olsun

O
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

İYİ Kİ DANİŞ BEY ! Değerli doktorumuza Giresun'da kaza geçirip ameliyat olan dedemin tedavisinin devamı ve ananemin de uzun yıllardır ayak ve bacak kısmında bulunan büyük şiş sebebi ile başvurduk. Danis beye gittiğimizde
inanılmaz bir ilgi ve bilgi birikimi ile karsilastik. Kendisi gerek dedem gerek ananem ile cok ilgilendi önerdiği ilaçlar ve yardımları ile dedem hizli bir iyileşme gösterdi. Ananeme de önerdiği tedavi ve ilaçlar ile fayda sağladı. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz. Bundan sonra her yıl Giresun'dan geldiklerinde Danış Bey tarafından muayene/tedavi süreçlerinin devam ettirilmesini istediler. Biz de ailecek kendisinden cok memnun kaldık. Hem insanligi ile hem de bilgisi ile cok iyi bir hekim. Kesinlikle öneriyoruz. Teşekkür ederiz.

R
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Selamlar annemin iki dizinde de kireçlenme ve sıvı kaybı yüzünden kemiklerde aşınma olmuştu tavsiye üzerine danış beyle irtibata geçtik sağolsun ameliyatla iki dizine de platin takarak bütün agrılarını dindirdi ve eskisi gibi yürüyebiliyor artık yerinde ve doğru tedavi ALLAH sizden razı olsun hocam güvenibileceğimiz nadir hekimlerimizden biri

T
Doğrulanmış
Konum: Küçükyalı Delta Hospital Diğer

Annemin dizlerinde takılma ve yürüme zorluğu vardı doktor Danış bey sayesinde şifa buldu. Uygulamış olduğu kök hücre tedavisi ile şuan gayet iyi durumda.doktor beyin muayene esnasındaki ilgisi ve açıklayıcı olmasından çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

G
Doğrulanmış
Konum: Vera Hastanesi Kartal Diğer

Dr.Danış beye eşimin her iki omzunda olan yırtık tedavisi için gittik ve prp yöntemi ile bi tanesi iyileşti diğer omuz tedavisi devam etmekte hastaya olan yaklaşımı , ilgisi ve tedavi yöntemi için teşeklürler.

M
Doğrulanmış
Konum: Vera Hastanesi Kartal Diğer

Annem de her iki dizinde de Ostreoartrit ve sağ dizinde minüsküs yırtığı vardı ve ağrıları çok oluyordu. Daniş hocanın 8 ay arayla yaptığı ameliyatlardan çok memnun kaldı. Yapılan ameliyatlar çok başarılı geçti. Ameliyat olmadan önce her iki diz kapağı bölgesinde ödem vardı fakat ameliyatlardan sonra her iki dizindeki ödemler gitti. Kendisi çok ilgili ve başarılı bir doktor. Biz çok memnun kaldık. Doktor bey ve ekibine çok ederiz ederiz.

S
Doğrulanmış
Konum: Vera Hastanesi Kartal Eklem ağrıları

Eklem ağrıları nedeniyle doktor doktor gezdim. Daniş beyin önerileri ve tanıları sayesinde ameliyatsız sağlığıma kavuştum. Eli hafif yüzü güleç, ilgisi üst düzey. Birde literatüre bağlı kalmadan çeşitli tedavi yöntemleri ile yeniliklere açık.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular