Adres

Terazidere Mahallesi 60.Yıl Caddesi No: 3, Bayrampaşa
Özel Bayrampaşa Kolan Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kalp Çarpıntısı
  • Mitral Darlığı
  • Emboli
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Konum: Özel Bayrampaşa Kolan Hastanesi

Davit Hocama müracaat ettiğimde ameliyatımla ilgili çok korkutulmuştum, fakat Davit Hocam beni hiç korkutmadan bu ameliyatın olması gerektiğini olmaz ise risklerin çok fazla olduğunu anlattı ve beni ameliyatla ilgili çok rahatlattı. Sorduğumuz bütün sorulara samimiyetle cevap verdi ve ameliyatima karar verdik. Hiç bir sıkıntı yaşamadan çok başarılı bir ameliyat geçirdim.Davit Hocama çok teşekkür ediyorum başarısından ve ameliyat sonrası ilgisinden dolayı müteşekkirim. Sağlıklı hayırlı uzun ömürler diliyorum .Mehmet GÜRKAYNAK


hocaların hocası annemi babamı hem kalp hem sah damarı ameliyatı yaptı inanılmaz bir doktor allah razı olsun çanakkale servet sinamci ve ailesi olarak minnettarız hocamızın ameliyatlarını kontrollere gittiğimizde başka gören doktorlar inanılmaz bir ameliyat diyor inanin cok büyuk bi doktor..


K
Konum: Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Emboli

Sayin Hocamın ellerinden öperim iyiki varsınız iyiki sizi tanıdık pirti atmış damarim bacaktan akciğer kalp hepsi tıkanmış üç gün oksijen almamış kalbim umutların bittiği nokta on dört buçuk saatlik ameliyatla ayaktayim ailemleyim Rabbim senden razi olsun hocam allaha emanet olun. ..!


elleri öpülesi bir insan ALLAH ondan razı olsun 2014 yılında 2 kalp kapağımı ve aort damarımı değiştirdi


22 Ağustos 2016 tarihinde annemin kalp kapakçığı ameliyatını gerçekleştiren hocamızla tanışmamız bizim için büyük bir şanstı. Yüksek bilgi ve tecrübesini her an hissettiğimiz hocam; ameliyat sonrasında bize yaptığı rehberlikle de bu büyük ameliyatı kolay şekilde geçirmemize destek oldu. Ona bir kez de buradan teşekkür etmek istedik. Sude ÖZKAL


M

Anjiyo sonrası damarların birçok noktada, yüksek oranda tıkalı olduğunu ve damar yapısının çok ince olmasından dolayı bypass yapılamayacağını öğrenince çaresizliğe ve korkularıma yenik düştüm. Kızımın araştırmaları ve yakın çevremizin de tavsiyesi üzerine değerli doktorum Davit Beyle tanışmak nasip oldu. İyi kide tanımışım. Sorunsuz bir şekilde 4lü bypass ameliyatı geçirdim. Kendisine minnettarım. Mesleğinin hakkını veren, son derecede iyi, sabırlı, halden anlayan, mükemmel bir doktor. Emeği ve çabalarından dolayı teşekkür ediyor, doktorumuzu herkese tavsiye ediyorum.


vELİ Balaban 70 yaşında ana damar yüzde 90 tıkalı aynı zamanda astım hastası oldudum için ameliyat olmaktan korkuyordum ta ki David hocayı tanıyana kadar beni 5 dakikada ikna etti kalbimi durdurmadan baypass yaptı ameliyattan 2 gün sonra ayağa kalktım ameliyat olmamış gibi nefesim yerinde 5gün sonra taburcu oldum ve eve giderken mahallede gezdim hocama minnattarım herkeze tafsiye ederim hastasına çok değer veren saygı değer bir insan kendisine minnattarım saygılar sunarım


8 Sene önce babamın 4 damarını 9 saatlik zorlu bir ameliyat ile değiştiren 10 gün öncede annemin kalp kapakçığını değiştiren ,güler yüzlü bilgisi sayesinde kendine güvenen ve bu güven duygusunu hastası nada verebilen güzel insan .
Ameliyat olmak için Bursa'dan İstanbul'a gelmekle ne kadar akıllıca bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyoruz .
Önce babamı sonra annemi sağlığına kavuşturdunuz.
Hocam size ve ekibinize sonsuz teşekkürler
İYİ Kİ VARSINIZ


I

Anjiyo sonrası babamın kalbindeki 4 damarın %95 ile %70 aralığında tıkanık olduğunuzu öğrendiğimizde acil by-pass ameliyatı olması gerektiğini söylediler. Dört bir elden doktor, hastane araştırmaya başladık ve sonunda Davit hocayı bulduk. Davit hocaya cd'yi gösterdiğimiz ilk andan bizi taburcu edene kadar bizimle ilgilenişi, yapılan her işlemde bizi bilgilendirmesi, verdiği güven, kısacası bir doktordan beklediğimiz her şeyi fazlasıyla gördük. Şuan babam oldukça sağlıklı ve Davit hocanın bunda rolü çok büyük.


Degerli hocam, benim canim dedem Veli Balaban sayenizde ameliyatini oldu ve sagligina kavustu.. Her zaman guler guzle hastalariniza buyuk moral vererek onlari iyilesmeye bir adim onde baslatiyorsunuz. Size ne kadar tesekkur etsek az.. Dedeme ve eminim ki diger tum hastalariniza gosterdiginiz tum ilgi, alaka ve titizliginiz icin cok tesekkur ederiz. Basarilarinizin devamini dileriz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kalp Çarpıntısı
  • Mitral Darlığı
  • Emboli
Tümünü göster