Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar, İstanbul
İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

18 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Ne zamandır aklımda yazayım diyordum. Gerçekten bebekten fırsat bulamadım. Duygu hocam harika bir insan. Başından beri hep destek oldu. Eşim uzaktaydı karşısında çok ağladım psikolojim yerinde değildi bir psikolog gibi benimle ilgilendi motive etti. Zorunlu değildi, ilgilenirken samimiydi. Ne zaman ulaşmak istesem ulaşabildim. Bebeğimin aslında normal doğumu pek olası değildi. Ben beklemek istedim saygı duydu en son bekleyeceğimiz ana kadar beklerim dedi. Bir gece vakti oğlum gelmek istedi gecenin bir yarısı hemen ulaştık. Benimle bir konuşması var Allah razı olsun ilk bebeğim, çok cahilim her şeyi anlattı sakinleştirdi. Biz hastaneye geldik hemen arkamızdan o da geldi. Her doktor yapmaz 6 saat normal doğum için bekledik bu süreçte sürekli elimi tuttu. Terliklerimi sürekli önüme getirdi. Kadınlar bilir hasta bezimi bile oradaki çalışanlara bırakmadı o taktı ilgilendi. Yapmak zorunda değildi korkuyordum sürekli hep sakinleştirdi. Sonra bebeğin kalbi suni sancılarla biraz kötüye gidince müdahale etti sezeryana alalım dedi. Sezeryandan çok korkuyordum. Benimle ameliyathanede kendi kardeşi ya da kızıyla konuşur gibi konuştu elimi tuttu güldürdü. Allah bin kere razı olsun. Bu arada hamileliğim boyunca en ufak şeyi bile boşvermedi en ince ayrıntısına kadar baktı başka doktorlara da danıştı. Daha çok şey var böyle benim güzel hocam iyi ki yolumuz kesişmiş. İyi ki sizi tanımışım. Asla tereddütünüz olmasın. Kendinizi ona emanet edebilirsiniz.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Eşim, gebeliğin başından beri takipli olduğu Dr Duygu Işıl Gencer'in sezeryan sonrası tedavi süreci eşiniz gayet iyi ağrılar olucaktır olan ağrılar sızlamlar olağan ağrılar şişlikler denilerek başkaca bir çözüm yolu gösterilmedi bize. Eşimin iyileşme süreci sürekli olumsuz yönde ilerledi ve malesef Şuan bunalrı eşimin yanında başka bir hastaneden yazıyorum. (Tarih 22.01.2022 saat 00:34) 1 haftalık bebeğimizle çok zor zamanlar geçirmekteyiz. Allah herkese sağlık sıhhat versin.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Hastaneye acilden giriş yaptım dış gebelikten dolayı iç kanama geçiriyordum. Şansıma Duygu Hanım nöbetçiydi ve bize her aşamayı detaylıca açıkladı, ameliyata girdim ve ameliyatım çok başarılı geçti, kısa sürede ayağa kalkabildim. Ameliyatta, kontrol amaçlı patalojiye göndermek için rahmimden biyopsi almış ve bu sayede başka rahatsızlıklarımı da çok erken aşamada öğrendim. Çok temkinli ve işini iyi yapan bir doktor. Süreç boyunca sürekli iletişim halindeydik. Her istediğimde rahatlıkla kendisine ulaşabildim hatta bazen Duygu Hanım kendisi beni arayarak ve mesaj atarak takibimi yaptı. İş takibi, disiplini, bilgisi,tecrübesi ve ulaşılabilirliği ile süper bir doktor


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

İlk hamileliğim için tercihimdi. Tüm hamileliğim boyunca pozitif ve ilgiliydi. Her telefonuma cevap verdi. Özenle ilgilendi. Normal doğuma teşfik etti. 38. Haftamda muhteşem bir normal doğumla oğlumu kucağıma aldım. Doğumhaneden 3 dakika çıktım. Hala bir sorun olduğunda arıyorum. Hemen yardımcı oluyor. Bir daha olsa yine tercihim kendisi olur.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Gebe takibimi yapmasını İçin dr hanımı seçmiştim,6 haftalıkken gittim açıklama yapmadan bazı yasaklar getirdi, 7 haftalıkken gittiğimde bir sonra ki hastayı almanın hızıyla bebeğin kalp atışının olmadığı gibi hassas bir bilgiyi duyarsızca verdi, durumu teyit etmek için 2. Bir doktor onayı gerekiyordu,telefon edildi, 2. Doktorun gelmesi bir kaç dk gecikince istersen başka bir doktora git dedi.o anda 2. Doktor hanım geldi, ben aldığım kötü haberle malum pozisyonda beklerken 2 hanım doktor başımda e senin çocuk okula başladı mı diye 3-4 dk sohbet etti. , hatta beni hatırlamıyordu doktor hanım, maalesef memnun kalmadım.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım kendisiyle, ilk bebeğimin takibini kendisi yaptı doğumumu da kendisi yaptı. Sezaryen olmama rağmen evde 1 gün bile yatmadım kendimi o kadar iyi hissettim şimdi yine hamileyim yine kendisine gidiyorum, iyi ki varsın Duygu Hocam


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Duygu Hocamıza tavsiye üzerine muayene oldum.İlk kontrolümü hocamız yaptı ve hala beraberiz.Gebeliğimde 26.haftadayım inşallah doğumumu da Duygu Hocamız yapacak.Mükemmel güvenilir pozitif bir insan, o kadar çok ilgileniyor ki cep numarasını bile verdi.Allah ondan razı olsun.Gebelik sürecimde çok destek oluyor hep yanımızda olduğunu hissettiriyor.Çok iyi doktor olduğu için sıra çok oluyor odasının önünde tek olumsuz görüşümüz bu :)


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Diğer

Mükemmel bir doktor yaklaşımı ve ilgisi memnuniyet verici Duygu hanım gerçekten harika bir doktor çok bilgili kendinden emin konuşuyor güven veriyor kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum mutlu bir hamilelik geçirmek istemiyorsanız ve birşeyler öğreneyim ne yiyip ne içmeliyim bebeğimin gelişimi için ne yapabilirim diyorsanız Duygu hanıma gidin yemek ve egzersiz listesi verdi cep numarasını dahi paylaştı hamilelik çok güzel bir duygu bu süreci heba etmeyin Duygu hanım gibi tecrübeli bilgili ilgili doktorları tercih edin


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Dogum

Acil olarak gittiğim medipol hastanesinde sukurki duygu hanim nobetciydi o gece .butun olumsuzluklara ragmen son ana kadar ugrasti normal doğum için.hep derim ben doğurmadim resmen o dogurttu.Allah binlerce kez iki cihanda razı olsun ondan.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Takibinde olmadığım direk Doğum tanıştığım Harika bir doktor çok tatlı son derece güler yüzlü benimle çok güzel ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum. Duygu hanım gibi doktorların Rabbim sayısını arttırsın. Başarılarınız daim olsun Duygu hocam.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar