Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 189 profil ziyareti var

Opr.Dr. Ebru Durmuş kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • burun şekil bozulması

  Merhaba hocam çocuk yaşlardan beri cok sık geçirdiğim nezle girip gibi rahatsızlıklar sırasında burnu yanlış silme şekilleri nedeniyle burun görüntüsünde aşağıya doğru sarkma mevcut daha önce bu görüntü rahatsızlık vermiyordu ama görüyorum ki bu tür hastalıkları geçirdikçe daha fazla defamasyon olduğu… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Op. Dr. Ebru Durmuş

  Merhaba,
  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ancak muayene ve analiz olmanız gerekmektedir.Yapılacak detaylı muayene sonucu tedavi protokolü oluşturulabilir.Randevu konusunda kliniğimiz… Daha fazla

 • göz altı torbaları

  gözlerimin altında torbalar var ve bu beni aşırı yorgun gösteriyor bu durumdan etkileniyorum aldırmak istiyorum ya da işe yarar tedavi ,krem filan kullanıyorum ,buz uygulaması filan işe yaramadılar , dr bey ben size muayene olmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

  VERILEN YANIT:

  Op. Dr. Ebru Durmuş

  Merhaba,
  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Muayene için kliniğimiz ile irtibat kurabilirsiniz.
  Dr Ebru Durmuş

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
2 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Doğum sonrası karnımda kalan sütur izleri icin Ebru hanıma gitmiştim..oldukça titiz ,zor beğenen bir hasta olmama rağmen Ebru hanımın ve yardımcısı Gülçin hanımın sabırla ve nezaketle yaklaşımına hayran kaldım.oldukça ilgili ve sevecen ,bir o kadarda başarılı bir doktor.ve ekibi.
  gözünüz kapalı güvenebilirsiniz..

 • ben gögüs estetiği için gittim. koltuk altından silikon yerleştirttim. ebru hanımın insanlığı sevecenliği ve bayan olduğu için beni anlaması beni çok etkiledi. ameliyatımdan da çok memnunum. kendisine teşekkür ediyorum.