Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 187 profil ziyareti var

Opr.Dr. Ebru Durmuş kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Kulak ameliyatı

  Merhaba ben yalovada öğrenciyim hastanenizde kepçe kulak ameliyatı
  yaptırmak istiyorum ona göre Bursaya gelicem. Biraz bilgi verir misiniz

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Ebru Durmuş

  Merhaba
  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Size yardımcı olmak isteriz ancak kliniğimiz İzmir'de arzu edersiniz randevu konusunda iletişime geçebilirsiniz.

 • Ben alımı - tedavisi

  Merhaba. 23 yaşındayım. beyaz tenliyim. yüzümde bazıları küçük ve derimle aynı hizada bazıları derimden kabarık ve daha büyük benler var. Kanama, alacalılık hızlı değişimler düzgün düzgün olmayan hatlar gibi olumsuz belirtileri yok. Sadece estetik olarak kurtulmak istiyorum. Bursada ameliyatsız ben alan… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Ebru Durmuş

  Merhaba ,
  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ben alımları CO2 fransiyonel lazer tedavisi ile ben alımı gerçekleştiriyoruz.Ancak kliniğimiz İzmir Alsancak da .

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Doğum sonrası karnımda kalan sütur izleri icin Ebru hanıma gitmiştim..oldukça titiz ,zor beğenen bir hasta olmama rağmen Ebru hanımın ve yardımcısı Gülçin hanımın sabırla ve nezaketle yaklaşımına hayran kaldım.oldukça ilgili ve sevecen ,bir o kadarda başarılı bir doktor.ve ekibi.
  gözünüz kapalı güvenebilirsiniz..

 • ben gögüs estetiği için gittim. koltuk altından silikon yerleştirttim. ebru hanımın insanlığı sevecenliği ve bayan olduğu için beni anlaması beni çok etkiledi. ameliyatımdan da çok memnunum. kendisine teşekkür ediyorum.