Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 282 profil ziyareti var

Opr.Dr. Ebru Durmuş kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • merhaba. badem göz estetiği yapılır mı? yaşım 19u.

  VERILEN YANIT:

  Op. Dr. Ebru Durmuş

  Merhaba Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Badem göz estetiği yapılabilir ancak hastanın uygun olup olmadığınıza dair analizinin yapılması gereklidir. Dilerseniz kliniğimize ulaşıp randevu… Daha fazla

 • kısmi yüz felci

  Merhaba hocam ben 24 yaşındayım, 8 yıl önce kısmi yüz felci geçirdim. Pek belli olmasa da yüzümün sağ tarafında ağırlık var. Sağ gözüm sol gözüme göre daha küçük ve kasılıyor, sağ kaşım daha aşağıda, ağzım da konuştuğum da yamuluyor. Özellikle fotoğraf ve videolar da çok belli oluyor. Ne yapmam gerekiyor… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Op. Dr. Ebru Durmuş

  Merhaba,
  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Muayene edip görmek gerekir.Arzu ederseniz randevu konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın

Genel skor
2 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Doğum sonrası karnımda kalan sütur izleri icin Ebru hanıma gitmiştim..oldukça titiz ,zor beğenen bir hasta olmama rağmen Ebru hanımın ve yardımcısı Gülçin hanımın sabırla ve nezaketle yaklaşımına hayran kaldım.oldukça ilgili ve sevecen ,bir o kadarda başarılı bir doktor.ve ekibi.
  gözünüz kapalı güvenebilirsiniz..

 • ben gögüs estetiği için gittim. koltuk altından silikon yerleştirttim. ebru hanımın insanlığı sevecenliği ve bayan olduğu için beni anlaması beni çok etkiledi. ameliyatımdan da çok memnunum. kendisine teşekkür ediyorum.