Adres

Zafer Mahallesi Gümüş Sokak No:9-11, Bahçelievler
Özel Safa Hastanesi Yenibosna (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Konum: Özel Safa Hastanesi Yenibosna Kontrol Randevusu

15 Yıldır Şeker hastasıyım Allah'a şükür Ekrem Hocamın sayesinde insülin bire düşürdük günde dört defa iğne yapmaktan inşallah kurtaracağım biraz dikkat edersem hocamın verdiklerini söylediklerini uygularsam her şey güzel olacak.
Birazda Ekrem hocamdan bahsetmek isterim hastası ile çok ilgilenen güleç yüzlü mütevazi samimi bir doktor tanıdıklarıma hiç tereddüt etmeden tavsiye ediyor ve gönderiyorum hepside dua ediyor Allah razı olsun Ekrem hocam Şeker Hastaları hep duacı size iyiki sizi tanıdım Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin başımızdan eksik etmesin.
Mehmet Bozkurt.


M

Ben Mahmut Kahraman ,cushing sendromu hastasıyım ,Önce ALLAH ,sonra Muhterem Hocam Ekrem Algün hocamın sayesinde sağlığıma kavuştum .Rabbim ondan razı olsun .


A

20 YILDAN BERİ DİYABET HASTASIYIM. YAKLAŞIK 10 AYDIR EKREM HOCANIN KOTROLÜNDE TEDAVİ GÖRÜYORUM. HASTALIĞIM SÜRESİNCE BU KADAR SAĞLIKLI OLDUĞUMU HATIRLAMIYORUM. AYRICA BİR YAKINIMA BAŞKA BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE TİP 1 DİYABET TANISI KONMUŞ, İNSÜLİN KULLANDIRMAYA BAŞLAMIŞ OLMALARINA RAĞMEN ŞEKERİ DÜŞMÜYORDU. EKREM HOCA YAPTIĞI TETKİKLER SONUNDA BU HASTANIN TİP 2 DİYABET HASTASI OLDUĞUNU BELİRTEREK İNSÜLİN KULLANMASINA SON VERİP DİĞER İLAÇLAR (HAPLAR) İLE TEDAVİYE DEVAM ETTİ VE ŞİMDİ BU YAKINIMIN ŞEKERİ NORMAL DEĞERLER İÇERİSİNDEDİR. EKREM HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYOR BÜTÜN RİZELİ HEMŞEHRİLERİMİZİN EN AZ BİR DEFA EKREM ALGÜN HOCAYA MUAYENE OLMAYA GİTMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM. EKREM HOCANIN HASTA VE HASTA YAKINLARINA KARŞI İNSANCIL, SICAK, SAMİMİ DAVRANIŞLARI DA TAKDİR TOPLAMAKTADIR. EKREM HOCAM İYİ Kİ RİZE'DESİNİZ.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet