Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Banka Havalesi

Aile Danışmanlığı Randevusu

Online Danışmanlık

Online Terapi +1 daha fazla

Randevu


Aile Danışmanı Elif Gökçe Karademir
Çankaya, Ankara


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı

Aile Danışmanlığı Randevusu

Aile Danışmanlığı Randevusu

Online Danışmanlık +19 daha fazla

Online Terapi

Randevu

Randevu

Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Aile Danışmanı Elif Gökçe Karademir


Aile Danışmanı Elif Gökçe KarademirOnline Danışmanlık


Aile Danışmanı Elif Gökçe KarademirOnline Danışmanlık


Aile Danışmanı Elif Gökçe KarademirOnline Danışmanlık


Aile Danışmanı Elif Gökçe Karademir


Aile Danışmanı Elif Gökçe Karademir

Diğer Hizmetler


Aile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe KarademirAile Danışmanı Elif Gökçe Karademir

Özgeçmiş

Hakkımda

11 Ocak 1987 tarihinde Balıkesir’de doğdum. İlköğretim ve liseyi Balıkesir’de okudum.
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosy...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL VE TARİH-COĞRAFYA FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ
  • BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ FORMASYON EĞİTİMİ

Deneyimler

  • Aile Danışmanı Elif Gökçe Karademir
  • Online Danışmanlık

Sertifikalar


Fotoğraflar


Videolar

Diğer içerikler

Röportaj

9 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Aile Danışmanlığı Randevusu

eşimle konuşamadığımız kendimi ifade edemediğim noktaları bulup keşfetmemi sağladı yeni bir iletişim dili oluşturmama sebep oldu beni sabırla dinledi sonra bizi dinledi ve çözüm odaklı oluşu bilgisiyle bizi destekledi hersey icin teşekkür ederim ipin ucundan döndük

Y

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Kendimle ilgili özel nedenlerden dolayı danışmanlık almaya karar verdim. Danışman alanında son derece profesyonel ve bilgili bir uzman. Ayrıca pozitif enerjisi ve iletişim becerileri de beni memnun etti. Bilgi birikimi yanında, empati yeteneği ve hem sözlü hem de beden dili ile iletişim konusundaki yetkinliği de dikkat çekici. Çevreme kesinlikle tavsiye ederim.

M
Doğrulanmış
Konum: Aile Danışmanı Elif Gökçe Karademir Aile Danışmanlığı Randevusu

Boşanma aşamasında danışmanlık aldım ve her görüşme sonrası kendimi daha güçlü hissettim. Sakinlikle dinlemesi, empati yapabilmesi, farklı yollar göstermesi ve samimiyetiyle bu süreci kolay atlatmama büyük katkısı olmuştur. Teşekkürler Gökçe Hocam. İyi ki varsınız.

Elif Gökçe Karademir

Güzel ve içten yorumlarınız için teşekkür ederim.

K

Uzmana, sosyal medya aracılığıyla ulaştım. Aile dizimi yapmak amacıyla başvurdum. Uzman ile ailemle ilgili günümüzde yaşanan sorunların geçmişe dönük etkileri üzerine görüşmeler yaptık ve bu görüşmelerin son derece faydalı olduğunu düşünüyorum. Uzman ile son derece sakin bir ortamda ve yüksek enerjili bir şekilde görüşmeler gerçekleştirdik. Uzmanı, çevreme kesinlikle tavsiye etmeye devam edeceğim.

Elif Gökçe Karademir

Çok teşekkür ederim.

R

Elif Hanım'a sosyal medya üzerinden ulaştım. Hayatımın zorlu bir döneminde, iç huzura kavuşmak için adım atmalıydım. Aile dizimi seanslarının bu konuda işe yarayacağına dair önceden inançsızdım, ancak Elif Hanım bu konuda farkındalık kazanmama yardımcı oldu. Onun güleryüzü ve sıcaklığı beni çok rahatlattı. Kendimi ifade etmeye çalıştığımda, o çoktan beni anlamıştı. Elif Hanım'ın danışanı olduğum için çok mutluyum, iyi ki tanıştık.

Elif Gökçe Karademir

Asıl ben teşekkür ederim kalbinizi bana açtığınız için.

E

Sosyal medya aracılığıyla iletişime geçtim. Eşimle ilişkilerimizle ilgili sorunlar yaşadığımız için Elif Hanım'a başvurdum. Kendisi alanında oldukça yetenekli bir uzman, en azından bana öyle geldi. Yaklaşımı çok memnun ediciydi ve iletişim becerileri başarılıydı. Hem başlangıçta hem de sonunda sağladığı iletişim oldukça etkiliydi. Aldığım hizmetten memnun kaldım ve Elif Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendisine teşekkür ederim.

Elif Gökçe Karademir

Ben de teşekkür ederim.

M

Elif Hanım'a sosyal medya üzerinden ulaştım. Aile içi problemlerim vardı, bu nedenle onunla iletişime geçtim. Elif Hanım, çok ilgili ve bilgili bir danışman. Problemlerime yardımcı oldu. Onun dinlemesi, empati kurması ve geniş bilgisi benim için çok değerliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

S

Sosyal medyadan ulaştım. Aile içi iletişim problemleri sebebiyle başvurdum. Telefon ile ulaştım ve görüşme takvimimizi oluşturduk. Farkına varmadığım ve önemsemediğim noktaları görüşmeler sonucunda bana açıklayarak bir kaç aydır yaşadığım sorunların çözülmesine yardımcı oldu. 5 görüşmede bir çok konuda beni dinledi ve çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim buradan da kendisine. Sakin, sakinleştirici ve detayların farkında olan birisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

N

Ciddi bir süreçte olduğum ilişkimde evlilik kararı almadan önce problem olarak gördüğüm noktaları onarmak adına danışmanlığa ihtiyaç duymuştum, yakın bir arkadaşımın önerisiyle Gökçe Hanım ile yollarımız kesişti. Süreç içerisinde hem enerjisiyle hem ilgisiyle hem de en önemlisi objektif yaklaşımıyla partnerim ve benim için oldukça işlevsel bir deneyim oldu. Özellikle ikili ilişkilerinde destek ihtiyacı duyan herkese tavsiye ediyorum.

Elif Gökçe Karademir

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular