Son 30 gün içerisinde 414 profil ziyareti var

Adres

Akdeniz Cad. Barış Mah Doğa Evleri. A 2 Blok. D:2 Beylikdüzü, İstanbul, Beylikdüzü
Sone Psikoloji

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Psikoterapi

Üniversite Mahallesi Uran Caddesi No:10, İstanbul
Özel Avcılar Hospital

Bu adres online randevuya açık değil


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim sırasında birçok akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projesinde...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Panik Atak
 • Agorafobi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Üsküdar Üniversitesi
 • Işık Üniversitesi

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Akdeniz Cad. Barış Mah Doğa Evleri. A 2 Blok. D:2 Beylikdüzü, İstanbul, Beylikdüzü

Ücretler Hakkında

Sone Psikoloji

Diğer Hizmetler

Psikoterapi


Akdeniz Cad. Barış Mah Doğa Evleri. A 2 Blok. D:2 Beylikdüzü, İstanbul, Beylikdüzü

Ücretler Hakkında

Sone Psikoloji

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A
Konum: Sone Psikoloji Psikoterapi

Ertuğ hoca alanında profesyonel ve ayrıca muhteşem bir insan. Pes ettiğim bir zamanda yolum onunla kesişti. Daha sizi karşılarken verdiği enerji ve güler yüz insanı mutlu ediyor. Henüz 4.seansı geride bıraktığımız halde ben kendimi çok iyi hissediyorum. Sen iyi ki varsın hocam.


M
Konum: Sone Psikoloji Psikoterapi

Yaşadığım stres sıkıntılı günlerin ardından başlayan yutma fobime çare ararken Ertuğ Bey ile yollarımız kesişti. Muhtemelen bu yorumları okuyor hale geldiyseniz sizlerde de yolunda gitmeyen birtakım sıkıntılar var ve vücut buna tepkisini sizi hasta gibi göstererek veriyor. İşim gereği bilgisayar ve internet ile sürekli iç içe yaşıyorum ve emin olun iyi psikolog bulmak için çok araştırma yaptım. Sonunda Ertuğ Bey ile görüşmeye karar verdim . Daha ilk günden ilgi ve alakasıyla, soğukkanlılığıyla beni öylesine rahatlattı ki sizlere anlatamam. Panik bozukluk yasayanlar bilir her an bir yerinde bir rahatsızlık varmış korkusuyla doktora gitmek istersiniz ben bu düşüncelerle Ertuğ Bey ile görüştüğümde ısrarla sende birşey yok beni dinle beynin seni kandırıyo diye telkinlerde bulundu, ödevler verdi beni rahatlatması açısıdan kitap önerisinde bulunup tüm kitapta boğulmayım diye sadece beni ilgilendiren kısmına yoğunlaşmamı sağladı bu benim iyileşmem de daha ilk okumada etkisini gösterdi....
Anlatacak çok sey var aslında ama sıkılıp okumayacağınızı düşündüğüm için kısa kesmek istiyorum.
Sonuç olarak ne durumdaydınız da ne oldunuz diye soracak olursanız ilk gittiğimde yediğim şey boğazımda kalacak korkusuyla yemek yiyemeyip kilo vermeye başlamış iken sadece 7 görüşmenin ardından önüme ne gelirse yiyip içer hale geldim. Hala boğazım acısa kalır korkusu geliyor ama Ertuğ Beyin söylediklerini aklıma getirip yine boş düşünceler diye atıyorum bunları kafamdan.
UNUTMAYIN!!!
bu hastalığın tedavisi düşünce yapımızı değiştirmek. Bunu kendi başımıza başaramıyorsak tavsiye edebileceğim en iyi destekci Ertug Bey dir.
Teşekkürler Ertuğ Bey :)
Umarım ben gibi nice sıkıntı yaşayan insanlarla yolunuz kesişir de onlarında mutlu olmasına vesile olabilirsiniz...


F
Konum: Özel Avcılar Hospital

Ertuğ Bey iyi ki tanımışım dediğim biri. Kendisi gerçekten çok yardımcı oldu bana. Geçirdiğim zor günleri onunla birlikte daha kolay aşabildim. Kendimi yeniden keşfetmemi, daha güçlü ayakta durabilmemi sağladı. Kendisi çok iyi bir insan ve çok başarılı bir psikolog. Kendisine çok teşekkür ederim.


Konum: Sone Psikoloji Depresyon, aksiyete bozukluğu, şema bozukluğu

Ertuğ bey nasıl anlatılır inanın bilemiyorum hayatındaki kahramanlardan kendisi. En zor zamanlarımın en aydınlık tarafı. Sadece seanslarda değil seans sonrası da hayatımı hep destekleyen özverili anlayışlı ve yol gösterici bir uzman. Kelimenin tam anlamıyla uzman ertuğ beyle hayat cok daha kolay ve anlaşılır. Benim psikologum hem anlayışlı hem iyi hem yaşam koçu hem yol gösterici herşey :) kesinlikle tavsiye ederim. Şuan daha kendime güvenli kimseye muhtaç olmayan ne istediğini açıkça ifade eden biriysem onun payı büyük. İyiki var :)


T
Konum: Özel Avcılar Hospital..

Yaklaşık 2 yıl önce zor bir dönemi kendi başıma atlatamayacağımı anladığımda kendisini tanıma fırsatım oldu. Yaklaşımı, empati yeteneği, bilgi birikimi ve her zor anımda kendisine ulaşma imkanı sağlaması bana kendimi çok güvende hissettirdi. Sorunlarımla mücadele etmemde bana göstermiş olduğu yollar, tavsiyeler ve sonuçlar.. hepsi beni anlamış olduğunun ve sonunda çözebileceğimizin göstergesi idi. İyiki onu tanımışım, iyiki birlikte yol almışım. Her şey için kendisine sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.


B
Konum: Özel Avcılar Hospital.. Normal randevu

Ertuğ beyle olan seanslarım oldukça başarılı geçti. Kendisi işini çok seven ve oldukça ilgili bir psikolok. Seanslarda sıcak kanlı olup, sorunların üstüne gitmesiyle sorunların üstesinden çok kısa sürede gelebiliyor..


E
Konum: Özel Avcılar Hospital.. Panik atak

Merhaba, yaklaşık 8 ay önce yoğun panik ataklarım için Ertuğ bey’e başvurdum. sadece terapiyle geçeceğine hiç inanmamama rağmen son şans olarak Ertuğ bey ile görüşmek istedim. Daha önce de bir kaç kez terapiye gittim fakat fayda göremedim. Sadece anlatıp karşındakinin seni susarak dinlemesi bana faydalı gelmedi açıkçası. Biz onunla bilişsel davranısçı terapi ile çalıştık.ortalama 10 seans sonunda ataklarım bitme noktasına geldi. Ataklara dair pek çok bilmediğim ya da yanlış yaptığım şeyleri düzelttik. İlk seanslar eğitim ile geçti. Diğer seanslar dışarıda bazı ödevlerim oldu.Panik atak çok sinsi ilerleyen, insanı çıldırtma noktasına getiren, her geçe kalbimde bir şey var diyip sizi hastane aciline taşıyan bir hastalık. Zaman geçtikçe azalmıyor sizi daha fazla eve kapatıyor insan ilişkilerinizi daha çok bozuyor. Dolayısıyla vakit kaybetmeden Ertuğ bey’e gelin sıkıntılarınızdan bir an önce kurtulun ve hayata bakın. Ben çok zaman kaybetmişim. Keşke ilk zamanlar gelseymişim Ertuğ bey’e.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Hayata yeniden tutundum.


A
Konum: Özel Avcılar Hospital.. Depresyon

Ertug Bey'le yollarımız 2016 Haziran ayında kesişti. Depresyon'un herkesin bildiği, cümle içinde rahatça kurulan türde bir şey olmadığını o günlerde yaşayarak çok çok iyi anladım, bir daha o günlere asla dönmek istemem. çocuğumu eşimi görmek istemiyorken, beni üzen hiç bir şey olmadığı halde sürekli ağlıyorken, telefonları açmıyorken, banyo yapmıyor ya da evden dışarı çıkmıyorken, kısacası bir hayat yaşamıyorken ona başvurdum. daha önce üniversite ve evlilik öncesi dönemlerde hem terapi hem ilaç kullandığım için hazırlıklı gittim ancak çok farklı bir yaklaşımla karşılaştım, sıkıntılarımı dinlerken o senaryoyu benimle birlikte yaşıyordu doktorum. Hiç bir problemimi önemsemezlik yapmadı, öyle şeyleri görmemi sağladı ki bundan sonra da problemlerimin bitmeyeceğini biliyorum ama karşılarında farklı bir kişi bulacaklar. Bu yüzden Ertug Bey'i kendim için için bir şans olarak görüyorum. Teşekkürler.


B
Konum: Özel Avcılar Hospital.. panik atak

Ertug Bey'e 2 aya yakın bir süredir gidiyorum daha önce de bir kaç tane psikologla görüştüm fakat hiç bir seferde memnun kalamadım, hayatımda ilk defa bir insanın bana bu kadar iyi geldiğini ve benim için her şeyi en ince detayına kadar uğraşıp önemsediğini gördüm. Bir çok psikolog görüştüm ama size işinde en iyisinin Ertug bey olduğunu vicdan rahatlığıyla söyleyebilirim. Eğer ki eliniz de olan hayatı en güzel ve en sağlıklı şekilde yaşamak istiyosanız size tek tavsiyemdir


İşinde inanılmaz derecede kaliteli ,ilgili ve başarılı. Seanslara başladığımız gün ,hayatımın dönüm noktalarından biridir ,kesinlikle ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim sırasında birçok akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projesinde...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Panik Atak
 • Agorafobi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Üsküdar Üniversitesi
 • Işık Üniversitesi

Deneyimler

 • Özel Avcılar Hospital
 • Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
 • İnca Klinik

Sertifikalar


Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (4)