Op. Dr.

Evrim Berberoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • D

  Önce Allah sonra Dr Evrim Berberoğlu sayesinde kizim bugün kucagimda. Mesleğindeki bilgisi donaniminin yanisira dikkat özen incelik alaka vb gibi birçok meziyet onda var. Bir doktordan isteyecegimden bile fazlasina sahip. Hamileliğimin en basindan itibaren çok çeşitli sorunlar yasadim ama kendisiyle herşeyin üstesinden geldik. Teşekkürler Dr EvrimBerberoglu, seni seviyorum.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Op. Dr. Evrim Berberoğlu , lisans eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında tamamlamıştır. Ocak 2014 itibariyle kendi özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hizmetler

  Op. Dr. Evrim Berberoğlu Muayenehanesi

  Mimar Sinan Mah. Işılay Saygın (1399) Sok. No:12 K:3 D:8 Alsancak, İzmir

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  16 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • D

   Önce Allah sonra Dr Evrim Berberoğlu sayesinde kizim bugün kucagimda. Mesleğindeki bilgisi donaniminin yanisira dikkat özen incelik alaka vb gibi birçok meziyet onda var. Bir doktordan isteyecegimden bile fazlasina sahip. Hamileliğimin en basindan itibaren çok çeşitli sorunlar yasadim ama kendisiyle herşeyin üstesinden geldik. Teşekkürler Dr EvrimBerberoglu, seni seviyorum.

  • A

   evrim hanım benim hikayemin mutlu sonunu yazan doktor,onunla smyrna tüp bebek merkezinde tanıştım ikizlerim çok erken doğmasına rağmen şu andaki sağlıklarını mucize yaşamlarını kendisine borçluyum tüm kontolleri çok dikkatli ve özenle yapan çok iyi bir hekim.evrim hanım sayesinde ikizlerim sadece 3 gün küvezde yattılar ve sağsalim evimize geldik ikiside 1.200 gr sadece.şimdi 4.5 yaşındalar sonsuz minnettarım evrim hanıma saygılarımla..

  • H

   Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor. Çok deneyimli, bilgili, gerektiğinde kolay ulaşılabilir birisi. Tüm gebeliğim boyunca bana çok destek oldu. Kadın Doğum Uzmanı arayan herkese öneririm.

  • E

   Evrim hanım benim şuanki yaşantıma kadar tanıdığım en deneyimli en dikkatli en güleryüzlü ve en güvenilir hekim.diğer doktorlarda olmayan her aradığınızda ulaşılabilir ,her sorunuza (sorular saçma bile olsa)cevap bulabileceğiniz ,ameliyat esnasında sanki yakınınızmiş gibi elinizden tutan ,gebelik boyunca bebekteki en ufak değişikliği dikkat ederek önlem alan,anneden daha çok bebeği düşünebilen yegane doktor.kısacası anneye, hiç aklında soru olmadan bebeğini evrim hanıma teslim etmek kalıyor.onun için ne söylesem az,mükemmel bir doktor. Keşke kendisi gibi bir çocuk doktoru da olsa...

  • B

   evrim hanım ister mesleğindeki bilgisiyle ister kişiliği karakteriyle mükemmel, harika bir doktor. gebeliğim sürecinde tüm samimiyetiyle ve tecrübesiyle her konuda yanımda oldu. sevgili evrim berberoğlun'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım :)

  • S

   Evrim Hanım, hastanın soru sormasına bile gerek kalmadan, herşeyi anlayabileceğimiz düzeyde açıklıyor. Bu açıklayıcı tavrıyla hastayı oldukça rahatlatıyor. Muhteşem bir doktor. 30 yaşındayım ve sürekli gideceğim hekim kendisidir :)

  • Evrim hanımla hamileliğimin ortalarında tanıştım ve sayesinde çok güzel bir doğum yaşadım. güler yüzü, ilgisi ve sizi her konuda bilgilendirip rahatlatması ile tanıdığım en iyi doktor diyebilirim. herkese tavsiye ederim.

  • S

   sevgili evrim hanım sizinle dokuz eylulden suregelen bir tanışlıgımız oldu sonra kızımın dogumundadınız ve bayındırda karşılaştık bana guven veren tanıdıgın en mukemmel doktorsunuz sevgiler sevgi demirkurt

  • A

   HAYAT HASTANESİNDE OĞLUM EGE NİN DOĞUMUNU YAPTIRAN İLK GÖRDÜĞÜM ANDA BANA GÜVEN VEREN VE BENİ HAKSIZ ÇIKARTMAYAN MÜKEMMEL BİRİ. DİYE ANDIĞIM BİLGİLİ YETENEKLİ HEKİMLİĞİN HAKKINI VEREN VE HERKESE ÖNEREBİLECEĞİM BİR DOKTOR.. ONA SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM.

  • H

   Tek kelimeyle harika bir doktor.Çoook dikkatli, ayrıntıları asla gözden kaçırmayan, her kontrole gittiğinizde titizlikle bebeğin ve sizin gelişiminizi dikkatle inceleyen mesleki bilgisi ve uzmanlığı üst düzeyde ne zaman ararsanız arayın cevap veren veya geri dönen, güleryüzünü yüzünden asla düşürmeyen; rahatlatıcı ve bilgilendirici tavrıyla kendisini tanımanızı tavsiye ederim kısacası kendinizi ve bebeğinizi kesinlikle emanet edebilirsiniz.Sizden daha fazla önemsiyen işini seven mükemmel insan ..

  • A

   OLDUKÇA İLGİLİ, SİZİ HER BAKIMDAN RAHATLATAN, BİLGİLİ, SORULARINIZA HER ZAMAN RAHATLIKLA CEVAP VEREN GÜLERYÜZLÜ VE DENEYİMLİ BİR HEKİM. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

  • A

   SEVGİLİ EVRİM HANIM BENİM HAYATIM BOYUNCA TANIDIĞIM DOKTORLARIN EN BAŞINDA GELİR. ONU HAMİLELİĞİMİN İLK AYLARINDA ÖZEL HAYAT HASTANESİNDE TANIDIM VE İYİ Kİ DE TANIMIŞIM. HASTALARIYLA DÖRT DÖRTLÜK İLGİLENEN BİR DOKTOR. DOĞUMUMU SAĞ SALİM YAPTIM FAKAT KONTROLE GİTTİĞİMDE YERİNDE BULAMADIM AYRILDIĞI İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM. SÜREKLİ HANGİ HASTANEDE OLDUĞUNA DAİR ARAŞTIRMALAR YAPTIYSAMDA ULAŞAMADIM ŞU AN KIZIM 1,5 YAŞINDA VE HALA EVRİM HANIMI UNUTAMIYORUM ŞİMDİ ONU BULDUĞUMA ÇOK SEVİNDİM EN YAKIN ZAMANDA KENDİSİNİ ZİYARET EDECEĞİM.

  • E

   Evrim Hanım, hamile bir bayanın yanında güven duyabileceği,bilgisi ve tecrübesiyle huzurlu bir hamilelik dönemi geçirmesini sağlayan bir doktor.Özellikle hamileliğimin son dönemlerinde bana büyük destek olarak sevgili oğlum Ateşi sağlıklı bir şekilde kollarıma verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Arayış içinde olan tüm hamile bayanların Evrim Hanımla tanışmalarını tavsiye ederim.

  • G

   Kesinlikle Evrim Hanımı Kadın Doğum Uzmanı arayışı içinde olan herkese öneririm. Hastasına olan ilgisi, ulaşılabilir oluşu, bilgisi, özetle her yönüyle örnek bir doktor bence.

  • S

   Evrim Hanım ile tanışmamız hamileliğimin 3. ayında oldu. Doktor arayışımız kendisi ile son buldu. Oldukça bilgili, her zaman ilgili, 24 saat ulaşabildiğimiz, işini severek yapan ve pozitif yaklaşımlarıyla hamileliğimin çok rahat geçmesine yardımcı olan mükemmel bir doktor. Kadın doğum doktoru arıyorsanız kesinlikle Dr.Evrim Berberoğlu Hanımı tavsiye ederim. Gereksiz telaşa kapılmanıza izin vermeyen, hamileliğiniz süresince sizin ailenizden biri olan ve bebeğinizi sizin kadar merak eden bir doktor. Ayrıca muayenelerde süre sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Sorularınıza tatmin edici cevaplar alabiliyorsunuz. İkinci çocuk için de kesinlikle Evrim Hanıma gideceğim.

  • Ö

   EVRİM HANIM SON DERECE SICAKKANLI, SAMİMİ, HASTASININ HEYYCANINI VE ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞAN İŞİNİ ÇOK SEVEREK YAPAN BİR DOKTORDORDUR. BİLGİSİ VE TECRÜBESİ ÇOK İYİDİR. HERKESE TAVSİYE EDERİM.