Fatih Atuğ, Üroloji Şişli

Prof. Dr. Fatih Atuğ

Üroloji

5 görüş

Adresler (2)

Abide-İ Hürriyet Cad. No: 166, Şişli
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Abide-i Hurriyet Cad. No: 164, Şişli
Şişli Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adipsi (Susama Yokluğu)
  • Renal Tx
  • Sperm Sayısı Azlığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Testis Kanseri

Saygıdeğer hocamın, testis kanseri sebebiyle hastası oldum. Önce 2017'de testis ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi ve aynı günün akşamında taburcu oldum. Ardından onkolojide 4 kür kemoterapi aldım ama maalesef karın altındaki lenflerdeki tümörler yok denecek kadar az küçülmüştü bu sebeple RPLND ameliyatı olmam gerekiyordu ve bu ameliyatta bir böbreğimi kaybetme riskim oldukça yüksekti, ama Robotik Ürolojik Cerrahi'de alanının en iyilerinden olan Prof. Dr. Fatih ATUĞ hocama güvenim tamdı. Tam 5 saat süren zorlu ve deneyim gerektiren ameliyatım başarıyla geçti, hocam sağolsun böbreğimi kurtardı ve tümörleri tamamen temizledi. Ameliyat olalı 8 ay oldu ve hocamın sayesinde iyiyim çok şükür eski hayatıma döndüm. Burdan tekrar minnettarlığımı iletirim hocama. Allah, hocamı, ailesini ve tüm sevdiklerini korusun.


N

Çok iyi ve güven veren bir doktor olduğunu düşünüyorum. İşini iyi biliyor ve ciddiyetle yapıyor. Babamın böbrek kanseri ameliyatını başarıyla yaptı. Kendisini tavsiye ettiğim ve idrar kaçırma problemi olan bir bayan akrabamızı bu konuyla ilgili başka bir meslektaşına yönlendirmiş. Para kaygısı olmadan hastaya faydalı olmaya çalışan ve kendi alanında işinin en iyisini yapan Fatih Hoca gibi doktorlara ihtiyaç var. Herkese şiddetle tavsiye ederiz.


K

Bilgisi, becerisi, nezaketi ve asaleti ile dört dörtlük bir hekim. Tıp öğrencilerinin heryönüyle örnek alması gereken bir hoca. Saygı ve sevgilerimle


I

Fatih bey alanında en iyilerden biri. Ayrıca çok iyi bir insan ve tam bir beyefendi.Kendisine teşekkürü bir borç biliyorum. Saygılarımla.


I

Prostat kanseri olduğumu ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendiğim zaman yaptığım araştırmalar sonucunda Fatih beye gittim.Fatih beye giderken kafam çok karışıktı. Amerika'da ameliyat olmayı düşünüyordum. Ancak bir arkadaşım kendisini ısrarla tavsiye ettiğinden ondan da fikir almak istedim. Fatih beyle yaptığımız 1 saatlik görüşme ve muayene sonrası kafamda hemen hemen hiçbir soru işareti kalmadı.Kendisi Amerika'da robotik cerrahi konusunda eğitim almış, son derece bilgili, kendine güvenen ve en önemlisi bu güveni hastasına verebilen, artıları ve eksileri hastası ile sabırla paylaşan, son derece dürüst ve bir o kadar da samimi ve sıcak kanlı bir doktor. Benim gibi kılı kırk yaran bir adam 1 saat sonra odasından doktoruma sarılarak bir hafta sonra ameliyat olmak üzere ayrıldım. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim ve 3 gün sonra taburcu oldum.Türkiye'de böyle doktorlar olduğunu herkesle paylaşmak ve doktoruma bir kez daha teşekkürlerimi iletmek için bu yazıyı yazdım. Şimdi anlıyorum ki Fatih beyi bana tavsiye eden arkadaşım az bile anlatmış. O mükemmel bir hekim ve mükemmel bir insan.Allah Fatih bey gibi doktorları başımızdan eksik etmesin, kendisine ameliyat olma ve tanıma şansı elde ettiğim için çok mutluyum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adipsi (Susama Yokluğu)
  • Renal Tx
  • Sperm Sayısı Azlığı
Tümünü göster

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet