Dt.

Ferdi Dabak

verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi

15 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Diş Hekimi Ferdi Dabak Cumhuriyet Üniversitesinden 2012 yılında mezun olduktan sonra özel sektörde hastalarına hizmet vermiştir.Estetik diş hekimliği konusunda çalişmalarda bulunmuştur… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Dolgu yapımı.

  Cok ilgili bir doktor, açıklayarak gayet anlasilir bir şekilde durumu anlatiyor. Cok memnun kaldık. Ülkemizin boyle doktorlara ihtiyaci var. Tesekkur ederiz Ferdi Hocam...

 • I
  Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Ben implant ve çene cerrahim sürecinde çalışma fırsatı buldum. Bu süreçte implant üzeri protez diş ve diş eti bakımım konusunda servis verdi. Hastayla diyaloğu çok iyi, bilgi veriyor,sorulara cevap veriyor ve özenle ilgileniyor. Tavsiye ederim işinde bilgili ve başarılı bir diş hekimi. Ben çok memnun kaldım.

 • E
  Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Diş tedavisi için gittim dişlerim çürüktü çok fazla işlem ve uygulama gerektiren bir süreç gerekiyordu başladık tedaviye en önemlisi güvenmekti ferdi beye gittiğimde benimle çok ilgilendi ve tedavimin en zor aşamalarini rahatlıkla atlatmami sağladı her anlamda çok kaliteli ve ilgili bir kadroyla tedavi sürecim devam ediyor Ferdi Bey ve tüm ekibine teşekkürler

 • A
  Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Genel Anestezi Altında Diş Tedavileri

  Inanılmaz diş ağrılarım ve bu yüzden yemek yiyememe sorunum vardı. Ne kadar doktora gittiysem hepsi iki dişin çekilip implant yapılacak dedi. Tavsiye üzerine bana çok uzak olmasına rağmen Ferdi beye muayene oldum ve implanta gerek kalmadan dişlerimi kurtardı. Gerçekten gereken tedaviyi uyguladı. Eğer Ferdi beye görünmeseydim sağlam iki dişim çekilmiş olup üstüne 3 ay ağrı ve bana fazladan masraf olacaktı. Bu yüzden gerçekten ücret kaygısı olmadan, güvenle gidebileceğiniz, kaliteli doktorlardan kendisi. Ben çok memnun kaldım. Dişlerim şuan sapasağlam. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Ferdi Dabak2018-03-02

  Güzel düşünceleriniz için tesekkür ederiz sağlıklı gülüşler dileriz

 • E
  Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Estetik Porselen

  Tedavimden çok memnun kaldım. dijital sistemlerle ölçü alınmadan iki günde dişlerim takıldı. İlk defa böyle bir tedavi gördüm emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum

 • H
  Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş ağrısı

  Şiddetli diş ağrım vardı kanal tedavisi için ferdi hocama başvurdum başarılı bir tedavi gördüm hiç bir problemim kalmadı ilgi ve alakalar için ferdi hocam ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplant, porselen diş ve temizlik

  İmplant ve diş temizliği için oradaydım. İmplantlarım iyileşiyor, hiç bir sıkıntım yok ve dişlerim tertemiz. Dişçiden korkanlara özellikle tavsiye ederim. Çok memnun kaldım, artık dişçi aramaya paydos.

 • M
  Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Dolgusu

  Ön dişimdeki çürükten rahatsız oluyordum kısa bir işlemle estetik ve doğal bir dolgu yapıldı.gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.ferdi bey olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim..

 • Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Implant tedavisi ve kaplama

  Dişlerim çok kötüydü ayrıca diş doktoruna da karşı fobim vardı. Afsdent den ferdi dabak bey'le tanıştık. Son teknoloji cihazlardan filmler çektiler birlikte inceledik neler yapılacağına karar verdik bu arada çalışanlar ve hekim beni rahatlatmaya çalıştılar. Gayet rahat bir şekilde acele ettirmeden bunalmadan sohbet ederek işlemleri yaptı. Iyi Iletisim, hijyen ve teknoloji olmasi gerektigi gibiydi hepsinden çok memnum kaldim.

 • Konum: Özel Afsdent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Diş taşı temizligi ve beyazlatma için gitmiştim tedavim gayet güzel geçti.yeni beyaz dişlerim için afsdent ailesine teşekkür ediyorum..

  Ferdi Dabak2018-03-02

  bizde teşekkür ederiz sağlıklı mutlu gülüşler dileriz

Hakkımda

Hakkımda

 • Diş Hekimi Ferdi Dabak Cumhuriyet Üniversitesinden 2012 yılında mezun olduktan sonra özel sektörde hastalarına hizmet vermiştir.Estetik diş hekimliği konusunda çalişmalarda bulunmuştur ve kurucu üyesi olduğu ÖZEL AFSDENT AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİNDE hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi(2012)