Adresler (2)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Barbaros Mah. Fevzipaşa Sok. Altunizade, Üsküdar
İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adipsi (Susama Yokluğu)
  • Renal Tx
  • Sperm Sayısı Azlığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

H
Konum: İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Diğer

Eşimin riskli böbrek ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiren,hastayı dinleyen,soruları içtenlikle cevaplayan,güleryüzlü,duyarlı ve samimi doktorumuz.Elleriniz dert görmesin.Sağolun ,varolun.


Konum: İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Perkütan Böbrek Cerrahisi

Ben Variyet Gögsu 32 yaşındayım.
25 yıldır böbrek taşı ağrısı çekiyorum ve 5 operasyon geçirdim başka doktorlar tarafından. Sonra Allah karşıma Gürkan hocamı çıkardı ve başarılı bir perkütan ameliyatıyla kaybetmek üzere olduğum böbreğimi kurtardı. Benim için o bir doktor değil Lokman Hekim. Allah razı olsun.


Değerli D.rGurkan ORSKİRAN beyefendi . Güven veren samimi can Bir insan 2012 yılından itibaren görüştüğüm ve halen tedavisinde olduğum değerli Dostum benim Allah eksikliğini göstermesin.


Sanki kardeşim gibi. ilk tanıştığınız andan itibaren pozitif enerji kendini belli ediyor. Biraz dertlenseniz valla sizden önce ağlar, Aslında psikologluk yeteneği de doğuştan var gibi. Şükür sorunumuz kalmadı ama kendi deyimiyle Kara suratını daha çok göreceğiz. Başarılar diliyorum.


M

Doktordan öte arkadaş gibi davranan ve yanında rahatlıkla tüm sorunlarınızı anlatabildiğiniz muhteşem bir insan sayesinde çocuk sahibi olduğumuz abimiz


E

MUĞLA'DAN Doktorum Gürkan beyden çok memnunum.Göstermiş olduğu ilgi alaka hatta espirileriyle pozitif enerjisiyle ailemden biri gibi davrandı.teşekkür ediyorum.


M

DR.Sayın Gürkan Örskıran bey ilgili ve alakalı sizi dinliyor bazı doktorlar gibi alakasız kalmıyor en azından çok samimi ve yakın davranıyor kendisine çok teşekkür ediyorum.Saygılarımla. Faruk Türkoğlu


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adipsi (Susama Yokluğu)
  • Renal Tx
  • Sperm Sayısı Azlığı
Tümünü göster

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar