Op. Dr.

Hasan Koray Deneçli

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • K
  Yer: Özel Kadıoğlu HastanesiHizmet: Normal randevu

  Ben hayatımda ilk defa böyle bir doktorla karşılaşıyorum. Kendisi çok babacan ve her soruya itinayla cevap veriyor. İnsanın aklında herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde soruları cevaplıyor ve ayrıca hastasıyla çok güzel diyalog kurup sohbet ediyor. Bu yüzden çok iyi bir doktor olduğunu söyleyebilirim.Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Dr. Koray Deneçli, Özel Kadıoğlu Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • K
   Yer: Özel Kadıoğlu HastanesiHizmet: Normal randevu

   Ben hayatımda ilk defa böyle bir doktorla karşılaşıyorum. Kendisi çok babacan ve her soruya itinayla cevap veriyor. İnsanın aklında herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde soruları cevaplıyor ve ayrıca hastasıyla çok güzel diyalog kurup sohbet ediyor. Bu yüzden çok iyi bir doktor olduğunu söyleyebilirim.Kesinlikle tavsiye ederim.

  • G
   Yer: Özel Kadıoğlu HastanesiHizmet: Siyatik agrisi

   Cok değerli Koray bey'in, ellerine ve zekasina sağlık. Kendisi benim cok degerli doktorumdur. Kadıoğlu hastanesine de ayrica teşekkür ederim. Boyle degerli, usta bir doktoru takımına kattığı için. Eminim hünerli elleriyle bircok hastaya sifa dagitiyordur.

   Teşekkürler,
   Saygilarimla
   Gul Zerrin Utandi

  • Y

   Apandisit ağrısından dolayı Kadıoğlu hastanesine gittiğimde Koray Hoca ile tanıştım. Çok sıcak kanlı ve hastalarıyla ilgilenen bir doktor. Ameliyat ile apandisitim alındı. En kısa zamanda sağlığıma kavuştuğum için tavsiye ediyorum.

  • H

   Kadıoğlu hastanesine gittiğim de bize yönlendirildi. Kasık fıtığı sorunundan gittim ve cerrahi müdahele ile sağlığıma kavuştum. Memnun ediciydi tedavisi. Çok sempatik ve hastasıyla çok güzel iligilenen bir doktor.

  • R

   Koray Bey çok güzel ilgilendi gittiğimizde. Hala tedavi sürecim devam ediyor. Alakalı yaklaşıyor hastalarına ve detaylı olarak bilgilendiriyor. Ameliyat oldum ve gayet başarılı bir tedavi süreci yaşadım.

  • E

   Bir arkadaşımızın annesi ameliyat olmuştu ve çok memnun kaldık. Çok sıcakkanlı biriydi. İşinde çok uzman bir kişi. Annemin göğsündeki kitle alınmıştı.ameliyatı çok güzel geçti.. Tavsiye ediyorum.

  • Y

   Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim.. Aynı hastanede check up işlemi de yaptırmıştım çok memnun kaldım. Hastaneden ve Koray Beyden memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  • P

   Bir tavsiye üzerine gitmiştim Koray Bey'e. Kıl dönmesiyle ilgili cerrahi müdahale yapıldı. İlgisi alakasından çok memnun kaldım. Tedavimden çok memnun kaldım.Tedavisi çok iyi bir doktor. Tedavisiyle,ilgisiyle doktorluğuyla memnun ediciydi.

  • Ş

   Koray Bey den çok memnun kaldım. Hastalarına davranışlarıyla ilgisiyle çok memnuniyet vericiydi. Tedavimiz de güzel sonuç verdi. Sıkıntımız çözüldü.

  • D

   Başka bir hastaneye gidiyordum tedavim için ve chek up kampanyası olduğu için Kadıoğlu hastanesine gittiğimde tanıştık Koray Hocamla. Göğsümde kitle olduğu için detayı olarak tedavi etmesi ve bilgilendirmesi çok hoşuma gitti. gözlem altındayım şu an için. Kontrollere giderek devam edeceğim.

  • Ö

   Çok memnun kaldım tedavi sürecimden. Hoca'nın ilgisi de çok ayrıntılıydı. Tedavimi oldum ,memnun kaldım. Sağlığıma kavuştum diyebilirim sayesinde.

  • C

   Evime çok yakın oldugu için tercih ettim Kadıoğlu hastanesini. Dr.Koray Deneçli hocama yönlendirildim. Hastanedeki arkadaşlar ellerinden geldiğince yardımcı oldular ama hocanın ilgisinden çok memnun kaldım. Emmet operasyonu geçirdim. Ameliyat sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım. uzun uzun sohbet ettik operasyon öncesi. Olabilecek ya da oluşabilecek hertürlü sıkıntı hakkında detaylı olarak bilgi verdi. Güleryüzlü hoşsohbet bir doktor. Hastane ve Hocamdan genel olarak çok memnun kaldım. Gitmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

  • M

   Tavsiye üzerine gittm Daha önce giden arkadaşlarım vardı hastanenin ve doktorlarının çok iyi oldugunu söylemişlerdi. Kıl dönmesinden dolayı gittim. Genel Cerrah'ı Korak Bey'e gittim. Doktorun yakınlıgı güleryüzü, hastayı karşılaması sohbet etmesi rahatlatması harikaydı. Hastanenin hijyeninden de memnun kaldım. Kıldönmesi için ameliyat değilde ilaç tedavisi uygulandı. Şuanda gayet iyiyim çok şükür. Çok memnun kaldıgım için tavsiye ediyorum.

  • B

   Kadıoğlu hastanesine yakın Cevahir alışveriş merkezinde çalışıyorum. Görünmmez kaza sonucu kaşımı patlattım ve en yakın hastane olarak tercih ettim. Genel Cerrah Koray bey'e gittim. Çok tatlı güleryüzlü hoş sohbet konuşmalarıyla hastasını müthiş rahatlatan bir doktor. Kaşımda yarık oldugunu ve dikiş atılacapını düşünürken pens bile atılmadı. iz kalabileceğini ve dikişe gerek olmadıgını belirtti. Çok güzel pansuman yaptı ve bir bant yapıştırdı ve 1 hafta sonra açılacağını belirtti. Bu işlemi yapmadan önce çok korkularım vardı fakat öyle tatlı dilli bir doktor ki konuşmalarıyla da rahatlattı beni. Hastanenin hijyeni görebildiğim yerleri gayet temizdi. Hastane ve doktorunu kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • V

   Hastaneyi tavsiye üzerine gittim. Dr. Koray Deneçli'ye gittim en son olarak. aha önce başka branşlarda ki doktorlara gitmiştim. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. ve çok memnun kaldım. Doğru teşhis konuldu ve kolonoskopi istemişti doktorum. tedavim gerçekleşti ve şuanda sıkıntım yok. Tavsiye edebileceğim bir doktor.

  • C

   Koray hocamızı takdir ediyorum. 35 yıldır çektiğim sıkıntıyı 35 dk.da yok etti. Lokal anestezi ile muhabbet ederek yaptı ameliyatımı. Ellerine sağlık diyorum, Allah uzun ömürler versin.

  • D

   Koray Bey çok iyi bir doktor. Çok ilgilidir, karşısındaki insanı çok iyi dinler ve anlayabileceği şekilde açıklama yapar, anlatır. İnsan olarak da çok sevdiğimiz takdir ettiğimiz bir hekimdir. Örnek bir insan ve örnek bir doktor. Teşhis, tedavi, yöntem, ameliyat, ilgi, alakası her şeyi ile çok iyi. Gördüğüm en iyi doktor diyebilirim.

  • A

   Çok memnunum kendisinden. Çok yardımcı oldu bana tedavimde. Teşhisinden tedavisine kadar her şeyimle ilgilendi. Akciğer kanseriydim. Ölümden döndüysem sayesinde döndüm.

  • Ç

   Konuşulcak bi tek laf yok. Muhteşem bir hekim. Elleri çok iyi. Dört dörtlük çok takdir ettiğimiz bir hekim.

  • F

   Teşhislerine çok güveniyorum. Kendi branşındaki hastalıklarda çok bilgili bir doktor. Benim de çok değer verdiğim kıymetli bir insan. Hekimliğine de çok fazla güvendiğim bir doktor. Her aradığınızda sorduğunuz her konuda mütevazi bir şekilde cevap verir. Hastalarına karşı çok güler yüzlüdür ve açıklamalarını hastalarının anlayacağı şekilde yapar. Her zaman ulaşabildiğimiz çok iyi bir hekim.