Op. Dr.

Hakan Kaya verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Konum: Özel Hüma Doğum HastanesiHizmet: Gebe Takibi

  Gebeliğin altıncı haftasında karın ağrısı şikayeti ile dokturumuza başvurduk. İlgi alakası gerek bebeğin durumu gerekse de eşimin durumu ile çok yakından ilgilendi. İçimiz rahat etmesi için odamıza kadar gelerek tüm bilgileri bize aktardı. Çok memnun kaldık. Allah razı olsun.

 • Hakkımda

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hizmetler

  Özel Hüma Doğum Hastanesi

  Tacettin Veli Mah. Kartal Kvş No:58 Seyit Burhanettin Bulvarı, Kayseri

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  4.5

  Genel skor
  14 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: Özel Hüma Doğum HastanesiHizmet: Gebe Takibi

   Gebeliğin altıncı haftasında karın ağrısı şikayeti ile dokturumuza başvurduk. İlgi alakası gerek bebeğin durumu gerekse de eşimin durumu ile çok yakından ilgilendi. İçimiz rahat etmesi için odamıza kadar gelerek tüm bilgileri bize aktardı. Çok memnun kaldık. Allah razı olsun.

  • Muayene sonrasında ben sormasam her hangi bir bilgi vermiyor ne zaman ne yapmam gerek söylemiyor kendisine muayine ücreti ödüyorum muayene olamıyorum ayrıntılı ultrason girdim iki defa sonrasında bakıp başından savıyor resmen en son geçen hafta gittim 36.haftam hala bebeğin renkli ultrasonunu göremedik doğum pozisyonu alıp almadığına bakmadı ayrıntılı ultrasona gönderdi onun sonucuna baktı haftaya geldi dedi savdı adam

  • 2 kez malesef sonlandırdıgım gebelik neticesinde bu kez planlı bir hamilelik istedik ve araştırmadan hakan beye gittim ben rutin bir kontrol olup folik asit verir düşüncesiyle gitmiş olmama rağmen hakan bey kanalların tıkanmış olabileceğini söyleyip laparoskopi yapması gerektigini söyledi yarın gel ameliyata gir dedi başka yolu yok mu bunu ögrenmenin dedigimde malesef dedi üstelik rahim filmi diye birsey varken iyiki güvenip ameliyat olmamışım bir ay sonra hamile kaldım kesinlikle uzak durun

   Hakan Kaya2016-12-13

   hasta tekrarlayan gebelik kaybı nedeniyle gelmiş. o nedenlede tanı ve tedavi maksatlı laparoskopi histereskopi önerilmiştir. gebe kalamama sorunu zaten yoktur. rahim filmi tanı amaçlıdır tedavi etmez. sorun tedavi edilmedi ise gebeliğin düşükle sonuçlanmsı kaçınılmazdır. iddia asılsızdır. lütfen doğru bilgilendirelim. kasıtlı ithamlara haksızlıktır.

  • S

   Allah ondan razı olsun.dogumevinden acil hasta olarak geldim ve beni kabul etti.her zaman ona dua ediyorum cennete en güzel köşk onun olsun. .

  • A

   Eşimin 3 gebeliği ve doğumunda bulunan doktor beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim.
   Kesinliklikle tavsiye ederim.

  • R

   Kardeşim 03.02.2015 itibarı ile 27 haftalık hamile ve bu zamana kadar Kayseri Hüma Hastanesi doktorlarından Hakan KAYA ve Gönül ERKAN a düzenli olarak kontrol ve muayenelerine gitmiştir.Bu zamana kadar her iki doktorda bir kan tahlili bir idrar tahlili istememiş, kardeşimin ''üşüyorum kendimi iyi hissetmiyorum''demesine rağmen özellikle son 2 ay Gönül ERKAN kontrol etmiş kan yada idrar bir tahlil istememiş normal olarak görmüştür. Ne yazık ki bugün 03.02.2015 aile hekimine kan ve idrar tahlilleri yaptırılıp sonuç alındı çok riskli olduğu bilgisi verildi. Kan 8,1 e düşmüş, idrar çok lökosit ve düşük bir çok değerler. Bu Hastanedeki belirttiğim doktorları kimseye tavsiye etmiyorum.Lütfen dikkat edin.Bizim düştüğümüz duruma siz düşmeyin.

   Hakan Kaya2015-02-05

   hasta takibi bırakmış başka doktora gitmiş. oysa devam etse zaten testleri yapılacaktı. tam ismini yazsa kayıtlardan önceki testlerini veya sağlık ocağında yapılanları görebiliriz. eleştiriyi doğru bulmuyorum.

  • H

   Hakan bey gercekten bilgili bi doktor hamileligim boyunca benimle cok guzel ve aciklayici bir sekilde ilgilendi erken dogum riskiyle baska hastahanede baska bir doktor beni doguma alacakti hakan beyi aradik acil olarak ona gittim saolsun 3 hafta bebegimin dogmasini engelledi belkide bebegim hayatta olmayacakti nekadar tesekkur etsem azdir hakan hocama Allah razi olsun herkese tavsiye ederim super bir doktor

  • C

   merhabalar.10 sene önce tüplerimin bağlanması ve rahmimin yukarı kaldırılması ve estetik dikiş ameliyatımı hakan bey yaptı.çok mennun kaldım.bu senede miyomum vardı ve onu aldı.işini iyi bilen bir doktor.ona teşekkür ediyorum.arkadaşlarada tavsiye ederim..

  • B

   infertilite kısırlık tedavisinde son derece başarılı. oldukça dürüst ve samimi bir hekim. hastaya yapılması gerekeni yapıyor.para için çalışmıyor.

  • G

   anıdıgımen iyi doktor