Adres

Rüzgarlı Gayrettepe Sokak No:6 Ulus, Ankara
Ankara Ulus Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Ankara Ulus Devlet Hastanesi el bileğimdeki sakatlanma

El bileğimdeki rahatsızlık nedeniyle hastaneye gittiğimde Sayın Hasan Güneş hocamıza yönlendirildim. Hasan Güneş hocamız gerçekten davranışlarıyla, hastalarla olan güzel diyaloglarıyla, deneyimi ve tecrübesiyle ve hastalara insancıl yaklaşımıyla örnek alınması gereken bir hekim. Türkiye'nin onun gibi saygıdeğer, aydın ve güler yüzlü doktorlara ihtiyacı var. Hocama çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.


G

Sayın Hasan Güneş , annemin ayak ağrıları için en son kendisine gittik ve doğru yönlendirmeleriyle dizine protez ameliyatı kararını aldık. '' iyiki de almışız ve en önemlisi iyiki de Hasan Güneş hocamızı tercih etmişiz '' dediğimiz durumdayız. Çünkü öncesi ve ameliyat sonrasında ilgi alakasından çok memnun kaldık.Şuan için annem çok iyi durumda ve inşallah böyle devam eder. Sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz.


G

Sayın Hasan Güneş, el bileklerimdeki rahatsızlığım için çok ihtimam göstererek, bana yardımcı olduğundan kendisine çok teşekkür ederek saygılarımı sunuyorum.


S

Bir cok hastahanenin ortopedi doktoruna muyane icin gittim.Hicbirinden Operatör Dr. Hasan Gunes kadar ilgi ve guzel davranis göremedim.Davranisiyla, hastayi karsilamasiyla ornek bir tavir sergilerken, genel olarak hasta doktor arasindaki soguk iliskiyi ortadan kaldirip, aksine arkadaşça yaklaşimindan dolayi ise ayrıca tesekkur ederim. Muayene sürecini ve teşhis asamasini dogru yonlendirip,hastayi kisa surede tedaviye ulaştirması ise alaninda ne kadar iyi olduğunu ortaya koyuyor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş