Op. Dr.

Hasan Yıldız verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • F
  Konum: Opr Dr Hasan Yıldız Muayenehanesi

  Dr bey ve tüm ekibine çok teşekkür ederim idrar kaçırma Sorunları mı ve bunun beraberinde vajinal tüm operasyonu beklemediğim hızlı düzeyde gerçekleştirdi sadece bir gün hafif bir sızı ile bu süreci atlattı m umarım herkes sağlık lı olur ama yolunuz düşerse Doktorumu tek geçerim doktorum ekibine ve herkese saygilar:))

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Opr.Dr. Hasan Yıldız kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

  Hizmetler

  Opr Dr Hasan Yıldız Muayenehanesi

  Şair Eşref Bulvarı No:35/2 Daire:3/4 Lozan Meydanı Alsancak, Konak, İzmir

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  244 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • F
   Konum: Opr Dr Hasan Yıldız Muayenehanesi

   Dr bey ve tüm ekibine çok teşekkür ederim idrar kaçırma Sorunları mı ve bunun beraberinde vajinal tüm operasyonu beklemediğim hızlı düzeyde gerçekleştirdi sadece bir gün hafif bir sızı ile bu süreci atlattı m umarım herkes sağlık lı olur ama yolunuz düşerse Doktorumu tek geçerim doktorum ekibine ve herkese saygilar:))

  • A

   Merhabalar,27 yaşında sağlık çalışanıyım.Doktor Hasan beyin bir çok hastasının memnuniyetine bizzat şahit oldum Bende.sürekli ertelediğim kendim için olması gereken labioplasti operasyonunda doktor tercihim Hasan Yıldız oldu beklentimden yüksek bir başarı gösteren Hasan Yıldız'a ve tüm çalışan bana emeği geçen arkadaşlarıma müteşekkirim.

  • Y

   Başarısının yanı sıra , hastasına ilgisinden dolayı da çok beğendiğim Hasan Yıldız'ın kızkardeşim için uyguladığı tedaviden de çok memnun olduk, teşekkür ederim.

  • Y

   Hymenoplasti için Hasan Yıldız'ın Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezine çok sıkıntılı gittim, güleryüzlü bir hemşire karşıladı beni , randevu aldığım saatte ve çok kısa bir sürede bu operasyonu olup çıktım, çok rahat nezih bir ortamdı .ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  • A

   Kürtaj işlemi yaptıracağımdan dolayı internetten kürtaj videolarını izledim videoları görünce daha da çok endişelendim fakat öylesine fazla endişe duymam çok yersizmiş doktor Hasan Yıldız kürtaj işlemini çok iyi yapabilen tecrübeli bir hekim.videolarda göründüğü gibi olmadı 10 dakikada kürtaj işlemi bitiverdi. ağrısız sancısız bir işlem. korkan arkadaşlara tavsiye ediyorum korkmasınlar çok basit.

  • A

   Hamileliğimin ilk ayında Doktor Hasan beye halamın tavsiyesi üzerine gittim .Beni izlemeye aldıktan bir süre sonra ikizlerim olacağı müjdesini verdi .4 boyutlu ultrason ile bebeklerimin duruşu ,problem olup olmadığı hakkında sağlıklı bilgilerle beni eşimi yönlendirdi bu sayede de çok rahat ve tasasız bir hamilelik dönemi geçirdim .İlk doğumum sezeryan olduğu için ikizlerimide yine aynı yöntemle dünyaya getirdim.Sezeryan ameliyatı olduğum gün hiç acı sancı duymadan doğum yapmamı bebeklerimin sağlıklı olarak dünyaya gelmesini Hasan beye borçlu olduğumu biliyorum.Başarılarının devamını dilerim.Saygılar

  • M

   Mükemmeldir doktorluğu da ,insanlığıda ..Kürtaj da dahil iki operasyon geçirdim cerrahlığı da mükemmeldir.Teşekkürlerimi gönderiyorum.

  • F

   Doktoruma binlerce defa sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Ketenci ailesi olarak ona minnettarız.7 yıllık evliydik ama çocuğumuz olmamıştı,İkamet ettiğimiz bu yerde gitmediğimiz doktor kalmadı diyebilirim tavsiye eden arkadaşımın ısrarıyla Hasan Yıldız'a gittik 2 saat sürüyor bizim ilçeden İzmirin Bornova ama emeklerimize değdi .çünkü ben şimdi 16 haftalık hamileyim yakındı uzaktı hesabı yapmadan en deneyimli doktoru bulmak gerektiğini yaşadığım güzel sonuçtan dolayı öğrenmiş oldum. ,Hasan Yıldız gibi deneyimli doktorlara gitmeli hastalar yoksa işleri çok zor.

  • Y

   Televizyonda Kadın Hastalıkları konusunda konuşmasına rastlamış olmam sayesinde. tanımış olduğum Doktorum Sayın Hasan Yıldız 'ı bilgisiyle, tecrübesiyle ,hastalarına davranışlarıyla her zaman takdir etmişimdir.İlk muayeneye gittiğim günden itibaren ben ve çevremede kime tavsiye ettiysem teşhis ve tedavisi çok doğru çıkan çok mükemmel bir doktordur.

  • S

   Bir kaç yıldır idrarımı tutamama problemim için gittiğim jinekolog doktordan sonra ve onca kullandığım ilaçlara rağmen bende bir gram iyileşme olmaması bu alanda tecrübesini duyduğum Jinekolog Hasan Yıldız'a başvurmama neden olmuştu.Doktor bey beni bazı tetkiklerden bir kaç gün sonra ameliyata aldı yarım saat süren bu ameliyattan 20 gün sonra tamamen iyileşip normal hayatıma döndüm idrar kaçırma problemim de tamamen ortadan kalktı..İnsanların içine çıkamaz normal hayatımı sürdüremez olduğum bu duruma katlanamaz olmuştum çok şükür ki sayesinde sağlığıma kavuştum.