Op. Dr.

Hasan Yıldız

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • F
  Yer: Opr Dr Hasan Yıldız Muayenehanesi

  Dr bey ve tüm ekibine çok teşekkür ederim idrar kaçırma Sorunları mı ve bunun beraberinde vajinal tüm operasyonu beklemediğim hızlı düzeyde gerçekleştirdi sadece bir gün hafif bir sızı ile bu süreci atlattı m umarım herkes sağlık lı olur ama yolunuz düşerse Doktorumu tek geçerim doktorum ekibine ve herkese saygilar:))

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Opr.Dr. Hasan Yıldız kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

  Hizmetler

  Opr Dr Hasan Yıldız Muayenehanesi

  Şair Eşref Bulvarı No:35/2 Daire:3/4 Lozan Meydanı Alsancak, Konak, İzmir

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  244 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • F
   Yer: Opr Dr Hasan Yıldız Muayenehanesi

   Dr bey ve tüm ekibine çok teşekkür ederim idrar kaçırma Sorunları mı ve bunun beraberinde vajinal tüm operasyonu beklemediğim hızlı düzeyde gerçekleştirdi sadece bir gün hafif bir sızı ile bu süreci atlattı m umarım herkes sağlık lı olur ama yolunuz düşerse Doktorumu tek geçerim doktorum ekibine ve herkese saygilar:))

  • A

   Merhabalar,27 yaşında sağlık çalışanıyım.Doktor Hasan beyin bir çok hastasının memnuniyetine bizzat şahit oldum Bende.sürekli ertelediğim kendim için olması gereken labioplasti operasyonunda doktor tercihim Hasan Yıldız oldu beklentimden yüksek bir başarı gösteren Hasan Yıldız'a ve tüm çalışan bana emeği geçen arkadaşlarıma müteşekkirim.

  • Y

   Başarısının yanı sıra , hastasına ilgisinden dolayı da çok beğendiğim Hasan Yıldız'ın kızkardeşim için uyguladığı tedaviden de çok memnun olduk, teşekkür ederim.

  • Y

   Hymenoplasti için Hasan Yıldız'ın Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezine çok sıkıntılı gittim, güleryüzlü bir hemşire karşıladı beni , randevu aldığım saatte ve çok kısa bir sürede bu operasyonu olup çıktım, çok rahat nezih bir ortamdı .ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  • A

   Kürtaj işlemi yaptıracağımdan dolayı internetten kürtaj videolarını izledim videoları görünce daha da çok endişelendim fakat öylesine fazla endişe duymam çok yersizmiş doktor Hasan Yıldız kürtaj işlemini çok iyi yapabilen tecrübeli bir hekim.videolarda göründüğü gibi olmadı 10 dakikada kürtaj işlemi bitiverdi. ağrısız sancısız bir işlem. korkan arkadaşlara tavsiye ediyorum korkmasınlar çok basit.

  • A

   Hamileliğimin ilk ayında Doktor Hasan beye halamın tavsiyesi üzerine gittim .Beni izlemeye aldıktan bir süre sonra ikizlerim olacağı müjdesini verdi .4 boyutlu ultrason ile bebeklerimin duruşu ,problem olup olmadığı hakkında sağlıklı bilgilerle beni eşimi yönlendirdi bu sayede de çok rahat ve tasasız bir hamilelik dönemi geçirdim .İlk doğumum sezeryan olduğu için ikizlerimide yine aynı yöntemle dünyaya getirdim.Sezeryan ameliyatı olduğum gün hiç acı sancı duymadan doğum yapmamı bebeklerimin sağlıklı olarak dünyaya gelmesini Hasan beye borçlu olduğumu biliyorum.Başarılarının devamını dilerim.Saygılar

  • M

   Mükemmeldir doktorluğu da ,insanlığıda ..Kürtaj da dahil iki operasyon geçirdim cerrahlığı da mükemmeldir.Teşekkürlerimi gönderiyorum.

  • F

   Doktoruma binlerce defa sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Ketenci ailesi olarak ona minnettarız.7 yıllık evliydik ama çocuğumuz olmamıştı,İkamet ettiğimiz bu yerde gitmediğimiz doktor kalmadı diyebilirim tavsiye eden arkadaşımın ısrarıyla Hasan Yıldız'a gittik 2 saat sürüyor bizim ilçeden İzmirin Bornova ama emeklerimize değdi .çünkü ben şimdi 16 haftalık hamileyim yakındı uzaktı hesabı yapmadan en deneyimli doktoru bulmak gerektiğini yaşadığım güzel sonuçtan dolayı öğrenmiş oldum. ,Hasan Yıldız gibi deneyimli doktorlara gitmeli hastalar yoksa işleri çok zor.

  • Y

   Televizyonda Kadın Hastalıkları konusunda konuşmasına rastlamış olmam sayesinde. tanımış olduğum Doktorum Sayın Hasan Yıldız 'ı bilgisiyle, tecrübesiyle ,hastalarına davranışlarıyla her zaman takdir etmişimdir.İlk muayeneye gittiğim günden itibaren ben ve çevremede kime tavsiye ettiysem teşhis ve tedavisi çok doğru çıkan çok mükemmel bir doktordur.

  • S

   Bir kaç yıldır idrarımı tutamama problemim için gittiğim jinekolog doktordan sonra ve onca kullandığım ilaçlara rağmen bende bir gram iyileşme olmaması bu alanda tecrübesini duyduğum Jinekolog Hasan Yıldız'a başvurmama neden olmuştu.Doktor bey beni bazı tetkiklerden bir kaç gün sonra ameliyata aldı yarım saat süren bu ameliyattan 20 gün sonra tamamen iyileşip normal hayatıma döndüm idrar kaçırma problemim de tamamen ortadan kalktı..İnsanların içine çıkamaz normal hayatımı sürdüremez olduğum bu duruma katlanamaz olmuştum çok şükür ki sayesinde sağlığıma kavuştum.

  • S

   Doktor Hasan beyi bir kaç yıldır tanırım ,ilk kez tanıdığımda kürtaj için doktor arayışındaydım..önce bir kürtaj işlemi ,2 yıl sonra da da İkinci bir hamileliğimin takibi ve ardından doğumumda müdahalede bulunan Hasan Yıldız gerçekten çok az bulunabilecek çok iyi bir doktordur.Memnun kaldığım için akrabalarım olsun arkadaşlarım olsun herkese tavsiye ediyorum.Güleryüzlü ve sakin hastasına değer veren çok tecrübe edinmiş işinin erbabdır.

  • Ş

   Opr Dr Hasan Yıldız a tavsiye üzerine gittim.Riskli bir hamilelikti benimki, hamileliğim çok düzenli kontrollerle çok iyi gittikten sonrada sağlıklı bir bebeğe normal doğumla kavuştum.Ben her şeyin bu kadar yolunda gittiğine hala inanamıyorum.Yavrum kucağımda çok sağlıklı. Minnettarım. Benim gibi bir çok annenin daha yüzünü güldüreceklerinden eminim.Hasan Yıldız ve doğum ekibinin başarılarının uzun yıllar devamını dilerim.

  • H

   Özellikle hastalarının memnuniyeti onlara verdiği güven ve güleryüzüyle tanınan bir doktor olması Hasan beyi tercih etmemde en büyük etkendi,,Vajina daraltılması ameliyatı oldum ameliyat sırasında ve sonucundan fazlasıyla memnun kaldım.Ameliyat sonrası da hastasına yoğun ilgisi devam eden bir doktorla ilk kez karşılaştım.İyi ki tercih etmişim çok kaliteli ve özel bir sağlık hizmeti sunduğundan dolayı Hasan beye çok teşekkür ederim.

  • E

   Tanıdığım güne şükrettiğim bir doktordur Hasan Yıldız. Genital organımdaki şekil bozukluğundan artık kurtulmak isteyipte, doktor araştırması yaptığımda internetten tanıdım.İç dudaklardan birisi diğerinden çok büyüktü yayvan bir görünümdeydi, üstelik çamaşırıma sürtünüyor en olmadık yerlerde çekiştirme ihtiyacı duyuyordum..Tüm bu sorunlardak kurtulmak için İyice araştırmasını yaptığım doktor Hasan Yıldız tarafından yapılan 30 dakika süren bir ameliyat sonucunda istediğim şekil ve görünüme kavuştu. Dünya varmış rahatlık varmış neden bu kadar sene beklediğime üzülmemek elimde değil..Özellikle buraya yazma nedenimde bu aslında .Böyle bir sorunu olanlara örnek olmak istedim,1 sn bile beklemek yersizmiş çünkü çok rahata kavuştum. Ayrıca Hasan Yıldız'a da sonsuz minnet duygularımı ifade etmeliyim.

  • Y

   Öncelikle çok teşekkürlerimi iletmek istediğim Dr Hasan Yıldız 'a bir çok tahillerim elimde, artık doktor doktor gezmekten bıkmış umutsuz çaresiz bir halde gittim. Fakat beni öylesine açık bilgilendirerek ikna etti ki , o an sanki bir anda umut yeşerdi gönlümde..Kendine güvenin ve tecrübenin hakim olduğu bu görüşme sonrası korku, çaresizlik silindi umut ve cesaret geldi bana..Umarım herkes benim gibi şanslı olabilir benim rastlayabildiğim gibi doktorun en iyisine rastlar. Sonra yine yeni bir tedavi sürecine girdim ama bu sefer umutla ,isteyerek, inanarak.. Tüm tahliller yinelendi , çünkü doktorum en küçük bir şeyi gözden kaçırmak istemiyordu .Çok yüksek bir moralla başladığımız ,aşılama yöntemi sayesinde şimdi hamileyim ve doğum yapmak için gün sayıyorum.. Öncelkle moral güven ve doktorumun üstün başarısı, tecrübesi ile ben başardım.Sevincimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum Hasan Yıldız sayesinde ben eşim ve ailelerimiz şu günlerde sevincin en büyüğünü yaşıyoruz.Alanında çok başarıları olan bu başarılarının bir çoğunada birebir tanık olduğunuz doktorunuzla bir yola çıkabilmek , doktoruna çok güvenebiliyor olmak ise harika bir duygu ..

  • C

   Hasan Yıldız 'ın olduğu Maya kliniğe gittim ve Hymenoplasti operasyonu oldum ,bu sır olarak benim ve doktorumun arasında kaldı beni bu büyük problemden kurtardığı ve bu operasyon sır olarak kaldığı içinde Hasan Yıldız'a minnettarım.Allah doktorlarımızdan razı olsun...

  • L

   Sezeryan ameliyatımdaki başarısı , bana gösterdiği ilgili tavrı ve daima gülen yüzü için doktor Hasan Yıldız ile ameliyat ekibine çok teşekkürler

  • V

   Annemin hastalığının her aşamasında ve bizler için çok zor geçmekte olan bir süreçte, şifa ve umut vererek, desteğini hiç esirmeyen ,bilgi birikimi ve mesleki ahlakıyla bizleri en doğru şekilde yönlendirip hastamızın tedavisini başarıyla gerçekleştiren Kadın Doğum Uzmanı Hasan Yıldız'a tüm ailem ve annem adına sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Şimşek ailesi adına ( Vahap Şimşek)

  • Z

   İsmim zuhal ,Bende Hasan Yıldızı bu sitede görüp tanıyıp gittim ,doktorum olduğunda anladım ki insan ilişkilerinde ,hastayla iletişiminde çok iyi, en önemlisi de alanında mükemmel olan bir jinekolog hekim olması...Burada anlatamadığım bir hastalığımın tedavisini yaptı,çok üzüldük çok yorulduk çok doktor moralimi bozdu herkes bir çok şey söyledi ,fakat geldiğimiz sonuç mükemmel oldu. HASAN YILDIZ ismini asla unutmayacağım.

  • H

   Teşekkür ederim.Herkese de tavsiye ediyorum.Ben doktor Hasan Yıldız'dan çok memnunum.Muayene tanı ve tedavisi çok başarılı.İlk kez 4 boyutlu ultrason çektirmek için gittiğimde tanıştığım Dr Hasan Yılız'ın diğer doktorlardan farkı hastalarına fazlasıyla hassasiyetli , dikkatli ve özverili olması .İlk gittiğim tanıştığım günden itibaren başka doktor hiç düşünmedim.

  • A

   Bana rahatsızlık veren problemimin genital estetik ameliyatıyla çözülebilecek olduğunun bilgisini aldığım günden itibaren bir doktor araştırmasına girdim.Bu sorunla ilgili internetten araştırma yaptığımda Hasan Yıldız ismiyle karşılaştım.Hasan Yıldız 'ı araştırdığımda genital estetik alanında ün yaptığını öğrendim başka bir doktor düşünmedim .Hasan Yıldız'ın kliniğine girdiğimde sıcak bir ortam vardı ,hastalarıyla karşılaştım onlarda her biri başka bir sorunla oradaydı .Hatta kontrola gelenlerle karşılaştım. Şahit oldum ki Memnuniyet çok fazla .İşin uzmanı işinin profesyoneli olması beni sevindirdi, gönlüm rahat ameliyat oldum.ağrım olmaması için zaten önlem alınmış ben çok rahatlamış olarak Balıkesir e dönmüştüm.Ameliyat olduğum günden sonra tam 17 gün geçti,Artık normal hayatıma döndüm.Çok mutluyum.

  • Y

   İsmim Yeliz, ilk doğumum da İzmirde değildik, ben saatlerce sancı çektim ve normal doğum yapamadım Doğumun zorluğunu öylesine yaşadım ki ikinci bir hamileliği aklıma dahi getirmek istemedim.Sonra İzmir'e taşındık , aynı kattaki komşumuzla olan samimiyetim neticesi İzmir de ki en iyi kadın doğum uzmanı Hasan Yıldız'ı tanıdım. Hasan Yıldız'ın başarısını komşumuzun hamileliğinde ve doğumunda komşumla ilgilenirken gördüm.Çok bilgili deneyimli üstelik gülen yüzüyle hastalarına pozitif enerji veren Hasan Yıldız'ı takdir ettim.Çok kolay bir doğum yaptırdı ,aynı gün ayakta olan komşumuzun doğumuna şaştım kaldım, ondan cesaret alarak ikinci bir gebeliğe karar verdik eşimle.. hamileyim şu sıralar,doğum ve hamileliğim hakkında çok şey öğrenerek bilinçli bir doğuma hazırlanmaktayım..Hatta Eşime birebir hamileliğimde ve doğumumda bana nasıl destek olması gerektiği konusunda çok yararlı bilgiler verdiği için eşimin yardımını fazlasıyla şimdiden hissediyorum sayesinde .Doktor Hasan bey çok ilgileniyor Gördüğüm başarısından doğan bir güvenle içimde hiç tedirginlik yok .İnşallah 2 ay sonra yani doğumdan sonra yaşadıklarımı tekrar burada paylaşacağım.

  • A

   Kürtaj olabilmek için gittiğim Dr Hasan Yıldız'ın Kliniği Maya Kadın Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezinde misafir gibi karşılandım.Çalışanların hepsinden güleryüz ve yardım gördüm.Kürtaj işlemi kısa sürede ve acısız ,sancısız doktor Hasan bey tarafından gerçekleştirilip sağlıkla evime döndüm.Bir ay geçti kürtaj olduğum günden beri hiç bir problem çıkmadı.Doktor Hasan Yıldız tavsiye edebileceğim çok tecrübe sahibi çok bilgili bir doktor .

  • A

   Hasan beyden memnuniyetim öylesine fazlaki,Doktorumu gebeliğim başladığında tanıdım Her hamile bayanın böyle çok deneyimli ve profesyonel doktorlara ihtiyacı var .Tek tavsiyem doktor seçiminin çok iyi yapılması.Bebeğim 9 ay boyunca doktorum Hasan Yıldız'ın takibinde dünyaya geleceği güne sağlıklı ulaştı,sonrada emin ellerde başarılı bir doğumla kucaklaştı benimle.Ne büyük bir şans ki Hasan bey doktorumdu.Ne desem doktoruma nasıl teşekkür etsemde az geliyor.Başarılarının devamını diliyor, insanlığa verdiği bu güzel hizmet için kendisini takdir diyorum.

  • G

   İzmir de Kadın Hastalıkları ve Estetik alanında başarılarıyla tanınan Op Dr Hasan Yıldız'a genital estetik operasyonu oldum.Hasan beyin deyişiyle çok basit olan bu operasyonla hayatım değişti,istediğim gibi bir sonuçtan dolayı kendime güvenim arttığı gibi rahatsızlık duyduğum şikayetlerimin hepsi ortadan kalktı.Bu operasyonu işini gerçekten bilerek iyi yapan Dr Hasan Yıldız 'a yaptırmam benim çok yararıma oldu, sonuçtan çok memnun oldum.Tşk ederim.

  • S

   Umut ediyorum tüm doktorlar doktor Hasan Yıldız gibi içten ve güleryüzlü davranır hastalarına..Doğumumu yaptığım hastane görevlilerinden ve doktorum Hasan Yıldız dan çok memnun kaldım ,çokda mutluluk duydum.Doktorumun gösterdiği hassasiyetten dolayı hastane çalışanlarınında yoğun ilgisini gördüm.Böylesine bir ilgi ve alaka için teşekkürlerimi gönderiyor, başarılarının devamını diliyorum.

  • E

   Anne olmak çok güzel ! Hamile olduğum kesinleştiğinde heyecan ve endişe duygusuyla bebeğimi koruma kollama içgüdüsüyle araştırıp en iyi doktoru bulmaya gayret ettim.Aldığım tavsiyeler üzerine op dr Hasan Yıldız'ı seçtim. Doğuma hazırlandığım günlerde en büyük yardımcım ve destekçim olan Hasan Yıldız normal bir doğum konusunda beni çok motive etti,Endişe duymadan profesyonel olan doktorumun desteğini alarak normal bir doğum yaptım.Öylesine güzel bir deneyim ki, aradan biraz süre geçsin kızıma bir kardeş dünyaya getirmeyi düşlüyorum.Bana verdiği profesyonel yardım ve desteğinden dolayı doktorum Hasan YILDIZ'a Maya kliniğinde emeği geçen tüm çalışanlara ve hastanedeki doğum ekibine binlerce kez teşekkürler..

  • I

   Güleryüzlü oluşu ve samimiyeti beni çok rahatlatıyor,Bilgisi çok fazla.Doktorumu Kendim seçtim ay ay hamilelik kontrolerimi yaptı ardından normal bir doğum yaptım .Doktorumdan ve doğum sonucundan gayet memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

  • S

   Riskli bir gebelik geçirdim,bir çok rahatsızlığım olmasına rağmen Hasan beyin kontrolü ile normal doğum yaptım ,doktorumun tecrübesi ve bilgisi sayesinde sağlıklı bir bebeğe sahip oldum.selam ve teşekkürlerimi göndermek isterim.

  • T

   İki Hafta önce bir kız çocuğum dünyaya gelmiştir.Bir baba olarak tedirginlik yaşadığım bu dönemde eşime hatta bana bile Doktor Hasan Yıldız ile doğum ekibinin ilgi ve alakası gerçekten beni son derece duygulandırdı. En derin sevgi ve saygılarımla şükranlarımı belirtmek isterim.