Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bahçelievler, 3007. Sk. No:23, Denizli
Denizli Özel Sağlık Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Hizmetler


Bahçelievler, 3007. Sk. No:23, Denizli

Denizli Özel Sağlık Hastanesi

8 hasta yorumu

Genel skor

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Denizli Özel Sağlık Hastanesi Diğer

Çok iyi bir doktor. Oğlum şuan 5 yaşında. Bugüne kadar takibini hep Hürrem bey yaptı. Her sorumuza detaylı cevaplar vermesinden, ilgisinden ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Denizli Özel Sağlık Hastanesi Yeni Doğan

02/10/2012 ilk kızıma Doğum yaptım arkadaş tavsiyesi ile yeni doğan takibi için Hürrem beyi istedim o kadar ilgili bir doktordu ki 02/10/2018 de ikinci kızım için de Hürrem beyi tercih ettim yıllardır vazgeçilmezimiz oldu


G

çok süper bı doktor cok memnunum


D

küçük doğan bebekler konusunda onun üzerine tanımıyorum yani prematüre bebekler.yani ne diyim iyiki varsınız siz süper bir doktorsnuz.


Y

çok sıcak kanlı ilgi alaka süper :)


D

32.haft.oldu bebeğim 1 ay yeni doğan servisinde kaldı sizde doktorumuzdunuz teşekkür ederim dokt.bey hemşireleriniz ve sizin ilğinizden 9.ayında şu anda oğlum...burhan efe


G

Gerçekten iyi bir doktor....


M

çocuğum doğduğunda kontrol için geldiğinde tanıştık iyiki tanışmışız,şu an oğlum 6 yaşında hala hürrem beye gidiyoruz.ilgisi takipciliği çok iyi her tedavisinden sonuç aldık.güler yüzlü cocukla iletişimi çok iyi arkadaşlarımada öneriyorum ve bir çok insanda gönderdim.onlarda çok memnun,iyiki gitmişiz diyorlar teşekkürler hürrem bey.demekki bizimle alakalı değil,sizin doktorluk anlayışınızla ve terbiyenizle alakalıymış.gönderdiğim herkes memnun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar