Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ferhuniye Mahallesi Hastane Caddesi No:22, Selçuklu
Konya Numune Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Tibiotalar ve talokalkaneal eklemde orta düzey sıvı artışı teşhisi ile konuldu MR’da. Sayısız doktor gezdim, hiçbir çözüm bulunamadı. Hüseyin bey ilk muayenede ameliyata karar verdi. 2.5 yıl süren sakatlığıma yarım saat süren ameliyat ile iyileştim . Hüseyin bey çok bilgili ve pratik. Çok teşekkür ederim hocam.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

Çok değerli hocama annem Ş. Yıldırım adına çok teşekkür ederim. Annem ki çok zor bir kadındır, çok memnun kaldı hocamızdan. Bacağı sağlığına kavuştu. Yürüyemeyen kadın depar atıyor şimdi.

Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi'nde ameliyat oldu. Başlarda İstanbul'da olma fikrimiz vardı çünkü hep iyi doktorlar büyükşehirlerde diye düşünürüz ancak aslında öyle değil her zaman. Hoca müthiş işçilik çıkarttı. İyi olan her şey takdir edilmelidir. Üşenmeyip aylar sonra yorum yazdım hoca için.

Başarılarınız dâim olsun.


Ö

gördüğüm en mükemmel doktor.gözü kapalı sağlığımı teslim ederim.üstüne başka bir doktor tanımıyorum.iyiki varsın doktorum teşekkür ediyorum


M

konya numunede ortabedi konusunda mükemmel ilgisi alakası cok iyi cevreme dostlarıma gönül rahatlıgıyla doktorumu tavsıye ederim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar