Dr. Dt.

İdil Bavbek Karakaya

Diş hekimi, Ortodonti

25 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 211 profil ziyareti var

1999 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş, doktora eğitimini tamamlayarak Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'ndan 'Ortodonti… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: İdil Bavbek Karakaya MuayenehanesiHizmet: Dis teli

  Isının ehli ve güven verici bir hekim kendisi. Sıcak ve ıçten güleryüzlü geçiyor görüşmelerimiz. Muayenehane temiz hijyenik çok sık. Diş telinin sadece çocuklarda uygulanabildiğini sanıyorsun.
  Tedavi sürecim devam ediyor.

 • C
  Yer: İdil Bavbek Karakaya MuayenehanesiHizmet: Dis ordotonti

  Oglumu getiriyorum guler yuzlu anlayisli sevecen bir doktor isini seven ve hastasiyla ilgili bir doktor biz kutahya dan geliyoruz herkese tavsiye edebilirim iciniz rahat bir sekilde gelebilirsiniz

 • E
  Yer: İdil Bavbek Karakaya MuayenehanesiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  İdil hanımla tanışmam bir arkadaşımın memnuniyeti ve tavsiyesi üzerine oldu.Kendisi çok güleryüzlü ve işinde başarılı bir ortodontist..Diş teli uygulamamı bugün itibariyle yaptı.Şuanda herşey yolunda.Zaten kliniğe ilk girdiğinizde karşılaştığınız ilgi ve güleryüz doğru tercih yaptığınızı size direkt hissettiriyor..Güzel bir sonuç alacağıma inanıyorum..Kendisine şimdiden teşekkür ediyorum..

 • Y
  Yer: İdil Bavbek Karakaya MuayenehanesiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Cana yakın mükemmel bir diş hekimi tam bir arkadaş gibi güler yüzlü başarılı bir ortodontist kendisine çok çok teşekkür ediyorum

 • Yer: İdil Bavbek Karakaya MuayenehanesiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Sizin gibi güleryüzlü işinin ehli bir doktorla çalışmak güzel. İş ve özel Hayatınızda mutluluk ve başarılar dilerim. Fatih işler

 • T

  İdil hanım işini bilen ve takip eden çok iyi bir Doktor...Kendisine minnettarız.Çok teşekkürler.İyiki varsınız..

 • D

  Tedavilerimiz çok olumlu gelişmekte. Kızımızın özgüveni dişlerinin düzelmesiyle dahada arttı.İdil hanıma ne kadar teşekkür etsek az.

 • S

  Verdiği bilgiler beni de oğlumu da aydınlattı, bu da işini çok iyi yaptığını gösterir. Tedavi sürecinde de tercihimiz İdil Hanım olacak.

 • N

  Çok güzeldi,yaklaşık 2 buçuk yıldır tedavi görüyorum. Çok ilerleme kaydettik,bence İdil Hanım ortodontide en iyilerden birisi, çok anlayışlı bir doktor,bana bu dönemde moral verdi çok destek oldu,onu çok seviyorum ,çokk memnunum❤

 • H

  Özellikle çevremdeki arkadaşlarımın tavsiyesiyle gittim. Çok canayakın bir doktor. Heryönden yardımcı oldu maddi manevi olarak yardımlarını esirgemedi. Kızımın damağına aparat takıldı ve diş çekimlerine başladı. Kızımın tedavisi çok olumlu sonuç verdi. Doktorum bize servis bile ayarladı. Kütahyadan geldiğimiz için sorun oluyordu. Bu konuda da yardımcı oldu. Çok memnun kaldıgım için herkese tavsiye ediyorum.

 • E

  Kızımın dişlerindeki şekil bozukluğu nedeniyle doktor arıyorduk komşumun kızının da dişlerinde şekil bozukluğu vardı ve İdil Bavbek Karakaya hocama gidiyorlardı ve tedavisi güzel gidiyordu. Biz de kızımı İdil Hanıma götürmeye karar verdik .Ortodonti tedavisi gördü . Çok da memnun kaldık. Çok cana yakın sıcak bir insan hasta gibi değilde daha çok arkadaş gibi yaklaştı bize. ödemelerde de bizi sıkmadan yardımcı olarak yaklaşıyor.

 • B

  Diş yamukluğu ve diş boşluğumdan ötürü İdil Karakaya'dan ortodonti tedavisi görüyorum geçen seneden beri dişlerim de tahmin ettiğimden daha fazla bir düzelme var . İdil hocam hastalarını güleryüzüyle karşılayan bir doktor her zaman hastalarının anlayacağı şekilde anlatıyor ve hiç bir soruyu boş bırakmıyor .Kendisinden ve gördüğüm tedaviden oldukça memnun kaldım.

 • H

  Kızımın çene problemi vardı kızımı idil hanıma götürdüm tedavisi daha hala devam ediyor Kızımın çenesi düzeldi. Hocamız şuan dişlerini düzeltiyor. Güzel ilgileniyor açıklama yapıyor detaylı bir şekilde .İdil hanımı önerdiğimiz kişilerde oldu zaten gidenler oldu çevremizden.

 • E

  İdil Bavbek Karakaya hocanın Kütahya da çalıştığı dönemde kendisiyle tanıştım. Kütahya da yaşıyorum ve kendisine araştırdığım için gitmeye karar verdim. Yaklaşık 1 sene önce tel takıldı dişlerime,Tedavim bitti şuan plak takıyorum son aşama olarak 8 ayda dişlerim istediğim forma kavuştu. Doktor hanım o kadar samimi ve sıcak bir bayan ki istediğinizi konuşabiliyorsunuz,yanında rahat oluyorsunuz. Bunların harici çok titiz bir hekim hastasının beklentilerine cevap verebiliyor.

 • F

  İdil Hocam Tavsiye üzerine gittiğim ama hiç pişman olmadığım bir doktor oldu. Güleryüzlü insanı anlayan işini çok iyi yapan bir hekim . Her türlü fedakarlığı yapan ve benim gülüşümü geri kazandıran bir insan . hala da ortodonti tedavisi görüyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

 • H

  Çocuğumu Götürdük 2 buçuk yıl önce İdil Karakaya hanıma çok iyi insan tedavi olmaya karar verdik . Oğlum ortodonti tedavisi görüyor 2 buçuk yıldır tedavi görüyor. Biz çok memnunuz dişlerinin ilk önceki hali çok kötüydü şuan dişleri inci gibi, en önemlisi bu süreçte Doktor Hanımın tatlı dilli güleryüzlü olan bir hekim olmasıydı. Somurtkan bir insana Çocuğumu tedavi ettirmezdim .

 • N

  Ben çok memnun kaldım kızımın dişlerine tel taktırdık çok iyi bir doktor ilgili çok temiz bir doktor kızımı dişlerine fırçalamaya teşvik etti. başka doktorlara da götürdük kızımı ama oturmadı koltukta idil hanımı görünce koltukta rahatlıkla oturdu ve tedavisini oluyor . bir kaç arkadaşıma daha söyledim önerdim Çok memnun kaldığımız için .

 • M

  İdil Hanım öncelikle araştırarak gittiğim araştırmalar sonucunda da daha önceki hastalarından tavsiye alarak memnun kalanların vesilesiyle tanıştığım bir hekim oldu. Çocuğumun tedavisini yaptı ve biz idil hanımdan çok memnun kaldık.Dişleri düzeldi çenesinde kayma vardı oda düzeldi. her gittiğimizde güzel bir şekilde ilgilendi ve işini de iyi bilen bir hekim .

 • S

  Çok güleryüzlü iyi davranan ve hijyene önem veren bir hekim bizim için hijyen çok önemliydi.Tedavimiz de iyi sonuçlandı diş bozukluğum vardı dişleri kenara kaydırarak dişimi olması gereken şekle soktu.

 • N

  Kızımı İdil Karakaya hocama götürdüm ve hocamdan çok memnun kaldım. Başka doktorlara da götürdüm ama beni kızımın diş yamukluğu ile ilgili ortodontiye yönlendirme yapmadılar . İdil Hanım o kadar çok ilgileniyor ki hastalarıyla sadece benim kızımla da değil özen gösteriyor .Yakınlarım değil sadece herkese tavsiye ediyorum ortodonti tedavisine ihtiyaç duyan bütün hastalara öneriyorum .

 • H

  Biz hocamızdan çok memnunuz hem tedavi yönünden hem ilgisinden hem güleryüzlü oluşu bizi çok sevindirdi. Başka doktorlara gittiğimizde film bile istemediler ama İdil Hanım detaylı inceledi hijyenik bir hekim

 • E

  İdil Hanım doktordan ziyade arkadaş gibi çok iyi bir dinleyici Halinizi dinliyor anlıyor. Kızımın dişleri için gittik. memnun kaldık tedavisi bitti dişleri düzeldi. sadece geceleri plak takıyor o da 6. ayda muhtemelen bitecek şuan tedavinin son aşamasındayız .

 • R

  Kızımın diş telleri takıldı . Dişlerinin düzelmesi için idil hanımla tanışmıştık tavsiye üzerine gittiğimiz başka bir doktor ortodontiye ihtiyaç duyduğu için kızımı yönlendirdi. Tedavisi idil hanımla bitti 18 yaşını doldurunca implant için başka bir bölüme gideceğiz. İdil hanımı tavsiye ediyorum çünkü güleryüzlü ve çok disiplinli çalışan temiz bir hekim işini çok iyi biliyor . biz çok memnun kaldık kızımda severek gitti . Hatta kızım o kadar sevdi ki İdil Hocaya anneler gününde hediye de aldı.

 • E

  Oğlumda ters çene kapanışı vardı tedavimiz bitti 1 yıl süreyle devam etti. oğlumun tedavisi 1 yılın sonunda olumlu sonuçlandı tedavi çok güzel bir tedavi oldu bitti gayet iyiyiz şuan hiçbir sıkıntımız yok . 18 yaşında kontrole gidiceğiz . hasta çocuk olunca daha hassas yaklaşılması gerekiyor ve uzun süreli bir tedaviydi bizimki İdil Hanım hasta olarak değil dost arkadaş gibi yaklaştı ve iletişim sağlam bir şekilde sağladı . çok memnunduk

 • I

  Araştırarak İdil hanıma ulaştım kızımın dişlerine ortodonti gerek dedi diş doktoru o nedenle İdil Hanımın iyi bir hekim olduğunu duyduk ve gittik ve tedaviye başladık.Çok da memnun kaldık.Tedavilerimize gerekli çözümü buldu ve yardımcı oldu. İşiyle çok ilgili ve biz oraya gittiğimizde güleryüzlü ve alakalı davranması Hoşumuza gitti.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1999 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş, doktora eğitimini tamamlayarak Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'ndan 'Ortodonti Doktoru' ve 'Ortodonti Uzmanı' ünvanlarını almıştır. Muayenehanesinde hastalarına ortodonti hizmeti vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1999
 • Gazi Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı 2011

Deneyimler

 • 2015 - Halen Eskişehir Özel Muayenehane
 • 2011 - 2015 Kütahya Özel Muayenehane
 • 2005 - 2011 Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi
 • 1999 - 2005 Ankara Özel Muayenehane
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Ortodontik Tedaviler

  15 Aralık 2016

  AĞIZ DIŞI ORTODONTİK AYGITLAR Hasta tarafından takılıp çıkarılabilen aygıtlardır. Sabit tedavi mekaniklerine yardımcı olarak ve büyüme gelişim döneminde...
 • İLK MUAYENE NE ZAMAN YAPILMALI

  26 Ekim 2016

  Çocuğumuzun daimi dişlerinin çıkmaya başladığı dönem olan 6-7 yaşları ilk muayene için oldukça önemlidir. Bu dönemde bir Ortodonti Uzmanı tarafından muayene...
 • Çocuklarda Ortodontik Muayenenin Önemi

  26 Ekim 2016

  Ortodontik problem ilk farkedildiğinde herhangi bir yaş beklenmeksizin ortodontiste başvurulmalıdır. Hiçbir problem olmadığı düşünülse bile, çocukların...