Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Fevzi Çakmak Mah, Tevfik İleri Cd No:105 üstkaynarca, Pendik
Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

13 hasta yorumu

Genel skor

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik Diğer

Botoks ilk defa yaptıracaktım ve açıkçası çokta korkuyorumdum mimiklerden dolayı ama hocam gayet başarılı bir botoks yaptı gören ya anlamıyor yada bilenler çok doğal olduğunu söylüyor . Ve bu günde kendisine gençlik aşısı için gittim Bundan sonra ki tek doktorum diyebilirim ayrıca hasta iletişimi ilgisi alakası çok değerli çok naif bir hanımefendi kendisi :) Eğer sizde araştırma içindeyseniz bişeyler yaptırmak istiyorsanız kesinlikle inci hocamı tavsiye ederim.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik Diğer

Doktor hanıma altın iğneli radyofrekans tedavisi için gittim, akne izleri ve gözeneklerimin belirginlesmesinden şikayetçi idim, iki seans altın iğne tedavisi oldum, gerçekten çok memnun kaldım .İnci hanım hem ilgili, hem bilgili hem de işinde ehil bir doktor, kesinlikle tavsiye ederim.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi Dermatoloji Randevusu

İnci hanım a uzun zamandır geçmeyen mantar rahatsızlığımla gittim. Aslında mantar olduğunu doktor hanıma gidince tam anlamıyla öğrendim. Çok ciddi anlamda kaşıntı, kızarıklık şikayetlerim vardı. Gitmiş olduğum bir çok doktorun verdiği ilaçları düzenli kullanmama rağmen hiç bir iyileşme olmadığı gibi bir iki hafta düzelip tekrar ortaya çıkıyordu. Ve artık kaşıntıdan duramıyordum. İnci hanım güler yüzü, samimiyeti ve uzman bilgisiyle bir hafta gibi kısa bir sürede şikayetlerim geçerken beraberinde bir daha geri dönüş olmayacak şekilde iyileşme sağladım. Keşke en başından inci hanıma gelseydim. Hocama çok teşekkür ederim. Düşünmeden geleceğiniz tek dermatolog.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi Dermatoloji Randevusu

Dr . İnci hanıma ürtiker tedavisi için başvurduk yaklaşık 2 yıldır tedavisi için uğraştığımız hastalık için önerdiği aşı ile çok şükür sonuç aldık . Yaklaşımı hastalık ile ilgili aktardığı detaylı bilgiler ile sonuç alıp çok şükür iyileşme sürecindeyiz . Ürtiker ile ilgili aşının olması ve bunu bize aktarıp sonuç almamızı sağlayan Dr İnci hanıma çok teşekkürler ederim . Açıklayıcı bilgi detaylı anlatım istiyorsanız mutlaka başvurun derim .

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi Botox Uygulaması

Masseter botoks uygulamasından çok memnun kaldım, gelmek isteyenler tereddüt etmeden tercih edebilirler, emeğine sağlık dr hanımın

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi Dermatoloji Randevusu

Inci hanıma Acıbadem Kayseri Hastanesinde kızımı muayene ettirdim. Kızında saç dòkülmesi vardı. Doktor hanım tüm tetkiklerini yaptırdı sağolsun, ilgilendi, daha sonra PRP ve mezoterapi ònerdi. Bir de karışım losyon önerdi. Losyonu kullandık, PRP ve mezoterapi seanslarına düzenli gittik, kızımın saçları gerçekten çok farketti, hem dökülme durdu hen yeni saç gelişimi oldu. Doktor hanım bana da alın bölgem ve göz kenarlarıma botoks tedavisi önerdi, daha önce 4_5 kez botoks yaptırmış ama pek memnun kalmamış idim. Înci hanım botoks yaptı, 10 gün içinde karışıklıklarım ütülemiş gibi dümdüz açıldı. İlk defa botokstan bu kadar memnun kaldım. Doktor hanımın güler yüzü ve ilgisi de kendinden emin duruşu da güven veriyor. Kozmetik işlemde de muayenede de güvenilir, tavsiye ettiğim bir hekim. Çok teşekkürler İnci hanım

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi Diğer

Alanında çok başarılı bir hekim ilgisi alakası tedavi süreci takibi gerçekten çok iyi kendisine annemin sedef hastalığı için muayene olmuştuk sayesinde annem rahatsızlığından kurtuldu. Bende kendim için gitmiştim akne sorunlarımın tek çağresidir kendisi çok teşekkür ederiz inci hanım iyi ki sizi tanımışız gözünüz kapalı muayene olabilirsiniz

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Doktor İnci Sak Hanima geçen ay Acibadem Kayseri Hastanesinde muayene oldum. Daha önce doktor hanimdan sivilceleri nedeniyle 8 aylik ilac tedavisi alip çok memnun kalan bir arkadaşım tavsiye etmişti. Vücudumda birkaç aydir geçmeyen kaşıntı vardi. Daha önce birkaç dermatoloji uzmanina gitmiş çare bulamamış idim. Inci hanim uyuz hastaligi tanisi koydu ve özel bir karışım krem yaptırdı. 3 gün uyguladim sonra banyo yaptim. Şikayetim gerilemeye başladı, 2. kürden sonra da tamamen geçti. Allah razi olsun doktor hanimdan beni detayli muayene etti, uzun uzun bilgi verdi, hem de şikayetimden kurtardi. Çok samimi, ilgili ve başarılı bir hekim. Kesinlikle tavsiye ederim tüm cilt problemleriniz için.

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Doktor İnci hanıma Acıbadem Kayseri Hastanesine muayene olmaya gittim. Vücudumda döküntüler olmuştu. Doktor hanım beni çok güleryüzlü karşıladı, tamamen soyup muayene etti. Sorduğum sorulara içtenlikle cevap verdi. Hastalığım konusunda bilgi verip beni rahatlattı. Tedavisinden de çok memnun kaldım, birkaç günde şikayetlerim gerilemeye başladı. Hem ilgisinden hem bilgisinden çok memnun kaldım. Güler yüzlü doktorumuzun yolu açık olsun, cildiye hastası herkese tavsiye ediyorum.

Doğrulanmış kullanıcı

Bilgisi,deneyimi veemeginin yüreğinin sıcaklığı ile yoğrulup,hekim olmanın ulvi sorumluluk ve bilincinin ötesine insanlıgı ve hoşgörüsü ile geçen Uz. DR. İNCİ SAK 'a gösterdiği ilgi,teşhis ve tedavisinden dolayı çok teşekkür ederim.Hastası Güngör DEMİRAY

Hata oluştu, tekrar deneyin
İlgili aramalar