Adres

Dikmen Cad. No: 312 Dikmen, Çankaya
29 Mayıs Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S
Konum: 29 Mayıs Hastanesi

Doktor bey
İşine son derece hakim ve insan ilişkilerinde çok başarılı bir kişi.
Annemi diz rahatsızlığı için götürmüştüm götürdüğüm günün ertesinde hemen bütün organizasyonları yapıp derhal ameliyata aldı ve çok başarılı bir diz ameliyatı gerçekleştirdi.
Eline ve emeğine sağlık sevgili hocam,biz senden razıyız,Allah'ta olsun İnşallah.


Y
Konum: 29 Mayıs Hastanesi

Doktor beyi iki kere ziyaret ettim. MR öncesi ve sonrası. Maalesef iki ziyaretim de yaklaşık 30 saniye kadar sürdü. Kendisi diz ağrımla ilgili neredeyse hiç soru sormadığı gibi, benim söylediğim şeyleri de dinlemek istemedi. Bu 30sn içerisinde gerçekleşen diyaloğumuz da şu şekildeydi:
Ben:Fitness'a başlamamla beraber başladı bu ağrı.
Dr: Tamam spor yapmaya devam edebilirsin.
Ben:???
Doktor bey çoktan ayağa kalkmış ve kapıyı açmıştı.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


T

29 mayıs devlet hastanesin de babamı dizinden çok başarılı bir ameliyat etti, kendisinden çok memnun oldum , teşekkür ediyorum başarılar diliyorum ADEM YILMAZ


Geçen hafta babam, Humerus üst uç kırığından çok başarılı bir ameliyat geçirdi. Tedavi süreci kırığın durumundan dolayı biraz zaman alacak. Doktorumuzun ameliyat öncesi ve sonrasında ilgili olması, durum hakkında detaylı bilgilendirmesi, yakın takipte olması, işini layığıyla yapması ve benimsemesi, kendine güveniyle alanına hakim bir uzman olması gerçekten takdire şayan.
Şu an 29 Mayıs Devlet Hastanesi'nde görevine devam etmektedir. Başarılarının devamını dileriz ve diğer hastalara kesinlikte tavsiye ederiz.


E

Beyşehir de vermiş olduğu hizmetler için çok teşekküt ederiz. Babanneme diz protezi yaptı. Tüm ağıları geçti. Sayesinde babannem artık yürüyor. Emeği ve ilgisi için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.


C

allah kendinden razı olsun yaşlı anneme çok moral verdi rahmetli oldu ama hep ondan bahsetti ölene kadar allah ondan razı olsun anneme iyi davrandı için


E

Polatlılı hemşerim allah razı olsun. Sen olmazsan ne yapar bu polatlı. Herkese yardım ediyorsun. Tanısın tanımasın ismini duyan geliyor. Allah doktorumuza sabır kuvvet versin :)


T

Herkese tavsiye ederim. Beyefendi bir doktor. Hastamızın neyi varsa 5 dakikada özetledi. Ameliyattan sonrada neler yapıldığını 2 dakikada özetledi. 7 dakikada herşeyi öğrendik :) hastamız ile ilgili herşeye hakimiz. Herkese tavsiye ederiz.


Y

Başka bir doktorun yaptığı hatayı düzeltti. Hata yapan doktora karşı bizi kışkırtmak yerine elinden geleni yapmış, işin doğasında var diye sürekli ilk doktorumuz hakkında telkinde bulundu. Hata yapan doktordan şikayetçi olmaktan vaz geçirdi. Yaptığı iyilikten ziyade ahlakına hayran kaldık. Önce insan olabilmeyi başarmış. Bizlere de insan olduğumuzu hatırlattı. Kendisine teşekkür ederiz :))


H

Az konuşan, öz konuşan, çok iş yapan birini arıyorsanız tavsiye ederim. İşini dört dörtlük yapıyor. Yüzlerce hastası var ve hepsine itinayla davranıyor. Biz çok memnun kaldık. Daha ne denebilir ki.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet