Kayıhan Çağlar, Genel Cerrahi Eskişehir

Op. Dr.
Kayıhan Çağlar

Genel cerrahi

29 görüş
Son 30 gün içerisinde 449 profil ziyareti var

Adres

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Odunpazarı, Eskişehir
Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 15 yaşındaki çocuklar
SGK, Acıbadem Sigorta, Nakit, + 21 daha fazla
0850 333.....

Tiroit İnce İğne Biyopsisi

Sinir Monitörizasyonu

Tiroid Kanseri Cerrahisi +19 daha fazla

Lenf Metastazlarının Çıkarılması

Santral Boyun Diseksiyonu

Lateral Boyun Diseksiyonu

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Kayıhan Çağlar, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Guatr
 • Tiroid Kanseri
 • Tiroid Nodülü
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Temel Tıp Eğitimi, 1988-1994
 • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Genel Cerrahi İhtisası, 1994-1999


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
29 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Guatr Ameliyatı

19 Mart günü Kıymetli ve değerli doktorum ağabeyim Kayıhan Çağlar bey eşimin ameliyatını yaptı.Allah şükürler olsun ki ameliyat öncesi ve sonrası da çok iyi geçti. Kayıhan beyin babacan tavırları ve bir abi gibi yaklaşımından aklımızda en ufak bir soru kalmadan memnun bir şekilde hastaneden ayrıldık. Allah sizin gibi güzel insanları başımızdan eksik etmesin iyi insanlarla karşılaştırsin. Herşey için teşekkürler elinize sağlık hocam. Ayağına taş gözüne yaş gönlüne telaş düşmesin neşterin keskin olsun güzel insan. Saygılar sevgiler sunar ellerinden öperim. Ahmet Gün

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Kardeşim Ahmet,
Bu yazdığın ifadeler, şahsımı mahcup etmekle beraber, meslekteki ilk günkü heyecanımı diri tutuyor ve 25 yıllık tecrübenin verdiği alışkanlığı şevke çeviriyor. Cenab-ı Allah, sizin gibi kadirbilir, vefalı ve minnet duygusunu her daim devam ettiren hasta ve yakınları ile karşılaştırsın. Dualarınıza ve övgü dolu sözlerinize teşekkür ederim. Mevlâm, dermânı olmayan dert vermesin. Tekrar geçmiş, olsun.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Tiroid Cerrahisi

Önce Allaha sonra size emanet ettim canımı...Hiç sorgulamadım bile ...O kadar güveniyordum size...Ameliyatim öncesi ve sonrası güler yüzünüzü ilginizi desteğinizi benden ve ailemden hiç esirgemeden Beni bu kötü hastalıktan kurtardığınız için size minnettarım...Ellerinize ve yüreğinize sağlık hocam...Şuan çok iyiyim çok mutluyum..Ayrıca güzelliğimi bozmadiginiz için ???? makyajlı ameliyata girmeme izin verdiğiniz ve bana incecik küçücük hiç belli olmayan estetik dikişiniz için çoook teşekkür ediyorum hocam.Çok mutluyum....Bu kadar uzun ve zor bir ameliyattan sesimi kaybetmeden, hiç ağrı sancı çekmeden beni kurtardınız Allah sizden razı olsun.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

İltifat martifete tabiidir, iltifatsız uğraş zayidir; kabilinden övgü dolu sözlerinize şükranlarımı sunarım. Yılanın başını küçükken ezmek, gerekir sözünden hareketle Mart 2018'de niyetlenmiştik, ancak bugüne nasipmiş ki zararın neresinden dönersek kardır, öyleyse... Dile kolay, tam tamına sekiz saatlik bir ameliyat... Hem yapana hemde olana zor... Hekim hasta, el ele vererek kıymetli eşiniz beyefendinin de azami desteği ile güç birliği içerisinde bu süreci kolay edeceğiz, inşallah... Tekrar büyük geçmiş olsun; neşter bizden, şifa Allah'tan...


C
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Randevu

En son yapılan ölçümlerde 4.5 cm'e ulaşan nodülü ile yaşamayı tercih edip ameliyattan yıllarca kaçan annem, yaptığımız araştırmalar sonucu sayın hocamızı bulunca 'Ben Kayıhan Bey'e gideceğim, ameliyatımın onun tarafından yapılmasını istiyorum.' dedi ve kendimizi ilk fırsatta hastanedeki muayenehane odasında bulduk. Aklımızda birçok soru vardı ancak hiçbirini sormamıza gerek bile kalmadı, çünkü hepsi çoktan cevaplanmıştı bile. Muayenehaneye girdiğimizde hissettiğimiz pozitif enerji ve güven de bizi rahatlatmaya yetmişti. Annem 31 Ekim'de ameliyat oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı, her şey çok güzel. Her şey için çok teşekkürler, ellerinize sağlık:) Allah sizden razı olsun hocam.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Kıymetli Hastamızın Değerli Yakını,

“Marifet iltifâta tâbidir" kabîlinden, buna mukâbil de "hisler aynasında" benzerinden yorum yaparak hassasiyet, zarafet ve nezaket göstermişsiniz. Size, şahsımı tercih ederek güvenip annenizin sesini, nefesini ve canını bana emânet ettiğiniz için minnettârım.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Annem adına yaptığınız herşey için sizlere çok teşekkür ederim hocam. İlgi alakanız, ameliyattaki başarınız, annemin şu anki hali, ve en önemlisi benim ve diğer iki kardeşimin yüzündeki tebessüme aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tabi ki şifa Allah’tan ama sizin aracılığınız bizler için çok önemli. Daha yeni bir ameliyat olmasına rağmen annemizi sağlıklı ve moralli görmemizi sağladığınız için size hem minnet duyuyoruz, hemde teşekkürü bir borç biliyoruz. Rabbim vereceği şifadan dolayı sizi aracı kıldığı için hamd olsun
Kan Kardeşiniz Meryem Akın ın oğlu...

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Neşter bizden, şifa Allah'tan... Niyet, akıbeti tayin eder; niyet hayır, akıbet hayır, inşallah! Siz, bizi onca hekim arasından tercih edip başvurdunuz. İnancım odur ki bu, göklerden verilen bir kararın neticesi idi. Böylesine güven ve inanca dayalı başlangıçlar, olumlu netice veriyor ve bir ömür devam ediyor. Cenab-ı Allah size ve annenize sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür bahşeylesin. zahmet edip bu sayfada duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız için minnettarım. Allah, sizin gibi değerli dostlarla ahiret kardeşliği nasip etsin.


E

24 yaşındaydım.Cicegi burnunda bir ogretmendim.Hayat normal akışında devam ediyordu.Yalniz yemek yiyiyordum;fakat kilom azalıyordu.Saclarim tutam tutam dökülüyordu,ayak parmaklarım uyuşuyor,tenim her geçen gün sarariyor,vücudum her geçen gün daha da yoruluyordu.Doktora gittik.Tahliler yapıldı.Once zehirli guatr dendi,sonra hasimato dendi,en son da papiller tiroid kanseri denildi.Hayatimiz tam ortadan ikiye ayrılmıştı sanki.Babamlar hemen doktor arayışına girdiler.Siz o zaman Devlet Hastanesi'nde çalışıyordunuz.Bense olan biteni anlamaya çalışıyordum,gözümden yaşlar aka aka..Hemen ameliyata aldınız beni.Cok şükür başarılı geçti.İyi ki de size guvendik,iyi ki Allah sizi karşımıza cikardi.Dikis izleri hep benimle.Hem bana sizi hatırlatıyor hem de Yüce Yaradan'in bana bu hayatta ikinci kere yasama şansı verdiğini hatırlatıyor.Allah sizden hep razi olsun,çünkü biz sizden her zaman raziyiz ve minnettarız.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

'HAŞHAŞLI PİLAV' DERSEM TANIDIĞIMI ANLAYACAKSINIZ, EYVALLAH!...

12/2007'de ameliyat ettiğimiz, hikayenizden adınızı, kızlık soyadınızı ve evlilik soyadınızı harfi harfine tanıdığım, kıdemli ve bol yıldızlı bir hastam olarak Doktor Takvimi sitesindeki sayfama bir yorum yazarak, o zamana dair duygularını tekrar güncellemişsiniz. Cenab-ı Allah; sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte nice 11 sene sonralarına erişmeyi nasip etsin. Bu güzel duygu ve hoş düşüncelerinizi beyan ettiğiniz için çok müteşekkirim.


4

9 Ağustos Perşembe günü Dr Kayıhan çağlar hocamızın eşliğinde amaliyat a alindim.zor ama Dr Kayıhan beyin büyük deneyimiyle başarıyla atlattık Allah'ima şükürler olsun.trioit tek taraflı zehirli guatr Dr Kayıhan bey in muhteşem eliyle alındı büyük bir dertten kurtulduk şükürler olsun.1 günde taburcu oldum ve her şeyim normaldi aksi bir durum meydana gelmedi.dr Kayıhan hocama binlerce kere maşallah .elleri dert görmesin inşallah.ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum.allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah'a emanet olun.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Ruhu okşayan; dualarınıza amin, minnet ifadelerinize eyvallah dedirten yorumunuza çok teşekkür ederim. Yorumunuza, takdirinize ve dileklerinize minnettarım. Sağ olun, var olun!...


R
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Sayın Kayıhan çağlar hocama plonidal sinüs ( kil dönmesi ) ameliyatı oldum.. korkudan yıllarca erteledim senede yada 2senede bir nuks eden bu illetten bıkmıştım artik ve sonunda can havliyle Kayıhan beye apse olmus halde gittim yuruyemez oturamaz haldeydim ameliyatla alicaz dedi
Cektigim o aci korkumun onune gecti artik tamam dedim ameliyat olacagim gun istemsiz gozlerimden yaslar akiyordu korkuyordum ama bi yandanda kebdimi guvenli hissediyordum cunku gercekten isinin ehli alanında uzman isini hakkıyla yapan merhametli bir doktorun elindeydim konuşmaları ve tavrı cana yakınlığı ameliyat tan çıkarken bile yanima gelip nasılsın iyimisin diyip başımı oksamasi ayni şekilde odaya gectigimdede öyle ve hic bisey olmamis gibi sifir aci sifir agri 3saat sonra yuruyerek hastaneden ciktim evime gittim gayet iyiydim ne kadar tesekkur etsem azdır hakkınızı helal edin hocam.. benimle cok ugrastiniz :) .
(( bu ameliyatı erteleyen korkan varsa kesinlikle Kayıhan beye gidin ve gerisini ona bırakın ayni gün ayaktasiniz sadece 3gun zorluğu oluyor oda oturup kalkmada sıkıntı oluyor o kadar )) ..

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

"Zor, ama değdi" ya da "Bir daha dünyaya gelsem yine cerrah olurdum" dedirten türden bir hastamın Doktor Takvimi'ndeki sayfamdaki yorumu memnuniyet vermiştir.

Zahmete katlanıp ameliyatın ve şahsım hakkındaki gurur okşayan yorumun için çok teşekkür ediyorum, değerli kardeşim.

Hani demiştiştik ya: "Hak'kı bilip hakkı teslim etmek" kabilinden vefa bilip takdir eden sizin gibi tüm dostlara selam olsun.


E
Konum: başka bir yer Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Bundan 6 yıl önce safra kesesi ameliyatımı gerceklestirdiniz sağolun var olun başarılarınızın devamını dilerim

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sağlığınız daim, ömrümüz uzun olsun, inşallah. Bu hoş yorum için de teşekkür ederim.


E

Kayıhan Bey alanında o kadar başarılı bir cerrah ki ertelediğim tiroid nodülü ameliyatımın öncesinde ki sorduğum tüm sorulara aklımda soru işareti bırakmayacak ve anlayacağım şekilde cevap vermesi, bunun yanında güven vermesi, ameliyat sonrasında sadece bana değil aileme ve yakınlarıma gösterdiği yakınlıktan dolayı, ameliyat sonrasında da desteğini üstümden çekmediği için kendisine çok teşekkür ederim. Gerek hekimliği gerek babacan tavrından dolayı tereddütsüz Kayıhan Beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Ebru Kozbe

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sayın Hastamız,
İltifatınız ve tavsiyeniz için size minnettarım. Hep sağlıklı kalın, mesut olun...


B
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Fıtık ameliyatı

Üç yıl tehir ettiğim ameliyatımı, diğer rahatsızlıklarıma rağmen; isim olarak tek geçtiğim Op. Dr. Kayıhan Çağlar hocam gerçekleştirdi. Bilgi birikimi, el becerisi, hasta bilgilendirmesi yanında; güler yüzü ve insani yanı, babacan tavrı ile gönlümüzün de doktoru oldu. Ben sağlığımı kazandım, doktor bey benim, ailemin ve yakın çevremin gönlünü kazandı. Rabbim her isteğini gönlüne göre versin. Sonsuz teşekkürler.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Övgü dolu yazınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyatınız için şahsımı tercih ettiğiniz için de şükranlarımı sunuyorum. Tekrar geçmiş olsun. Sağlıklı günlerde bulumnak üzere, şen ve esen kalınız.


Hizmetler

Tiroit İnce İğne Biyopsisi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Sinir Monitörizasyonu


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Tiroid Kanseri Cerrahisi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Lenf Metastazlarının Çıkarılması


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Santral Boyun Diseksiyonu


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Lateral Boyun Diseksiyonu


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Minimal İnvaziv Tiroidektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Minimal İnvaziv Paratiroidektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Tiroid Cerrahisi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Lobektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Total Tiroidektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Tiroidektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Paratiroidektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Frozen İnceleme


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Böbrek Üstü Bezi Cerrahisi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Adrenal Cerrahisi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Laparoskopik Sürrenalektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Laparoskopik Adrenalektomi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


İç Guatr Ameliyatı


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Guatr Ameliyatı


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Frozen Biyopsi


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Randevu


Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
29 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Guatr Ameliyatı

19 Mart günü Kıymetli ve değerli doktorum ağabeyim Kayıhan Çağlar bey eşimin ameliyatını yaptı.Allah şükürler olsun ki ameliyat öncesi ve sonrası da çok iyi geçti. Kayıhan beyin babacan tavırları ve bir abi gibi yaklaşımından aklımızda en ufak bir soru kalmadan memnun bir şekilde hastaneden ayrıldık. Allah sizin gibi güzel insanları başımızdan eksik etmesin iyi insanlarla karşılaştırsin. Herşey için teşekkürler elinize sağlık hocam. Ayağına taş gözüne yaş gönlüne telaş düşmesin neşterin keskin olsun güzel insan. Saygılar sevgiler sunar ellerinden öperim. Ahmet Gün

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Kardeşim Ahmet,
Bu yazdığın ifadeler, şahsımı mahcup etmekle beraber, meslekteki ilk günkü heyecanımı diri tutuyor ve 25 yıllık tecrübenin verdiği alışkanlığı şevke çeviriyor. Cenab-ı Allah, sizin gibi kadirbilir, vefalı ve minnet duygusunu her daim devam ettiren hasta ve yakınları ile karşılaştırsın. Dualarınıza ve övgü dolu sözlerinize teşekkür ederim. Mevlâm, dermânı olmayan dert vermesin. Tekrar geçmiş, olsun.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Tiroid Cerrahisi

Önce Allaha sonra size emanet ettim canımı...Hiç sorgulamadım bile ...O kadar güveniyordum size...Ameliyatim öncesi ve sonrası güler yüzünüzü ilginizi desteğinizi benden ve ailemden hiç esirgemeden Beni bu kötü hastalıktan kurtardığınız için size minnettarım...Ellerinize ve yüreğinize sağlık hocam...Şuan çok iyiyim çok mutluyum..Ayrıca güzelliğimi bozmadiginiz için ???? makyajlı ameliyata girmeme izin verdiğiniz ve bana incecik küçücük hiç belli olmayan estetik dikişiniz için çoook teşekkür ediyorum hocam.Çok mutluyum....Bu kadar uzun ve zor bir ameliyattan sesimi kaybetmeden, hiç ağrı sancı çekmeden beni kurtardınız Allah sizden razı olsun.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

İltifat martifete tabiidir, iltifatsız uğraş zayidir; kabilinden övgü dolu sözlerinize şükranlarımı sunarım. Yılanın başını küçükken ezmek, gerekir sözünden hareketle Mart 2018'de niyetlenmiştik, ancak bugüne nasipmiş ki zararın neresinden dönersek kardır, öyleyse... Dile kolay, tam tamına sekiz saatlik bir ameliyat... Hem yapana hemde olana zor... Hekim hasta, el ele vererek kıymetli eşiniz beyefendinin de azami desteği ile güç birliği içerisinde bu süreci kolay edeceğiz, inşallah... Tekrar büyük geçmiş olsun; neşter bizden, şifa Allah'tan...


C
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Randevu

En son yapılan ölçümlerde 4.5 cm'e ulaşan nodülü ile yaşamayı tercih edip ameliyattan yıllarca kaçan annem, yaptığımız araştırmalar sonucu sayın hocamızı bulunca 'Ben Kayıhan Bey'e gideceğim, ameliyatımın onun tarafından yapılmasını istiyorum.' dedi ve kendimizi ilk fırsatta hastanedeki muayenehane odasında bulduk. Aklımızda birçok soru vardı ancak hiçbirini sormamıza gerek bile kalmadı, çünkü hepsi çoktan cevaplanmıştı bile. Muayenehaneye girdiğimizde hissettiğimiz pozitif enerji ve güven de bizi rahatlatmaya yetmişti. Annem 31 Ekim'de ameliyat oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı, her şey çok güzel. Her şey için çok teşekkürler, ellerinize sağlık:) Allah sizden razı olsun hocam.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Kıymetli Hastamızın Değerli Yakını,

“Marifet iltifâta tâbidir" kabîlinden, buna mukâbil de "hisler aynasında" benzerinden yorum yaparak hassasiyet, zarafet ve nezaket göstermişsiniz. Size, şahsımı tercih ederek güvenip annenizin sesini, nefesini ve canını bana emânet ettiğiniz için minnettârım.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Annem adına yaptığınız herşey için sizlere çok teşekkür ederim hocam. İlgi alakanız, ameliyattaki başarınız, annemin şu anki hali, ve en önemlisi benim ve diğer iki kardeşimin yüzündeki tebessüme aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tabi ki şifa Allah’tan ama sizin aracılığınız bizler için çok önemli. Daha yeni bir ameliyat olmasına rağmen annemizi sağlıklı ve moralli görmemizi sağladığınız için size hem minnet duyuyoruz, hemde teşekkürü bir borç biliyoruz. Rabbim vereceği şifadan dolayı sizi aracı kıldığı için hamd olsun
Kan Kardeşiniz Meryem Akın ın oğlu...

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Neşter bizden, şifa Allah'tan... Niyet, akıbeti tayin eder; niyet hayır, akıbet hayır, inşallah! Siz, bizi onca hekim arasından tercih edip başvurdunuz. İnancım odur ki bu, göklerden verilen bir kararın neticesi idi. Böylesine güven ve inanca dayalı başlangıçlar, olumlu netice veriyor ve bir ömür devam ediyor. Cenab-ı Allah size ve annenize sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür bahşeylesin. zahmet edip bu sayfada duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız için minnettarım. Allah, sizin gibi değerli dostlarla ahiret kardeşliği nasip etsin.


E

24 yaşındaydım.Cicegi burnunda bir ogretmendim.Hayat normal akışında devam ediyordu.Yalniz yemek yiyiyordum;fakat kilom azalıyordu.Saclarim tutam tutam dökülüyordu,ayak parmaklarım uyuşuyor,tenim her geçen gün sarariyor,vücudum her geçen gün daha da yoruluyordu.Doktora gittik.Tahliler yapıldı.Once zehirli guatr dendi,sonra hasimato dendi,en son da papiller tiroid kanseri denildi.Hayatimiz tam ortadan ikiye ayrılmıştı sanki.Babamlar hemen doktor arayışına girdiler.Siz o zaman Devlet Hastanesi'nde çalışıyordunuz.Bense olan biteni anlamaya çalışıyordum,gözümden yaşlar aka aka..Hemen ameliyata aldınız beni.Cok şükür başarılı geçti.İyi ki de size guvendik,iyi ki Allah sizi karşımıza cikardi.Dikis izleri hep benimle.Hem bana sizi hatırlatıyor hem de Yüce Yaradan'in bana bu hayatta ikinci kere yasama şansı verdiğini hatırlatıyor.Allah sizden hep razi olsun,çünkü biz sizden her zaman raziyiz ve minnettarız.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

'HAŞHAŞLI PİLAV' DERSEM TANIDIĞIMI ANLAYACAKSINIZ, EYVALLAH!...

12/2007'de ameliyat ettiğimiz, hikayenizden adınızı, kızlık soyadınızı ve evlilik soyadınızı harfi harfine tanıdığım, kıdemli ve bol yıldızlı bir hastam olarak Doktor Takvimi sitesindeki sayfama bir yorum yazarak, o zamana dair duygularını tekrar güncellemişsiniz. Cenab-ı Allah; sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte nice 11 sene sonralarına erişmeyi nasip etsin. Bu güzel duygu ve hoş düşüncelerinizi beyan ettiğiniz için çok müteşekkirim.


4

9 Ağustos Perşembe günü Dr Kayıhan çağlar hocamızın eşliğinde amaliyat a alindim.zor ama Dr Kayıhan beyin büyük deneyimiyle başarıyla atlattık Allah'ima şükürler olsun.trioit tek taraflı zehirli guatr Dr Kayıhan bey in muhteşem eliyle alındı büyük bir dertten kurtulduk şükürler olsun.1 günde taburcu oldum ve her şeyim normaldi aksi bir durum meydana gelmedi.dr Kayıhan hocama binlerce kere maşallah .elleri dert görmesin inşallah.ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum.allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah'a emanet olun.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Ruhu okşayan; dualarınıza amin, minnet ifadelerinize eyvallah dedirten yorumunuza çok teşekkür ederim. Yorumunuza, takdirinize ve dileklerinize minnettarım. Sağ olun, var olun!...


R
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Sayın Kayıhan çağlar hocama plonidal sinüs ( kil dönmesi ) ameliyatı oldum.. korkudan yıllarca erteledim senede yada 2senede bir nuks eden bu illetten bıkmıştım artik ve sonunda can havliyle Kayıhan beye apse olmus halde gittim yuruyemez oturamaz haldeydim ameliyatla alicaz dedi
Cektigim o aci korkumun onune gecti artik tamam dedim ameliyat olacagim gun istemsiz gozlerimden yaslar akiyordu korkuyordum ama bi yandanda kebdimi guvenli hissediyordum cunku gercekten isinin ehli alanında uzman isini hakkıyla yapan merhametli bir doktorun elindeydim konuşmaları ve tavrı cana yakınlığı ameliyat tan çıkarken bile yanima gelip nasılsın iyimisin diyip başımı oksamasi ayni şekilde odaya gectigimdede öyle ve hic bisey olmamis gibi sifir aci sifir agri 3saat sonra yuruyerek hastaneden ciktim evime gittim gayet iyiydim ne kadar tesekkur etsem azdır hakkınızı helal edin hocam.. benimle cok ugrastiniz :) .
(( bu ameliyatı erteleyen korkan varsa kesinlikle Kayıhan beye gidin ve gerisini ona bırakın ayni gün ayaktasiniz sadece 3gun zorluğu oluyor oda oturup kalkmada sıkıntı oluyor o kadar )) ..

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

"Zor, ama değdi" ya da "Bir daha dünyaya gelsem yine cerrah olurdum" dedirten türden bir hastamın Doktor Takvimi'ndeki sayfamdaki yorumu memnuniyet vermiştir.

Zahmete katlanıp ameliyatın ve şahsım hakkındaki gurur okşayan yorumun için çok teşekkür ediyorum, değerli kardeşim.

Hani demiştiştik ya: "Hak'kı bilip hakkı teslim etmek" kabilinden vefa bilip takdir eden sizin gibi tüm dostlara selam olsun.


E
Konum: başka bir yer Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Bundan 6 yıl önce safra kesesi ameliyatımı gerceklestirdiniz sağolun var olun başarılarınızın devamını dilerim

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sağlığınız daim, ömrümüz uzun olsun, inşallah. Bu hoş yorum için de teşekkür ederim.


E

Kayıhan Bey alanında o kadar başarılı bir cerrah ki ertelediğim tiroid nodülü ameliyatımın öncesinde ki sorduğum tüm sorulara aklımda soru işareti bırakmayacak ve anlayacağım şekilde cevap vermesi, bunun yanında güven vermesi, ameliyat sonrasında sadece bana değil aileme ve yakınlarıma gösterdiği yakınlıktan dolayı, ameliyat sonrasında da desteğini üstümden çekmediği için kendisine çok teşekkür ederim. Gerek hekimliği gerek babacan tavrından dolayı tereddütsüz Kayıhan Beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Ebru Kozbe

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sayın Hastamız,
İltifatınız ve tavsiyeniz için size minnettarım. Hep sağlıklı kalın, mesut olun...


B
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Fıtık ameliyatı

Üç yıl tehir ettiğim ameliyatımı, diğer rahatsızlıklarıma rağmen; isim olarak tek geçtiğim Op. Dr. Kayıhan Çağlar hocam gerçekleştirdi. Bilgi birikimi, el becerisi, hasta bilgilendirmesi yanında; güler yüzü ve insani yanı, babacan tavrı ile gönlümüzün de doktoru oldu. Ben sağlığımı kazandım, doktor bey benim, ailemin ve yakın çevremin gönlünü kazandı. Rabbim her isteğini gönlüne göre versin. Sonsuz teşekkürler.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Övgü dolu yazınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyatınız için şahsımı tercih ettiğiniz için de şükranlarımı sunuyorum. Tekrar geçmiş olsun. Sağlıklı günlerde bulumnak üzere, şen ve esen kalınız.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Kayıhan Çağlar, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Guatr
 • Tiroid Kanseri
 • Tiroid Nodülü
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Temel Tıp Eğitimi, 1988-1994
 • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Genel Cerrahi İhtisası, 1994-1999

Deneyimler

 • Eskişehir - Sivrihisar Devlet Hastanesİ, 2000 - 2002
 • Eskişehir Devlet Hastanesi, 2002 - 2014
 • Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi, 2014 - 2016
Tümünü göster


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (22)