Op. Dr.

Kayıhan Çağlar

Genel cerrahi

21 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde 524 profil ziyareti var

Opr.Dr. Kayıhan Çağlar, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E

  Kayıhan Bey alanında o kadar başarılı bir cerrah ki ertelediğim tiroid nodülü ameliyatımın öncesinde ki sorduğum tüm sorulara aklımda soru işareti bırakmayacak ve anlayacağım şekilde cevap vermesi, bunun yanında güven vermesi, ameliyat sonrasında sadece bana değil aileme ve yakınlarıma gösterdiği yakınlıktan dolayı, ameliyat sonrasında da desteğini üstümden çekmediği için kendisine çok teşekkür ederim. Gerek hekimliği gerek babacan tavrından dolayı tereddütsüz Kayıhan Beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  Ebru Kozbe

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2018-02-27

  Sayın Hastamız,
  İltifatınız ve tavsiyeniz için size minnettarım. Hep sağlıklı kalın, mesut olun...

 • B
  Yer: Özel Eskişehir Anadolu HastanesiHizmet: Fıtık ameliyatı

  Üç yıl tehir ettiğim ameliyatımı, diğer rahatsızlıklarıma rağmen; isim olarak tek geçtiğim Op. Dr. Kayıhan Çağlar hocam gerçekleştirdi. Bilgi birikimi, el becerisi, hasta bilgilendirmesi yanında; güler yüzü ve insani yanı, babacan tavrı ile gönlümüzün de doktoru oldu. Ben sağlığımı kazandım, doktor bey benim, ailemin ve yakın çevremin gönlünü kazandı. Rabbim her isteğini gönlüne göre versin. Sonsuz teşekkürler.

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2018-02-07

  Övgü dolu yazınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyatınız için şahsımı tercih ettiğiniz için de şükranlarımı sunuyorum. Tekrar geçmiş olsun. Sağlıklı günlerde bulumnak üzere, şen ve esen kalınız.

 • Yer: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

  Eşimin rahatsızlığından dolayı Kayıhan Bey'e gittik. Muayenenin ardından çok bilgilendirici bir açıklama sonrasında eşim hemen Kayıhan Beyin kendisine verdiği güven neticesinde cerrahi operasyona karar verdi. Operasyondan sonra aynı gün evimize döndük ve çok hızlı bir şekilde iyileşme süreci yaşadık.Gerek muayene, gerek kontroller sırasında saygı değer hocamın yaklaşımından ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Kendisine bize karşı babacan ve sevgi dolu yaklaşımından dolayı kendim ve eşim adına teşekkür eder ve hiç tereddütsüz bir şekilde tavsiye ederim.

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2018-02-05

  Güveninize layık olabildi isek ne mutlu bize. Tekrar geçmiş olsun, der; sağlıklı günlerde görüşmeyi, dilerim. Şen ve esen kalınız.

 • Yer: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

  Daha önce sevgili eşim Gönül Örs'e safra kesesi ameliyatı yaparak ailemize mutluluk veren kardeşim, dava arkadaşım, Operatör Dr. Kayıhan Çağlar birkaç gün önce yine eşime başarılı bir tiroid ameliyatı gerçekleştirmiştir. Ailemize neşe, mutluluk ve huzuru bir kez daha sağlık açısından kazandıran "NEŞTERLERİN EFENDİSİ" mütevazı insan, candan dost, aynı zamanda düşünür ve yazar kardeşimiz Kayıhan ÇAĞLAR'a ailecek çok teşekkür ediyor başarılarının devamını yüce Allah'tan diliyoruz. VEHBİ, GÜLTUĞ, AYKAN, YELİZ, ISIRGAN, PAŞA ÖRS .

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2018-02-01

  Mutlu ve en önemlisi acı günlerimde her daim yanımda olan Örs ailesinin Sultanı Gönül Hanımefendinin sağlığına kavuşmasında bir nebze sebep olabildi isek Allah'a şükürler olsun. Neşter bizden şifa Allah'tan... Yazmış olduğunuz övgü dolu yazıdaki; güveni, ablalık ve ağabeylik müessesini, içtenliği dünden bugüne kalben ve fikren bana yaşattığınız için başta Ağabeyim Vehbi Örs olmak üzere ailenizin tüm bireylerine selam, saygı ve muhabbetlerimi sunarım.

 • B
  Yer: Özel Eskişehir Anadolu HastanesiHizmet: papiller ca

  Bir ay önce başladı kabusum.Genel bi muayene olacağım için gittim hastahaneye çok tesadüfi tiroidim de kireçlenmiş bir nodül olduğunu öğrendim akabinde iğneli biyopsi yapıldı sonucunda papiller Ca olduğumu öğrendim yani kanser. Annemin teyzemin sağlıkçı olduğundan dolayı Eskişehir’deki çoğu genel cerrahi doktorundan bilgi aldım aklınıza gelen her kıdemden.Aklımda olan son iki doktorla yalınız başıma konuşmak istedim en son görüştüğüm doktor Kayıhan hocamdı.Kapıdan içeri girer girmez bana gösterdiği sorumluluk güven verdi.dışarıda bi çok hastası olmasına rağmen bana olabilecek iyi kötü herşeyi anlattı sabırla..O günden sonra İnan’ın aklımda hiç bir şey kalmadı ötesini berisini düşünmeden aileme Kayıhan hocaya ameliyat olmak istediğimi ve bu süreçte hangi şehirde olursam olayım Kayıhan hocayla tedavimi devam ettirmek istediğimi söyledim.konustugumuz iki gün sonrasına ameliyat günüm vardı hiç korkmadan gülerek girdim o ameliyata çıktığımda iyi geçtiğini öğrendim tüm tiroidim alındı ona rağmen ameliyat yerim o kadar minik ki belki en fazla 2 cm hocam sağolsun o kadar küçük bir izle kocaman bir iş başardı belki de.Ameliyattan sonra İnanın bir tane ağrı kesici ilaç bile yutmadım hastahaneden çıktım normal yaşantıma devam ettim.nasıl bişey bilmiyorum ama sesim eskisine göre daha güzel sanki :) Ben Kayıhan hocamın ne akrabasıyım ne tanıdıgı bilin istiyorum ki Eskişehir böyle bir cerraha sahip olduğu için bence çok şanslı...Hocam başta “insan’’ sonra bu kadar iyi bi doktor olduğunuz için hayatımın sonuna kadar dualarım sizinle olucak Allah elinize kuvvet versin size çok teşekkür ediyorum Büşra Açıkgöz

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2018-01-13

  Büşra Açıkgöz Hanımefendi, bizim poliklinikte göstermiş olduğumuz açıklayıcı tavır; kanser tanısının sizde oluşturduğu tedirginliği empati kurarak anlamaya çalışmamızdır. Elbette ki size yapacak olduğumuz işlemleri, sırasıyla ve tanıya dayalı olarak terazinin bir kefesinde fayda diğer kefesinde zarar olan mizanda ölçeceğimizi anlatmak bizim vazifemiz ve boynumuzun borcudur. Aslolan, bizim ameliyat komplikasyonlarını iğneden ipliğe anlatmamıza rağmen boynunuzdaki kelebeği büyük bir rahatlıkla tarafımıza teslim etme cesaretinizdir. Hele ki benimle görüşmeden önce bizi eğitenlerle de görüşmüşken... Ne mutlu bana ve Allah'a şükürler olsun ki; canınızı, sesinizi ve nefesinizi şahsıma teslim edecek kadar duymuş olduğunuz güveni boşa çıkarmamışız. Bu övgü dolu sözlerin beni şımartmaması ve hala acemi ruhu taşıyabilmem dilek ve duası ile şükranlarımı sunarım. Şen ve esen kalınız.

 • S

  Aslında Yazılacak O Kadar Çok Şey Var Ki.. Anlatılmaz Yaşanır Dedikleri Böyle Bişey Olsa Gerek. 3 Senedir Sürekli Büyüyen 44 Grama Ulaşan Bi Cisimle Yaşıyormuşum Boynumda. ( son 6 ay ilaç tedavisine başlamıştık. İlaçların sayesinde 44 grama düştüğünü düşünüyorum. ) İlk Gittiğim Gün Doktorumun Tepkisi İnanılmazdı. Çünkü Değerlerim O Kadar Yüksek Çıkmıştı Ki Ölçülemediğini Söylemişti. Korkunç Bi Zehirle Nefes Almaya Çalışıyormuşum 3 Yıldır. İsmine Graves Hastalığı Diyorlar. Ameliyata Karar Vermem Zor Olmadı. Çünkü Kendisinden Emin Konuşan Benim Ameliyatımı Tehlikesinden Dolayı Kabul Etmeyen Doktorlara Rağmen Tereddütsüz Kabul Eden Bu Kadar Güvenin Arkasında Bolca Tecrübe Bi O Kadarda Bilgi Olduğunu Düşünerek 5 Ocak 2018 De Kayıhan Hocamın Neşterine Güvendim. İlk Günde Seni İyileştireceğim Diyen Doktorum Ameliyattan Sonra Da Benim Görevim Bu Kadar Demeyip Ömür Boyu İrtibatta Ve Takipte Kalacağımızı Söyledi. Ciddi Tehlike Ve Riskleri Göze Alıp Sorunsuz Geçen Ameliyatımdan Dolayı Sonsuz Teşekkürler. Şu Anda Rahat Nefes Alabilmenin Kalbimin Hızlı Ritminden Kurtulup Sakin Hayatımın Ve Kokuları Bu Derece Net Algılayabilmemin Keyfini Çıkarıyorum. Öncelikle Doktorum Kayıhan Çağlar'a Sonra Anadolu Hastanesi Çalışanlarına Ve Tabiki Her Daim Yanımda Olan Canım Eşime Sonsuzzz Teşekkür Ederim.
  Kelebekler Sadece Doğada Güzeller. Boğazınızdaki Kelebeğin Kayıhan Hocamın Kontrolüyle Uçmasına İzin Vermelisiniz. Kendimi Kayıhan Hocamın Hastalısı Olduğum İçin Ayrıcalıklı Hissediyorum. Size De Tavsiye Ederim. Kalite Asla Tesadüf Değildir.
  Gizem İSKİLİPLİ..

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2018-01-09

  Gamze Hanım, yazmış olduğunuz methiye içeren yazınız için size çok teşekkür ediyorum. Sizlerin şahsımıza duymuş olduğunuz güven; hem gurur verip şevkimizi artırıyor hem de mahcup olmamak adına duamıza vesile oluyor. Boynunuzdaki kelebeği şahsıma emanet ettiğiniz için de bilhassa teşekkürler. Tekrar geçmiş olsun. Şen ve esen kalınız.

 • G
  Yer: Özel Eskişehir Anadolu HastanesiHizmet: Tiroid ameliyatı

  GÜLER GÖZEBE ÇİFT TARAFLI TROİD OPERASYONU DEĞERLİ HOCAM Op.Dr.Kayıhan ÇAĞLAR Ben 20 yıl bir sağlık kurumunda hizmet verdim.Hekimlerimizin bir kısmı çok yakın arkadaşlarım oldu, bir kısmıyla omuz omuza idarecilik yaptım. Yine bir kısmı sağlık sorunlarımla yakından ilgilendiler hepsinin nasıl özveriyle çalıştıklarının en yakın şahitleri oldum hiç ayırmaksızın hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
  Değerli hocam bu operasyonu bana yaptınız paylaşımınızı gördūğūmde de size yazmadan geçemedim 58 yaşımdayım ve 12 yaşımda böbrek hastalığımın başlaması 22 yaşımda böbreğimin alınması ilerleyen dönemlerde de bazen ciddi bazen kısa sūrede atlatdığım sayısız sağlık sorunlarım oldu sizin yapmış olduğunuz benim 4. Operem , ailem içersindede çok sayıda çeşitli ameliyatlar geçiren bir hayli yakınım var.
  Aslında size söylemek istediğim şey şu ki 4.5 saat sūren tiroid ameliyatımdan s 2 saat sonrası ayağa kaldırılıp yūrūtūlmem 5 saat sonra hava almak isteyip sevgili kardeşimin refakatinde ancak tamamen kendi rahat halimle yūrūyerek hastane bahçesine inmem çok rahat bir gece geçirip''ağrı sızı olmaksızın,,sabah kahvaltımı edip 24 saat sonra sağ salim evime dönmem akşam sevgili eşime kahvesini yapıp karşılıklı içmem bu gūn yani ameliyattan 3 gūn sonra duşumu alıp yūrūyūşūmū yapıp normal yaşantıma dönmem açıkcası bana bir mucize oldu.Size ne diyebilirimki elinize emeğinize sağlık.Allah c.c ilminizi artırsın gūcūnūze gūç katsın ki biz hastalarınıza şifa olunuz Saygı Sevgi ve Şükranlarımı sunarım

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2017-12-20

  Güler Gözebe Hanımefendi, kıymet bilen ve hatta verdiğiniz değeri nefsimizi şımartacak boyuta taşıyan sizin gibi hastalar, bizim çalışma azmimizi ve hizmet aşkımızı zirveye çıkarıyor.
  Hekimlik zordur, ama o zorluğun en büyük karşılığı da mesleki tatmindir. İnsanların hayatını, ses ve nefesini emanet ettiği mutemet olmaktır. En önemlisi de helimlik, sizin yaptığınız gibi dua almaktır, şifa bulan hastalarından. Kendinden yaşça büyük, kat be kat zengin insanlardan hatta kendi aile büyüklerinden saygı görmektir. Yaptığın işin çektiğin yorgunluğa değmesinin huzurunu yaşamaktır. Başkalarının bilmediğini bilmektir. Başkalarının yapamadığını yapmaktır. Başkalarının anlamadığını konuşmaktır. Çaresizlerin umudu olmaktır. İnsanların hiç unutamadığı anılarının unutulmaz bir parçası olmaktır. Hekim olmak; hikmet ehli, Yaratanın gizli sırlarının bilgesi, Eş-Şifa sıfatının uygulayıcısı, şifa elçisi olmaktır. Hekim olmak, ölürken “zordu, ama yaşadığıma değdi” diyebilmektir. Tüm bunları sizin yazınızda, tavrınızda, minnetinizi ifade edişinizde, samimi gülüşünüzde kısacası teşekkürünüzde gördüm. Cenab-ı Allah, sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür nasip etsin ve hep tebessüm edin. Sizdeki bu içten gülüşün dünyada herhangi bir karşılığı olamaz. Hakkınızı helal edin. Allah, razı olsun.

 • I
  Yer: Özel Eskişehir Anadolu HastanesiHizmet: Pilonidal Sinüs ( Kıl dönmesi)

  Merhaba, ben ilker 21.08.2017 tarihinde pilonidal sinüs ( kıl dönmesi ) ameliyatı oldum ve Kayıhan hocam sayesinde çok başarılı bir operasyon geçirdim. Hocam bana 3 gün içinde rahat şekilde yürüyebileceğim sözünü verdi ve kısa zamanda rahat oturabileceğimi söyledi gerçekten hepsi oldu ve günlük hayatıma rahat bir şekilde devam edebiliyorum. Eğer bu ameliyat korkusu olan varsa kafası rahat şekilde Kayıhan hocama danışabilir kendisi muayeneden ameliyata kadar her şeyi sıcakkanlı ve detaylı şekilde anlatıyor. Kayıhan hocamdan tekrar Allah razı olsun kendisine ve ailesine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum iyi ki varsınız hocam.

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2017-12-14

  Bu güzel duygu ve düşüncelerinize minnettarım. Tekrar geçmiş olsun, şen ve esen kalınız.

 • Yer: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

  2 sene önce boynumda büyümekte olan bir nodül olduğunu öğrendim. 2 sene boyunca farklı bir doktorla birlikte takip gerçekleştirdik ve iki kez biyopsi yapıldı. Yaşımın genç olması sebebiyle ameliyatı tercih etmeyen doktorum, en sonunda nodülün çok büyüdüğünü ve tehlike oluşturmadan alınması gerektiğini söyledi. Kayıhan Bey'i bulmak zor olmadı, bu alanda oldukça ünlü ve başarılı bir cerrah olduğu için ameliyat olacağımdan kime bahsetsem onun adını veriyorlardı. Kendisiyle tanışmak büyük bir şanstı. 4 gün önce boynumdaki 3 santim çaplı nodülü başarılı bir ameliyatla aldı. Ameliyata karar vermemizden ameliyat olduğum zamana kadar ilgisi hat safhadaydı. Hastalarıyla çok iyi ilgileniyor ve kesinlikle alanının en iyisi. Kendisine teşekkür etmek ve cerrah arayışında olan kararsız hastaların mutlaka ona başvurması gerektiğini söylemek istiyorum. Bu alandaki en tecrübeli ve bilgili cerrah dense yerinde olur sanırım. Ellerine sağlık, Allah razı olsun.

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2017-12-14

  Bu onurlandıran yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim. Tekrar geçmiş olsun. Selam, saygı ve muhabbetlerimi sunarım.

 • 2006 yılından beri hipotriod hastasıyım.İki tarafımda da küçük nodüllerim vardı.Dahiliyede sürekli kontrol altındaydım. Nodüllerimde küçülme yoktu ve yavaş yavaş büyüyorlardı. Son ultrasonumda 30mm e ulaştığı söylendi ve biyopsi yapıldı,genel cerrahiye yönlendirildi. Kayıhan Bey'in guatr ameliyatlarında çok iyi olduğunu duydum ve kursiyerim Ayşe Çakır da tavsiye edince Kayıhan Hocaya geldim. Kurs öğretmenliği yaptığım için ses tellerimin etkilenmesinden korkuyordum. Ameliyatım çok iyi geçti 15 gün sonra işime başladım, Kayıhan Hocamdan Allah razı olsun çok teşekkürler.

 • Ben nilüfer HARMANCI Nodülümde biyopsi sonucu malign olduğunu öğrendiğim andan itibaren çaresizlik,endişe ve korku dolu günlerin başlamıştı.Doğal olarak ameliyat olmam sesimin gidebileceğini duyduğum için güvenilir bir cerrah bulmamız gerekiyordu.2ay süren çok sancılı bir arayıştan sonra ettiğim dualarima cevap olarak rabbim karşımıza tam anlamıyla insana güven veren, branşında inanılmaz deneyimli.., tecrübeli ve donanımlı bir Dr olan Kayıhan ÇAĞLAR beyi çıkardı.Şükürler olsun!. iyiki onunla tanışmışız 4.5 saat suren ameliyatimin ardindan sesimin ameliyattan cikar cikmaz konuşmam beni çok onure etti allah herkese öyle bir doktor nasip etsin çok teşekkür ederim.Kayıhan hocam ve hastane personeline hepsi birbirinden değerli ilgili ben çok memnun kaldım.
  ,

 • Merhabalar ben ersin lafcı kayıhan çağlar hoca işinin ehli çok başarılı bir uzman doktordur bundan 4 yıl önce eşim hatice lafcı koltuk altında kitle vardı kayıhan hoca teşhisi koydu ve erken teşhisle eşimin ameliyatını başarı lı'birşekilde gerçekleştirdi ayrıca geç kalınsaydı kansere çevirir di dedi allaha şükür eşim şu an çok iyi ayrıca babam muzaffer lafcının guatır ameliyatını gerçekleştirmiştir ALLAH kayıhan hocadan razı olsun güler yüzlü adamın dibi allah vatanımıza milletimize kayıhan hoca gibi hocalar nasip etsin inşallah allaha emanet olun seviliyorsun kayıhan hocam.

 • AYŞE ÇAKIR
  5 yıl önce troid ameliyatı oldum ve hala gidiyorum kızımıda götürüyorum,çevremdeki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.Her konuda işinin ehli çok iyi bir doktor.Hastalğığmdaki en büyük şansım Kayıhan hocam'ın çıkması oldu.Rabbim iyiki onun gibi mükemmel bir doktoru tanımama vesile oldu.SONSUZ TEŞEKKÜRLER KAYIHAN ÇAĞLAR HOCAM..İYİKİ VARSINIZ

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2016-02-11

  Bu onore edici ve güzel ifadeler karşısında, minnet duygularımı iletiyorum. Ayşe Çakır Hanımefendi, sizinle bu sayede tanışmış olduk ancak aramızdaki bağ hasta-doktor ilişkisinden ziyade bir dostluk ilişkisi olarak devam etmiştir. Her alanda desteklerinizden dolayı sonsuz teşekkür ederim. İyi ki siz de varsınız!

 • Ben meryem Erdoğan kızım 1bucuk yıldır troid hastası yavaş calistigindan dolayi nodül oluşmuş fakat üzerinden zaman geçmesine rağmen nodullerimizde hiç büyüme veya şekil değiştirme olmadı hocama çok teşekkür ederim ben kendim içinde kaç defa gittim eskişehir in en iyi cerrahi Kayıhan Çağlar dır kesinlikle bana hocamizi tavsiye eden arkadaşım Ayse Çakır a teşekkür ederim arkadaşım sayesinde Kayıhan hocamla tanıştık bende yakinlarima tavsiye ediyorum teşekkürler hocam

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2016-02-11

  Bu samimi ve güvene dayalı ifadeleriniz için minnetttarım. Tekrar geçmiş olsun.

 • B

  Annem kayhan bey de guatr ameliyatı oldu ve çok şükür başarılı geçti allah ondan razı olsun. Büşra Ceylan

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2015-12-12

  Teşekkür ediyorum, Allah sizden de razı gelsin.

 • K

  Babam 3 gün önce safra kesesi ameliyatı oldu.Kayıhan hocadan ALLAH razı olsun çok ilgilendi ayrıca işinin ehli bir doktorumuz.Ayrıca Sakarya hastanesinin personeline ilgilerinden dolayı çok teşekkürler.Hasta hakları ve hemşirelere ayrıca teşekkür ederim.

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2015-12-12

  BU güzel ve içten ifadelerinize minnettrım.

 • E

  merhaba bnmde annem zehirli guatr hastası bir komşumuzun tavsiyesi üzerine gittik ve annem gözlerini kaybedioken KAYIHAN ÇAĞLAR beyle tanıştık hem gözlerini kör olmaktan kurtardı hemde guatr tedavisi hala dewam edior ama çok şükürki ii aynı şekilde kızı olan bnde şu an guatr tedavisi görüorum KAYIHAN ÇAĞLAR gibi bir doktordan çok memnunuz iyiki var canım doktorum allah razı olsun seni seviyoruz BÜTÜN HERKESE TAVSİYE EDERİM KEFİLİM

  Op. Dr. Kayıhan Çağlar2015-12-12

  Kefil olmak, bu zamanda kolay değil. Kefaretiniz için teşekkür ediyorum.

 • L

  yaklaşık 1 yıldır guatr tedavisi oluyorum işine sadık ve son derece dikkatli bir hekim. iyiki onun gibi bir doktor tanımışım. işinin uzmanı. teşekkürler kayıhan bey iyiki varsınız...

 • T

  En cok sevdiğim akrabam olan Çemile Çüvenoğlu'nun tavsiyesi üzere Manisa Turgutlu'dan Eskişehir Devlat Hastanesine geldim Dr.Kayıhan Çağlar beyle tanıştım guatr (yumrulu) ameliyatımı çok başarılı bir şekilde geçti. Dr.Kayıhan Çağlar Beye binlerce teşekkür ederim. ALLAH böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.Kimin boyle bir rahatsızlığı varsa kendini Dr.Kayıhan Çağlar Beye hiç korkmadan ameliyatlarına gönül rahatlığınca girebilirler... Çok teşekkür ederim hastanız TÜRKAN TERECİ

 • B

  2003te gece 11de apandisit ameliyatı oldum.ne mutluki bizlere böyle değerli doktorlarımız var.TEŞEKKÜRLER SAYIN DR KAYIHAN ÇAĞLAR BEY....

 • Ş

  süper bir dr.ameliyatları çauk iyileşiyor

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Kayıhan Çağlar, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlığını tamamlayan Kayıhan Çağlar, Özel Eskişehir Anadolu Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Temel Tıp Eğitimi, 1988-1994
 • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Genel Cerrahi İhtisası, 1994-1999

Deneyimler

 • Eskişehir - Sivrihisar Devlet Hastanesİ, 2000 - 2002
 • Eskişehir Devlet Hastanesi, 2002 - 2014
 • Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi, 2014 - 2016
 • Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi, 2016 - ?
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Makaleler

 • Tiroit Nodülleri

  08 Şubat 2018

  Tiroit bezinde bir yumru mevcutsa buna tiroit nodülü denilmektedir. Eğer iri bir tiroit bezinde; nodül var ise buna nodüler guatr, birden çok nodül mevcutsa...
 • Hipertiroidi ve Cerrahi Tedavisi

  07 Şubat 2018

  Tiroit bezi; tiroit hormonlarını üretmek, depolamak ve ihtiyaca göre kana vermekle görevlidir. Tirotoksikoz, kaynağı ne olursa olsun kanımızdaki tiroit...
 • Endişeliyim! Çünkü tiroit bezim alınacak, tek taraflı mı iki taraflı mı, bilmiyorum.

  06 Şubat 2018

  Bazı tiroit hastalıklarında, aslında tiroit bezinin tek taraflı çıkarılması işlemi yeterli olacaktır. Tek taraflı tiroidektomi ameliyatının sakınca ve...
 • Meme Kanseri ve Tedavisi

  05 Şubat 2018

  Meme kanseri kadınlarda görülen kanser tipleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Hayat boyu her 8 kadından birinin kansere yakalanma riski vardır....
 • Meme kanserinde doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

  04 Şubat 2018

  Meme kanseri ülkemizde her 8 kadından 1'inde görülüyor. Erken tanı ve uygun tedavi planlaması ile tamamen iyileşme ve hastalıktan kurtulmak mümkün olabiliyor....
 • Tiroit Kanserleri ve Tedavisi

  03 Şubat 2018

  En sık görülen endokrin (salgı bezi) kökenli kanser tiroit kanseridir. Tüm kanserlerin yüzde 2,1’idir. TK’leri üç ana grupta değerlendirilmektedir....
 • Gebelikte İyot ve Tiroit

  02 Şubat 2018

  Ağustos ayı ‘Gebelikte tiroit ile ilgili’ farkındalık geliştirme ayıdır. Tiroit bezinde, gebelikte dönemlerine göre ve sonrasında farklılık gösteren önemli...
 • Tiroit Cerrahisinde Sinir Monitörizasyonu

  01 Şubat 2018

  “VOKAL KORD (SES TELLERİ) ORKESTRA İSE REKÜRREN LARENGEAL SİNİR (SES SİNİRLERİ) BU ORKESTRANIN ŞEFİDİR” İntraoperatif Sinir Monitörizasyonu (İOSM),...
 • Graves hastalığı

  31 Ocak 2018

  Amerikan Tiroit Derneği, 2016 Temmuz ayını; ‘Graves Hastalığı’ farkındalık geliştirme ayı olarak belirlemiştir. İlk defa 1835 yılında Robert Graves...
 • Tiroit ve Paratiroit Ameliyatlarında Frozen Kesit (FK) İncelemesi

  31 Ocak 2018

  Dokuların dondurularak histolojik açıdan incelenmesi (frozen inceleme, frozen kesit) bazı durumlarda ameliyatın seyrini değiştirebildiği tanısal önemli...
 • İyi Farklılaşmış Tiroit Kanserlerinin Cerrahi Tedavisi

  30 Ocak 2018

  İyi farklılaşmış tiroit kanserleri (İFTK), tüm tiroit kanserleri içerisinde yüzde 95 oranında görülmektedir. İFTK’leri; yüzde 85 sıklıkta papiller tiroit...
 • Graves hastalığı

  29 Ocak 2018

  Graves Hastalığı Nedir? Temmuz ayı ‘Graves hastalığı’ farkındalık geliştirme ayıdır. 1835 yılında Robert Graves tarafından tanımlanmış olan Graves...
 • Tiroit ve İyot İlişkisi

  28 Ocak 2018

  İyot, insan hayatı için önemli bir eser elementtir. Vücudumuzda boynumuzun ön tarafında bulunan tiroit bezinin yeterli hormon salgılayabilmesi için günlük...
 • Tiroit ve Psikiyatri

  27 Ocak 2018

  Kendinizi depresif ve unutkan hissediyor musunuz? Tiroit hormonları beynin düzenli gelişimi için yaşamsal öneme sahiptir. Beynin gelişimi sırasındaki...
 • Haşimoto hastalığı

  26 Ocak 2018

  “Haşimoto tiroiditi” (Haşimoto hastalığı), bundan sonra “HT” olarak anılacaktır. HT, iyot yeterli bölgelerde tiroit hormon yetmezliğinin en sık sebebi...
 • Tiroit İnce İğne Aspirasyon Biyopsisi (TİİAB) tanıda altın standarttır.

  25 Ocak 2018

  Tiroit İnce İğne Aspirasyon Biyopsisi (TİİAB), ultrasonografide şüpheli görülen tiroit nodüllerinin iyi ya da kötü huylu olup olmadığının ayırımında ve...
 • Tiroit Nodüllerine Yaklaşım

  24 Ocak 2018

  Tiroit nodülleri, tiroit bezinde oluşan ve bezin normal dokusuna benzemeyen, farklı büyüklükte, yuvarlak veya oval kitlelerdir. Tiroit nodüllerine iyot...
 • Gebelik ve Tiroit

  23 Ocak 2018

  Gebelikte tiroitle ilgili önemli değişiklikler olmaktadır. Bu değişiklikler gebeliğin dönemlerine göre farklılık gösterir ve ayrıca doğum sonrası dönemde...
 • Tiroit Kanserlerin Radyoaktif İyot Tedavisi

  22 Ocak 2018

  Ender görülen kanserler grubunda olmasına karşın endokrin kanserleri arasında en sık görülen kanser, tiroit kanseridir. Toplumda görülme sıklığı yaklaşık...
 • Tiroid Kanseri ve Tedavisi

  21 Ocak 2018

  İnsan vücudunun en sık rastlanan kanseri olmasa da son yıllarda tiroid kanserlerinin görülme sıklığı bütün dünyada artmaktadır. ABD de bir yılda 20-25...
 • Tiroid Hastalığının Farkına Varmak İçin Beş Neden!

  20 Ocak 2018

  Tiroid hastalığını fark etmek, yol açtığı; tiroid kanseri, bağışıklık, kısırlık, depresyon ve iyot eksikliği konularına dikkat çekmek anlamına gelmektedir....
 • Paratiroid Adenomu ve Cerrahisi

  19 Ocak 2018

  Paratiroid bezleri boyunda, tiroid bezine yakın komşulukta yerleşmiş, paratiroid hormonu denilen bir hormon salgılayan bezlerdir. Büyüklükleri 3-4 mm olan,...
daha fazla