Kayıhan Çağlar, Genel Cerrahi Eskişehir

Op. Dr.
Kayıhan Çağlar

Genel cerrahi

27 görüş
Son 30 gün içerisinde 624 profil ziyareti var

Adres

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Odunpazarı, Eskişehir
Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 15 yaşındaki çocuklar
SGK, Acıbadem Sigorta, Nakit, + 21 daha fazla
0850 333.....

Tiroit ince iğne biyopsisi

Sinir monitörizasyonu

Tiroid kanseri cerrahisi + 19 daha fazla

Lenf metastazlarının çıkarılması

Santral boyun diseksiyonu

Lateral boyun diseksiyonu

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Kayıhan Çağlar, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Guatr
 • Tiroid Kanseri
 • Tiroid Nodülü
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Temel Tıp Eğitimi, 1988-1994
 • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Genel Cerrahi İhtisası, 1994-1999


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
27 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
C
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Randevu

En son yapılan ölçümlerde 4.5 cm'e ulaşan nodülü ile yaşamayı tercih edip ameliyattan yıllarca kaçan annem, yaptığımız araştırmalar sonucu sayın hocamızı bulunca 'Ben Kayıhan Bey'e gideceğim, ameliyatımın onun tarafından yapılmasını istiyorum.' dedi ve kendimizi ilk fırsatta hastanedeki muayenehane odasında bulduk. Aklımızda birçok soru vardı ancak hiçbirini sormamıza gerek bile kalmadı, çünkü hepsi çoktan cevaplanmıştı bile. Muayenehaneye girdiğimizde hissettiğimiz pozitif enerji ve güven de bizi rahatlatmaya yetmişti. Annem 31 Ekim'de ameliyat oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı, her şey çok güzel. Her şey için çok teşekkürler, ellerinize sağlık:) Allah sizden razı olsun hocam.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Kıymetli Hastamızın Değerli Yakını,

“Marifet iltifâta tâbidir" kabîlinden, buna mukâbil de "hisler aynasında" benzerinden yorum yaparak hassasiyet, zarafet ve nezaket göstermişsiniz. Size, şahsımı tercih ederek güvenip annenizin sesini, nefesini ve canını bana emânet ettiğiniz için minnettârım.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Annem adına yaptığınız herşey için sizlere çok teşekkür ederim hocam. İlgi alakanız, ameliyattaki başarınız, annemin şu anki hali, ve en önemlisi benim ve diğer iki kardeşimin yüzündeki tebessüme aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tabi ki şifa Allah’tan ama sizin aracılığınız bizler için çok önemli. Daha yeni bir ameliyat olmasına rağmen annemizi sağlıklı ve moralli görmemizi sağladığınız için size hem minnet duyuyoruz, hemde teşekkürü bir borç biliyoruz. Rabbim vereceği şifadan dolayı sizi aracı kıldığı için hamd olsun
Kan Kardeşiniz Meryem Akın ın oğlu...

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Neşter bizden, şifa Allah'tan... Niyet, akıbeti tayin eder; niyet hayır, akıbet hayır, inşallah! Siz, bizi onca hekim arasından tercih edip başvurdunuz. İnancım odur ki bu, göklerden verilen bir kararın neticesi idi. Böylesine güven ve inanca dayalı başlangıçlar, olumlu netice veriyor ve bir ömür devam ediyor. Cenab-ı Allah size ve annenize sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür bahşeylesin. zahmet edip bu sayfada duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız için minnettarım. Allah, sizin gibi değerli dostlarla ahiret kardeşliği nasip etsin.


E

24 yaşındaydım.Cicegi burnunda bir ogretmendim.Hayat normal akışında devam ediyordu.Yalniz yemek yiyiyordum;fakat kilom azalıyordu.Saclarim tutam tutam dökülüyordu,ayak parmaklarım uyuşuyor,tenim her geçen gün sarariyor,vücudum her geçen gün daha da yoruluyordu.Doktora gittik.Tahliler yapıldı.Once zehirli guatr dendi,sonra hasimato dendi,en son da papiller tiroid kanseri denildi.Hayatimiz tam ortadan ikiye ayrılmıştı sanki.Babamlar hemen doktor arayışına girdiler.Siz o zaman Devlet Hastanesi'nde çalışıyordunuz.Bense olan biteni anlamaya çalışıyordum,gözümden yaşlar aka aka..Hemen ameliyata aldınız beni.Cok şükür başarılı geçti.İyi ki de size guvendik,iyi ki Allah sizi karşımıza cikardi.Dikis izleri hep benimle.Hem bana sizi hatırlatıyor hem de Yüce Yaradan'in bana bu hayatta ikinci kere yasama şansı verdiğini hatırlatıyor.Allah sizden hep razi olsun,çünkü biz sizden her zaman raziyiz ve minnettarız.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

'HAŞHAŞLI PİLAV' DERSEM TANIDIĞIMI ANLAYACAKSINIZ, EYVALLAH!...

12/2007'de ameliyat ettiğimiz, hikayenizden adınızı, kızlık soyadınızı ve evlilik soyadınızı harfi harfine tanıdığım, kıdemli ve bol yıldızlı bir hastam olarak Doktor Takvimi sitesindeki sayfama bir yorum yazarak, o zamana dair duygularını tekrar güncellemişsiniz. Cenab-ı Allah; sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte nice 11 sene sonralarına erişmeyi nasip etsin. Bu güzel duygu ve hoş düşüncelerinizi beyan ettiğiniz için çok müteşekkirim.


4

9 Ağustos Perşembe günü Dr Kayıhan çağlar hocamızın eşliğinde amaliyat a alindim.zor ama Dr Kayıhan beyin büyük deneyimiyle başarıyla atlattık Allah'ima şükürler olsun.trioit tek taraflı zehirli guatr Dr Kayıhan bey in muhteşem eliyle alındı büyük bir dertten kurtulduk şükürler olsun.1 günde taburcu oldum ve her şeyim normaldi aksi bir durum meydana gelmedi.dr Kayıhan hocama binlerce kere maşallah .elleri dert görmesin inşallah.ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum.allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah'a emanet olun.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Ruhu okşayan; dualarınıza amin, minnet ifadelerinize eyvallah dedirten yorumunuza çok teşekkür ederim. Yorumunuza, takdirinize ve dileklerinize minnettarım. Sağ olun, var olun!...


R
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Sayın Kayıhan çağlar hocama plonidal sinüs ( kil dönmesi ) ameliyatı oldum.. korkudan yıllarca erteledim senede yada 2senede bir nuks eden bu illetten bıkmıştım artik ve sonunda can havliyle Kayıhan beye apse olmus halde gittim yuruyemez oturamaz haldeydim ameliyatla alicaz dedi
Cektigim o aci korkumun onune gecti artik tamam dedim ameliyat olacagim gun istemsiz gozlerimden yaslar akiyordu korkuyordum ama bi yandanda kebdimi guvenli hissediyordum cunku gercekten isinin ehli alanında uzman isini hakkıyla yapan merhametli bir doktorun elindeydim konuşmaları ve tavrı cana yakınlığı ameliyat tan çıkarken bile yanima gelip nasılsın iyimisin diyip başımı oksamasi ayni şekilde odaya gectigimdede öyle ve hic bisey olmamis gibi sifir aci sifir agri 3saat sonra yuruyerek hastaneden ciktim evime gittim gayet iyiydim ne kadar tesekkur etsem azdır hakkınızı helal edin hocam.. benimle cok ugrastiniz :) .
(( bu ameliyatı erteleyen korkan varsa kesinlikle Kayıhan beye gidin ve gerisini ona bırakın ayni gün ayaktasiniz sadece 3gun zorluğu oluyor oda oturup kalkmada sıkıntı oluyor o kadar )) ..

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

"Zor, ama değdi" ya da "Bir daha dünyaya gelsem yine cerrah olurdum" dedirten türden bir hastamın Doktor Takvimi'ndeki sayfamdaki yorumu memnuniyet vermiştir.

Zahmete katlanıp ameliyatın ve şahsım hakkındaki gurur okşayan yorumun için çok teşekkür ediyorum, değerli kardeşim.

Hani demiştiştik ya: "Hak'kı bilip hakkı teslim etmek" kabilinden vefa bilip takdir eden sizin gibi tüm dostlara selam olsun.


E
Konum: başka bir yer Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Bundan 6 yıl önce safra kesesi ameliyatımı gerceklestirdiniz sağolun var olun başarılarınızın devamını dilerim

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sağlığınız daim, ömrümüz uzun olsun, inşallah. Bu hoş yorum için de teşekkür ederim.


E

Kayıhan Bey alanında o kadar başarılı bir cerrah ki ertelediğim tiroid nodülü ameliyatımın öncesinde ki sorduğum tüm sorulara aklımda soru işareti bırakmayacak ve anlayacağım şekilde cevap vermesi, bunun yanında güven vermesi, ameliyat sonrasında sadece bana değil aileme ve yakınlarıma gösterdiği yakınlıktan dolayı, ameliyat sonrasında da desteğini üstümden çekmediği için kendisine çok teşekkür ederim. Gerek hekimliği gerek babacan tavrından dolayı tereddütsüz Kayıhan Beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Ebru Kozbe

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sayın Hastamız,
İltifatınız ve tavsiyeniz için size minnettarım. Hep sağlıklı kalın, mesut olun...


B
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Fıtık ameliyatı

Üç yıl tehir ettiğim ameliyatımı, diğer rahatsızlıklarıma rağmen; isim olarak tek geçtiğim Op. Dr. Kayıhan Çağlar hocam gerçekleştirdi. Bilgi birikimi, el becerisi, hasta bilgilendirmesi yanında; güler yüzü ve insani yanı, babacan tavrı ile gönlümüzün de doktoru oldu. Ben sağlığımı kazandım, doktor bey benim, ailemin ve yakın çevremin gönlünü kazandı. Rabbim her isteğini gönlüne göre versin. Sonsuz teşekkürler.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Övgü dolu yazınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyatınız için şahsımı tercih ettiğiniz için de şükranlarımı sunuyorum. Tekrar geçmiş olsun. Sağlıklı günlerde bulumnak üzere, şen ve esen kalınız.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Eşimin rahatsızlığından dolayı Kayıhan Bey'e gittik. Muayenenin ardından çok bilgilendirici bir açıklama sonrasında eşim hemen Kayıhan Beyin kendisine verdiği güven neticesinde cerrahi operasyona karar verdi. Operasyondan sonra aynı gün evimize döndük ve çok hızlı bir şekilde iyileşme süreci yaşadık.Gerek muayene, gerek kontroller sırasında saygı değer hocamın yaklaşımından ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Kendisine bize karşı babacan ve sevgi dolu yaklaşımından dolayı kendim ve eşim adına teşekkür eder ve hiç tereddütsüz bir şekilde tavsiye ederim.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Güveninize layık olabildi isek ne mutlu bize. Tekrar geçmiş olsun, der; sağlıklı günlerde görüşmeyi, dilerim. Şen ve esen kalınız.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Daha önce sevgili eşim Gönül Örs'e safra kesesi ameliyatı yaparak ailemize mutluluk veren kardeşim, dava arkadaşım, Operatör Dr. Kayıhan Çağlar birkaç gün önce yine eşime başarılı bir tiroid ameliyatı gerçekleştirmiştir. Ailemize neşe, mutluluk ve huzuru bir kez daha sağlık açısından kazandıran "NEŞTERLERİN EFENDİSİ" mütevazı insan, candan dost, aynı zamanda düşünür ve yazar kardeşimiz Kayıhan ÇAĞLAR'a ailecek çok teşekkür ediyor başarılarının devamını yüce Allah'tan diliyoruz. VEHBİ, GÜLTUĞ, AYKAN, YELİZ, ISIRGAN, PAŞA ÖRS .

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Mutlu ve en önemlisi acı günlerimde her daim yanımda olan Örs ailesinin Sultanı Gönül Hanımefendinin sağlığına kavuşmasında bir nebze sebep olabildi isek Allah'a şükürler olsun. Neşter bizden şifa Allah'tan... Yazmış olduğunuz övgü dolu yazıdaki; güveni, ablalık ve ağabeylik müessesini, içtenliği dünden bugüne kalben ve fikren bana yaşattığınız için başta Ağabeyim Vehbi Örs olmak üzere ailenizin tüm bireylerine selam, saygı ve muhabbetlerimi sunarım.


Hizmetler

Randevu

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Sinir monitörizasyonu

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Tiroid cerrahisi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Tiroit ince iğne biyopsisi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Lobektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Total tiroidektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Tiroidektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Santral boyun diseksiyonu

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Lateral boyun diseksiyonu

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Lenf metastazlarının çıkarılması

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Böbrek üstü bezi cerrahisi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Adrenal cerrahisi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Laparoskopik sürrenalektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Laparoskopik adrenalektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Minimal invaziv tiroidektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Minimal invaziv paratiroidektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Tiroid kanseri cerrahisi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


İç guatr ameliyatı

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Guatr ameliyatı

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Frozen biyopsi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Frozen inceleme

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi


Paratiroidektomi

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55, Eskişehir

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
27 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
C
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Randevu

En son yapılan ölçümlerde 4.5 cm'e ulaşan nodülü ile yaşamayı tercih edip ameliyattan yıllarca kaçan annem, yaptığımız araştırmalar sonucu sayın hocamızı bulunca 'Ben Kayıhan Bey'e gideceğim, ameliyatımın onun tarafından yapılmasını istiyorum.' dedi ve kendimizi ilk fırsatta hastanedeki muayenehane odasında bulduk. Aklımızda birçok soru vardı ancak hiçbirini sormamıza gerek bile kalmadı, çünkü hepsi çoktan cevaplanmıştı bile. Muayenehaneye girdiğimizde hissettiğimiz pozitif enerji ve güven de bizi rahatlatmaya yetmişti. Annem 31 Ekim'de ameliyat oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadı, her şey çok güzel. Her şey için çok teşekkürler, ellerinize sağlık:) Allah sizden razı olsun hocam.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Kıymetli Hastamızın Değerli Yakını,

“Marifet iltifâta tâbidir" kabîlinden, buna mukâbil de "hisler aynasında" benzerinden yorum yaparak hassasiyet, zarafet ve nezaket göstermişsiniz. Size, şahsımı tercih ederek güvenip annenizin sesini, nefesini ve canını bana emânet ettiğiniz için minnettârım.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Annem adına yaptığınız herşey için sizlere çok teşekkür ederim hocam. İlgi alakanız, ameliyattaki başarınız, annemin şu anki hali, ve en önemlisi benim ve diğer iki kardeşimin yüzündeki tebessüme aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Tabi ki şifa Allah’tan ama sizin aracılığınız bizler için çok önemli. Daha yeni bir ameliyat olmasına rağmen annemizi sağlıklı ve moralli görmemizi sağladığınız için size hem minnet duyuyoruz, hemde teşekkürü bir borç biliyoruz. Rabbim vereceği şifadan dolayı sizi aracı kıldığı için hamd olsun
Kan Kardeşiniz Meryem Akın ın oğlu...

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Neşter bizden, şifa Allah'tan... Niyet, akıbeti tayin eder; niyet hayır, akıbet hayır, inşallah! Siz, bizi onca hekim arasından tercih edip başvurdunuz. İnancım odur ki bu, göklerden verilen bir kararın neticesi idi. Böylesine güven ve inanca dayalı başlangıçlar, olumlu netice veriyor ve bir ömür devam ediyor. Cenab-ı Allah size ve annenize sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür bahşeylesin. zahmet edip bu sayfada duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız için minnettarım. Allah, sizin gibi değerli dostlarla ahiret kardeşliği nasip etsin.


E

24 yaşındaydım.Cicegi burnunda bir ogretmendim.Hayat normal akışında devam ediyordu.Yalniz yemek yiyiyordum;fakat kilom azalıyordu.Saclarim tutam tutam dökülüyordu,ayak parmaklarım uyuşuyor,tenim her geçen gün sarariyor,vücudum her geçen gün daha da yoruluyordu.Doktora gittik.Tahliler yapıldı.Once zehirli guatr dendi,sonra hasimato dendi,en son da papiller tiroid kanseri denildi.Hayatimiz tam ortadan ikiye ayrılmıştı sanki.Babamlar hemen doktor arayışına girdiler.Siz o zaman Devlet Hastanesi'nde çalışıyordunuz.Bense olan biteni anlamaya çalışıyordum,gözümden yaşlar aka aka..Hemen ameliyata aldınız beni.Cok şükür başarılı geçti.İyi ki de size guvendik,iyi ki Allah sizi karşımıza cikardi.Dikis izleri hep benimle.Hem bana sizi hatırlatıyor hem de Yüce Yaradan'in bana bu hayatta ikinci kere yasama şansı verdiğini hatırlatıyor.Allah sizden hep razi olsun,çünkü biz sizden her zaman raziyiz ve minnettarız.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

'HAŞHAŞLI PİLAV' DERSEM TANIDIĞIMI ANLAYACAKSINIZ, EYVALLAH!...

12/2007'de ameliyat ettiğimiz, hikayenizden adınızı, kızlık soyadınızı ve evlilik soyadınızı harfi harfine tanıdığım, kıdemli ve bol yıldızlı bir hastam olarak Doktor Takvimi sitesindeki sayfama bir yorum yazarak, o zamana dair duygularını tekrar güncellemişsiniz. Cenab-ı Allah; sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte nice 11 sene sonralarına erişmeyi nasip etsin. Bu güzel duygu ve hoş düşüncelerinizi beyan ettiğiniz için çok müteşekkirim.


4

9 Ağustos Perşembe günü Dr Kayıhan çağlar hocamızın eşliğinde amaliyat a alindim.zor ama Dr Kayıhan beyin büyük deneyimiyle başarıyla atlattık Allah'ima şükürler olsun.trioit tek taraflı zehirli guatr Dr Kayıhan bey in muhteşem eliyle alındı büyük bir dertten kurtulduk şükürler olsun.1 günde taburcu oldum ve her şeyim normaldi aksi bir durum meydana gelmedi.dr Kayıhan hocama binlerce kere maşallah .elleri dert görmesin inşallah.ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum.allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah'a emanet olun.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Ruhu okşayan; dualarınıza amin, minnet ifadelerinize eyvallah dedirten yorumunuza çok teşekkür ederim. Yorumunuza, takdirinize ve dileklerinize minnettarım. Sağ olun, var olun!...


R
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Sayın Kayıhan çağlar hocama plonidal sinüs ( kil dönmesi ) ameliyatı oldum.. korkudan yıllarca erteledim senede yada 2senede bir nuks eden bu illetten bıkmıştım artik ve sonunda can havliyle Kayıhan beye apse olmus halde gittim yuruyemez oturamaz haldeydim ameliyatla alicaz dedi
Cektigim o aci korkumun onune gecti artik tamam dedim ameliyat olacagim gun istemsiz gozlerimden yaslar akiyordu korkuyordum ama bi yandanda kebdimi guvenli hissediyordum cunku gercekten isinin ehli alanında uzman isini hakkıyla yapan merhametli bir doktorun elindeydim konuşmaları ve tavrı cana yakınlığı ameliyat tan çıkarken bile yanima gelip nasılsın iyimisin diyip başımı oksamasi ayni şekilde odaya gectigimdede öyle ve hic bisey olmamis gibi sifir aci sifir agri 3saat sonra yuruyerek hastaneden ciktim evime gittim gayet iyiydim ne kadar tesekkur etsem azdır hakkınızı helal edin hocam.. benimle cok ugrastiniz :) .
(( bu ameliyatı erteleyen korkan varsa kesinlikle Kayıhan beye gidin ve gerisini ona bırakın ayni gün ayaktasiniz sadece 3gun zorluğu oluyor oda oturup kalkmada sıkıntı oluyor o kadar )) ..

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

"Zor, ama değdi" ya da "Bir daha dünyaya gelsem yine cerrah olurdum" dedirten türden bir hastamın Doktor Takvimi'ndeki sayfamdaki yorumu memnuniyet vermiştir.

Zahmete katlanıp ameliyatın ve şahsım hakkındaki gurur okşayan yorumun için çok teşekkür ediyorum, değerli kardeşim.

Hani demiştiştik ya: "Hak'kı bilip hakkı teslim etmek" kabilinden vefa bilip takdir eden sizin gibi tüm dostlara selam olsun.


E
Konum: başka bir yer Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Bundan 6 yıl önce safra kesesi ameliyatımı gerceklestirdiniz sağolun var olun başarılarınızın devamını dilerim

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sağlığınız daim, ömrümüz uzun olsun, inşallah. Bu hoş yorum için de teşekkür ederim.


E

Kayıhan Bey alanında o kadar başarılı bir cerrah ki ertelediğim tiroid nodülü ameliyatımın öncesinde ki sorduğum tüm sorulara aklımda soru işareti bırakmayacak ve anlayacağım şekilde cevap vermesi, bunun yanında güven vermesi, ameliyat sonrasında sadece bana değil aileme ve yakınlarıma gösterdiği yakınlıktan dolayı, ameliyat sonrasında da desteğini üstümden çekmediği için kendisine çok teşekkür ederim. Gerek hekimliği gerek babacan tavrından dolayı tereddütsüz Kayıhan Beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Ebru Kozbe

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Sayın Hastamız,
İltifatınız ve tavsiyeniz için size minnettarım. Hep sağlıklı kalın, mesut olun...


B
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Fıtık ameliyatı

Üç yıl tehir ettiğim ameliyatımı, diğer rahatsızlıklarıma rağmen; isim olarak tek geçtiğim Op. Dr. Kayıhan Çağlar hocam gerçekleştirdi. Bilgi birikimi, el becerisi, hasta bilgilendirmesi yanında; güler yüzü ve insani yanı, babacan tavrı ile gönlümüzün de doktoru oldu. Ben sağlığımı kazandım, doktor bey benim, ailemin ve yakın çevremin gönlünü kazandı. Rabbim her isteğini gönlüne göre versin. Sonsuz teşekkürler.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Övgü dolu yazınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyatınız için şahsımı tercih ettiğiniz için de şükranlarımı sunuyorum. Tekrar geçmiş olsun. Sağlıklı günlerde bulumnak üzere, şen ve esen kalınız.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Eşimin rahatsızlığından dolayı Kayıhan Bey'e gittik. Muayenenin ardından çok bilgilendirici bir açıklama sonrasında eşim hemen Kayıhan Beyin kendisine verdiği güven neticesinde cerrahi operasyona karar verdi. Operasyondan sonra aynı gün evimize döndük ve çok hızlı bir şekilde iyileşme süreci yaşadık.Gerek muayene, gerek kontroller sırasında saygı değer hocamın yaklaşımından ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Kendisine bize karşı babacan ve sevgi dolu yaklaşımından dolayı kendim ve eşim adına teşekkür eder ve hiç tereddütsüz bir şekilde tavsiye ederim.

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Güveninize layık olabildi isek ne mutlu bize. Tekrar geçmiş olsun, der; sağlıklı günlerde görüşmeyi, dilerim. Şen ve esen kalınız.


Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Daha önce sevgili eşim Gönül Örs'e safra kesesi ameliyatı yaparak ailemize mutluluk veren kardeşim, dava arkadaşım, Operatör Dr. Kayıhan Çağlar birkaç gün önce yine eşime başarılı bir tiroid ameliyatı gerçekleştirmiştir. Ailemize neşe, mutluluk ve huzuru bir kez daha sağlık açısından kazandıran "NEŞTERLERİN EFENDİSİ" mütevazı insan, candan dost, aynı zamanda düşünür ve yazar kardeşimiz Kayıhan ÇAĞLAR'a ailecek çok teşekkür ediyor başarılarının devamını yüce Allah'tan diliyoruz. VEHBİ, GÜLTUĞ, AYKAN, YELİZ, ISIRGAN, PAŞA ÖRS .

Op. Dr. Kayıhan Çağlar

Mutlu ve en önemlisi acı günlerimde her daim yanımda olan Örs ailesinin Sultanı Gönül Hanımefendinin sağlığına kavuşmasında bir nebze sebep olabildi isek Allah'a şükürler olsun. Neşter bizden şifa Allah'tan... Yazmış olduğunuz övgü dolu yazıdaki; güveni, ablalık ve ağabeylik müessesini, içtenliği dünden bugüne kalben ve fikren bana yaşattığınız için başta Ağabeyim Vehbi Örs olmak üzere ailenizin tüm bireylerine selam, saygı ve muhabbetlerimi sunarım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Kayıhan Çağlar, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Guatr
 • Tiroid Kanseri
 • Tiroid Nodülü
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Temel Tıp Eğitimi, 1988-1994
 • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Genel Cerrahi İhtisası, 1994-1999

Deneyimler

 • Eskişehir - Sivrihisar Devlet Hastanesİ, 2000 - 2002
 • Eskişehir Devlet Hastanesi, 2002 - 2014
 • Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi, 2014 - 2016
Tümünü göster


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (22)