Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Adana Kozan Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 a... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Kozan Devlet Hastanesi

Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Bulvarı No:13

1540 , Adana ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Adana Kozan Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Kozan Devlet Hastanesi Adana ilinde Cumhuriyet mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:13 Kozan adresinde bulunmaktadır. Adana Kozan Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3225158306 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Devlet Hastanesi

İlgili aramalar