Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Özel Ortopedia Hastanesi

Döşeme Mahallesi ( Çifte Minare Civarı) Cumhuriyet Caddesi No:64

01130 , Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Herdem Diğer

  Yaya geçinde beklerken koluma araba çarptı kırık tespit edildi platin takılması gerekti mustafa herdem hocam ve ekibinde ameliyat oldum ameliyat çok iyi geçti ilgi alaka titizlik gece gündüz aksamadı her şey için teşekkürler hocam


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mahir Gülşen Kemik Uzatma Cerrahisi

  Ben polio sekeline bağlı sol alt ekstremite pev deformitesi ve pes kavus deformitesi ve 6.5 cm kısalık vardı.Mahir hocadan önce bir çok doktor ve hastane gezdim hiç birinden sonuç alamadım. Mahir hocayı başka bir tanıdık hoca önerdi . ayak eğriliği ve deformitesi üzerinde bir çok hasta tedavi ettiğini öğrendiğim de ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olduktan sonra şimdi 4 aya yakın bir süre geçmiş ve bacağım 5 cm uzamış ayagimdaki deformite tamamen düzelmiş. Mahir hoca ya ne teşekkür etsem az onun deformite ilizarov cerrahisinde otorite olduğunu öğrendim sonradan. Bugün ayağıma düz basıyorum . İyiki mahir hoca gibi doktorlar var. Ayrıca ortopedia hastanesi hemşirelerine teşekkür ederim ameliyat sonrasında çok yardımcı oldular.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Herdem Diğer

  Yaklaşık 10 yıldır tırnağımla ilgili sorun yaşıyordum ve en son Mustafa beye gittim tırnaklarımdan ameliyat oldum o kadar memnun kaldım ki her pansumana gittiğimde gelip gördü hep dikkat etti ameliyat sürecim ve sonrasında hep memnun kaldım çok teşekkür ederim


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Emre Toğrul Diğer

  Benim şiddetli bacak ağrılarım vardı. Yaklaşık 1 yıldır çok fazla doktora gittim bir türlü ağrılarım geçmedi. Bir yakınımın tavsiyesi ile kendisine gittim ve iyiki gitmişim. Ağrılarıma kalçamdaki çocukluktan gelen çıkığın sebep olduğunu ameyat olmam gerektiğini söyedi. Bunun üzerine önce sağ kalçama ameliyat yaparak protez takıldı, altı ay sonrada sol kalça ameliyatı olarak protez takıldı. Çok şükürki ameliyatlar çok başarılı geçti, kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah her zaman herkesi Emre hoca gibi işini iyi bilen, işinin ehli insanlarla karşılaştırsın.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Adem Gündoğan Diğer

  Yıllardır 1 saat dahi ayakta dursam inanılmaz ayak ağrısı çekiyordum. 25 yaşında genç bir kadınım ama yıllardır berbat bir hayat kalitem vardı. Yemek yapmak, spor yapmak ölüm gibi geliyordu artık ağrılarım o kadar dayanılmaz hale gelmişti. Çoğu doktor beni düztabansın bu onun ağrısı yapacak bir şey yok dedi gönderdi. Ağrı sadece tek bir ayağımda ve bilek kısmında oluyordu. Doktor doktor gezdim en çok şükür ki Adem hocayı buldum. O dayanılmaz ağrıların sebebi pek tabi düztaban değilmiş. Adem hocayla tedaviye başladık şu an her şey çok iyiye gidiyor inşallah tamamen Adem hocamla bu ağrıları sonlandıracağız. Adem hoca asla anlattığınız problemi küçümsemiyor, sizi iyice dinliyor iyice muayene edip size dakikalarca anlatıyor problemi, tedaviyi. Kesinlikle probleminizi çözmek için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Çözüyor da. Kesinlikle tereddüt etmeden kapısını çalın. Mükemmel bir doktor.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Çeliktaş Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Kızım perihan türkyılmaz’a sihirli elleriyle dokunan 40-45 derece omurga eğriliğini düzelten CAN’a yakın samimi ve güzel adam gibi adam ALLAH MUSTAFA ÇELİKTAŞ HOCAM’dan razı olsun.ÖZELLİKLE SKOLYOZ HASTASI OLANLARA ISRARLA TAVSİYE EDİYORUM.kafanızdaki bütün soru işaretlerine sabır ve mütevazilikle hiç yorulmadan cevab veren BÜTÜN SİNİRLERİ ALLAH TARAFINDAN ALINMIŞ SAKİN VE İŞİNİN EHLİ BİR HEKİMDİR.by TÜRKYILMAZ


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hüseyin Bayram Diğer

  Hüseyin bayram beyle iyi bir muayene süreci geçirMEdim.Kendisini parmağımdaki kırık sebebiyle internetten bulup tedavi olmak icin hastanesi gittim.Huseyin bey'den,iyi bir eğitim profili olduğunu gördüğüm için hem detaylı anlatım hem iyi bir ilgi bekliyordum.Lakin muayene esnasında aksine ilgisiz ve konu dışı bir çok örneğin sigara içme gibi öğütleriyle, parmağıma düzgün ve ilgili bir tavır takinmadan film çekmeye gönderdi,ben kızgın ve sert bir şekilde internetten öğrendiğim,parmağımla ilgili modern tedavi seçeneklerini sormadan kendisi asla onlardan bahsetmiyordu.Benim tedavi sürecim böyle geçti,ben tedavi sürecimi diğer hastalar için bir yorum olsun diye buraya yazdim.Buradaki kibar dusuncelerimi ustleniyorum ve yorumunun paylaşılmasını diliyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Herdem Diğer

  Prof.Dr.Mustafa Herdem.Çok ama çok teşekkürler. Benim Ceylanpınar ikamet etmekteyim geçirmiş olduğum bir iş kazası sonucu radyus başı kırığı vardı araştırma yaptım En iyi doktor tavsiyesi olarak sayın Prof.Dr.Mustafa Herdem gittim ve sonsuz teşekkür ederim amelyatimi sorunsuz yaptı...


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Emre Toğrul Diğer

  26 Eylül 2019 tarihinde, 5 cm kısa olan sağ bacağıma kalça protezi takıldı. Ameliyattan önce verdiği tatmin edici bilgi ve güveni, ameliyattan sonra yakın ilgisi, ağrı ve aksamamı sonlandıran başarılı ameliyatı için Sn. Prof. Dr. Emre Toğrul'a teşekkür ederim. Allah sağlıklı ve uzun ömür versin. Böyle insanlar kolay yetişmiyor.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çağrı Örs

  Ben sol diz kapağımda ki kayma ve aynı bölgede kemik uzaması olduğu için Çağrı hocam tarafından ameliyat edildim. Gerçekleştirdiği başaralı ameliyat için kendisine çok teşekkür ederim .Bu süreçte kendisi hep güleryüzlü bir şekilde basından beri bana destek ve moral verdi ve bu da benim için çok değerliydi.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar