Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Özel Ortopedia Hastanesi

Döşeme Mahallesi ( Çifte Minare Civarı) Cumhuriyet Caddesi No:64

01130 , Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mahir Gülşen Spinal Füzyon

  Merhabalar ben Ayşe:)15 yaşındayım bu sene Ağustos ayında ameliyat oldum. Mahir Hocam ve ekibi benimle çok iyi bir şekilde ilgilendiler . Omurga eğriliğim yaklaşık 60 dereceydi bende hepimiz gibi biraz endiselenmiştim ameliyat olmaya ,ama Mahir Hocamla görüşünce onun kendinden emin ve güven verici konuşmaları benim ameliyat endişemi sıfıra indirdi:) Ameliyatım çok iyi geçti sonrasında tabiki her güzel şeyin bir zorluğu vardır illaki ufak tefek ağrılarım oldu ama 2 ,3 güne ağrılarım da geçti:)
  Yaklaşık 1 hafta sonra eve çıktım ve bol bol yürüdüm. Şuan 3. Ayımı doldurdum ve çok İyiyim sizlere hiç tereddüt etmeden Mahir Hocama güvenebilirsiniz.. Benimle gerçekten çok iyi bir şekilde ilgilendiler bana her konuda destek oldular bir kez daha Mahir Hocama , hemşirelere ve bana orada yardımı dokunan herkese çook teşekkür ediyorum...


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Herdem Diğer

  Yaya geçinde beklerken koluma araba çarptı kırık tespit edildi platin takılması gerekti mustafa herdem hocam ve ekibinde ameliyat oldum ameliyat çok iyi geçti ilgi alaka titizlik gece gündüz aksamadı her şey için teşekkürler hocam


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mahir Gülşen Kemik Uzatma Cerrahisi

  Ben polio sekeline bağlı sol alt ekstremite pev deformitesi ve pes kavus deformitesi ve 6.5 cm kısalık vardı.Mahir hocadan önce bir çok doktor ve hastane gezdim hiç birinden sonuç alamadım. Mahir hocayı başka bir tanıdık hoca önerdi . ayak eğriliği ve deformitesi üzerinde bir çok hasta tedavi ettiğini öğrendiğim de ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olduktan sonra şimdi 4 aya yakın bir süre geçmiş ve bacağım 5 cm uzamış ayagimdaki deformite tamamen düzelmiş. Mahir hoca ya ne teşekkür etsem az onun deformite ilizarov cerrahisinde otorite olduğunu öğrendim sonradan. Bugün ayağıma düz basıyorum . İyiki mahir hoca gibi doktorlar var. Ayrıca ortopedia hastanesi hemşirelerine teşekkür ederim ameliyat sonrasında çok yardımcı oldular.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Herdem Diğer

  Yaklaşık 10 yıldır tırnağımla ilgili sorun yaşıyordum ve en son Mustafa beye gittim tırnaklarımdan ameliyat oldum o kadar memnun kaldım ki her pansumana gittiğimde gelip gördü hep dikkat etti ameliyat sürecim ve sonrasında hep memnun kaldım çok teşekkür ederim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Çeliktaş Diz Problemleri

  Ne yazsam az kalır çapraz bağlarım koptu birkaç doktordan sonra Mustafa Hocam ın iyi niyeti insanlığı ve tedavisi ile sağlığıma kavuştum işi gücü rast gelsin.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Çeliktaş Menisküs Tedavisi

  Hayatımda gördüğüm en ilgili en mütevazi ve en profesyonel doktor Menisküs yırtığım için gittim kendisine bu sabah,herşeyden önce psikolojik olarak çok rahatlattı iyiki varsınız hocammm :)


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Levent Şener Diğer

  Yaklaşık 9 ay kadar süre bel fıtığı ile mücadele ettim en sonunda Levent hocama göründüğüm gün beni lazer ameliyata aldı . 1 ameliyatın sonunda sinirlere çok yakın olduğu için 2. Bir ameliyatın gerektiğini söyledi. 1 yıl sonra tekrar gittiğimde ikinci operasyonuda başarı ile tamamladı ve 10 yıldır bel ağrısı çekmiyorum . Hocama sıcak yaklaşımı için ve beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine çok minnettarım


  H
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Çeliktaş

  Mustafa Bey'den çok memnunuz, önce Allah sonra Mustafa Bey'in sayesinde oğlum kurtuldu.Oğlumda omurga eğriliği vardı, skolyozdu.Ameliyat oldu, şu an gayet iyi durumu.Sürekli kontrollerimize gidiyoruz, en son geçen ay gittik.Durumunun gayet iyi olduğunu söyledi. Çok başarılı bir ameliyat oldu. Her ay kontrole gidiyorduk, süreç iyi olduğu için 6 ayda bir kontrole gideceğimizi söyledi. Sırtındaki kanburluk kalmadı, eğrilik düzeldi.Sırtına 24 vida atıldı, gayet iyi durumda şu anda.


  F
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Çeliktaş

  Çok memnun kaldım, babam hem yaşlı hem hasta olmasına rağmen çok iyi sonuç aldık.Babamın beldeki t12 kemiği kırılmıştı, betonla dondurma işlemi yapıldı.Sonrasında babam en azından kalkabildi, rahatladı ve memnun kaldık.Çok şiddetli ağrısı vardı, hiç ayağa kalkamıyordu. Şimdi en azından kendi ihtiyacını kendisi karşılıyor.


  G
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Çeliktaş

  Doktorumuzdan memnunum, kardeşimin skolyoz tedavisi için elinden geleni yaptı.Hiçbir şekilde bizi mağdur etmedi.7 saatlik bir ameliyat oldu, ameliyat öncesi kız kardeşimin omurgası eğri büyüyordu. Ameliyatla omurgayı düzeltti, başarılı bir ameliyattı. 2 gün içerisinde ayağa kalktı. 5 gün içerisinde gözle görülür düzeldi.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar