Uzmanları gör

Ankara Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği

Azerbaycan Cad. No:43/A B. Evler Veya 3. Cad., Çankaya

6000, Ankara,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Ankara Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği Ankara ilinde Azerbaycan Cad.no:43/a B.evler Veya 3.cad. adresinde bulunmaktadır. Ankara Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122125987 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özden Şahingeri Bağrıyanık

  Aile Hekimliği, Uzm. Dr.

  • A

   Dr Özden hanım çok cana yakın sevecen ve iyi niyetli bir insan.sizinle işi olduğu için değilde siz olduğunuz için,size yardım edebilmek için ilgilenen kendini mesleğine adamış hoş ve bir o kadarda güzel ve bakımlı bir bayan en küçük detayları bile kaçırmadan değerlendirebilme yeteneğine hayran kaldım yolu aydın ve açık olsun.:))

  • G

   Dr. Özden Hanım, Annemin ve benim doktorum.Hasta psikolojisini çok iyi bilen, hastayla iletişimi mükemmel, pozitif enerji veren, işinin ehli bir doktor. Muayeneye giderken sanki bir arkadaşımızın yanına gidiyormuşcasına rahatız ve hastalığımızla ilgili tüm detayları rahatlıkla sorup aydınlanabiliyoruz. Dr.Özden hanımın başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.


 • Başak Çakal

  Gastroenteroloji, Uzm. Dr.

  • başak hanımı prof amcam sayesinde tanıdım kayseride gitmedim doktor kalmamıstı başak hanım a yönlendirdi.. inanın ben öyle bi doktor görmedim.kayseride gögüs yanmama bir çare yokken başak hanım tedavinin köküne mudahele etti ben çok memnun kaldım allah işini gücünü rast getirsin...


 • Levent Cansu

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • N
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Burda yazan yorumlarla aynı doktor mu emin olamadım. Çocuğumuzun ateş şikayeti ile gittik kendisine. hastayı tersleyen, doğru düzgün ilgilenmeyen, bi ateş düşürücü şurup yazarmısınız dediğimde git eczaneden al diyen, domuz gribi salgını varmış olabilir mi dediğimde; buralara gelirseniz olur tabi diye cevap veren bir doktor.

  • F
   Konum: başka bir yerHizmet: Büyüme Takibi

   Levent Bey ile kızımın minik doğması ile takip sürecinde Tavsiye üzerine iletişime geçtik. Levent bey işinde çok başarılı alanında gerçekten uzman diyebileceğimiz sayılı doktorlar arasındadır. Her konuda çok hassas. Gözünüz kapalı çoçuğunuzu emanet edebileceğiniz bi doktor.kızım şuan 2.5 yaşında ve doğduğu günden beri tek güvendiğimiz isim. Gece gündüz demeden her an bi doktora ulaşabilmek özelliklede çocuk söz konusu olunca harika bir şey. Levent beye ailece minnettarız.

  Tüm görüşlere (5) göz at