Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 21 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 a... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kızılay Sok.No:4 Sıhhıye

Altındağ ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 21 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 29 adet gastroenteroloji uzmanı, 14 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 49 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 26 adet radyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 5 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 23 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Kızılay sokakno:4 Sıhhıye Altındağ adresinde bulunmaktadır. Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123061000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Gürel Neşşar Diğer

  Yaklaşık 3 Aydır Anal apse ile sonrasında Anal fistül oluştu.Tek çare ameliyatta.Bir kaç doktor araştırması sonucunda Hocamız Prof dr.Gürel Neşşar Hocamızın adını ve fistül ameliyatı konusunda kendisinin elinin şifalı olduğunu ve lokal anestezi ile tedavi ettiğini ve Hastalarına değer verdiğini duydum.Gercekten Muhteşem bir insan Çok başarılı bir Doktor yaptığı işte kendisinden çok emin ve Başarılı bir Hocamız. Rabbim kendisinden Razı olsun. Fistül ameliyatımı 15 dk da yaptı.Bir hafta oldu iyiyim çok şükür. Gaz kaçırma dışkı kaçırma agrı sızı akıntı yok çok şükür. Böyle bir rahatsızlığı olan gözü kapalı gidebilir.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Parlak Diğer

  harika bir doktor. Yıllardır çektiğim karın ağrımdan beni kurtardı.İlk muayene olmaya gittiğimde bana güven verdi. Doktorluğunun çok iyi olmasının yanı sıra birde insanlığı var. Hastalarla İletişimi , ilgisi mükemmel. Operasyondan bir süre sonra beni arayıp durumumu sordu. Çok memnun oldum. Allah ondan razı olsun. Çok teşekkürlerimi iletiyorum.
  Geçen hafta ERCP oldum hocam sayesinde bütün sıkıntılarımdan kurtuldum Allah ondan razı olsun ilgisi bilgisi insanlığı mükemmel doktor burdan da bir kez daha kendisine çok teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Osman Aydın Diğer

  Annem Safrayolu tümörü ile yatış yaptı dış merkezde ameliyat olmuştuk başarılı sonuç alamadık.. Osman hocamız ve ekibi her animizda yanımızda oldular.biz ameliyat olamayan şansız hastasıydık ama Osman hoca ile yollarımızın kesismesi bizi çok memnun etti. Şehir dışından gelmis olmamıza rağmen kendisi aile gibi tutunduğum tek kişiydi. Hersey için çok çok minnettarım emeğine aklına bilgeliğine sağlık.. Simge Hepbay Doğan

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Erdal Birol Bostancı Diğer

  2021 yılında rektum ca kanseri tesbit edildi hocamız sayesinde kötü huylu tümörleri tememen temziledi hocama , ekibine sonsuz duaciyim.Boyel değerli bir insan iyiki bu memlekette var ben me kadar teşekkür etsem azdır Allah'a sizden razı olsun..

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Sarıtaş Diğer

  2021 ŞUBAT AYINDA AORT ANEVRİZMASI AMELİYATI OLDUM. AHMET BEY VE EKİBİ HEM İNSANİ OLARAK HEM DE İŞİN EHLİ PROFESYONNELLİK OLARAK DAHA İYİSİNİN OLAMAYACAĞINA İKNA OLDUM. ONUN YANINDA ANKARA ŞEHİR HASTANESİ TÜM EKİBİNE DE SAYGILARIMI SUNUYORUM İLGİ VE ALAKALARI İÇİN.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Sarıtaş Diğer

  Hocama 14 ağustos 2021 ameliyat oldum kalp kapağım ve aort damarım değişti şuan 3 ayı doldurdum.Kendimi oldukça iyi hissediyorum.Çok kıymetli Ahmet hocama ve onun ekibine minnettarım.Sayın hocama,ekibine ve Ankara şehir hastanesine not vermek haddime değil ama 100 üzerinden tam puan bence.Devletimize hocalarımıza ćok teşekkürler

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erol Aksoy Diğer

  Erol Aksoy Hocamız çok kaliteli bir insan. Son derece başarılı bir hekim. Ekip halinde titizlikle ve özverili bir şekilde çalışıyorlar. Crohn hastalığımdan dolayı bağırsak ameliyatı yaptı. Ameliyat öncesi ve sonrasında gerekli incelemeler ve önlemler en iyi şekilde yapıldı. Enerjisi çok yüksek bir hekim Hocamızdan ve ekibinden Allah razı olsun.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Erdal Birol Bostancı Diğer

  Birol hoca eşimin kolon kanseri ameliyatını yaptı çok başarılı oldu kötü huylu tümörü tamamen temizledi Allah ondan razı olsun

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erdal Yekeler Diğer

  3 sene önce babamın akcigerinde leke ile ciktigmz bu yolda iyiki yolumuz erdal hocamizla kesisti kendisi disiplinli olusunun yani sıra profesyonellkte turkiyede bence ilk 3 e girer net iyiki kesismis yollarimiz iyiki sayenzde babam çok iyi iki kez akciger ameliyati olan bursa inegöl hastaniz Erdal Cihan adına yazdim bir degil binkere razı olsun sizden tereddutsuz gidebilcegnz we kadrosu ekibi oldukce secme doktorlar bulunmaktadir .

  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Dursun Aras Diğer

  29 yaşındayım nefes darlığı sikayeti ile x hastanede 1 sene boyunca astım koah tedavisi gördüm. Hastaneyi değiştirdim ve aslında astım koah değil de kalbimde sorun olduğu görüldü. Dursun Hocam ve ekibi çok güzel ve başarılı bir şekilde ASD Kapama yaptı. Allah razı olsun ,çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar