Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 3 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 6 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 8 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 12 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 16 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet halk sağlığı uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 24 adet iç hastalıkları uzmanı, 11 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 14 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 19 adet kardiyoloji uzmanı, 9 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 19 adet nöroloji uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 5 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 15 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Ankara ilinde Fevziçakmak Cad.10 sokakno:45 Bahçelievler Çankaya adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi
Fevziçakmak Cad.53. Sok.No:48 Bahçelievler, Çankaya 06490
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Axa Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (413)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Atilla Sezgin Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Beni 3 yıl önce Attila Hoca bypass etti.. Hiç bir sıkıntım olmadı...Yaşım 60'ı geçmiş olmasına rağmen hiçbir antibiyotik ve ağrı kesici verilmedi, ameliyat sonrası da kullanmadım.. Çünkü hiç ağrım olmadı.. Ben en çok bu hususu merak ettim, hâlâ da ediyorum..
  Allah yardımcısı olsun sayın hocamızın.

  T
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Özkan Diğer

  Kızım elif meva ASD ve damarlarında darlık vardı. 5 yaş civarlarında ameliyat olacağını biliyorduk.Araştırmalarımız sonucu kendimizi murat hoca da bulduk. İlk murat hoca ile görüşmek için gittigimizde kafamızda binbir soru, endişeler kaygılarla kendisine ulaşamadık ameliyatta idi, sonra görüşme şansımız oldu, kısaca yol gösterdi. Sonra kızım anjiyo oldu, İki hafta sonra ameliyat için çağırdılar. Ameliyat olacağını biliyoruz fakat yine tereddütlerimiz, korkularımız...Murat hoca ne merak ediyorsan sor dedi,soracaklarımı sordum ,sormadıklarımızıda bize murat hoca anlattı...anlatıkları beyninize kazındı... sonraki süreci ameliyat oldu başarılı geçti, ASD ye yama yapıldı damarları darlık için müdahaleye gerek olmadığı söyledi. Tedavisi hala devam ediyor .Murat hoca mükemmel bir doktor, iyi bir insan... Rabbim ömür verdikçe ismi her aklıma geldiğinde hep güzel hatırlayacağım , ömrüm boyunca duacı olacağım.

  I
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Salih Gülşen Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Öncelikle çok şanslıyım, şükrediyorum... Salih hoca gibi mükemmel, mütevazi, doğal, adam gibi adam bir doktora rast geldim. Beş sene önce vertigo ve baş ağrılarımdan dolayı çekilen MR sonucunda iyi huylu tümör tespit edildi. Doktor arayışlarımızdan sonra kızlarım Salih hocayı buldu. İyi ki Allah çıkardı onu karşımıza... İlk gidişimizde o kadar samimi, içten ve yakındı ki çok güven verdi ve o gün hocama ameliyat olmaya karar vermiştim bile… Moral verme, güven, işin ehli olması da artılarından… Kendimi teslim ettim ve 3 ay geride kaldı, ameliyat güzel geçti. İlk zaman doğal olarak ufak tefek sıkıntılarım oldu ama zamanla hepsi geçti ve geçiyor, hamdolsun… Gözünüz kapalı gidin hocama, iyi bir doktor ve iyi bir insan… İlgisi, arayıp sorması, hiçbir sorumuzu ötelememesi, yanımızda olduğunu hissettirmesi çok önemli. Allah razı olsun sizden hocam eksik olmayın. Ailecek çok sevdik, hakkınızı helal edin. Örnek bir doktor, güzel insan, iyi ki tanıdık sizi. Varolun, sağlıkla kalın…
  İkbal Üstek

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Ayhan Diğer

  Çok değerli bir bilim insanıydı.Rahmimde büyük bir miyom vardı Batman'dan Ankara'ya yedi ay önce ona yönlendirdiler rahme zarar vermeden büyük miyomu temizledi.Bu ay kontrolüm vardı malesef hayatını kaybettiği için kontrole gidemedim.Vefat haberini alınca çok üzüldümAllah rahmet eylesin çok iyi bir insandı

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Onur Ergün Diğer

  Onur Hocam mükemmel bir doktor işini ciddiye alan hastasını sürekli takip eden hekimlik ünvanını hak eden bir doktor yıllardır baş dönmesi, mide bulantısı ve Vertigo şikayetleriyle hayatıma düzgün bir şekilde devam etmekte zorlanıyordum Onur Hocamı tanımak benim için büyük bir şans oldu. Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri ile sağlığıma kavuştum Allah ondan razı olsun.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Ayhan Diğer

  Diyer hastanelerde top gibi yuvarlanıyordum takı kedisi ile tanışana kadar ameliyatımı yaptı çikolata kistin vardı yumurtalıklarımda başarılı şekilde ona hep böyle dua ederim Allah 'ım cennetin ortasından köşk versin.hocsm ellerinden öpüyorum iyiki varsın Allah uzun ömür versin

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Esra Baskın Böbrek Ultrasonu

  Esra Hocam uzmanlık alanın da gerçekten çok iyi ve ilgili bir doktor. oğlum Efm hastası ve Esra Hocam ile 7 senedir tedavi görüyoruz ve çok memnunuz .

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ali Ayhan Diğer

  Ben çok küçükken anneme kanser tehşisi kondu 4.evre ve yapacak hiçbir şey yok az ömrü kaldı dendi. Dünyamız başımıza yıkıldı ta ki elleri sihirli adam sayın Ali Ayhan’ı bulana kadar. O yıpratıcı süreçte babam hayatta olsaydı eğer Ali Ayhan kadar yanımda olabilir miydi bilmiyorum, annemi uzun saatler süren operasyonun sonunda ölümün elinden aldı bana bağışladı. Sizi andık bugün Ali amca, annem sorunsuz şekilde sayende hala hayatta 15 yıl geçti ve ben de İngilizce öğretmeni oldum, belki okursun, ömrümün sonuna kadar seni güzel anmaya ve adını güzel yaşatmaya devam edeceğim, senin buna ihtiyacının olmadığını da bilerek:) Diyeceğim o ki güzel insanlar, çaresiz kaldığınız ve Allah’ım şimdi her şey bitti dediğiniz anda eğer alacak nefesiniz ve görecek günleriniz varsa karşınıza böyle hızır gibi mükemmel adamlar çıkabiliyor ve sizi kurtarıyor. Ali amca iyi ki vardın ellerimizden tuttun ve iyi ki varsın!

  Ş
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Orçun Şahin Diz Ampütasyonu

  Selamlar Ortopedist Dr Orçun Bey i bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 3 yıl önce tanıdım.Dizlerimde kıkırdak ve sıvı kaybı vardı o vakitler 64 yeşında idim bu zamana kadar yılda 1 yapılan diz enjeksiyonu ile uzun süredir problemi tolore edebiliyorum. Benim gibi agrı eşiği düşük ve enjeksiyondan korkan birisine o esnada gösterdiği sabır ve moral takdire şayan.Allah ndan razı olsun,böyle doktorlar iyi ki var
  Dünya bu gibi güzel insanlar sayesinde dönmeye devam ediyor.
  Şule ADEMHAN

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Sedat Yıldırım Diğer

  Sedat hocam çok değerli bir hoca onun gibi bir hoca yaptığı için ameliyatımı çok şanslıyım öncelikle hocayı görmek bile iyileşme sağlıyor çok pozitif tatlı bir hocamız boyun diseksiyonu ve tiroit ameliyatı oldum sesim ameliyattan çıktığım gibi vardı değerlerim çok güzel geldi doktor arayışında olan herkese öneririm.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Çankaya şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Çankaya şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Nörolog, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Ürolog, Göz Doktoru, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Genel Cerrah, Dermatolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Radyolog, Gastroenterolog, Nefrolog, Onkolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Aile Hekimi, Genetik Uzmanı, Psikiyatrist, Patolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Çocuk Romatoloğu, Halk Sağlığı Hekimi, Çocuk Kardiyoloğu, Çocuk Cerrahı, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Romatolog, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Doktoru, Çocuk Kalp Ve Damar Cerrahı, Çocuk Alerjisi Doktoru, Hematolog, Algoloji Doktoru, Ağız Ve Diş Sağlığı, Çocuk Psikiyatristi, Metabolik Cerrahi Uzmanı, Çocuk Onkoloji Uzmanı, Göğüs Cerrahı, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı, Çocuk Enfeksiyonu Doktoru, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Neonatolog, Çocuk Diş Hekimi, Psikolog, Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme Uzman, Acil Tıp Doktoru, Ağız Diş Ve Çene Cerrahı, El Cerrahı, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uzmanı.
 • Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, toplam 727 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Botoks, Diş Beyazlatma, Diş İmplantı, Köprü, Estetik Porselen, Pembe Estetik, PRF (Platelet Rich Fibrin) Uygulaması, CGF (Concentrated Growth Factor) Uygulaması, Zirkonyum Porselen Kronlar, Köprü Uygulaması.
 • Hayır, şu anda Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi adresi Fevziçakmak Cad.53. Sok.No:48 Bahçelievler Çankaya şeklindedir.