Denizli Özel Şifa Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı,... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Denizli Özel Mediklinik Hastanesi

Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sok. No: 11

20000 , Denizli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Denizli Özel Şifa Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Denizli Özel Şifa Hastanesi Denizli ilinde Hastane Cad.494.sokakno:11 Saraylar Mah adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Haldun Çetinkanat Diğer

  Haldun Bey i yaklaşık 15 yıldır tanıyorum. Ailemden herkes mutlaka kendisine muayene olmuştur. Benim de 2013 yılında halısahada futbol oynarken aşil tendonum kopmuştu. Kendisine ameliyat oldum. Şuan da sorunsuz bir şekilde yürüyebiliyorsam tamamen Haldun Bey sayesindedir. Kendisinden binlerce kez Allah razı olsun. İyi ki sizler gibi doktorlarımız var.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar