Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 8 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 21 adet kadın... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Urfa Yolu

Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 8 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 21 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Diyarbakır ilinde Urfa Yolu Diyarbakır adresinde bulunmaktadır. Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4122519125 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İhsan Bağlı Diğer

  Ailemi görmek için bayram tatilinde Diyarbakıra geldiğimde kanamamın kesilmemesi üzerine özel Bi hastaneye gittim. Dr miyomum un büyük ihtimalle kötü huylu olduğunu söyledi. Bu şoku atlatamadan dış gebelik teşhisi de kondu. Bu moral bozukluğuyla İzmire evime dönmeden tavsiye üzerine ihsan hocamın kapısını çaldım.tecrübesi, bilgisi,hastaya yaklaşımı sebebiyle eve dönüşümü erteleyip ihsan beyden dış gebelik tedavimi yapmasını rica ettim. Dış gebelik tedavimi büyük Bi titizlikle yürüttü. Tedavim bitti. İzmire döndüm beta hcg nin düşmesi için takipte kaldım. Kilometrelerce uzakta olmama rağmen desteğini esirgemedi. Sancılarım arttığında onu aradım hep, sağolsun her sorumu içtenlikle cevapladı, çok doğru yönlendirmeler yaptı. Beta hcg sıfırlanınca dış gebeliğim bitmiş oldu sıra miyomu un alınmasına geldi. Aradım kendisini siz yaparmısınız dedim tabii ki dedi. İzmirde laporoskopik alınmaz miyomun çok büyük kan kaybından gidersin alırsak rahmi de alırız demişlerdi. İhsan hocam laparoskopik ameliyatla sadece miyomu aldı, tüpleri mi bağladı, bağırsaklarımın yapışıklığını açtı ve sıfır kanamayla. Yapılamaz denileni yaptı,bu resmen bi mucizeydi. Kendisine buradan da sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İhsan Bağlı Diğer

  Malatya'da tıp fakültesi öğrencisiyim,
  Annemin artan karın ağrılarıyla bir çok doktora gittik. Hiçbiri kesin bir tanı koyamadı. Yolumuz bu sefer İhsan hocamıza düştü. İlk tetkiklerle tanıyı başarılı bir şekilde koydu. Doçent Doktor İhsan Bağlı hocam kapalı ameliyatla annemin başarılı bir şekilde miyomunu aldı. Çok şükür kontrollere gittiğimizde kendisini bulamadığımız zaman bile başka doktorlar ameliyatın çok başarılı olduğunu söylediler. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum annem için. Kariyerinde nice başarılar diliyorum.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İhsan Bağlı Diğer

  16 hafta gebeyken Balıkesirden doğuya tayin olmuştuk. O güne dek gittiğim doktorlar rahimde kısalma olmuş dikiş atılması gerektiğini söylediler, ancak ihsan hoca ilaçla devam edilebileceğini söyledi ve 16. haftadan itibaren tüm takiplerimi yaptı, sayesinde 39. haftada bebeğimi kucağıma aldım. Eşim de ben de sonsuz teşekkür ediyoruz kendisine. Hep aklımızda kalacak

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İhsan Bağlı Diğer

  Yengem çocuğunu sma nedeniyle kaybetmişti çok endişeliydik. Dr İhsan bey gebeliğimi baştan sona takip etti. detaylı ayrıntılı ultrasonları hep kendi yaptı. En son da bizi oldukça sağlıklı bebeğimize kavuşturdu. Allah ondan razı olsun.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İhsan Bağlı Diğer

  İki yıl sonra tekrarlayan yumurtalık kistim için gittiğimde durumumun acil olduğunu farketti ve beni hemen ameliyata aldı. İnanılmaz bir sancıyla gittiğim hastaneden gülümseyerek ayrıldım sayesinde. Kafamdaki her soruyu tek tek yanıtlaması, bozulmuş psikolojime verdiği destek benim için paha biçilmez. Ameliyat sonrasında da her detayı paylaşıp sık sık ziyaretime geldi. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Buraya bunları yazmamın sebebi de devlet hastanesinde bir doktorun işini böyle aşkla yapmasına rağmen yeterince tanınmadığını düşünüyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsiniz İhsan hocam

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İhsan Bağlı Diğer

  O kadar cok doktorla tanıstım ama İhsan hoca kadar iyisini gormedim burdan ona sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum yumurtalık kistim vardı 2ay oncesine kadar gerekli islemler yapıldı suan hicbir sorunum kalmadı kadın dogum icin doktor tercihiniz varsa ihsan hocayı öneririm

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Hanifi Bademkıran 4 Boyutlu Ultrason

  Bebegim gelişmiyordu kardimda kadin dogum uzmani rislik gebelik hanifi beye yönlendirdi randevularimdan cok memnun kaldim cok ilgili alakali bir doktor mesleginin hakini veren biri bir yildan sonra nöbetçi doktor olup benim ameliyatima girdi tesekürlerimi iletmistim burdan tekrar teşekkürler muhammet hanefi bey

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ece Öcal Diğer

  İkili tarama testim riskli çıktığı için öneri üzerine gittim kendisine. Ve halen devam ediyorum, umarım özellikle doğuma kadar da böyle devam eder. İlgisi, yorumlarken aynı zamanda açıklamalarda bulunması beni çok etkiledi. Ondan başka bir doktora görünebilir miyim artık bilemiyorum.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ece Öcal Diğer

  Ec hanımla17 haftalik hamileligimde tanıştık. İkili testte risk çıktığı için başvurmuştuk kendisi ilgisi alakasi bilgi ve becerisiyle mükemmel bir doktor. Daha sonraki gebeligimde ise kan pıhtılaşması problemi için kedisine başvurmuştum hala da kontrolleri altındayım ve cok memnunum. Mutlaka tavsiye ederim.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ece Öcal Diğer

  Gebeliğimin 16.haftasında Ece Hocaya muayene oldum. Bebeğimin idrar torbası çok büyük ve suyu çok azdı. Doktor hanım önce bebeğime su verdi sonrasında şant denen uygulama yaptı. Bebeğim şu an sağlıkla kucağımda. Bu süreçte Ece hocamın güleryüzü, desteği, ilgisi bizi çok rahatlattı. Gerçekten işinin ehli bir doktor.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar