Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Bekçiyörükler Yerleşkesi Konuralp

Düzce ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Serdar Dilbaz Tüp Bebek

  İlk tüp bebek tedaviśine Zübeyde Hanımda başladım.Ciddi anlamda Ekibinize ve Sayın Serdar Dilbaz Hocamıza çok teşekkür ediyorum.Anlayışlı Güler yüzlü Ve son derece ilgilenen bir ekip .Gönül Rahatlığıyla Herkese Önerebilirim. Stres ile girdiğim Hastaneden Olumlu sonuç alarak gülümseyerek çıktım . Önce Allah sonra sizler vesile oldunuz, Kendinizi güvende hissedebilecek bir liman arıyorsanız Çocuk konusunda Zübeyde Hanım Derim Saygı ile selamlıyorum Allah emeği geçen Herkesten Razı olsun , Serdar Hocam Sevgi ile Kalın .

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu Diğer

  Prof Dr Safinaz ATAOĞLU' na ellerimin,yüzümün şişmesi ,ellerimi kullanmada , yürümekte , merdiven inip çıkmada zorluk çekme sikayetiyle bir hastasının tavsiyesi üzerine 15 Mart 2022 'de muayeneye gittim. Randevumuzda hastasıyla ilgisi,iletişimi alçak gönüllüğü beni kendisine hayran bıraktı.45 günlük yatış sürecim başladı.Bütün tahlillerim yapıldı.Dermapolimiyozit teşhisi konuldu.Beni, hastalığım takip edilecek tedavi yöntemleri ,bundan sonraki süreç hakkında bilgillendirdi.Sordugum her sorunun cevabını aldım.Safinaz Hanım'ın güler yüzü ilgisi bütün dertlerimi unutturdu.Kendisinin engin bilgisi ve güvenli ellerinde sürünerek geldiğim hastaneden yürüyerek çıktım.Prof Dr Safinaz ATAOĞLU'na ,ekibine Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon hemşirelerine diger bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmet Özaydın Diğer

  Ben hayatımda ilkkez böle ilgili bir doktora denk geldim hastalarına ilgisi çıkardığı işler mükemmel ben 3 sene önce tüp mide ameliyatı oldum hiçbir sorun yaşamadım çok iyi geçti bütün kilolarimdan kurtuldum 3 sene oldu ne geri kilo alımı ne bişey ellerinize sağlık hocam rabbim sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Peri Meram Arbak Diğer

  Aslında bir arkadaş tavsiyesi ile de gittim. Yıllar önce yanlış teşhis koyup ısrarla kabul ettirmek istedi. Zatürre olduğumu biliyordum. Bal ve bıldırcın yumurtası ile büyük oranda iyileştim hastalığımı kabul edip bana ilaç verene kadar. Verdiği ilaçların da faydası oldu inkar etmiyorum. Teşhis konusunda acele edeceğine hastanın yaşadığı ve düşündüğü şeyleri de dikkate almalı. Test sonuçları teşhis koyduğu hastalıklar için negatif çıkınca onları bile kabullenmek istemedi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Aşkı Ellibeş Kaya Diğer

  Tanıyabileceğiniz en güleryüzlü, en tatlı dilli hekimlerdendir Aşkı hocam. Çok karamsar olduğum acaba çocuk sahibi olamayacak mıyım düşünceleri içindeyken tanıştık onunla. Süreci o kadar güzel anlatıp rahat hissettirdi ki kaygılar yerini umutlara bıraktı. İstediğiniz her soruyu rahatlıkla sorup cevap alabileceğiniz bir hekimdir hem hangi hekim hastasının elinden tutup muayene odasına götürür ki? Bir kaç ay sonra yaptığı ilk aşılama ilede pozitif sonucu gördük ve koridorda attığı sevinç çığlığı hala kulaklarımdadır. Bilgisi, tecrübeleri, önerileriyle de güzel bir hamilelik süreci geçirdim ve şu an kızım kucağımda uyuyorsa hepsi güzel doktorumuz sayesinde. Doğum anıda yönlendirmeleri ve varlığıyla kolaylaştı. Ayrıca Düzcede son doğum yaptırdığı gebesi de ben oldum, buda benim en büyük şansım. Her zaman minnettarız kendisine ve bizim için çok özel.

  Doç. Dr. Aşkı Ellibeş Kaya

  Aşılama gebelik haberlerime çok seviniyorum. Sizde de ilk seferde mutlu haberi aldığımız için çok sevinmiştim, çok net hatırlıyorum. Düzce'deki son doğumum olduğu için de ayrıca hafızamda kalacaksınız. Güzel yavrunuzla hayat boyu mutluluklar diliyorum, kocaman sevgilerimi gönderiyorum.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan Tüp Mide Ameliyatı

  12 Ekim 2018 tarihinde Mevlüt Bey tarafından yapılan tüp mide ameliyatından çok memnunum. Ameliyatın üzerinden neredeyse 2 ay geçti, ameliyat sonrası ağrı veya kusma şikayetim olmadı. Kendisine son derece güvenen tecrübeli bir hekim. Az konuşup işini çok iyi yapıyor.Kendisine güvenle teslim olabilirsiniz. Bu ameliyatı olmak isteyen herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmet Özaydın Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

  Hocamın sihirli ellerinde bedenim tekrar şekillendi. Gerek ameliyata karar aşamasında bilgilendirme ve ameliyattan sonraki süreçte neler olacağını tek tek izah etmesi gerek ameliyat sonrası kontrolllerde gösterdiği hassasiyeti

  bir hasta daha ne ister ki. Birçok yandaş hastalıktan kurtuldum. Yeni bir beden ve yeni bir başlangıç yaptım. Allah razı olsun hocam..

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu Pelvik Muayene

  75 yaşında olan annemi safinaz hanıma muayeneye getirdim eşim birçok kişiden safinaz hanımın ismini duymuş .iyiki önermişler annem ayağının üstüne basamıyordu.şimdi yürüyerek hastaneden ayrıldık.12 günlük tedavi sürecinde serviste bulunan doktorlarımız hemşirelerimiz ve tüm ekip harika .safinaz hanımın muaynesi tedavisi hastalarına olan ilgisi çok iyiydi .kendisine çok çok teşekkür ederiz keşke heryerde böyle başarılı doktorlar olsa..

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu Fizik Tedavi

  Annemin bel fıtığı/bel kayması/kanal daralması gibi kompleks rahatsızlıklarından dolayı Sarfinaz Hanım'a başvurduk. Kendisi alanında çok çok tecrübeli ve hastasına karşı çok ilgili bir doktor. İlgili yönlendirmeleri yaptı ve tedavi için yatış verdi.
  Tedavi süresince de asistanı Mehmet Naci Çakır Bey ve ekibi çok büyük bir ilgi ve özveriyle tedavsini yönetti, gerek tedavi boyunca gerek kontrollerinde hiçbir yerde göremeyeceğimiz ilgi ve ciddiyeti gösterdiler.
  Yardımları için Sarfinaz Hanım'a; Naci Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederiz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar