Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Ekadom Dal Merkezi kadrosunda 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Ekadom Dal Merkezi İzmir ilinde Sakarya Cad.merve apartmanıno:77 D:1-4 Manavkuyu Bornova adresinde bulunmaktadı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ekadom Dal Merkezi kadrosunda 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Ekadom Dal Merkezi İzmir ilinde Sakarya Cad.merve apartmanıno:77 D:1-4 Manavkuyu Bornova adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Ekadom Dal Merkezi

  Sakarya Cad. Merve Apt. No:77 D:1-4 Manavkuyu, Bayraklı

  35535, İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hüseyin Ceyberi

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • Tıp dünyasının en değerli hekimlerinden olan Uzm. Dr. Hüseyin Ceyberi ile gebeliğim sırasında tanıştım. Kızım şu anda 4 yaşında ve doğumgünü yaklaşması dolayısıyla sevgili doktorumu anmak ve ona tekrar teşekkür etmek istedim. Güler yüzü, mesleki bilgi ve deneyimi yanı sıra doğal yeteneği olan etkili iletişim becerisi ile ön plana çıkmaktadır. Tekrar teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim.

  • Hamileliğim boyunca her an rahatlıkla ulaşabildiğim, bütün tedirginliklerimi rahatlıkla anlatıp çok net cevaplar aldığım, desteğiyle ve samimiyetiyle sürekli yanımda hissettiğim, esprileriyle ve güler yüzüyle geçen eğlenceli ultrason saatleriyle bizi rahatlatan, kızımı ağrısız sızısız bir sezeryanla kucağıma veren canım doktorum..iyiki varsınız , iyiki tanımışım sizi..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Ahmet Hamdi Akkoca

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • İlk andan itibaren gebenin en ihtiyacı olanı güven ve isteklerine saygıyı veren , sakin saygılı doktorum ...Onun için şehir değiştirdim bekledim doğumu haftalarca...İyi ki tanıdım doktorumu

  • Hayatımdaki belki de en güzel şey Ahmet Beyi tanımaktı. mesleki tecrübesi,kişiliği insan sağlığına değer verişi beni her zaman cezbetmiştir.Ne zaman muayenehanesine gitsem büyük bir moralle dışarı çıkarım. Son dönemlerde miyomla ilgili sorunlarım olmuştu sağolsun Ahmet Beyin başarılı doktorluğu sayesinde problemlerin üstesinden geldik. Ahmet Beyi takdir etmemek mesleki tecrübesini kişiliğini beğenmemek ona en büyük haksızlık olur.O benim gözümde olağanüstü bir doktor, olağan üstü bir insan.Kendisine sonsuz teşekkür ederim. Herkese doktorumu hiçbir şüphem olmadan öneriyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at