Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimas... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Tev Sultanbeyli İlçe Devlet Hastanesi

Mehmet Akif Ersoy Mah. Cami Cad. No:3

34920 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 5 adet pratisyen uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesi İstanbul ilinde M.akifersoy mahallesi Cami Cad.no:3 Sultanbeyli Dr.adnan Adıvar Dvh Sultanbeyli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2165642400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Batkı 4 Boyutlu Ultrason

  Gebeliğimin başından beri Dr ahmet beye gidiyorum muayene sonuçlarımdan,ilgisinden,aciklamalarindan cok memnunum iyiki tanıdım herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum ...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çiğdem Mumcu Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  Ablamın dar kanal ve fıtık sebebiyle bacak ağrısı ve hissizlik vardı. Platin takılması gerektiği söylendi. Dr. Çiğdem hanımı internetten araştırarak tanıdık. Hem iyileşme süreci hem de kapalı teknik olması hastamızın hemen karar vermesine sebep oldu. Ve tabii doktorumuzun ilgisi, sonsuz sabır ve heyecanlı sorularımıza bıkmadan verdiği cevaplar paha biçilemez. İyi ki tanımışız kendisini. Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim, işini meslek aşkıyla yaparken hastalarına da özveriyle davranan başarılı bir hekim. Allah razı olsun.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mine Durkaya Diğer

  Major depresyon tanısıyla tedavi görmekteyim sırf aynı şeyi tekrar sordum diye sen hastasın sen takıntılısın heralde anlamıyorsun gibi hastalığımı kullanıp beni küçük düşürücü cümleler kurdu masasına çok yakın durmamama rağmen masama yaklaşma dedi bir an önce beni odadan göndermeye çalıştı memnun kalmadım tavsiye etmiyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çiğdem Mumcu Diğer

  Çiğdem hocama öncelikle çok teşekkür ederim. Kendisi benim için gözle görülen bir melek, abartmıyorum ilgisiyle, sevgisiyle, şevkatiyle o kadar ilgilendi ki emin ellerde olduğumu hissettirip bel fıtığı ameliyatı nı başarılı bir şekilde oldum. Kendisine şükranlarımı sunuyorum canım hocam benim için bir Dr dan çok ilerisiniz şuraya ne yazsam kendimi ifade edemem Allah razı olsun sizden, gülen yüzünüz hiç solmasın.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülten Ülker Diğer

  Gülten Hanıma 5 dakika içinde kendimi anlattığımda, terapi önerisi olarak sunduğu şey beni aydınlattı, teşekkür ediyorum o 5 dakikayı hafife almadığı ve danışanına vermiş olduğu değerden dolayı. Kendini terapi anlamında donatmış bir uzman olması sebebi ile de tebrik ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çiğdem Mumcu Epidural Steroid Enjeksiyonu

  Herkese merhaba, Öncelikle Çiğdem hocama çok teşekkür ederim :) bundan bir sene önce bel fıtığı şikayetiyle gittim ağırlarım vardı bacaklarıma vuruyordu artık oturduğum yerden zor kalkamıyordum Çiğdem hocam epidural enjeksiyon tedavisini önerdi yaşımın genç olduğunu ve ameliyat almama gerek olmadığını söyledi tedaviyi oldum yaklaşık bir senedir hiç bir şeyim yoktu yeni ufak ufak ağırlarım başladı korona virüs biter bitmez ikinci enjeksiyon için hocam ile görüşeceğin Allah razı olsun işini severek yapan bir hekim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mine Durkaya Diğer

  Ilgili alakalı sevecen ve asla hastasını takibi bırakmayan destekçi ve iyileştirici kesinlikle tavsiye ederim eşim panik atak hastası ve gerçekten mine hanım sayesinde düzeldi çok şükür iyiki yollarımız kesişti mine hanımla destek almak isteyenler kesinlikle mine hanımı tercih etmeli herşey için kendisine tesekkurlerimi bir borç bilirim .


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çiğdem Mumcu Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  Öncelikle hocama çok teşekkür ettiğimi bildiririm.Bel fıtığı patlaması teşhisi konulmuştu.Bacağımdan ayağıma kadar çok şiddetli bir ağrı ve vücudum öne doğru eğilmişti.Ameliyat olmaktan çok korkuyordum.Araştırmalardan sonra Çiğdem hocamın bu tekniğini öğrendikten sonra muayene oldum.Ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Hocamın güleryüzlülüğü ve ilgisi bana güven verdi ve kapalı bel fıtığı ameliyatı oldum.Nerdeyse işkence haline dönüşen bacak ağrımın geçtiğini farkettim.Taburcu olana kadar hocam sıksık ziyaret etti.Bugün taburcu oldum ve ilk güne göre gerçekten çok iyiyim belim düzeldi ve bacağımda hiç ağrım kalmadı.Hocama çok çok teşekkür ediyorum.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çiğdem Mumcu Dar kanal ve fitik

  Öncelikle hocama çok teşekkür ederim ikinci enjeksiyonumu oldum şuan iyim ağrılarım yüzde seksen geçti diyebilirim hocama çok ama çok teşekkür ediyorum sanki yeni dogmus gibiyim ilk enjeksiyonda agrilarimin yüzde yirmisi geçmişti du an yüzde sekseseni geçti diyebilirim 2 hafta geçti sonuç bu hocama saygı ve sevgilerimi iletir çok teşekkür ederek saygı duyduğumu belirterek başarılarının devamını dilerim ayhan topci


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Burak Çulhaoğlu Apandisit Alınması

  Ben hafta sonu karın ağrısıyla acile gittim ve orada en büyük şansım Ali Burak hocanin o gün nöbetçi olmasıydı. Aniden hemen ameliyat olmam gerektiğini söylediğinde çok korkmuştum fakat ameliyat kararının alındığı saatten itibaren ameliyathanedeki her animda beni psikolojik olarak öyle güzel rahatlatti ki... Benim için doktorun bana güven vermesi çok önemlidir ve bu Ali Burak Hocamda fazlasıyla var. Grip olduğum için spinal uyuşturucu kullanildi. Ameliyatim açık operasyondu. 11 tane dikiş atılmıştı. 3 gün hastanede yattim. Pansumani öyle iyi yapmisti ki 10 gun kapali kalan yaram tertemiz iyileşmişti. Sultanbeyli Devlet Hastanesi'nin asla kaybetmemesi gereken harika bir dokturu. Eğer Ali Burak Hocaya gittiyseniz kendinizi onun engin bilgisine ve şifalı ellerine bırakın derim. Zamanında teşhis, müdahale vr doğru kişi ile çok şükür apandisitim patlamadi, yoğun bakimda kalmak zorunda kalmadim ve her geçen gün hızla iyileşiyorum. O yüzden diyorum ki iyi ki Ali Burak Hoca var...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar