Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi kadrosunda 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet nö... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi kadrosunda 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi Kayseri ilinde - adresinde bulunmaktadır. Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3522325560 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi

  Sağlık Mahallesi, Bünyan

  38000, Kayseri,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Balaban

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Saygı değer doktor hasan balaban,ben sisin çok eski bir hastanızım sene,1980 haziran 20 eğridir kemik hastalıkları hastane4sinde bei amaliyat ettiniz sağ bacask polyo sekel vardıo,yopuk amaliyatı yaptınız aradan 30 yıl geçmesine rağmen sizlere teşekkürü bir borç bilirim.fakat bir talihsizlik yaşadım ve ayağım kaydı düştüm imdi ise sağ ayağımda güç kaybı oldu rontgen,mr ve emg yeni çekildi beyin cerrahı doktorum bakacak şayet olmazsa ben size gelmek istiyorum.emekli banka yöneticisi olarak emekli oldum.şimdi ise bir partide bursa ilbaşkan yardımcısı olarak vatanıma hizmet ediyorum benim telefon numaram 054234619672 izde ban mesaj yazariseniz sevinirim saygılarımla yücel aras.


 • Mustafa Keçeli

  Genel Cerrahi, Uzm. Dr.

  • s.a Hocam... Ben Erald Kaloshi.. Arnavut hastaniz.. Beni ameliyata aldiniz ve ülkeme dönmeden önce sizinle kontrola görüsecektim,hastaneye geldim ama sizi bulamadim.. Herneyse beni ameliyat ettiginiz alaninda tüy dökücü krem sürebilir miyim.. Sizden cevap bekliyorum.. Kendinize iyi bakin.. :)


 • Ali Ekecik

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • ali beyin tedavi anlayışı ve hastalarla diyaloğu cok hoşumuza gitti ve aynı zmanda gönderdiğimiz hastalarla ilgilenmesi ve hastalarımızın tedavilerininde sonuç almaları menmuniyet vericiydi teşekkürler ali bey


 • Bünyamin Memiş

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • Cok memnunum kendisinden.kizimin epilepsi nobetleri bitti.en uygun ilaci bulduk.tesekkurler Bunyamin hocam