Hakkımızda

Adres bilgisi

Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi

Osman Yılmaz Mah. İlyas Uzuner Cad. No:1

Gebze ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi Kocaeli ilinde Gebze Girişi Mevkii Gebze adresinde bulunmaktadır. Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2626441460 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kubilay Gülsever Diğer

  Çok güzel ilgilendi ameliyat öncesi ve sonrası çok güler yüzlü kibar bir doktor ameliyat sonrası randevusuz gitmeme rağmen de benimle ilgilendi ameliyatım riskli olmasına rağmen iki dizimden ameliyat ederek beni kurtardı çok teşekkür ediyorum iyiki size gelmişim-Refika k.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Serhat Kayıran Dikiş

  Boyun fıtığı ameliyatı oldum ben razıyım Allah'ta sizden razı olur İnşallah gerçekten çok iyi geçti baştan sona ilgilenen herkesten Allah razı olsun


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Türkmen Diğer

  Kendisini 4 senedir düzenli aralıklarla muane oluyorum. 2. Gebeligimdede kendisini tercih ettim çünkü işine ve hastaya saygı gösteren sayılı doktorlardan. Bugün bir kez daha kendisini taktir ettim. Çünkü içeri iki hasta girmemize rağmen ikimizide oturun dedi. Bende dedimki bu şekilde davrandığınız için teşekkür ederim dedim. Bana cevabı taktire şayandı " bana nasıl davranilmasini istersem bende öyle davranırım, yani bana yapılmasını istemedigim bir şeyi başkasına yapmam" Hiç bir hastaya yüksekten bakmiyor. Her seferinde detaylı muayne ve tahlil tetkik için kendine çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, Bütün doktora örnek olmalı davranislari Tüm hastalara tavsiye ederim


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Köroğlu Diğer

  Ayak baş parmağımı çatlatmıştım. Acile Özel hastaneye gittim parmağı sarıp eve yolladılar 15 gün sonra kaynamış dediler. Yere basıyordum ayağımı fakat ağrım devam ediyordu. AHMET BEYİ internetde araştırdım yorumları okuyup gittim. Adam çaltak duruyo alçıya alıcaz dedi 10gün. Yani başta gelseydim şimdiye iyileşmiştim çoktan. Şuanda alçıda ayağım randevu bulamıyorum kontrol için. Çok yoğun doktor başı. Muayene için ayrı, sonuç için ayrı, alçı için ayrı bekliyorsunuz ama beklediğinze değiyor.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fahri Reçber Diğer

  04.10.2021 tarihinde doktorumuza giderek belde ağrılar yürüyememe şikayetimizi belirterek kendisi gereken tektikleri yaparak fıtık patlaması denildi ve ameliyat söylendi 06.10.2021 tarihinde ameliyat oldu şuan 12.11.2021 nerdeyse bir ay geçti ve şuan ağrılar yok yürüyebiliyor hastamız her şey için çok teşekkür ederiz hocam iyiki varsınız (Fahri Reçber )


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yüksel Aksoy Diğer

  Merhaba kar
  Sayın uzm.Dr. Yüksel Aksoy hocama çok çok teşekkür ediyorum.. Gebze Fatih devlet hastanesi de kovit 19 hastalığından tedavi gördüm başta hocam Dr. Yüksel Aksoy ya ve tüm sağlık çalışanları personeline ne kadar teşekkür etsem azdır.. hepinize minnettarım saygı ve sevgilerimle.. Hüseyin Çelik


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fahri Reçber Diğer

  14.07.2021 fahrı beye belımden sol kalca bacaktan ayaga 1 yıldır cektıgım agrıları kanal daralması tanısıyla amelıyat oldum. 3 ayımdayım rabbım ondan razı olsun cok rahatım kuş gıbıyım rabbım başımızdan işinin ehli hekimlerımızı eksık etmesın odasına gıdınce hosgeldın gecmıs olsun nayıf kıbar alcak gonullu olmasıda insana guven verıyor... Teşekkürler FAHRİ REÇBER


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Serhat Kayıran Diğer

  Kendisi harika bir hekim. 2019 Ekim ayında anneme bel fıtığı ameliyatını gerçekleştirdi. Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrası ilgisi alakası hep en üst seviyedeydi. İnanın ağrılarından oturamayan annem gözlerimin önünde günden güne iyileşti ağrıları azaldı ve yaşam kalitesi arttı. Gebzede iyi bir beyin ve sinir cerrahı ariyorsanız kendisini gözüm kapalı tavsiye ederim. Kendisine teşekkürü borç bilirim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Serhat Kayıran Diğer

  Ağrım çoktu değerli Ibrahim Serhat hocama geldim . Bel fıtığı ameliyatı oldum. Hocam benim hayatımı kurtardı ameliyat oldum. Herkese tavsiye ederim rabbim bin kere razı olsun.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Türkmen Diğer

  Ciddi ağrılarım vardı ve tedavi için yazdığı ilaçlar çok iyi geldi .Kontrollerimi sıkı sıkıya takip ediyor .Çok ilgili doktorum ben çok memnunum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar