Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kocaeli Özel Anadolu Sağlık Merkezi

Cumhuriyet Mahallesi 2255. Sokak No:3

Gebze ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Kıral Diğer

  2016 yılında anadolu sağlık gebzede kendisine muayene oldum. Dizime aldığım darbe sonucu ağrı şikayetiyle gittim. Hemen ameliyat etmek istedi. Sorduğum sorulara kafamdaki soru işaretlerini gidericek cevaplar vermedi. Farklı görüş için başka doktorlarla görüşmemde hiç bir doktor ameliyat tavsiye etmedi ve kesinlikle olmamamı söylediler. Ameliyat olmak istemediğimi söylediğimde ilgisi ve alakası tamamen bitti ahmet hocanın. Sağlık sektörünün içinde olan biri olarak kesinlikle tavsiye edeceğim doktor değil.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Kenan Keklikçi Diğer

  Her iki dizime, karındaki yağ dokusundan alınan kök hücre enjeksiyonu yapıldı.
  Genel anestezi altında gerçekleştirilen operasyon birbuçuk saat sürdü.
  Dizlerimdeki deformasyon, yıllar önce geçirdiğim, vücudumda ağır hasarlar yaratan trafik kazasının sonucu. Ameliyat öncesi ve sonrası muhteşem iyi geçti.
  Ben, yurtdışında yaşıyorum. Atatürk’ümüzün söylediği gibi “ beni Türk doktorlarına emanet ediniz” daima ilkelerimden olmuştur ve yaşadığım olumlu tecrübelerle sabittir.
  Sevgili Doktorum Kenan Keklikçi’ye ve değerli ekibine sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Selçuk Göçmen Diğer

  Yaklaşık 7 aydır süren ızdırap ötesi L5S1 fıtık
  ve kanal darlğı ağrılarıma çok başarılı bir operasyonla vaad ettiklerinin çok ötesinde mükemmel sonuçla son veren doktoruma ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zeynep Yılmaz Diğer

  Anadolu Sağlık Merkezinde, OP. Dr Zeynep Yılmaz hanımla hem gebelik takibim, hem doğum sürecim harika geçti.. Çok pozitif, neşeli bir insan, her randevumu iple çekerdim o günlerde enerji dolardım :) Doğum öncesi eşimle bilmemiz gereken her şeyi detaylı bir şekilde anlattığı için doğum başladığı sırada asla panik olmadık. Doğum sırasında da verdiği telkinlerle harika bir normal doğum tecrübem oldu. Yine profesyonelliği sayesinde herhangi bir komplikasyon olmadan, çok hızlı iyileştim. Bebeğimin huzurlu bir bebek olmasında, Zeynep hanımla geçirdiğim pozitif gebelik takibinin payı çok büyük. İyi ki varsınız Zeynep hanım! Sizinle karşılaşmak bizim için çok büyük bir şans..


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zeynep Yılmaz Diğer

  Riskli gebelik olmasına rağmen Zeynep Hanım güleryüzü ve pozitifliğiyle süreci sakin atlatmamızı sağladı. Hem dikkatli bir şekilde her detayı takip edip bizi yönlendirdi hem de stresimizi yönetti diyebilirim. Bebeğimi sağlıkla kucağıma alabildim. Hamilelik boyunca pandemide ailemden uzakta yalnızdım. Kendisine denk gelmem büyük bir şansmış. Hakkında internette fazla yorum görmemiştim, bu yüzden yazmak istedim. Kendisini gönül rahatlığıyla önerebilirim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Kenan Keklikçi Diğer

  ilk ameliyatımı 2006 yılında sol omuz çıkması sebebiyle açık olmuştum daha sonrasında ameliyatlı omuzum tekrar çıkarak 2008 yılında tekrar açık ameliyat oldum ,açık omuz ameliyatı çok sıkıntılı, ağrılı ve zor bir iyileşme süreci gerektiriyor daha sonra 2021 yılında yani 13 sene sonra tekrar ameliyatlı omuzum çıktı ve bu sefer KENAN beye gidip muayene oldum ve Kenan bey daha önce açık ameliyat olmamdan ötürü operasyonun kapalı yapılmasının zor olduğu söyledi daha sonra tekrar durumu değerlendirdi ve kapalı yapabileceğine karar verdi. ameliyatımı 17.03.2022 tarihinden Anadolu Sağlık hastanesinde kapalı olarak oldum. Kenan beyin müdahalesinden çok memnun kaldım Allah kendisinden razı olsun kendisi çok bilgili, konusuna çok hakim çok ilgili bir hekim bu kadar zorlu bir süreçten sonra Kenan beye gelerek çok doğru bir karar verdiğimi anlamış oldum. Ortopedi ameliyatlarında dikkat ettiğim diğer bir husus Kenan beyin GATA kökenli olması bence GATA hekimleri bu konuda çok daha başarılılar. Kendisinin mütevazi, hoşgörülü ve çok ilgili bir doktor olması ve size verdiği moral ve destek sayesinde zaten yolun yarısını tamamlamış oluyorsunuz, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır, bana verdiği destek ve yaptığı başarılı müdahaleden ötürü kendisine sonsuz teşekkür ederim. gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz hiçbir tereddüt etmeden acaba başka bir hekime görünmem gerekir mi diye düşünmenize gerek yok, ilk defa bir hekim için böyle bir yorum yazma gereği duydum çünkü bunu kendime bir borç ve vazife gördüm eğer sizde 3 kez aynı omuzdan ameliyat olsaydınız durumun psikolojik sancısını az çok tahmin edebilir ve hissettiklerimi anlayabilirdiniz. Şu an ameliyatın 12. günündeyim gayet omuzum iyi durumda süreç benim için çok başarılı geçti tekrar tekrar kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Haşim Üstünsoy Diğer

  Göğüs ağrısı nedeniyle gitmiştim. Yapılan anjiyo sonucu kalbin sol yanını besleyen 2 ana damar ve 2 tali damarda yüzde 70 ile 90 arasında tıkanıklı tespit edildi. 4 damara kroner bypas ameliyatımı yapan çok değerli hocam Prof. Dr. Haşim Üstünsoy'a ve ekibine hayatımı borçluyum. İyiki varsınız, elleriniz dert acı görmesin.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Namık Kemal Akpınar Diğer

  Oğlum 9 yaşında, doğduğundan beri hep Namık Bey’in kontrolünde. Ebeveyn ile çok iyi empati kuran, çocukla iletişimi kuvvetli, insanı belli ki severek yapan bir doktor. Tek izin gününde bile kibarca tüm sorularınızı kibarlıkla cevaplar, çocuk odaklıdır. Tıbbi bilgi belki mezun olan birçok doktorda var, ama ben Namık Bey’in insanlığına hayranım. İyi ki çocuğumu sağlıkla büyütürken beraber yürüdüğüm bir doktor. En derin saygılarımla


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Haşim Üstünsoy Diğer

  Geçirmiş olduğum konstrüktif perikardit rahatsızlığında perikardiyektomi ameliyatımı yaparak bana yeniden can veren hocam Haşim Üstünsoy'a binlerce kez teşekkür ediyorum. Mesleğinde çok ehil ve bilgi sahibidir. Gözünüz kapalı ona kendinizi teslim edebilirsiniz.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Serdar Kahraman Diğer

  Merhaba
  Annem omuriliğinde kitle (damar yumağı)saptanması ile bir çok prof.ve doç. doktora göründü ve aldığımız cevaplar hep aynıydı, Ameliyat olsada olmasada felç riskinin %50-%70 olmasıydı.
  Riskin büyük olmasi bizi korkuttu ve zor günler gecirdik.Ta ki Prof. Dr.Serdar Kahraman hocamizla tanışana kadar . Hocamız ameliyatımızı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Çok şükür Annem sağlığına kavuştu.Değerli hocam Prof.Dr Serdar Kahraman'a ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  Sizin gibi değerli hocalarımız iyi ki var


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar