Randevu al Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Manisa Şehir Hastanesi

Adnan Menderes Mahallesi 132. Sokak No:15

45040 , Manisa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
33 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Akbaş Yüksek Riskli Gebelik Takibi

  Murat Bey'e ayrıntılı ultrason için başvurmuştum. Muayene sırasında rahim ağzında kısalma olduğunu fark etti ve ertesi sabah acil rahim ağzı dikişi işlemi yaptı. 36 haftaya kadar gelebildik ve kızımı sağlıkla kucağıma aldım :) Dikkati ve cerrahisi sayesinde çok kötü sonuçlanabilecek bir durumdan kurtulduk. Kendisine ömür boyu minnet duyacağım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yücel Özsoy Diğer

  Yücel bey babamızın kalın bağırsak ameliyatıni başarılı bir şekilde yürütüp babamızi sagligina kavuşturdu. Göstermiş olduğu iş disiplini, ilgisi ve motivasyonu bizi çok memnun etti. Sonsuz teşekkürler kendisine ve ekibine. İyi ki varsınız...


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Akbaş Yüksek Riskli Gebelik Takibi

  Bilgili, sabirli ve sevecen! Murat Bey ile ikizlerime gebe oldugumu ogrendikten sonra tanistik. Uzunca yaptigim arastirmalarim sonucunda yolculuguma Murat Bey ile devam etmeye karar verdim ve Murat Bey de ne kadar yerinde bir karar vermis oldugumu gösterdi. Gebelik seruveninizin basindan sonuna kadar son derece guvende hissedeceginiz profesyonel bir hekimdir kendisi. Yüksek riskli ikiz hamileliğimin olabildiğince sorunsuz geçmesini sağladı.
  Aklinizdaki bütün sorulari cevaplar ve herseyi anladiginizdan emin olana kadar anlatmaya devam eder. Sabri ve uzmanligi bana her zaman rahat hissettirdi. Tesekkurler hocam


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Akbaş Detaylı Ultrason

  İstanbul'dan sırf onun için geldim.Detaylı ultrasonumu oldukça açıklayıcı şekilde anlattı.Aklımıza takılan sorulara çözüme ulaştırdı.Gitmenizi kesinlikle öneririm samimi, sıcakkanlı bir doktortur.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Akbaş Yüksek Riskli Gebelik Takibi

  Benim gibi doktor takıntısı olan arkadaşlar özellikle sizin için yazıyorum Gelişim geriliği sebebiyle sevk edildiğim perinatoloji kliniğinde yollarımız kesişti Murat hocamla süreci çok rahat geçirdik. Bebeğim 37. Haftada geldi kendisi her soruyu rahatça sorabileceğiniz sizi geçiştirmeyen içinizi ferahlatan bir doktor Tekrar tekrar buradan teşekkürlerimi dile getirmek isterim


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Celalettin Keleş Diğer

  MERHABA 29.06.2021 tarihinde eşimin laparoskopik ameliyatını başarıyla sorunsuz gerçekleştiren Celalettin beye sonsuz teşekkürler.İşini çok seven duyduğumuz tüm övgüleri sonuna kadar hakeden bir cerrahmış.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Celalettin Keleş Diğer

  Ben Yasemin Özkan 29.06.2021 tarihinde kapalı safra ameliyatı oldum.3 saat sonra kpridorda hastanız kim diye sordular bana.Maşallah sistematik çalışma şekli işine aşkı başarısı tartışılmaz bir Dr.Bunları zaten duyarak araştırarak gelmiştim.Ama bu kadarınıda beklemiyordum.Hakkını helal et Celalettin hocam.İşini daha iyi yapabilmek için 1 dakikası bile programlı sistemli dakik inanılmaz.Sadece çok iyi bir cerrah değil çok iyi bir idarecisiniz hocam personeliniz ekibiniz çalışma sistemleri tıkır tıkır yürüyen bir işleyiş.İyiki yolum size düşmüş.Teşekkür ederim HOCAMMM.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Demirhan Gürbüz Diğer

  Senelerdir devam eden kronik faranjitten sayesinde kurtulmuş oldum. Son derece profesyonel, alanında yetkin bir hekim.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Akbaş Yüksek Riskli Gebelik Takibi

  İzmir'de özel bir hastanede takipliyken, ayrıntılı ultrason için tesadüfen kendisini tercih etmiştim. Ve 22. Haftada erken membran rüptürü sıkıntısı yaşadığımı kendisi sayesinde öğrenmiş oldum. Gebeliğim birden riskli gebeliğe dönüştü ama ben kendisi sayesinde asla umudumu kaybetmedim. Kendisine takipli olmaya başladığımda bir taraftan İzmirde de sayısız doktor hastane denedim ama asla Murat Bey gibi yaklaşan bir hekim bulamadım. Her şeyden önce mükemmel bir insan. Hekimligindeki başarısına ise zaten diyecek yok. Her muayeneden içim daha da rahatlayarak çıktım. Ve minik kızımı sayesinde 36. Haftada normal doğumla, sağlıkla kucağıma aldım. Manisa böylesi bi hekimi bünyesinde barındırdığı için çok çok şanslı olabilir ama İzmirli de işini şansa bırakmadı :) her şey için çok teşekkür ederim canım doktoruma.10 kere gebe kalsam 10unda da sizden başkasına gitmem nerede olursanız olun:)


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Akbaş Yüksek Riskli Gebelik Takibi

  Hem eşim hem kızımız için riskli olan gebeliği başından beri o kadar iyi takip etti ki sayesinde kızımızı sağ salim kucagmıza aldık.Eşim de bebegimiz de sayesinde çok iyi. Eşim ve bebegimiz için enfeksiyon riski çok yüksek olan bir gebeliği enfeksiyon sorununu hiç yaşamadan sağ salim sonlandırdı. Çok doktor değiştirdik Murat hocayı bulana kadar ama kendisinden başkasına güvenmemekle en doğrusunu yapmışız. Riskli gebelikleri takip etmek her doktorun harcı değilmiş bu süreçte bunu anladık. İyi ki yollarımız kesişmiş. Başarılarının devamını diliyorum hocamıza.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar