Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Manisa Şehir Hastanesi

Adnan Menderes Mahallesi 132. Sokak No:15

45040 , Manisa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Sevindi Diğer

  Doktorumuz Mustafa sevindi annemin 2 diz ameliyatını yaptı süreç çok güzel ilerliyor çok şanslıyız ki güleryüzlü,ilgili,alakalı mükemmel bi doktor tanıdık Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz .


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Selçuk Yalçınkaya Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  yaptığı mesleğin sonuna kadar hakkını veren ve işini severek yapan bi doktor çok ilgili . iyi olduğunuzdan emin olana kadar sizi takibi bırakmıyor ikinci ameliyatımı olacağım kendisinde ayağımdan plak olmasına rağmen hissetmiyorum bile gözünüz kapalı güvenebilirsiniz


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Celalettin Keleş Diğer

  Mehmet Cemalettin hocam guatr ameliyatimi gerçekleştirdi sadece 1 günde iyileştim çok memnun kaldım sağolunn var olun hocam


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Karateke Diğer

  Daha önce başka kurumda takip edilen ileri evre akciğer kanseri hastamızı tavsiye üzerine kendisine muayeneye getirdik. Hastaya yaklaşımı, ayrıntılı açıklamaları ve hastalığa olan hakimiyetinin ve donanımının anlaşıldığı çok verimli bir muayene geçirdik. Tedavi programının aşamalarını, oluşabilecek süreçleri, yapılması ve yapılmaması gerekenleri tüm ayrıntılarıyla anlattı. Bundan sonraki süreçte de hastalık takibi için yine ona başvurmayı planlıyoruz. Kendisine teşekkür ediyoruz. Güvenle randevu alabilirsiniz.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Karateke Diğer

  Kesin net açıklamalarıyla güven veren tatlı dilli uzmanlık alanı dışında psikolojik terapi gibi gecen muayenelerinden çok memnunum.
  İlgi ve alakası hastalarının genel durumuna hakim çok dikkatli ve özverili bir hekim sizi tanıdığım icin çok memnunum teşekkürler Murat hocam


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Karateke Diğer

  2022 Mart ayında babamın kolon kanseri teşhisi ni konulup İzmir Ege üniversitesi tıbbi onkoloji bölümü uzman doktorumuz Murat Kareteke hocamızın hem bilgisi hemde hastalara Güler yüzü ilgisi alakası bir doktorda olması gereken herşey Murat hocamızda var ilerki meslek hayatındada birçok hastayıda bu donanımıylada çok insanımızada iyileştireceğine canı gönülden inanıyorum tedavi sürecimiz dışındada hastalarıyla birebir ilgilenmesi aile ve eğitiminin üst düzeyde olduğunu gösteriyor iyiki varsın Murat hocam sana çok müteşekkir iz ailemiz olarak saygılar..Başarıların daimi olsun Gülen yüzün hiç solmasın Hocam..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Karateke Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Kuzenimde cilt kanseri olması nedeniyle doktorumuzla tanıştık. kendisi çok ilgiliydi. işini hakkıyla ve özveriyle yapan mükemmel bir doktor. süreçle ilgili bizi detaylıca bilgilendirdi. tedavi sürecini doktorumuzla sorunsuz atlattık. kendisine teşekkür ederiz. başarılarınızın devamını dilerim murat hocam.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Celalettin Keleş Diğer

  Mehmet celalettin hocam. Kısaca hızır diye biliriz. Karın fıtığı ameliyatı için 6 aydan bu yana gezmedigim hastane kalmadı. Para isteyenler. Çok gecikmişsiniz deyip yapmak istemeyenler. Celaleddin hocam gördüğü anda, ben bundan daha kötülerinide yaptım. Ameliyat tarihini belirleyelim dedi. 20.07.2022 tarihinde. Icime parça konularak ameliyatım gerçekleşti. 6 saat icinde ayağa kalkıp yürüdüm. Doktorumun tecrübesi, ilgisi, nezaketi sayesinde cok çabukta iyileştim. Hocam size ve ekibinize minnettarım. Saygılarımla.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Celalettin Keleş Diğer

  28.06.2022 tarihinde başarılı bir kasık fıtığı ameliyatı geçirdim.
  Dr. Beye çok teşekkürler sağolsun, var olsun


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Servet Serbest Diğer

  Annecim resmen ölü vaziyette gitti hocama başka hastaneden ameliyat masasından kaçarak geldik böbreklerini sadece ilaç vererek bitirmişti diyet hastane annemi yaşattı böbreklerini çalıştırdı RABB'İM servet hocama ve ekibine su gibi ömür nasip etsin inşallah


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar