Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi B Blok kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları u... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi B Blok

Cumhuriyet Mah. No:74 Akçakmakyolu

45400 , Manisa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi B Blok kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi B Blok Manisa ilinde Cumhuriyet mahallesi No:74 Akçakmakyolu adresinde bulunmaktadır. Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi B Blok bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2363131326 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Devlet Hastanesi
İlgili aramalar