Hizmetler

Hakkımızda

Medicana Bahçelievler, 20.07.2004 tarihinde açılmış olup 10.000 metrekare kapalı alana sahip olan bir yapıya sahiptir. Hasta yatak sayısının toplam 89 adet olduğu hastanede bu odalardan 3 adeti özel oda konseptinde, diğer odalar ise normal oda olarak düzenlenmiştir. Hastanede ayrıca 20 adet yoğun bakım yatağı, 1adet gözlem yatağı, 30 + 1 adet de Diyaliz Merkezi yatak sayısı bulunmaktadır. Hizmet verilen tıbbi branşlar arasında Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Tıbbi Onkoloji, Acil Tıp, Üroloji, Beslenme ve Diyet, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroşirürji, Dermatoloji, Nöroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları Hastanede var olan tıbbi laboratuarlar ise şunlardır: Embriyoloji, Patoloji, Androloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya, Androloji, Koroner Anjiyo. Bune ek olarak Medicana Bahçelievler’de olan bazı tıbbi birim, merkez ve üniteler ise şunlardır: Diyaliz, Böbrek Nakli(Transplantasyon), Diabet, Enfeksiyon Kontrol, Eczane, Endoskopi, Fizik Tedavi, Dahili (Genel) Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, ÜYTE (Tüp Bebek), 2 adet Kardiyovasküler Cerrahi Ameliyathanesi, 1 adet ÜYTE (Tüp Bebek) Merkezi (OPU), 3 adet Genel Ameliyathane vardır.
Daha fazla bilgi

Cihazlar

 • EEG
 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason
 • Elektrokardiyograf
Daha fazla bilgi

Adres

Medicana Bahçelievler Hastanesi
Eski Londra Asfaltı No: 2, Bahçelievler 34180
Medicana Bahçelievler Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, senCard, Quick Sigorta, Emaa Sigorta, Hepiyi Sigorta, Aveon Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ankara Sigorta, SGK, Ace European Sigorta Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (125)

Genel skor

  D
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Kendisine tırnak çekimi yaptırdım. Çok korkuyordum fakat soğukkanlılığı, ilgisi ve telkin etmesiyle acısız bir şekilde süreci atlattım. Tüm pansuman süreçlerimi farklı hastanelerde yaptırmama rağmen tüm hemşire ve doktorlar çok temiz bir işlem olduğunu ayrıca belirtti. Çok memnun kaldım.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Leyla Ercan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Geçtiğimiz hafta hem polikistik hem de küçük kistlerim olduğu için kontrole gittim. Aynı zamanda kullandığım doğum kontrol hapını değiştirmek istiyordum. İlk olarak randevuma geç geldi ve yanımda götürdüğüm filmlere bakmadı bile. Hızlıca kontrol edip kistlerimin olduğunu söyledi ancak durumlarıyla ilgili ya da çözümüyle ilgili yorum yapmadı. Hapımı kullanıp kullanmamakla ilgili sorduğumda ise direkt kullan diyip kestirip attı. Kısacası gösterdiği ilgiden memnun kalmadım ve kendimi sorunlarımla ilgili soru sorabilecek durumda hissetmedim.

  G
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi M.Tahsin Özbek Diğer

  Sayın doktorumuza ben ve kızım sinüzit şikayeti ile başvurduk.Muayne sonrası bizden tomografi istedi ve buradaki sonuca göre antibiyotik tedavisine başladık.kendisine gittiğimizde burnumuz tamamen tıkalı baş ağrıları bir yana yaşam kalitemiz çok kötü durumdaydı.tedavimizin ikinci günündeyiz ve burnumuzdan nefes almaya başladık.ilaçlarımız nokta atışı olduğunu düşünüyorum bu kadar kısa sürede etki beklemezdim.Hastaneden de son derece memnunui kaldım herşey vakitlice yapıldı ve çok çabuk tedavi süreci başlatıldı.

  M
  Doğrulanmış
  Dr. İsmail Alay Diğer

  Kendisi müthiş bir doktor, Güleryüzu, yaklaşımı çok iyiydi.
  Değerli olduğunuzu size gerçekten hissettiyor, son haftalarımda stresli ve zor bir hamilelik süreci geçirmeme rağmen, benim streslerime endişelerime rağmen hep sakin ve çözüm odaklı yaklaşımı tam anlamıyla sizi doğuma kafanız rahat şekilde hazırlıyor. Biz İsmail beyle tanistigimiz icin çok şanslıyız.
  Kesinlikle çok kıymetli bir doktor.
  Eğer hamilelik sürecinde doktor arayisindaysaniz 1 dk bile düşünmeyin ve randevunuzu alın.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ergin Yücel Diğer

  4 yıl önce Ergin Bey ile yollarımız bir tanıdığım aracılığı ile kesişti ve iyi ki kesişti. Meme büyütme konusunda yıllardır düşünüp korkudan yapamayacağımı düşünürken tam o anda Ergin bey ile karşılaştım. Muhteşem yaklaşımı sakinliği ve büyük bir deneyimi ile beni rahatlattı ve ameliyata korkusuzca girdim. Hiçbir sorun sıkıntı yaşamadan 4 yıl geçirdim hayatımda verdiğim en güzel kararlardan biriydi. İyi ki Ergin Bey gözü kapalı herkes Ergin Beyin sihirli ellerine kendini bırakabilir asla pişman olmazsınız

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özgür Yaşar Diğer

  Katarakt şikayetiyle gittiğim Dr Özgür Yaşar ile hayata ikinci kez gözlerimi açtım. Kendisine ve ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ergin Yücel Diğer

  Mеmе estetiği için bir doktor seçerseniz, Dr. Ergin Yücel ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Meme büyütme ameliyatı oldum, sonuçtan çok memnunum, göğüslerim doğal görünüyor. Ameliyat sonrası dönem çok rahat geçti, kendimi çok iyi hissediyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ergin Yücel Diğer

  Ergin beye 23 Aralık 2022 tarihinde meme büyütme ameliyatı oldum. O kadar tedirgin ve korku içindeydim ki . Ergin bey görüşme esnasında beni çok rahatlattı. Yine böyle bir ameliyat geçirecek olsam yine Ergin beyi tercih ederdim. Burdan bir kez daha kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.. harika bir sonuç çıkardı cokk memnunum

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ergin Yücel Diğer

  Ergin hocama yaklaşık iki ay önce meme ameliyati oldum.Her gecen gün iyi ki kendisini tanımışım diyorum.Ameliyat öncesi detaylı ve dürüst bilgilendirmesiyle güvenimi kazandı.En önemlisi kendi vucut uyumuma gore doğru olan secenekleri degerlendirmesi ve muhteşem doğal sonuclara ulaşmamiz oldu.Sonuc beni oldukça mutlu etti ve bu süreçte güncel hayatimdan hiç kopmadım.Hastene ekibi anlayisli ve çok kibardilar.Kendisilerine emeği , anlayışlari ve ilgileri için ayrica tesekkur ediyorum.İyi ki varsiniz hocam.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Kadir Topçu Randevu

  Kadir Bey gerçekten işini çok severek yapan ve hastalarına değer veren bir hekim. Babam VSD hastası çok detaylı muayene yaptı Kan sonuçlarına göre tedavimize nasil devam edecegimiz hakkinda bizi bilgilendirdi.Herkese tavsiye ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medicana Bahçelievler Hastanesi, Bahçelievler şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medicana Bahçelievler Hastanesi, Bahçelievler şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrah, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Kardiyolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Ürolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Göz Doktoru, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Nörolog, Pratisyen Hekim, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, Onkolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Gastroenterolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Psikiyatrist, Nefrolog, Mikrobiyolog, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Patolog, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Hematolog, Dermatolog.
 • Medicana Bahçelievler Hastanesi, toplam 354 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Parasentez, Abdominal Ultrasonografi, Ama(Anti-Mitokondrial Antikor), Ana(Antinükleer Antikor), Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Dgk(Dışkıda Gizli Kan) Testi, Diabetes Mellitusta Insülin Tedavisi, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Elisa.
 • Hayır, şu anda Medicana Bahçelievler Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medicana Bahçelievler Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medicana Bahçelievler Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medicana Bahçelievler Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Medicana Bahçelievler Hastanesi adresi Eski Londra Asfaltı No: 2 Bahçelievler şeklindedir.