Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Bahçelievler Hastanesi

Eski Londra Asfaltı No: 2

34180 , Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Bahçelievler 20.07.2004 tarihinde açılmış olup 10.000 metrekare kapalı alana sahip olan bir yapıya sahiptir. Hasta yatak sayısının toplam 89 adet olduğu hastanede bu odalardan 3 adeti özel oda konseptinde, diğer odalar ise normal oda olarak düzenlenmiştir. Hastanede ayrıca 20 adet yoğun bakım yatağı, 1adet gözlem yatağı, 30 + 1 adet de Diyaliz Merkezi yatak sayısı bulunmaktadır. Hizmet verilen tıbbi branşlar arasında Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Tıbbi Onkoloji, Acil Tıp, Üroloji, Beslenme ve Diyet, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroşirürji, Dermatoloji, Nöroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları Hastanede var olan tıbbi laboratuarlar ise şunlardır: Embriyoloji, Patoloji, Androloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya, Androloji, Koroner Anjiyo. Bune ek olarak Medicana Bahçelievler’de olan bazı tıbbi birim, merkez ve üniteler ise şunlardır: Diyaliz, Böbrek Nakli(Transplantasyon), Diabet, Enfeksiyon Kontrol, Eczane, Endoskopi, Fizik Tedavi, Dahili (Genel) Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, ÜYTE (Tüp Bebek), 2 adet Kardiyovasküler Cerrahi Ameliyathanesi, 1 adet ÜYTE (Tüp Bebek) Merkezi (OPU), 3 adet Genel Ameliyathane vardır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kadir Topçu

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • A

   Annem onun sayesinde kurtuldu, gördüğüm en iyi hekim.


 • Ayhan Olcay

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • E

   ben cok hassas vede iyi niyetli biriyim ayhan bey benden daha hassas hakkaniyete inanan ciddi efendi durust vede inanclı bir abimiz allah kendisinden razi olsun onu tanıdıgım icin mutluyum hastaneyi değiştirdi ama bir gün yine görüsürüz umudu ile onun gibi hekımlere bu ulkenın ihtiyacı var işlerinde kolaylıklar diler vede turkıye icin iyi bir bilim adamı olmasını temennı ederim


 • Mehmet Ferhat

  Üroloji, Op. Dr.

  • M

   Süper bir doktor hastaya bilgilendirmesi çok açıklayıcı çok memnun kaldım.oğlumun sünnetinde şiddetle tavsiye ediyorum.


 • Herman Mayısoğlu

  Dermatoloji, Dr. Öğr. Üyesi

  • O

   Ben 20 yaşındayım. Çocukluğumdan beri ağayımda şekil bozukluğundan oluşan cilt üstü yara var.7 yaşımdayken haftanın üç günü Herman Mayısoğlu'na gider pansuman yaptırırdık.Kendisi o zamandan bana o kadar ilgiliydi ki hala unutmadım babaannem bile ismini unutmadı. Bana öğrettiği çok şey var. Bana kattıkları ve emeklerinden dolayı kendisine sonsuz teşekkür ederim. :)


 • Kemal Sarıca

  Üroloji, Prof. Dr.

  • Öncelikle bizi hocamla buluşturan Allah a sonsuz şükürler olsun.Güler yüzü, işine hakimiyeti, ilgisi, alakasından dolayı hocamıza ne kadar teşekkür etsek az kalır.Hastane ve sonraki süreçte bizden yardımını esirgememiştir.Kendisine minnettarız.

  • Yapmış olduğu ameliyatım da Allahın İzniyle mucizeler yaratan Kemal hocaya sonsuz teşekkürleri bir borç bilir Elleri, Kolları, kendisi dert görmesin. İyi ki ailecek sizi tanımışız Kemal Hocam.
   Refik KARACA

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Murat Tuncer

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • Bugün tanıştık Murat bey ile Babam siroz hastası gittiğimiz çok yer umut yok dedi ancak Murat bey bizim birazda olsa içimizi rahatlattı hem güleryüzü hemde başarıları bize umut oldu mükemmel bir doktor ve mükemmel bir insan

  • N

   Hayatının 20 yılı ciddi hastalıklarla gecmis biri olarak bu yorumu yapiyorum. Keşke insan kopyalama mümkün olsa Murat Bey'den binlerce kopya yapsak her hastane her bölüme.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • A.Cem İbiş

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • Konum: başka bir yer

   Hem annem hem kendim karmaşık durumda kendisine gittim hemanjiom kitleler vardı bende takipli hastasiyim çok titiz ve güvenilir bir hekim.dogru kişiye geldiğinizi ilk andan itibaren anlıyorsunuz zaten. Ben araştırmacı biriyim araştırdım ama onun ötesinde bizzat gidince daha iyi anlıyorsunuz doğru yerde olduğunuzu. Allah başımızdan eksik etmesin böyle hekimleri...

  • H

   Hastalarına yaklaşımı çok güzel. İnsan olarak da tanıdığımız kadarıyla çok iyi birisi.Hiçbir hastasını ayırt etmiyorve sevecen.Son derece ciddi bir şekilde işini yapıyor.Kendisine teşekkür ederiz.Ülkenin onun gibilere ihtiyacı var.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Bülent Temel

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Y
   Konum: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Diğer

   Bülent beyle güney Afrika’dan dönüşümde ateş ve ağrılarım nedeniyle tanıştık..Kendisi çok ilgili bir doktordur tüm kontrolleri testleri ve tahlilleri yapıp olabilecek hertürlü riski minimize etti. Aynı zamanda benim gibi ilk kez gördüğü bir hastayı unutmaması hemen ismen hatırlamasıda hastasına olan ciddiyetini göstermekte. Çok zor dr seçen biriyim buradaki yorumlara göre kendisine gitmiştim doğru yapmışım. Buradaki 5 yıldızı ve o güzel yorumları hakeden birisi..

  • H
   Konum: Medicana Bahçelievler Hastanesi

   O kadar pozitif o kadar ilgili o kadar samimi ve bilgi verici bir hekim ki zor bulunur..oğlumla gittik..tedavi sürecindeyiz.. doktorumuzdan çok memnun kaldık..doktorumuz diyorum çünki artık o ailemizin doktoru olacak..Teşekkürler Bülent hoca.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Alper Uçak

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç. Dr.

  • B
   Konum: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

   Tek kelimeyle mukemmel bir doktor. Babamin kalp ameliyati olmasi gerektigini soylediginde sok olmustuk. Sabri, nezaketi ve meslegine olan bilgisi ve saygisi ile bizi hayran birakti. Hastalariyla tek tek ilgilendigine sahit olduk. Babam cok kisa surede toparladi. Kendisine ve ekibine cok tesekkurler

  • T
   Konum: başka bir yerHizmet: Aort koartaksiyonu

   2010 senesinde Dr. Alper Uçak ve ekibi vesilesiyle ikinci hayatımı yaşıyorum.. İlgisini ve güler yüzünü hiç eksik etmedi bizden.. Teşekkürler Alper hocam iyiki varsınız.. Tuğba Yeşilselvi..

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Tolga Akman

  Üroloji, Prof. Dr.

  • E
   Konum: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Penil Protez

   Penil protez ameliyatımı başarılı bir şekilde yapıp ve sonrasında düzenli takip ederek işinin ehl-i bir profesör bu unvanını sonuna kadar hakeden çok babacan bir hekim.Kibir sıfır.Tam bir abi gibi yaklaşımından dolayı kendisini tanıdığım için çok şanslıyım.Adam gibi Adam Tolga Akman!Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  • G
   Konum: Medicana Bahçelievler HastanesiHizmet: Randevu

   MEH AZ KÖS Değerli hocam öncelikle beni bu muzerif dertten kurtardığınız için siz değerli tolğa hocama çok teşekürler engin bilği ve becerileri her daim güler yüzü ve içtenliği ile insana güven veren işinin ehli her yönü ile mükemel dört dörtlük bir insan iyiki sizi tanımışım hocam eşime dostuma hiç kuşkusuz tavsiye edebileceğim bir hekimsiniz iyiki varsınız yaşamınız boyunca sivil ve hekimlik hayatınızda başarılar dilerim.

  Tüm görüşlere (9) göz at


İlgili aramalar