Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Ondokuz Mayıs Üniversitesi kadrosunda 11 adet acil tıp uzmanı, 4 adet adli tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 29 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet beyin... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Körfez Mahallesi 19 Mayıs Üniversitesi

55270 , Atakum ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ondokuz Mayıs Üniversitesi kadrosunda 11 adet acil tıp uzmanı, 4 adet adli tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 29 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 10 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 5 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 7 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 42 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endodonti uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 21 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 14 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet fizyoloji uzmanı, 5 adet gastroenteroloji uzmanı, 23 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 17 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 31 adet iç hastalıkları uzmanı, 22 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 9 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 19 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 19 adet nöroloji uzmanı, 11 adet nükleer tıp uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 22 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 12 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 7 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 17 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 11 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun ilinde Kurupelit Mevkii Kurupelit adresinde bulunmaktadır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3623121919 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Davut Güven Diğer

  5 yıllık evliyim ileri derece olmayan pko hastasıyım Davut hocaya tavsiye üzerine gittim. İlk defa erkek doktora gitmeme rağmen asla kendimi kasmadim kendisi okadar ilgili anlayışlı doktor ki herkese tavsiye derim. 2 aşılama sonrası tüp bebek yaptık ilk denemede olumlu sonuç aldık çok şükür şuan 31 haftamıza geldik bile


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Davut Güven Diğer

  Hayatımda tanıdığım en güler yüzlü en sempatik doktor… her kadının endişesidir jinekoloğa gitmek… ama davut bey okadar güler yüzlü ve sempatik ki sadece hastalara karşı değil orada hemşiresinden temizlik peesoneline herkese aynı… tüp bebek merkezinde sırada 50-60 kişi olur o tüm neşesiyle içeri girer herkesi selamlar kızlaaaaaar kahvem hazır mı diye tatlı tatlı sorar sonra başlar muayenelerine.. siz kasılırsınız o şarkı söyler Emrah ipekten… sonra takılır hemşirelere Emrah İpek deyip geçmeyin bir zamanlar Asuman Krauseyle sevgiliydi deyip patlatır espiriyi… sağına döner harika süper hadi bakalım diye moral verir soluna döner dış gebelik geçiren bir hastayı da aynı şefkatle hem teselli eder hem de bir sonrası için motive… sadece bu branşta değil her branşta gördüğüm en iyi doktor. 2 aşılama yaptırdım tüp bebek denememi de onda yapmak istiyordum ama ailemin baskısıyla özelde yaptırıyorum:( eğer olmazsa 2. Tüp bebek denemem kesinlikle davut hocada olur daha dinlemem ailemi….


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu Diğer

  Doktor beyi kayınvalidem için bulmuştuk. Boyun fıtığından dolayı aşırı ağrısı vardı doktor bey iğne tedavisiyle ağrılarının çoğunu hafifletti gayet başarılıydı. Teşekkürler


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Sinan Engin Diğer

  Hastaya yaklaşımı çok samimi ve tedavi hakkında detaylı açıklamalarıyla aklımızda soru işareti bırakmayan değerli bir insan. 4. Metakarp parçalı kırığım vardı ve hareket kısıtlılığım vardı. 2 ameliyat sonrası kendisiyle tanıştım. 3. Operasyon kararı öncesi beni fizik tedaviye yönlendirdi. Sonrasında cerrahi operasyon kararı verdi. Kendi alanında mükemmel bir insan. Destekleriniz için teşekkürler hocam. İyi çalışmalar diliyorum.

  Doç. Dr. Murat Sinan Engin

  Teveccüh buyurdunuz. Faydalı olabildiysek ne mutlu.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Sinan Engin Diğer

  27/03/2021 yılında geçirdiğim iş kazası sonucu sağ elim bilekten tamamen ayrılmıştı acil olarak 19 Mayıs hastanesine götürdüler 17 saate yakın ameliyatımın sonucunda elimi başarı ile yerine geri dikti ben elim bileğimden koptuğunda yaşıycamdan bile umudum yoktu elimin kopması sonucu geçirdiğim şoktan bir çok sıkıntım çıktı uzun süre yoğun bakımda yattım bir gün olsun bırakmadı aileme ve bana psikolojik konuda çok yardımcı oldu öğrencilerine zaten denilecek hiçbir söz yok hepsi muhteşem insanlar Allah sizden razı olsun hakkınızı ödiyemem

  Doç. Dr. Murat Sinan Engin

  İyi olmanıza çok sevindim. Teveccühünüz için teşekkürler. Geçmiş olsun


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ersoy Kocabıçak Beyin Pili Programlanması

  Ersoy bey mukkemmel candan bir doktor. Annem 16 yıldır Parkinson hastası. Birşey anlatirken birebir hastasıyla iletişime geçiyor . Çok sıcak samimi bir iletişimi var hastaa karşı. Böyle bir doktora hala devlet hastanesinde ulasabiliyor olmak büyük şans.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Miğraci Tosun Diğer

  Miğraci hocaya yaklaşık 4 yıl önce laparoskopi ameliyatı oldum ve kısa sürede rahatsızlığımdan kurtuldum. Yakın zamanda da annemi rahatsızlığı nedeniyle götürdüm ve başarılı bir histeroskopi ameliyatı oldu. Miğraci hocayı kelimelerle ifade etmek gerçekten yetersiz alır. Hastalarına karşı çok anlayışlı, yardımsever, mütevazi, ilgili ve çok başarılı örnek bir doktor. Kendim ve annem adına tekrardan çok teşekkür ederim sayın hocam.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Danacı Diğer

  Hocamız işinde ehil gerçekten. Bence Samsun'da Radyoloji alanında, özellikle de ultrason çekimi için tek diyebilirim. Nokta atışı yaparak teşhisi koyuyor. Böyle donanımlı hekimlere ihtiyacımız var. Annemin safra kesesi taşı ultrasonu için götürmüştük. Ona bakarken böbrekteki kisti de fark etti. Allah razı olsun.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Murat Akçay Diğer

  Babamı akşam acile getirdik ve kan tahlili yaptılar ve kan değerlerinin yüksek olduğunu söylediler. Peşine Eko istenildi fakat eko sonuçları normal görünüyordu. Sabaha kadar yoğun bakım servisinde kontrol altında beklememizi söylediler. Sabah servisteki visit gezisinde Doç. Dr. Murat Akçay hoca geldi ve değerlere bakarak anjiyo önerdi. Anjiyo sonucunda 2 damarın tıkalı olduğu görüldü. Sabaha kadar göğüs ağrısından uyuyamayan babam anjiyo sonrası tekrar eski sağlığına kavuştu. Şimdi çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Murat hocamdan ve emeği geçen diğer hocalarımdan ve sağlık çalışanlarından Allah razı olsun.


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ertuğrul Can Göz Hastalıkları Randevusu

  Bulanık görme problemi şüphesi ile randevu almıştım
  Dr bey çok ilgili karşıladı ve benim şijayetlerimi aldıktan sonra detaylı testleri yaptı. muayene ettikten sonra tedavi sürecinşde çok olumlu bitirdi.İşini iiyi yapmaının yanında sıcak ve olumlu yaklaşımı ile kendimi rahat ve özel hissttim.Allah yolunu açık etsin


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar