Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (24)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Yaklaşık 3 yıl boyunca Bora Beyden ortodonti tedavi gördüm. Her şeyiyle çok memnun kaldım. Çalışanlar ve Bora Bey çok özenli,titiz ve güler yüzlülerdi. Tedavim boyunca her sıkıntımla yakından ilgilendiler. Kesinlikle herkese öneriyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Erol Özgür Oktay İmplant

  Diş eti hastalığı ve çene kemiği erimesi sonucu implant tedavisi gerekli hale gelince alanında tecrübeli disiplinli titiz Erol hocama müracaat ederek çok doğru bir karar aldığımı diş tedavim sonrası daha iyi anladım titizliği disiplini tecrübesi sonucu kendi dişlerimin birebir aynı rengiyle boyutuyla çok estetik sağlıklı dişlerime kavuştum Erol Özgür Oktay hocama sonsuz teşekkürler herkese tereddütsüz tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Yaklaşık 1 buçuk senedir bora hocamda ortodonti tedavisi gördüm mükemmel bir değişim gördüm kendimde kendileri ve teknisyenleri güler yüzüyle mükemmel bir insanlar benimle çok güzel ilgilendiler mükemmel bir doktor kendisi korkmadan guvenebileceginiz bir doktor bora hocam hastalarıyla mükemmel güler yüzüyle ilgilenen hocamız Allah ondan razı olsun

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Diş teli tedavisi için gittim yaklaşik 3 buçuk sene sürdü tedavim ve gayet sağlıklı sorunsuz bir şekilde tedavim sona erdi.İşini titizlikle yapan Bora bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.Harika bir ekip.

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Kontrol Randevusu

  Ortodonti tedavim başarılı şekilde gerçekleşti 11 yıl olmasına rağmen dişlerimde tekrar eğrilik oluşmadı

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Yaklasık 4 yıl önce tel tedavisi için gitmiştim ortoperio'ya. Bu süreçte tedavimi kusursuz bir şekilde sonlandıran Bora Bey' e cok tesekkür ediyorum. güler yüzlü ve son derece anlayışlı bir doktor. Kontrolleri çok fazla aksatmama rağmen sonuç mükemmel.. ortodontri ve diğer tedavilerde gözüm kapalı güvenebileceğim bir ekip. kendisini gönülden tavsiye ediyorum. teşekkürler.. :)

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodonti Randevusu

  Eğer inci gibi dişler istiyorsanız ortoperioda bora beye kesin uğramalısınız:).Yaklaşık 7 aylık bir tedavi sürecinin ardından düzgün dişlere kavuştum. plakları kullandığım sürede belirli aralıklarla kliniğe kontrol davet etti. Tedavinin her aşamasında beni bilgilendirdi,işini baştan sona titizlikle takip etti. Bana daha estetik bi gülüş kazandırdığı için teşekkür ederim.
  Not:( bora bey için yapılan bi yorum var. Bora beyin eline düştüysen yandın:) ama harika sonuçlar olur) denilmişti..doğruymuş.. sonuç harika..

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti)

  Ben Bora beye çene problemimden dolayı gittim çok fazla doktor gezmiştim ve içlerinde Bora bey en çok ilgilenen bana tedavim hakkında en iyi şekilde bilgilendirme yapan kişiydi bu yüzden seçtim ve iyiki seçmişim tedavim 2 yıl sürecekti ama 1 bucuk yıl içinde bitti çok güzel ilgilendi ameliyat öncesi ve sonrasında herşey çok güzeldi çok memnunum çok teşekkür ediyorum doktor arayan herkese tavsiye ederim..

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Diğer

  Ben Bora beyin yaklaşık 7 yıldır hastasıyım, şu an da diş teli kullanıyorum ve her konuda çok memnunuz. Tedavi konusunda, empati konusunda, vb bir çok konuda çok memnunuz. HERKESE ÖNERİRİM.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Ortodontik tedavi uzun ve zor bir süreç olarak gözükse de Bora Bey ve ekibi sayesinde keyifli ve rahat. Rutin kontrollerim de benimle ilgili yaklaşımı, verdiği tavsiyeler ve tedavim hakkında detaylı bilgilendirilmesi çok güzel kendisi çok sıcak, samimi, güler yüzlü bir insan benimle çok güzel ilgilendi herkese tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

G. Nesibe Mh Tekin Sk İmtaşpark İş Mrk Kat 6 No :19 Hilton Oteli Yanı, Kayseri 38010 Google Haritalar'da göster
Erenköy Mahallesi 1465. Sokak No:1A/7, Melikgazi Google Haritalar'da göster
İlgili aramalar