Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ortoperio Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

G. Nesibe Mh Tekin Sk İmtaşpark İş Mrk Kat 6 No :19 Hilton Oteli Yanı

38010 , Kayseri ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Ortoperio Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Erenköy Mahallesi 1465. Sokak No:1A/7

Melikgazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Kontrol Randevusu

  Ortodonti tedavim başarılı şekilde gerçekleşti 11 yıl olmasına rağmen dişlerimde tekrar eğrilik oluşmadı


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Yaklasık 4 yıl önce tel tedavisi için gitmiştim ortoperio'ya. Bu süreçte tedavimi kusursuz bir şekilde sonlandıran Bora Bey' e cok tesekkür ediyorum. güler yüzlü ve son derece anlayışlı bir doktor. Kontrolleri çok fazla aksatmama rağmen sonuç mükemmel.. ortodontri ve diğer tedavilerde gözüm kapalı güvenebileceğim bir ekip. kendisini gönülden tavsiye ediyorum. teşekkürler.. :)


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodonti Randevusu

  Eğer inci gibi dişler istiyorsanız ortoperioda bora beye kesin uğramalısınız:).Yaklaşık 7 aylık bir tedavi sürecinin ardından düzgün dişlere kavuştum. plakları kullandığım sürede belirli aralıklarla kliniğe kontrol davet etti. Tedavinin her aşamasında beni bilgilendirdi,işini baştan sona titizlikle takip etti. Bana daha estetik bi gülüş kazandırdığı için teşekkür ederim.
  Not:( bora bey için yapılan bi yorum var. Bora beyin eline düştüysen yandın:) ama harika sonuçlar olur) denilmişti..doğruymuş.. sonuç harika..


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti)

  Ben Bora beye çene problemimden dolayı gittim çok fazla doktor gezmiştim ve içlerinde Bora bey en çok ilgilenen bana tedavim hakkında en iyi şekilde bilgilendirme yapan kişiydi bu yüzden seçtim ve iyiki seçmişim tedavim 2 yıl sürecekti ama 1 bucuk yıl içinde bitti çok güzel ilgilendi ameliyat öncesi ve sonrasında herşey çok güzeldi çok memnunum çok teşekkür ediyorum doktor arayan herkese tavsiye ederim..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Diğer

  Ben Bora beyin yaklaşık 7 yıldır hastasıyım, şu an da diş teli kullanıyorum ve her konuda çok memnunuz. Tedavi konusunda, empati konusunda, vb bir çok konuda çok memnunuz. HERKESE ÖNERİRİM.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Ortodontik tedavi uzun ve zor bir süreç olarak gözükse de Bora Bey ve ekibi sayesinde keyifli ve rahat. Rutin kontrollerim de benimle ilgili yaklaşımı, verdiği tavsiyeler ve tedavim hakkında detaylı bilgilendirilmesi çok güzel kendisi çok sıcak, samimi, güler yüzlü bir insan benimle çok güzel ilgilendi herkese tavsiye ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Kızlarımın ikisinin de dişlerinde eğrilikler vardı Bora beyle büyük kızımın tedavisine başlayalı 1 yıl olacak ama simdi bile çok mutluyuz doktorumuz aylık kontrollerinde süreci bize anlatıyor ne kendi içine sinmeden ne de bizim içimize sinmeden tedavimiz bitmeyecekmiş. Kucuk kızımın da tedavisini Bora beye emanet etmeyi düşünüyoruz kendisi ilk günden beri her konuda bizim anlamadığımız yerlerde de ilgiyle bizi dinledi ve aydınlattı düşünen doktor arayışında olan herkese sonuna kadar tavsiye ediyorum


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Esen Oktay Botoks

  Yıllardır çözülemeyen diş sıkma problemim çene kaslarıma yapılan botoks uygulaması ile son buldu.Şuan çok mutluyum :)) teşekkürler Esen Hanım


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Esen Oktay Restoratif Diş Tedavisi Randevusu

  Düğünüme çok kısa bir süre kalmıştı ve dişlerimin görüntüsü beni çok rahatsız ediyordu çevremde esen hanımın ismini çok duymuştum ama bu kadar kısa zamanda beklentilerimden çok daha güzel bir gülüşe sahip olacağımı tahmin etmiyordum.Esen hanımın ilgisi alakası güler yüzlülüğü beni çok rahatlattı her konuda sabırla tüm sorularımı cevapladı dişimin biri önde biri gerideydi kendisi beni tel tedavisine yönlendirdi ama benim tel takacak zamanım olmadığı için daha pratik bir çözüme ihtiyacım vardı ve Esen hanım iki saatte uyguladığı lamine tedavisiyle sorunumu çözdü.Esen hanıma ve ilgili ekibine sonsuz teşekkürler.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Arifoğlu Ortodontik Tedavi

  Ortodontik tedavi uzun ve meşakkatli bir süreç olarak bilinse de Bora Bey’le bu süreç oldukça keyifli ve rahat geçti. Rutin kontrollerimde ilgili yaklaşımı, verdiği tavsiyeler ve ortaya çıkan mükemmel sonuç için çok teşekkür ederim. Sayesinde artık daha özgüvenli ve estetik bir gülüşe sahibim. Klinik son derece hijyenik ve teknolojik, hekim haccettepeli ve sempatik, personel güleryüzlü ve dinamik!
  %100 memnun kalmak istiyorsanız kesinlikle Bora Bey’i tavsiye ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar