Özel Altunizade Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Altunizade Polikli... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Altunizade Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Altunizade Polikliniği İstanbul ilinde Mahir İz Cad.no:30/1 Altunizade adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Altunizade Polikliniği

  Mahir İz Cad. No:30/1 Altunizade, Üsküdar

  34662, İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Feriha Uygur

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   FERİHA hanımı bir arkadaş önerisiyle tanıdım.Kendisiyle tanıştığım ilk günden beri ailem ,arkadaşlarım ve herkesi güvenerek gözüm kapalı yönlendirebileceğim bir Kadın Doğum Doktorum oldu.Kesinlikle ticari kaygısı olmayan,işini severek yapan güler yüzlü tek amacı sizin iyi olmanız olan doktorum.Düzenli temiz ve ferah çalışma ortamı ulaşım kolaylığını da eklersek tavsiye etmemek için hiç bir sebep görmüyor ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.Allah razı olsun seni seviyoruz.

  • çok memnunum

   11 mart 2002 de oğlum UMURU kucağıma verdi ben kocaeli Gölcükten gittim gelldim kontrollerime i anilmaz bir doktor anlayışlı sevecen güven veren ve destekleyen bir insan ikinci çocuğum olamiyo şuan kendisini arayip sormustum 4 yıl önce hala hamilelik olmadı sebebsiz eğer gerçekleşirse yine Feriha Hanımla olacağım o gerçekten doğal ve samimi biri seni seviyoryz doktorumuz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (35) göz at

 • Nezihe Kavas

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İki kizim var, Nezihe hanimla tanismadan önce sürekli hastalardi.her ay birer sise antibiotik kullaniyorlardi.Tavsiye üzerine Nezihe hanima götürdüm kizlarimi.Dogru teshis dogru tedavi sonrasinda adeta hayatimiz degisti,saglikli ve istahli cocuklar oldular hem onlar cok mutlu hembiz. 7 aydir evimize antibiotik girmiyor doktorumuz sayesinde... Yorumlari okuyan tüm anne babalara tavsiye ederim...

  • çok memnunum

   Nezihe Hanım'a kızımızı doğduğundan itibaren getiriyoruz. İnsan olarak nazik bir insan. Mesleki olarak bilgili ve deneyimli. Çocuğunuzdaki tespit ettiklerini gayet anlaşılır şekilde sizinle paylaşıyor ve yapılması gerekenler hakkında bilgi veriyor. Kendisi ilaç kullanımında çok hassas. Biz çok memnununuz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Sevinç Karahanoğlu

  Diş Hekimi,

  • çok memnunum

   Bir suru hekim denedikten sonra, dış eti rahatsızlığım nedeniyle tanıştığım ve daha sonra ailemin , arkadaşlarımında hekimi olan işinde son derece titiz ,bilgili,doğru yönlendiren güvenebileceğiniz nadir insanlardan biridir.Diş hekimi korkusu olan 9 yasindaki ogluma iki adet dolgu yapmayı basaran dış hekimi benim için vazgeçilmezdir ????

  • çok memnunum

   İşinde uzman, eli çabuk, özenli ve hastaları ile iyi iletişim kuran bir diş hekimi. Her türlü diş probleminde gerekli tedavinin uygulanması için ya da yönlendirme almak için tavsiye ederim. Bugüne kadar diş temizliğinden dolguya kanal tedavisinden 20 yaş diş çekimine kadar çeşitli alanlarda hizmet aldım. Ailemin diğer üyeleri de benzer hizmetleri almaya devam ediyor.