Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

Barbaros Mahallesi Ortabahar Sokak No:28

Ataşehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burcu Usta Uslu Diğer

  İletişimi kuvvetli bir doktor ancak ne yazık ki yanlış varsayımıyla bizim tedavi sürecimizi çok geciktirmiş oldu. 3 yaşındaki oğlumda göz kayması şikayetiyle gittik, muayene esnasında kaymadığı için gözünün kaymadığını söyledi ancak elimizdeki videolara bakmadı.. Aradan tam 1 ay geçti ve oğlumun gözü sabit bi şekilde kalıcı olarak kaydı ve 3 doktora daha gittik, hepsi de en başından gözlük verilseymiş böyle olmazmış dedi. Bu kadar yüksek dereceli hipermetrop gözün kayması çok normalmiş ama ne yazık ki Burcu hoca bunu atlamış oldu

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Haluk Duman Meme Estetiği

  Doktordan önce insan. Hem ben hem tavsiyem üzerine giden herkes çok memnun kaldı. Olmayacak şeye olmaz dediği için çok güveniyorum. Estetik operasyonumdan başka botoksları mı da Haluk Duman’a yaptırırım. Harika botoks yapar. Hem güzelleşirsiniz hemde kimse anlamaz :)


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Rukiye Kaymaz Cilt gençleştirme

  Rukiye hanıma 3 hafta önce somon DNA enjeksiyonu ve bioexpander içeren biolift uygulaması yaptırdım. 3 hafta sonunda yüz ovalimde sıkılaşma ve cildimde doğal makyajsız bir parlaklık olduğunu gözlemledim. Gözeneklerim sıkılaştı, eski sivilce izlerim azaldı, sonuçtan çok memnunum. Kendisi her cildin ihtiyacını en doğru şekilde belirliyor, en sevdiğim yanı da gereksiz işlem önermiyor. Son derece güvenilir bir hekimdir.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Rukiye Kaymaz Yüz Dolgusu ve Botoks

  Uygulama sonucu çok başarılı ve doğal. Doktor hanım çok etik çalışıyor. Gereksiz işlemden kaçınıyor. Dolgu ve botoks konusunda güvenilir ve deneyimli bir uzman. Kendisi son derece güleryüzlü ve candan bir insan, güvenilir bir hekim. Kafanızda ki bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Sevgili doktorum Rukiye hanımı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Rukiye Kaymaz Cilt Bakımı ve Akne Tedavisi

  Birçok doktora gittim ama akne tedavim olumlu sonuç vermedi.Dahiliye doktorumun önermesiyle Rukiye hanıma gittim güleryüzü pozitif enerjisi bana umut verdi. Bir türlü geçmeyen aknelerimin çaresini buldu.
  İlgisi ve dikkati sayesinde başka hastaliklarimi da kendisi sayesinde öğrendiimm.İyi kı diyorum,iyiki Rukiye hanımı bulmuşum kendisine çok çok teşekkür ediyorum..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar