Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Ankara ilinde Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (9)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Şaziye Şen Ilgın Diğer

  Şen ılgın hanıma 2020 yılında boynumdaki şiddetli agrılar sebebiyle gitmiştim. subakut tiroidi teşhisi koyarak cok detaylı incelemesinde ve tedaviye başlamasıyla sağlığıma kavuştum. Cok iyi bir hekim.

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Sıla Çağlayan Topal Diğer

  Invisalign tedavisi icin Sila Hanim’a basvurdum ve ilk randevudan itibaren kendisinin ilgili, profesyonel ve sevecen tavrini ortaya koymasi sebebiyle ortodontik tedavimi onunla surdurmeye karar verdim. Dikkatli olcumleri ve dogru tedavi planlamasi sayesinde ortodontik tedavim 8 ay gibi cok kisa bir surede ve tam istedigim gibi sonuclandi. Tedavi bitmesine ragmen 2 ayda 1 duzenli kontrollerle bozulma olup olmadigini kontrol ediyor. Bu da ortodontik tedavinin en onemli kisimlarindan biri. Kendisini herkese tavsiye ederim, oldukca ilgili ve isini severek yaptigi belli olan bir hekim.

  G
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Sıla Çağlayan Topal Diğer

  Sıla Hocam ile ortodonti tedavimiz sürecin en başından bitimine kadar her aşamasında harikaydı. Benimle kurduğu güzel iletişim tedaviye severek devam etmemi sağladı. Daha önce dişçi koltuğuna hiç oturmamış bir insan olarak ilk deneyimimi kendisiyle yaşamak benim için büyük bir şanstı. Planlı, güler yüzlü, endişe ve sorularıma her zaman cevap bulduğum bir iletişim ile iki senelik tedavi sürecimizi tamamladık.

  E
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Sıla Çağlayan Topal Diğer

  Ortodonti tedavime başlayıp 1,5 yıl sonra tedaviyi tamamladığımız Sıla doktorum ilgisini ve güler yüzünü hiç eksik etmedi. İleri bilgi düzeyi ve tedavime gösterdiği tüm emek sonucunda tedavimden çok memnun kaldım .Dünyanın en tatlı ortodontistine teşekkür ederim.

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Sıla Çağlayan Topal Diğer

  Sıla hocama tel tadavisi için başvurdum. İyi ki başvurdum. Tedavi sürecini detaylı anlatması, güleryüzlü olması, sürekliliği devam eden ilgisi… Her anlamda kendisine çok teşekkür ediyorum. İşinde gayet başarılı bir hekim.

  Ö
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Sıla Çağlayan Topal Diğer

  Sıla hocama diş çapraşıklığım için başvurdum. Dijital tarama ile ölçülerim alındı, ilk randevumda tedavinin sonunda dişlerimin nasıl olacağını gösterdi. Şeffaf plaklaklarım geldi çok estetik kimse tedavi gördüğümü anlamadı. İlk aydan dişlerim düzelmeye başladı. Çok memnun kaldım, hocamın ellerine sağlık dişlerim inci gibi oldu. Tekrar teşekkür ederim

  S
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Sıla Çağlayan Topal Diğer

  Çenemdeki ağrı sebebiyle hocama başvurdum alt dişlerimde çapraşıklık vardı hem ağrımdan kurtuldum hem de dişlerim güzel bir estetiğe kavuştu herkese tavsiye ediyorum çok teşekkürler.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Kutlu Çelenk Diğer

  Kutlu Bey'e ilk olarak bundan üç yıl önce, tansiyon şikayeti ile gittim. Yapılan tetkikler neticesinde yüksek tansiyon hastası olduğum teşhis edildi ve doktorun vermiş olduğu ilaçlarla kısa sürede kontrol altına alındı. Ogün bugündür düzenli olarak kontrole gittiğim Dr. Çelenk, hayatımda tanıdığım en değerli, en iyi doktorlardan hatta insanlardan biri desem yeridir. Sadece uzmanlığı değil, insani yaklaşımı ile de çok değerli bir doktor. Kendisine tesekkur ederim...

  I
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hulusi Mustafa Çalgüner Bademcik geniz eti

  2016 kasım ayında Mustafa hocam 4 yaşındaki kızımı bademcik, geniz eti ameliyati etti. Ayrıca kulaklara tüp yerleştirdi. Kızımı ameliyat ettirmeden önce birçok doktora gittim ama hiç biri hocam kadar net ve açıklayıcı olmadi. Bana güven vermedi. Ameliyat öncesi hocam operasyonun nasıl gerçekleşeceğini bile tek tek ayrıntılarıyla bir kağıda çizerek, bikmadan usanmadan, küçücük bir olumsuz tavır bile sergilemeden özenle anlattı. Sayesinde hiç tereddütsüz teslim ettik kızımızı operasyona. Tecrübeli,saygı ve sevgi dolu bir insan. Özellikle çocuklar icin tavsiye ederim. Çünkü çocuklar hiç korkmuyor kendisinden... Teşekkür ederim hocama tekrar tekrar.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere, Ankara Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar