Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere

Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Ankara ilinde Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
3 görüş

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Sıla Çağlayan Topal Diğer

  Çenemdeki ağrı sebebiyle hocama başvurdum alt dişlerimde çapraşıklık vardı hem ağrımdan kurtuldum hem de dişlerim güzel bir estetiğe kavuştu herkese tavsiye ediyorum çok teşekkürler.

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Kutlu Çelenk Diğer

  Kutlu Bey'e ilk olarak bundan üç yıl önce, tansiyon şikayeti ile gittim. Yapılan tetkikler neticesinde yüksek tansiyon hastası olduğum teşhis edildi ve doktorun vermiş olduğu ilaçlarla kısa sürede kontrol altına alındı. Ogün bugündür düzenli olarak kontrole gittiğim Dr. Çelenk, hayatımda tanıdığım en değerli, en iyi doktorlardan hatta insanlardan biri desem yeridir. Sadece uzmanlığı değil, insani yaklaşımı ile de çok değerli bir doktor. Kendisine tesekkur ederim...

 • I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hulusi Mustafa Çalgüner Bademcik geniz eti

  2016 kasım ayında Mustafa hocam 4 yaşındaki kızımı bademcik, geniz eti ameliyati etti. Ayrıca kulaklara tüp yerleştirdi. Kızımı ameliyat ettirmeden önce birçok doktora gittim ama hiç biri hocam kadar net ve açıklayıcı olmadi. Bana güven vermedi. Ameliyat öncesi hocam operasyonun nasıl gerçekleşeceğini bile tek tek ayrıntılarıyla bir kağıda çizerek, bikmadan usanmadan, küçücük bir olumsuz tavır bile sergilemeden özenle anlattı. Sayesinde hiç tereddütsüz teslim ettik kızımızı operasyona. Tecrübeli,saygı ve sevgi dolu bir insan. Özellikle çocuklar icin tavsiye ederim. Çünkü çocuklar hiç korkmuyor kendisinden... Teşekkür ederim hocama tekrar tekrar.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar