Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Bayındır Hastanesi Söğütözü, 21 yıldır sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 15.570 m2 kapalı alana sahip olan hastanede, 33 yataklı yoğun bakım ünitesi, 6 ameliyathane, 131 hasta yatağı bulunma... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü

Kızılırmak Mah. 53Cad.No:17 Söğütözü Balgat

Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bayındır Hastanesi Söğütözü, 21 yıldır sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 15.570 m2 kapalı alana sahip olan hastanede, 33 yataklı yoğun bakım ünitesi, 6 ameliyathane, 131 hasta yatağı bulunmaktadır. Bayındır Hastanesi Söğütözü’nde bulunan tıbbi bölümler şunlardır: İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, KBB, Baş Boyun Cerrahisi, Kemik İliği Nakli Ünitesi, Laboratuvar, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Transfüzyon Merkezi, Uyku Bozuklukları Merkezi, Enfeksiyon Hastalıkları, Üroloji, Yeni Doğan (Neonatoloji), Gastroenteroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Çocuk Gastroenteroloji, Dermatoloji, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Endokrinoloji, Evde Bakım Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hematoloji, Beslenme ve Diyet. Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Ankara ilinde Kızılırmak mahallesi 53cad.no:17 Söğütözü Balgat Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuba Oskay Diğer

  Yüzümde 2 farklı sorun vardı ve birisine roza teşhisi koyarak geçmez dedi. Diğerine ise antibiyotik krem verdi. Kremi düzenli kullandım fakat sorunum geçmedi. Başka bir doktora gittim. Önce kan değerlerime baktı ve sorunun temelini araştırdı. O doktorun verdiği krem ve ilaç ile sorunlarımın ikisi birden iyileşti. Ayrıca Tuba Oskay'ın iletişim ve yaklaşımından memnun kalmadım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özer Kandemir Diğer

  Kendisine venöz yetmezlik ameliyati oldum 6 ay önce. Bilgisi ve kalitesi ile hastaya ilk andan güven veren bir hekim. Ameliyat sonrası pansuman bile gerekmedi. 24 saat sonra iyileşme başladı iki güne ev içinde yürümeye başladım. Hızlı iyileşme süreci ve ameliyat sonrası takibi ile gözüm kapalı tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yüksel Ateş Diğer

  Kendisi harika muhteşem bir doktor. Eşimin safra kesesindeki taş problemi nedeniyle başka hastanelerde geciktirilen tedavi sonrasında durum daha ciddi boyuta ulaşmışken, bizi gördüğü saniye itibariyle anında duruma müdahale ederek eşimi sağlığına kavuşturdu. Çok bilgili tecrübeli ama herşeyden önce çok yakından ilgilenen, süreci yakınen takip eden muhteşem bir doktor. Hiç tereddüt etmeden gastroenteroloji dendiğinde önereceğim tek isimdir.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Konaklıoğlu Diğer

  Kendisiyle ani işitme kaybı şikayetim dolayısıyla tanıştım. Kulak içi kortizon enjeksiyon işlemlerimi hafif eli sayesinde hiç acısız gerçekleştirdi. Mesleki bilgisi, nezaketi ve pozitif enerjisiyle tedavi sürecimi sorunsuz geçirdim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özer Kandemir Kalp Kapakçığı Değişimi

  Babamın ikinci kalp kapağı ameliyatını yaş (70) ve ikinci ameliyat olması riskine rağmen başarılı bir şekilde tamamlayarak sağlığına kavuşturan, gece gündüz demeden hastasının yanında olan, tedaviyi sonuna kadar takip edip iyileşme sürecini tamamlayan güler yüzlü, samimi, dinamik, görünce insana güven veren Özer hocama çok teşekkürler

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yaman Zorlutuna Diğer

  Selam olsun İbrahim Yaman ZORLUTUNA hocama.
  12 Kasım 2021 tarihinde eşimi burun ameliyatı için Erzurum’dan Bayındır söğütözü hastanesine geldik. Eşimin ertesi günkü başarılı ameliyatından sonra refakatçiyken aniden göğüsümde bir ağırlık hissi ile rahatsızlandım. Hemşirelere sıkıntımı söyler söylemez beni 9. kattaki odadan en alt katta bulunan acil servise hızlıca yetiştirdiler. Acilde Kardiyoloji Uzmanı hocamızın tetkiklerinin ardından sonuçların hiç iyi olmadığını söyleyerek anju yapılanmasının gerekli olduğu bilgisi ile yatış verdi. Anju işleminide bizzat kendisi yaptı ve sana bir kötü, birde iyi haberim var dedi; birincisi kötü haber “3 ana damarında açılamayacak derecede tıkalı”, ikincisi ise iyi haber “iyi ki hastanedeydin biz seni acilde yakaladık” diyerek gülümsedi!
  Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yaman ZORLUTUNA hocam ile görüşmenin ardından kendisine ve ekibine güvendiğimi söyledim ve bypass ameliyatı için karar verdiler.
  20 Kasım 2021’de Kalp damar Cerrahideki yatışın ardından 22 Kasım 2021’de Ameliyata alındım. Başarılı bir bypass ameliyatının ardından 29 Kasım 2021’de Taburcu oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası yoğun bakımda ve serviste geçirdiğim süre içinde bir bebek gibi ilgilenen hemşire ve doktorlarımıza şükranlarımı belirtmek isterim. İyi ki varsınız, iyi ki Bayındır Hastanesinde ki bu tatlı dilli, güler yüzlü insanlarla tanışmışım. Başarı tesadüf değilmiş. Eğer yolunuz düşerse her derde devaya burada kavuşursunuz. SERKAN ÇEKİÇ

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Laden Jaferi Diğer

  Kızımın yüksek ateş ve boğaz ağrısı için gittiğimiz Laden Hanım'a hayran kaldım. Hem muayene sırasındaki yaklaşımı hem de kullandığımız ve kullanacağımız ilaçlar hakkında bizi detaylı olarak bilgilendirmesi ve sürekli olarak bizi rahatlatan açıklamaları çok iyiydi. Tedavi sürecinde mesaj ile iletişimi sağlaması ve sonrasında arayıp sorması ise büyük incelikti. Kızımın doğumundan beri takibini yapan doktor bile arayıp sormadı durumumuzu. Ayrıca uyguladığı tedavi ile de hastalık sürecini çabucak atlatmamızı sağladı. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Ersin Özdemir Diğer

  Benim 20 senelik doktorum.Bütün ameliyatlarımı Bayındır Söğutözü hastanesinde yaptı.Ben böyle mükemmel bir doktor daha tanımadım.Doktorluğu ve insanlığıyla mükemmel bir insan.Meme ameliyatımı ve paratroid ameliyatımı yaptı.İnsanı psikolojik çok rahatlatıyor.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Gürol Öksüzoğlu Diğer

  Çok ilgili ve cana yakın bir doktor Gürol hoca. Güleryüzlü ve rahatsızlığınız ile ilgili ayrıntılı bilgiler veriyor, iki kez kolonoskopi için kendisine muayene oldum ve işlem yapıldı. Muayene ve işlem sürecinden memnuniyetle ayrıldım özellikle kolonoskopi sürecinde de çok rahatlatıcı yaklaşımı ile sıkıntısız atlattım. Çok teşekkürler Gürol hocam.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tümay Doğancı Karaciğer Kan Testleri

  TÜMAY HANIMA KENDİ DOKTORUMUZUN YÖNLENDİRMESİYLE GİTTİK. HENÜZ 6 AYLIK OLAN BEBEĞİMİN KARACİĞER ENZİMLERİ YÜKSEK ÇIKMIŞTI. İÇERİ ZATEN GERGİN GİRDİK, ÇÜNKÜ BEBEĞİM KÜÇÜK VE NE YAPACAĞIMIZI BİLMİYORDUK. KARACİĞER ENZİMLERİMİZ YÜKSEK NEDEN OLUR DİYE SORDUK, BAKTI MUAYENE ETTİ. SONRA ÇOK İLGİSİZ BİR ŞEKİLDE HERSEYDEN OLUR, BAKIP TAKİP EDİCEZ DEDİ. EKSRA HİÇ BİR TAHSİL VS. İSTEMEDİ, YAKLAŞIMI BİZİ SAKİNLEŞTİRECEĞİNE GERDİ. BELKİ KONUSUNDA UZMAN BİR DOKTOR OLABİLİR AMA BİZE YAKLAŞIMI, TARZI, BEBEKLE İLGİLENMESİ HİÇ HOŞ DEĞİLDİ. ÇOCUK DOKTORLARININ BİRAZ DAHA ANLAYIŞLI, SABIRLI VE ELİNDE KÜÇÜCÜK BEBEĞİYLE GELEN ANNEYE BENCE DAHA SAKİNLEŞTİRİCİ KONUŞMASI GEREKİR. BİZİ AYDINLATMADI, AÇIKLAMADI. HİÇ MEMNUN KALMADIK VE BİR DAHA GİTMEDİK.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar