Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel İbni Sina Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, bul... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İbni Sina Tıp Merkezi

Yunus Emre Mahallesi 4012. Sokak Çamlık Yolu No:53

35130 , Karabağlar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel İbni Sina Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. Özel İbni Sina Tıp Merkezi İzmir ilinde 4012 Sokak Çamlık Yolu No:53 Karabağlar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Pekel Diğer

  2 ameliyatımı da murat beyde oldum. Güler yüzlü sabırlı ve gerçekten çok içten 2.ameliyatımdada koşa koşa gittim size güveniyorum dedim. Korktuğumda beni yatıştırması ve teselli etmesi bir arkadaş gibi yaklaşımı beni çok memnun etti fissür ameliyatı beni çok korkutmuştu ama murat bey bana güven dedi ve dediği gibide oldu. Çok çok teşekkür ederim kendisine hiç düşünmeden kendinizi teslim edebileceğiniz nadide cerrahlardan birisidir.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar