1983 yılında Kadın Sağlığı ve Gebelik alanlarında hizmet vermeye başlayan İRENBE, 1998 yılında  Tüp Bebek Merkezini kurmuştur. İRENBE; temel olarak kadın sağlığı alanında çalışan 'Kadın Sağlığı' merke... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları Ve Doğum Tıp Merkezi

Talatpaşa Bulvarı 1436 Sok.No:6 Alsancak

35220 , Konak ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar

Hakkımızda

1983 yılında Kadın Sağlığı ve Gebelik alanlarında hizmet vermeye başlayan İRENBE, 1998 yılında  Tüp Bebek Merkezini kurmuştur.
İRENBE; temel olarak kadın sağlığı alanında çalışan 'Kadın Sağlığı' merkezidir.

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıp Merkezi İzmir ilinde Talatpaşa Bulvarı 1436 sokakno:6 Alsancak Konak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ümit İnceboz Tüp Bebek

  6 yıllık mücadele 1 başarısız tup bebek deneyimi ve defalarca kez bir türlü 2.denemeye gidemeyecek değerlere sahipken Ümit hanımla tanışmamız ve şuan ikizlerime hamileyim mucize gibi.Bilgisi güler yüzü ve pozitif yaklaşımı okadar iyi hissettiriyor ki.Kesinlikle tavsiye ederim.Insanlarin hayatına böyle güzel dokunan Ümit doktorum ve onun gibiler iyi ki varlar.Minnettariz.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kerem Oğuz Tüp Bebek

  Direk Kerem beyi seçtim doktor olarak iyikide onu seçmişim . Bizim için elinden gelenin fazlasını yaptı çok şükür ki şuan onun emekleri sayesinde 3 aylık 2 evladım var.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kerem Oğuz Normal Randevu

  ilgisi ve sonsuz bilgisiyle aklımdaki tüm sorularıma cevap aldığım harika bir doktor teşekkür ederim

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Biler Tüp Bebek

  Son derece kibar, güler yüzlü, işinde iyi bir doktor. Endometriozis hastasıyım, iki tüpüm de tıkalıydı. Alper Hocamla tedaviye başladık ve ilk denemede gebeyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kerem Oğuz Randevu

  1 senedir bebek sahibi olmak istiyorduk. Bir çok doktora gittim fakat yeterli hissetmedim. gittiğim doktorlar ya çok kalabalıktı ya da çok üstünkörü baktı. bu zamana kadar hep kapısında kuyruk olmayan, hastasını tanıyan doktor aradım. Kerem bey ile ilgili okuduğum yorumlardan etkilendim ve iyi ki gelmişiz. Sessiz,sakin bekledik. kapısında ne yoğunluk vardı ne de kendisinde yoğunluktan kaynaklı geçiştirme. Eşime sperm testi yaptırdık irenbe'de. kerem bey kan sonuçlarıma ve eşimin değerlerine bakarak bana sakin kalmamı önerdi. yaklaşımı, kibarlığı, bilgisi beni de eşimi de fethetti. daha önce çektirdiğim rahim filmi ile tekrar gideceğim ona göre aşılama ya da çatlatma iğnesine başlayacağız. iyi ki sizi tercih etmişim. inşallah gebelik oluşur ve bu süre zarfında sizinle devam ederiz..

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ümit İnceboz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Menopoz ve myoma bağlı rahatsızlıklarımın takip ve tedavisiyle ilgili olarak beş yılı aşkın süredir rahatlatıcı ve güleryüzü ile bana şifa veren mükemmel hanımefendi.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ümit İnceboz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Dr. Hanım yaklaşık 1.5 sene önce ile çalışmakta olduğu İrenbe Tüp Bebek Merkezi'nde tanıştık. Bebek sahibi olmak için çıktığımız bu yolda nihayet bebeğimize kavuştuk.

  Tedaviye öncelikle aşılama ile başladık. Daha sonra tüp bebek tedavisine geçtik ve 2. denememizde olumlu sonuç aldık.

  Tedavimin başında sonuna her aşamasında doktor hanım planlı ve programlı bir şekilde süreci en ince ayrıntısına kadar takip etti.

  Dr. Hanım alanında uzman, deneyimli ve bilgi sahibi bir hekimdir.
  Sosyal yönü çok kuvvetli ve hasta ilişkilerinde son derece hassas, samimi ve güler yüzlü, sıcak bir insandır. her türlü sorularınıza sıkılmadan içtenlikle yanıt verir. Sizi dikkatlice dinler ve ihtiyacınıza doğru zamanda yanıt verir.

  Kendisine çok teşekkür ediyorum ve çocuk sahibi olmak isteyen tüm çiftlere tavsiye ediyorum.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kerem Oğuz Tüp Bebek

  Kendisi alaninda cok iyi bir doktor. Esimin tup bebek tedavisi zorlu bir surecti ve bu surecte her islemi tek tek aciklayarak aklimizda hic soru isareti birakmadi. Esim su anda hamile. Kendisine burdan tesekkur ediyorum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alim Topçu Kısırlık

  Eşim azospermi biz danışmak amaçlı gitmiştik bize hersekilde tüm yolları gösterdi Gerçektende çok iyi bir doktor cevap bulamadığımız bütün sorularımıza çok açıklayıcı cevaplar verdi kesinlikle tecrübeli bir doktor arıyorsanız tercih edilmeli diye düşünüyorum.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Küçük Diğer

  Eylül ayinda merkezde tedaviye basladik. İsmail bey gibi bir doktorun suanki merkezinde çalışıyor olması bence bu kurum için çok büyük bir şans. İsmail bey çok kaliteli bir doktor insanlara karşı yakınlığı ve genel bilgisi ile tanıdığım çok nadir doktorlardan ziyade insanlardan biridir. Allah razı olsun kendisinden. Emeklerimizin karşılığını aldık Şuan eşim 6 haftalık hamile inşallah Allah'ım bebeğimizi kucağımıza almayı nasip eylesin.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar