Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene radyolojisi uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

Feneryolu, Bağdat Cd. No:69

34724 , Kadıköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene radyolojisi uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 6 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi İstanbul ilinde Bağdat Cad.no:91 Kızıltoprak Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  25.07.2022 tarihinde Kadıköy Florance Nightingale Hastanesinde Çok Değerli Doktorum Sayın Sinan Kahraman Hocam, kalça kemiği Aveskuler nekroz foraj ve greft ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Kıymetli doktoruma ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kendisi tecrübeli ve başarılı bir hekim olmanın yanı sıra çok ilgili, sevecen ve şahsiyetli bir insandır. Ben bırakın ameliyat olmayı, ilaç içmeye bile korkan biriydim. Değerli Hocam SInan Kahraman Bey'e Allahın izniyle o kadar güvendim ki onu gördüğüm an ameliyat kararı verdim. Hastalığımı ve tedavi yöntemlerini çok net bir şekilde açıklamış ve kafamızda hiç soru işareti bırakmamıştır.Kendisi tam bir uzman olarak psikolojik ve fiziksel destek vererek bugün sağlığıma kavuşmama vesile olmuştur. Ilk konuşmamızdan son kontrolüme kadar verdiği her sözü tutmuş bir insandır. Onu karşıma Allah çıkardı. Allah vaktini bereketli kılsın ve ilmini arttırsın.Benim gibi nice hastalar eminim ki kıymetli doktorumun ilminden bilgisinden şefkatinden iyileşerek hayata daha güzel bakacaklar. Değerli Sinan Hocam gerek hastanede gerek eve çıktığımda herzaman hastasının yanında olmuştur. Özel telefonundan da nezaman soru sorsam hep cevap vermiştir. Bir telefon uzağımda olduğunu bilmek, bir hasta olarak beni herzaman güvende ve mutlu hissettirmiştir. İşinin uzmanıdır ve kendisini adamış bir doktordur. Dikkatli ve özenli bir insandır. Kendinizi gözü kapalı emanet edebileceğinizi gönülden söylüyorum.
  My Dear Doctor,
  You are an amazing doctor. Thank you so much for your kindness, concern and great bedside manner during my stay at Florence Nightingale (Kadikoy) in July 2022 - before, during and after my procedure to have a surgery because of hip avascular necrosis. I had confidence in your skill as a doctor and felt very comfortable making believe that I could get better. Being in your great hands of yours has made things much easier. Thank you so much for providing me with excellent medical and inner care. I truly admire the doctor and the person you are. Thank you for being the hope. May God always bless you.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  25 mayıs 2022 tarihinde akşam saatlerinde düşme sonucu sağ ayak bileğimi birkaç yerinden kırdım. Kötü bir durumda hastaneye gittim. O geceki tek iyi şey, şansım Sinan Bey'le karşılaşmam oldu. Hem ayağımın hem psikolojimin mahvolduğu, aklımdan her kötü olasılığın geçtiği bir zamanda Sinan Bey güven duygusu verdi ve ertesi gün ameliyatımı gerçekleştirdi platinler vidalar teller takıldı ayağıma. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. 09.09.2022 tarihinde ufak bir ameliyat daha oldum. Her iki ameliyat sonrasında da rahat hemen hemen sıfır ağrıyla süreci geçirdim ve geçiriyorum. Şu an iyileşme sürecim devam ediyor ve yürüyebiliyorum. Bunu Sinan Bey e borçluyum. Başarıları daim olsun, hastalarına şifa ve umut olmaya devam etsin. Tekrar kendisine teşekkür ederim. Ellerine sağlık emeklerine sağlık....


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Özgür Dundar Diğer


  Bu süreçte Özgür Hoca ile denk gelmemiz en büyük sansımız oldu. Hamilelik daha önce bildigimiz birşey degildi, Tedirgindik. Üstüne yapılan testlerde çıkan sıkıntılar, amniyosentez işlemi vb bizi çok yordu. Ama tüm bu süreçleri rahatlıkla atlattık. Özgür hocanın müthiş bir bilgi birikimi var, Analitik yönüne hayran kaldık, ne zaman merak ettigimiz bir konuyu sorsak istatistiklerle verdigi cevaplarıyla bizi rahatlattı.
  İşinin ehli, her konuda sizi olması gerektiği kadar bilgilendiriyor. Kafa karışıklığına yol açacak gereksiz bilgilerle sizi yormuyor.
  Her doğum kendine özeldir ama bu süreçte size eşlik edecek insanlar çok önemli. Özgür hoca sayesinde rahat bir hamilelik ve sonrasında da rahat bir doğum süreci geçirdim. Özellikle doğumhane sürecim oldukça keyifliydi. Ameliyathane de çalan müzikleri, güzel sohbet hep keyifle hatırlayacağım.


  Teşekkürler Özgür hocam.
  İclal


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Özgür Dundar Diğer

  Her doğumun hikayesi kendine has ve özeldir. Bizim doğum hikayemiz ise Özgür Hoca’nın deyimiyle film gibiydi. 40. hafta boyunca oldukça sağlıklı bir gebelik geçirdim. Vajinal doğum için beklerken bir anda başlayan kanamayla hastaneye gittiğimde durumun ciddiyetinin farkında bile değildim. Hastaneye vardığımda kanamam aşırı artmıştı. Dakikalarla yarışarak inanılmaz hızlı bir şekilde Özgür hoca ve ekibi beni hemen sezeryane aldılar. Bugün bebeğimin ve benim sağlıklı bir şekilde hayatta olmamızı Özgür Hoca ve Florence Nightingale hastanesindeki ekibine borçluyuz.
  Gebelik sürecine gelecek olursam, Özgür Hoca’yı işinin ehli ve çok tecrübeli bir doktor olduğu için seçmiştik. İşini titizlikle yapması her kontrolde bize hep güven verdi. Bize neyi ne zaman ne kadar bilmemiz gerekiyorsa o kadar söylüyordu. Hiçbir zaman kafa karışıklığına yer vermedi. Diğer gebe arkadaşlarımla konuştuğumda bunun ne kadar önemli olduğunu sonradan anladım. Kendisi çok konuşkan olmasa da oldukça insanın halinden anlayan birisi. Sözlerinden ziyade size yaklaşımıyla bunu hissettiriyor ki bence sözcüklerden daha önemli bu. Hamilelik çok özel bir süreç ve bu 40 haftalık serüvenimizde Özgür Hoca bize eşlik ettiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Son olarak 54 kilo olarak başladığım gebeliğimde doğum sonrası hemen aynı kiloma düştüm :) Bebeğim de 3.250 gr olarak dünyaya geldi. Eğer Özgür hocanın beslenme önerilerine uyarsanız siz ve bebeğiniz sağlıklı ve kontrollü kilo alacaksınızdır :)


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  10 yıllık bel sorunumu ayağımı sürüyerek geldiğim muayeneye ciddi bir ameliyat sonrası, 1 ayda işime dönmemi sağladı. Büyük bir derdimi çözerek beni çok mutlu etti . Teşekkürler Sinan Kahraman.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Leyla Zer Genel Cerrahi Randevusu

  Leyla Hanım ile hemeroid ameliyatimi gerçekleştirdik. Son derece titiz bir cerrah. İletişim yönü kuvvetli bir doktor aynı zamanda. Operasyon oncesinde bilgi paylasimi netti, sonrasında da kontrol/ pansuman sureclerinde yakından ilgilenerek yalnizlik hissettirmedi. Iyi ki kendisiyle yol almışım.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Leyla Zer Meme Cerrahisi

  Mememde bulunan iyi huylu tümör için kendisine gittim. Harika ve başarılı bir operasyon oldu. Yaklaşımı ilgisi ve bilgisi mükemmel. Hiç çekinmeden gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Her an ulaşıyor olabilmek de beni çok rahatlatıyor. Iyi ki Leyla hocama gitmişim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Leyla Zer Genel Cerrahi Randevusu

  Değerli doktorum Leyla Zer'i İnternet aracılığı ile buldum. Geçen sene ağrılarım nedeniyle kendisine gittim, tuvalete çıkamaz hale gelmiştim.Ameliyat olduktan sonra düzeldim. Kontrollerde psikolojik olarak da bana çok destek oldu.hastanede pandemi yüzünden tek kalmak zorunda kalmıştım benimle yakından ilgilendi. Hakkını ödeyemem. Şuan eski şikayetlerim kalmadı. Herkese önereceğim bir doktor. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kahraman Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Doç. Dr. Sinan Bey ‘ i annemin 5 sene evvel diz ameliyatı nı yapmıştı ; kendisi ile o vesile ile ailemiz tanımıştı ; benimde 15 Şubat 2022 de karlı bir günde dışarda oğlumla oynarken kayıp düşmem sonucu sağ kalça femur kemiğim kırıldı. Hemen ablam DoçDr.Sinan Bey’ i aradı ; ve beni hastane yatırdılar. Doktorum beni hemen ameliyata aldı ve tereyağından kıl çeker gibi ; beni 1 ay gibi kısa bir sürede ağrısız sızısız ayağa kaldırdı; eski sağlığıma kavuşturdu; Allah bin bir kere razı olsun ; Sevgili cana yakın esprili ve kıvrak zekanızla , beceriniz ve işinizin ehli olmakla kalpleri fetih ediyorsunuz; siz ülkemizin şu an ve gelecekte de çok önemli bi doktoru olma yolundasınız. önünüz ışık yolunuz aydın olsun Hocam.

  Elinize emeğinize sağlık.

  Çok teşekkür ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Osman Arıca Diğer

  2 ay boyunca çektiğim şiddetli bel fıtığı ağrısı ve fizik tedavinin sonuç vermemesi üzerine Osman hocaya muayene olmaya gittim. Yaptığı kontroller sonucunda fıtığımın büyük olduğunu ve farklı bir yöntem ile tedavi olamayacağımı, bu sebeple ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Durumumun aciliyeti sebebiyle birkaç gün sonra ameliyata alındım. Osman hoca ameliyat sonrasında da aynı ameliyat öncesi gibi son derece nazik ve kibar davranarak korkularımı yenmemi sağladı. Ameliyat olalı 3 hafta geçti ve başarılı ameliyatı sonucunda herhangi bir ağrım olmadı. Beni sağlığıma geri kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar