Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Göz doktoru, Algoloji doktoru

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İzmir ilinde 1400 sokakno:10 Alsancak adresinde bulunmak... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İzmir ilinde 1400 sokakno:10 Alsancak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

  Mimar Sinan Mahallesi 1400 Sokak No:10 Alsancak, Konak

  35220, İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mahmut Kaşkaloğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Kardeşimin tavsiyesi üzerine gözlüklerden kurtulmak amacıyla başvurduğum Kaşkaloğlu Göz Hastanesinden çok memnunum. Benim gibi heyecanlanan ve korkan hastalara ilgilerini esirgemedikleri için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

  • Doktor Mahmut Kaşkaloğlu ile tanışmam katarakt ameliyatı olan bir arkadaşımın sayesinde oldu. Dr. Mahmut bey ile görüştükten sonra ameliyat ile gözlüklerimden tamamen kurtulabileceğimi söyledi.Bu benim için sürpriz oldu ben numarasının küçültülmesini bekliyordum ama tamamen kurtarılabileceğini anlattı.Ameliyat olmadan önce tekrar detaylı olarak muayene oldum.Ondan sonra ameliyata girdim.Ameliyattan sonra kontrollerim yapıldı ve gözlüksüz hayatım başladı. Dr. Mahmut Kaşkaloğluna tekrardan teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Erkin Kır

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • retina dekolmanı,makular hole ameliyatlarımı büyük bir başarı ile yapan hocama çok teşekkür ederim.Sabrı,akademik bilgisi,güler yüzlü yaklaşımı,verdiği güven duygusuyla bu zorlu süreci atlatmama çok yardımcı oldu.İyi ki Aydın'da böyle bir hekimimiz var

  • Öncelikle, hastasına pozitif elektrik veren tatlı dilli ilgili ve profesyonel bir doktor.mukola deliği dolayısıyla ameliyat oldum.Doktorumuz ilgiliydi.ilk görüş hasta açısından önemli.Bugün 2. Günüm.zamanla iyileşmesini umuyorum.Sayın Erkin Kır a teşekkür ediyorum


 • Bilgehan Sezgin Asena

  Göz Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • 03.01.2016 tarihinde Bilgehan Hanım'a Femto-lasik ameliyatı oldum. Toplamda 6 numara miyop olan gözlerim neredeyse sıfırlandı ve bir gün sonrasında günlük hayatıma döndüm(tabii ameliyatın üzerinden henüz 1 hafta geçmesinden dolayı göz kuruluğu ve kızarıklıklar tamamen geçmedi.).3 senedir düşündüğüm için gözümde büyütmeme rağmen 15 dk içerisinde dünyaya daha keyifli bakmamı sağlayan Bilgehan Hn'a da ameliyat süreci ve sonrası ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Göz yapısı itibariye ameliyata uygun olan herkese tavsiye ederim.

  • B

   17 yıldır gözlük kullanıyordum.Bir tavsiye üzerine gittiğim Bilgehan Hanım sayesinde gözlüklerimden ve lensten kurtuldum.6,5 derece miyop olan gözlerim lasik tedavisi sayesinde tamamen düzeldi.İyileşme süreci de sanıldığı kadar zor olmuyor.Miyop olan herkes bence ameliyat olmalı. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.Gözlüksüz hayat çok güzel.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at